AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4279
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 01 okt 2022, 23:00

Tehnicki slaba partija Sandra, ali to je taj fudbalski IQ što kažu. To nekako neutraliziralo performansu
Tata za svaku dobru ima neki kiks. Eno worldclass odbrana kod onog 1 na 1 i kroz desetak minuta glupo primiš.
CdK super, jedino što meni lično ne paše je to što se ne nudi na loptu već previše pokušava raditi žirokopterov posao. Onda nemaš ni prostora za odigrati. Imao je onaj dribling i pas prema Rafi negdje u prvih 15min što su ovi izvukli iz gola na sreću i ništa više.
Ben opet sa glupavim potezima. Iskreno ne bih imao ništa protiv Sandro-Pobega dua protiv plavaca iako od toga nema ništa.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 01 okt 2022, 23:02

OldFashioned je napisao/la:
01 okt 2022, 23:00
Kjaer mu govori da ispuca loptu jer ne može nastaviti, on dodaje lijevo za Tourea nezgodnu ovaj gubi i umalo tu primamo gol.
Teški tokmak je budalašanu.
i par puta u toku utakmice su nesto raspravljali, izgleda da se ne mirisu :mrgreen: Ajde Tata ko Tata ne brani lik pola godine pa onda stane na gol, sta ocekivati. Bojim se da je za Kjaera gotovo sto se tice ozbiljnog fudbala, od povrede on nije ni sjena kakav je bio, niti fizicki vise lik moze. Treba pod hitno traziti zamjenu za njeg, ne znam sta nam je sa ovim Thiawom sto smo doveli pa Dest mora na stopera ali ajd.....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 01 okt 2022, 23:05

Vagon zivaca mi ode u nepovrat veceras ali vrijedilo je.
Teska utakmica, sladak trijumf.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 02 okt 2022, 00:09

Teško izborena pobjeda koja ne bi došla u pitanje da nije bilo one gluposti Bennacera. Koliko god dobrih stvari napravi često mu se dešavaju ovakve greške.

Pod hitno Leaou trebaju produžiti ugovor jer ni on a ni drugi neće dovijeka čekati. Njega moraju obezbjediti za budućnost što prije.

Na Tonaliju se vidi da obožava i da gine za ovaj klub. Onaj aut i signal Leaoa da mu baci loptu će postati legendarni bez obzira što se trener Empolija buni. Sa pravom ili ne nije mi bitno. Tonali nekad treba prestati da se toliko troši jer će se i on povrijediti. I do ovog auta i gola ne bi došlo da je jednostavno dodao suigraču a mogao je a on se bezveze dao u trk sa protivnikom kome je čak mogao i pomogne u njihovoj kontri. Isto je uradio i onda kad su svi svrsavali na onaj potez kad je ne znam sad protiv koga prevario protivnika na aut liniji kad se mogao i povrijediti a i onda je imao opcija.

CDK ima predispozicije da postane pravi igrač ali još treba dosta da radi i da se uigrava sa ostatkom tima. Diaz je dobar kad ulazi sa klupe ali ja bih volio napokon i Adlija da vidim.

Slijede Chelsea torinezi Chelsea. Bez Maignana, Hernandeza, Calabrie, Kjaera, Saelemaekersa i vjerovatno Messiasa biće veoma teško. Rebić se vratio u pravi čas i treba mu stalno davati da ulazi sa klupe jer nije spreman za čitavu utakmicu. Bez onih kojih fale se mora i može igrati. Ovaj tim to stalno pokazuje i dokazuje. Uprava a pritom ne mislim na dvojac ili trojac MMM moraju im pomoći i početi ulagati u tim već na zimu.

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 okt 2022, 00:24

milanist je napisao/la:
01 okt 2022, 23:02
OldFashioned je napisao/la:
01 okt 2022, 23:00
Kjaer mu govori da ispuca loptu jer ne može nastaviti, on dodaje lijevo za Tourea nezgodnu ovaj gubi i umalo tu primamo gol.
Teški tokmak je budalašanu.
i par puta u toku utakmice su nesto raspravljali, izgleda da se ne mirisu :mrgreen: Ajde Tata ko Tata ne brani lik pola godine pa onda stane na gol, sta ocekivati. Bojim se da je za Kjaera gotovo sto se tice ozbiljnog fudbala, od povrede on nije ni sjena kakav je bio, niti fizicki vise lik moze. Treba pod hitno traziti zamjenu za njeg, ne znam sta nam je sa ovim Thiawom sto smo doveli pa Dest mora na stopera ali ajd.....
Zar nakon izlaska Kjera nije Kalulu otišao na stopera a Dest na beka?
Nego, jel vama žao što nismo doveli Sanchesa :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 02 okt 2022, 00:53

muxa je napisao/la:
02 okt 2022, 00:24
milanist je napisao/la:
01 okt 2022, 23:02
OldFashioned je napisao/la:
01 okt 2022, 23:00
Kjaer mu govori da ispuca loptu jer ne može nastaviti, on dodaje lijevo za Tourea nezgodnu ovaj gubi i umalo tu primamo gol.
Teški tokmak je budalašanu.
i par puta u toku utakmice su nesto raspravljali, izgleda da se ne mirisu :mrgreen: Ajde Tata ko Tata ne brani lik pola godine pa onda stane na gol, sta ocekivati. Bojim se da je za Kjaera gotovo sto se tice ozbiljnog fudbala, od povrede on nije ni sjena kakav je bio, niti fizicki vise lik moze. Treba pod hitno traziti zamjenu za njeg, ne znam sta nam je sa ovim Thiawom sto smo doveli pa Dest mora na stopera ali ajd.....
Zar nakon izlaska Kjera nije Kalulu otišao na stopera a Dest na beka?
Nego, jel vama žao što nismo doveli Sanchesa :)
Moguce, mada vise sam ga opazio da igra na stoperu nego beku :mrgreen:
Sto se tice Renata, volio sam da je dosao kada je se povezivao sa nama, sad ga yebat izabrao je PSG i nek mu bude. Vise mi je zao sto nismo doveli kako treba desnog krilnog, pa makar se zvao i Berardi, zato sad stekamo po toj strani.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 okt 2022, 06:38

Renato se tek oporavio od povrede, ušao u igru i nakon 15 min morao izaći. Dosta nam Origi :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 02 okt 2022, 10:10

AjsKjub je napisao/la:
01 okt 2022, 21:50
pa cdk je najbolji na terenu uz rafu kojem sve dobro ide osim završnice ovdje
slika

Ne znam koju si ti tekmu gledao al hajd dobro :)

CDK je sinoc brate bio najlosiji igrac na terenu, jednostavno lik je jos pogubljen, ne znam meni on ne mirise nikako da ce biti neke koristi od njega vise mi ide na Paqueta vol2

Diaz kakav god da je on unese zivot i promjeni tempo utakmice, puno je pokretljivi, napada direktno, bira bolja rjesenja, CDK puno solira i zeli previse toga sam, jednostavno ne ide

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 02 okt 2022, 10:44

ronaldo99 je napisao/la:
02 okt 2022, 10:10
AjsKjub je napisao/la:
01 okt 2022, 21:50
pa cdk je najbolji na terenu uz rafu kojem sve dobro ide osim završnice ovdje
slika

Ne znam koju si ti tekmu gledao al hajd dobro :)

CDK je sinoc brate bio najlosiji igrac na terenu, jednostavno lik je jos pogubljen, ne znam meni on ne mirise nikako da ce biti neke koristi od njega vise mi ide na Paqueta vol2

Diaz kakav god da je on unese zivot i promjeni tempo utakmice, puno je pokretljivi, napada direktno, bira bolja rjesenja, CDK puno solira i zeli previse toga sam, jednostavno ne ide
Pa do sad je mogao imati 5-6 asistencija da su saigraci bili malo prisebniji, slazem se da može i mora bolje, ali po svakom dodiru lopte primjeti se da zna sa loptom.

Kod one asistencije za Leao-a je prediblao 3-4 igraca i poslaao savrsen pas. Od njega tek ocekujem dobre partije u drugom dijelu sezone ili tek iduce sezone. Treba mu vremena malo kao i Tonaliju i Leau koji su uz Thea i Maignana najbolji nasi igraci.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 02 okt 2022, 11:16

Pazi treba mu dati da igra sto vise tekmi, jasno da mu ne trwbam ni ja suditi nakon mjesec dana igra ja sa ekipom, al eto nesto se bojim da mi mogao biti fail, volio bi da bude novi Kaka, vidjecemo iducih par tekmi sta ce biti jer ide chelsea-juve-chelsea, ovi sto su spremni morace dati 120% od sebe iduce 3 tekme

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 okt 2022, 11:27

Za sad nit smrdi nit mirise al kao sto kažete treba ga pustiti da igra, mislim da mali ima šlifa. Na kraju krajeva nebi MiM dali toliki novac da nisu nesto vidjeli u njemu. Do sada nisu imali fula kada su u pitanju ovu malo veći transferi. Sinoć je momak mogao imati asistenciju da je Leao bio precizniji,a sve je savršeno uradio prije tog pasa. Treba mu definitivno još vremena da se privikne al bojim se, ako uskoro ne počne davati golove i asistirati, da će bit pod sve većim pritiskom.
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1680
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 02 okt 2022, 11:44

Ovo je ocajno sta se pise po forumima, da je mogao imati jednu asistenciju ili koji gol na kontu, oj Boze dragi...i ranije sam pisao po meni se rade neke stvari pogresno, ogromno breme i odgovornost se stavlja na ledja mladim igracima ( pojacanjima ), pa samo stavite sebe kad ste imali 21 god.cast izuzetcima pa to je propuh kroz glavu, eh sad uprava od takvih igraca ocekuje kad je stani pani da eksplodiraju, da naprave cudo, EEEE PA NE MOZEEE...oni dovedu 3 klinca od kojih odmah ocekuju prve godine vrhunske performanse, ( gura npr.lika u prvu postavu nakon tri tekme, zato sto je placen 35 mil ???? ), naravno da ce se pogubiti, plus PSIHOLOSKI momenti, pritisci itd...
Moje vidjenje razvoja ovih klinaca je dozirano davanje minutaze ( prva postava jaka, popunjena ) a kad udju u igru da pokusaju ne biti pod pritiskom, sta god da naprave da se ne nabija na nos....kroz godinu dvije moze se vidjeti ima li hljeba u njiema ili ne, a ovako moze se vrlo desiti npr. da ovaj belgijanac pregori ko sijalica..

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 02 okt 2022, 11:46

Sreca mu je samo sto mu i konkurencija nije nesto, pa ima vakta da nadodje :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 okt 2022, 12:43

Rekao sam i prije transfera da klinjo iz Belgije za kojeg se niko nije toliko ni otimao ne vrijedi tolike pare a da li će nekada vrijediti je drugi par cipela.

Moje mišljenje je da je pružio ono što sam i očekivao otprilike za početak, jedino što me nervira što ne sudjeluje previše u igri pogotovo bez lopte, ne nudi se igračima ali siguran sam da će nadoći.

Za primjer, Sandro je bio užasan u prvih 15-ak tekmi za Milan i onda odjednom explodirao kada se oslobodio pritiska.
Charles ima nogomet u malom prstu e sad da će se to prebaciti i na teren, ostaje da se vidi. Nije uvijek ni do njega, do sada bi imao barem 3 asistencije da su saigrači bili prisebniji. Uglavnom, imat će pregršt prilika jer ni Pioli više ne vjeruje Diazu i muka mu je kada mora izvršiti tu izmjenu. Sinoć ušao, izgubio par duela, zabio se nekoliko puta u protivničke igrače. Reklo bi se standardna njegova partija.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 02 okt 2022, 13:10

Old to sto ti bas ne smekas Diaza to je isto drugi par opanaka, uopste on sinoc kad je usao nije bio takav kakvim ga ti predstavljas, decko je opet ubrzao igru i nudi se i ucestvuje vise u igri od CDK, ovome drugome treba jos vremena da nadodje (ako nadodje) Diaz itekako moze biti koristan i kljucan u dosta utakmica

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 02 okt 2022, 16:22

Treba malo tempirati minutazu za CdK, tek toliko da i njemu smanjis pritisak, nekad sa klupe da krene, nekad u prvih 11. Kao sto se radilo sa Tonalijem i jos njih par. Isto tako i Adli treba poceti dobijati neku zapazeniju minutazu, da se vidi od cega je skrojen, ako mu uopste Pioli uspije naci pravu poziciju i ulogu na terenu.

Diaz sa druge strane je korisniji kad udje sa klupe i po pravilu tad najbolje odigra. Sad protiv Chelsea ako bude Sale povrijedjen, onda bih sa Diazom krenuo. Imas Krunica kao zamjena za CdK.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 02 okt 2022, 17:08

Nema kod njih nekog pritiska od strane kluba. To što ih mi ovdje na forumu pritišćemo njih ne dotiče. CDK očito ima puno mjesta i vremena za napredak a od Adlija tek treba da vidimo šta zna. Valjda ćemo i njega uskoro gledati.

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 02 okt 2022, 18:02

2022 zavrsena za Calabriu, mozda i za Saleta
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 02 okt 2022, 19:36

5 dodira lopte i 12 sekundi je prošlo od polaska sa centra do gola za 2:1.

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 02 okt 2022, 21:07

Isto ovako se pisalo za Tonalija na forumu u prvoj sezoni, te bacene pare, te nije kvalitet, te ovo, te ono...
Cdk ce biti igracina!!!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meskalin i 5 gostiju.