AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 03 feb 2023, 19:53

Pa ko ce moj rope, kad i ovo sto imamo ne valja k....cu 🤣
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 feb 2023, 20:03

Vala brate kakvi god bili, ne može Messijas biti bolji "veznjak" od Pobege, Vranksa ili Adlija pa da mu yebeš mater.


Vezni red sa Krunićem i Messijasom, pa odakle mu samo ove fiks ideje? Potop u najavi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16619
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 03 feb 2023, 20:17

Ma ovdje ne valja Berardi, pa nije valjao Chiesa, pa ne valja Zaniolo al zato valja Mesisas, kad je dolazio stavljale se neke statistike usporedjivale sa svima ovim navedenin, a sad ti isti seru po njemu

Realno Mesias je korektan igrac i nista vise i sigurno da je trenutno nas najbolji izbor po toj desnoj strani ma.

Mozes jednom osvojiti sa polovnjacima kad drugi sto valjaju odigraju sezonu na 120% pa povuku ostale, sjetite se samo Nocerina kakvu je sezonu imao sa dobrim igracima, a kad su oni otisli Nocerino goli qurac

Kriva je uprava i to je fakt, a Pioli ne moze 3 godine od govana praviti uvijek dobru pitu

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 feb 2023, 20:33

Ja ne znam da je iko ovdje hvalio Messijasa osim Meepe i možda još jednog forumaša maksimalno. :mrgreen:

Lik nije niti bi ikad i za sto godina bio kalibar za Milan, al' ovo da ga još gledam kao veznjaka :tokralju: Pioli je pogubio sve konce ako ovo uradi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 03 feb 2023, 20:38

Sta cemo ako kojim slucajem sa ovim lopatama dobije Inter, hoce li se pisati kako je Mister napravio remek djelo, ili ce i dalje biti da je samo puka sreca....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 feb 2023, 20:56

Možemo dobiti Inter jedino u nekom paralelnom univerzumu sa ovakvom formom i potencijalnim veznim redom sa Krunićem i Messijasom. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 03 feb 2023, 20:59

ronaldo99 je napisao/la:
03 feb 2023, 20:17
Ma ovdje ne valja Berardi, pa nije valjao Chiesa, pa ne valja Zaniolo al zato valja Mesisas, kad je dolazio stavljale se neke statistike usporedjivale sa svima ovim navedenin, a sad ti isti seru po njemu

Realno Mesias je korektan igrac i nista vise i sigurno da je trenutno nas najbolji izbor po toj desnoj strani ma.

Mozes jednom osvojiti sa polovnjacima kad drugi sto valjaju odigraju sezonu na 120% pa povuku ostale, sjetite se samo Nocerina kakvu je sezonu imao sa dobrim igracima, a kad su oni otisli Nocerino goli qurac

Kriva je uprava i to je fakt, a Pioli ne moze 3 godine od govana praviti uvijek dobru pitu
Messijas je solidan igrac i prosle sezone je bio 5-6 najefikasniji igrac ove ekipe. Imao je doprinosa u osvajanju titule. Za novac za koji je doveden odlican posao.

Sto se tice Berardija. Berardi u Sassuolu je bio strasan igrac, ove sezone izgleda stvarno lose , a i kad igra za Italiju izgleda kao drvo kakvo. Cijena od 15+ miliona i nije bas da je u cvijetu mladosti. Po svim tim parametrima on bi bio los posao.

Chiesa je zivotinja ali on nikad nije bio realna opcija za Milan.

Zaniolo je neko ko moze u iduci par godina biti top klasa ili jedno od najvecih razocarenja.

Ziyech, Isco i slicni parmaci nisu nikakav upgrade u odnosu na ono sto je trenutno na desnom krilu. Isco je s ozbiljnim fudbalom zavrsio jos prije 2 godine.

Ako ce se ko dovoditi neka to bude neki mladi igrac koji ima potencijala i moze se razviti i napredovati , a ne ovi sto su nekad bili dobri igraci i sto im je karijera otisla u drugom smjeru jos su usli ili ulaze u 30-e.

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 03 feb 2023, 21:01

milanist je napisao/la:
03 feb 2023, 20:38
Sta cemo ako kojim slucajem sa ovim lopatama dobije Inter, hoce li se pisati kako je Mister napravio remek djelo, ili ce i dalje biti da je samo puka sreca....
Derbiji nemaju pravila. Pirlo je dobio Piolija u derbiju pa je li on napravio remek djelo ?

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 03 feb 2023, 21:05

Znao sam, ako dobije u derbiju, onda yebes to tu nema pravila :D
Dalje kazu mlad igrac koji ima potencijala ( citaj CDK ) bas smo se usrecili sa takvim. Kazu ulaze u 30te i stari su, a gledaj sta rade Giroud, Dzeko, vazda su po italiji harale djedice. ali nebitno, daj nekog klinca, kazu ima potencijal.
Marko Lazetic has completed his loan move to Austrian side SCR Altach
uppps, jos jedan potencijal, gledaj jos malo pa ce u prvi 11 Milana, samo dok se iskali po pozajmicama, barem jedno 10tak godina :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4294
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 03 feb 2023, 22:03

Top 5 skorera lige: 0 igrača sa preko 30
Top 5 vodećih asistenata: 1 igrač sa preko 30
Top 5 po prosječnim ocjenama: 0 igrača sa preko 30

Vrtoglavih 1/15
Najbolja 4 lige: Osimhen (24), gruzijac (21), Rafa (23), Barella (25)... Ma kakvi. Dominacija staračkog doma.

Evo ako imaš vremena pa se uključi u Fulham-Chelsea i vidi kako ti idol igra. Raspad protiv prosjek ekipe
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 03 feb 2023, 22:27

Baš gledam Ziyecha i ne vidim da bi on bio neki veliki upgrade u odnosu na ovu dvojicu
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 03 feb 2023, 22:34

Nije mi idol yebat ga, nije cak ni igrac Milana, samo da ste vi malo realniji ne bi govorili da je Messijas bolji igrac od pomenutog, od toga je pocela i sva rasprava, druga stvar da je Pioli za sve kriv. Ne kazem ni ja da je neka klasa od trenera, ali ne moze mu se sve pripisati. CDK nece da trci kriv Pioli, doveli mu sve tarabe ljetos, a otisla dva bitna igraca kriv Pioli. Da se pogleda malo sira slika bilo bi tu negdje izmedju.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 03 feb 2023, 22:45

AjsKjub je napisao/la:
03 feb 2023, 22:03
Top 5 skorera lige: 0 igrača sa preko 30
Top 5 vodećih asistenata: 1 igrač sa preko 30
Top 5 po prosječnim ocjenama: 0 igrača sa preko 30

Pazi ovo zadnji pet sezona samo najblji strijelci:

Immobile ( preko 30 godina ) sezona 2021/22
Ronaldo ( debelo preko 30 ) sezona 2020/21
Immobile ( preko 30 godina ) sezona 2019/20
Quagliarella ( debelo preko 30 ) sezona 2018/19
Icardi ( bio ispod 30 ) sezona 2017/18

I ovdje su samo napadaci, da ne pricamo sta godinama u ovoj ligi rade ''stariji igraci '', valjda ko gleda zna da u Italiji i dozive drugu mladost, ali sta ja to imam objasnjavati tebi. Bitno je samo djece nabacati u ekipu i to je to, neka talenata, ybes ostale :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4294
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 04 feb 2023, 01:24

Nije valjda da ti je i Panjobile igračina

A čeripikovat i izvlačiti podatke iz oronule Serie A iz prošlog stoljeća možeš do sutra. Činjenica je da su svi top igrači lige u ovom momentu mladići i tako će ostati jer se i calcio doziva pameti i slijedi koracima ostalih top liga i klubova

EDIT:
Ali haj, volio bih da dovedemo 1-2 metuzalema pa da se na kraju mogu naslađivat' :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 04 feb 2023, 04:58

milanist je napisao/la:
03 feb 2023, 22:34
Nije mi idol yebat ga, nije cak ni igrac Milana, samo da ste vi malo realniji ne bi govorili da je Messijas bolji igrac od pomenutog
Brate , jest bolji ali ne toliko da ga platis 20 miliona i das mu platu 5+ miliona budi realan. Milanu treba dugorocnija i isplativija opcija na tom desnom krilu a ne nekakav otpadak Chelsea kojeg se ni oni ne mogu rijesiti. Milan je iz Chelsea dovodio Torresa, Van Ginkela, Bakayoka , Pasalica, Essiena pa i vratio Shevchenka i kako je to zavrsilo ?
milanist je napisao/la:
03 feb 2023, 22:45
Pazi ovo zadnji pet sezona samo najblji strijelci:

Immobile ( preko 30 godina ) sezona 2021/22
Ronaldo ( debelo preko 30 ) sezona 2020/21
Immobile ( preko 30 godina ) sezona 2019/20
Quagliarella ( debelo preko 30 ) sezona 2018/19
Icardi ( bio ispod 30 ) sezona 2017/18

I ovdje su samo napadaci, da ne pricamo sta godinama u ovoj ligi rade ''stariji igraci '', valjda ko gleda zna da u Italiji i dozive drugu mladost, ali sta ja to imam objasnjavati tebi. Bitno je samo djece nabacati u ekipu i to je to, neka talenata, ybes ostale :mrgreen:
Pa sto niko nije doveo tog Immobilea ? Iako je niz godina bio medju top 5 najboljih strijelaca lige ? Zasto Juve nije ostavio Quagliarellu kad je toliko dobar ?

Ako vas sta tjesi ni Napoli nema bas dobru opciju na desnom krilu Politano i Lozano. Lozano je po meni ubjedljivo najgore desno krilo u ligi. Jedino u cemu je bolji u odnosu na Messiasa je brzina , ali nevjerovatno glup igrac i svaki put kad dotakne loptu i pokusa nesto uraditi s njom zavrsi nekakvom gluposcu.

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 04 feb 2023, 10:51

AjsKjub je napisao/la:
04 feb 2023, 01:24
Nije valjda da ti je i Panjobile igračina

A čeripikovat i izvlačiti podatke iz oronule Serie A iz prošlog stoljeća možeš do sutra. Činjenica je da su svi top igrači lige u ovom momentu mladići i tako će ostati jer se i calcio doziva pameti i slijedi koracima ostalih top liga i klubova

Nije proslo stoljece citas li ti, zadnji pet sezona samo. Imamo li igraca koji ce isporuciti 20tak golova, nemamo zadugo cini mi se, ali ajmo Immobilea nazvati svakako, ybat ga nije nas, sve sto nije nase ne valja. Nista drzi ti se Engleza bolje ti je :wave:

I nevezano samo za napadace, Milan dominirao dok je bio ''dom penzionera'', Juve uvezao koliko zaredom titula, a okosinca tima '' penzioneri'' bili ( Buffon, Barzagli, Chielini, Pirlo, Mandzukic.. ) treba li dalje....
meepo je napisao/la:
04 feb 2023, 04:58


Brate , jest bolji ali ne toliko da ga platis 20 miliona i das mu platu 5+ miliona budi realan. Milanu treba dugorocnija i isplativija opcija na tom desnom krilu a ne nekakav otpadak Chelsea kojeg se ni oni ne mogu rijesiti. Milan je iz Chelsea dovodio Torresa, Van Ginkela, Bakayoka , Pasalica, Essiena pa i vratio Shevchenka i kako je to zavrsilo ?



Pa sto niko nije doveo tog Immobilea ? Iako je niz godina bio medju top 5 najboljih strijelaca lige ? Zasto Juve nije ostavio Quagliarellu kad je toliko dobar ?

Ako vas sta tjesi ni Napoli nema bas dobru opciju na desnom krilu Politano i Lozano. Lozano je po meni ubjedljivo najgore desno krilo u ligi. Jedino u cemu je bolji u odnosu na Messiasa je brzina , ali nevjerovatno glup igrac i svaki put kad dotakne loptu i pokusa nesto uraditi s njom zavrsi nekakvom gluposcu.
Pa sta treba druze mepo, da dovodimo igrace za 5M i da ocekujemo dobro, ne moze carko, ako nam je puno dati 20M i platu oko 5M ,onda ybat ga ne traba nista ni ocekivati i ne buniti se kad nam igraci odu free, jer ko ne bi.
Niko nam ne valja a da su nam pojacanja, znas onu ne mozes se j...t a da ti ne udje, e bas to.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 04 feb 2023, 11:10

Problem vam je dati 5 mil a nije 20 za igrača za kojeg nisam siguran da bi nam donio neki upgrade u odnosu na ovo sto trenutno imamo na desnom krilu? Ne kontam.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 04 feb 2023, 11:20

muxa je napisao/la:
04 feb 2023, 11:10
Problem vam je dati 5 mil a nije 20 za igrača za kojeg nisam siguran da bi nam donio neki upgrade u odnosu na ovo sto trenutno imamo na desnom krilu? Ne kontam.
Nevezano samo za Ziyecha vec uopsteno, ako cemo svaki put dovoditi igrace od 1,2,3 pa i 5M necemo se onda hljeba najesti, nekad treba i platiti vise za dobrog igraca, a ne svaki put se kockati sa nekim talentima.
Sreca nam je samo sto imamo Saleta i Messija, jer nedao bog da imamo recimo Dybalu, Zaniola, Berardija, jer ipak nisu ni do koljena nasim ovim znalcima :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 04 feb 2023, 11:27

Ma nisam ni za te opcije koje su možda malo bolje od onog što trenutno imaš a potrošis pare još i te nove vežeš jakim ugovorom.
Naravno najbolja je opcija dat pare pa dovesti vrhunsko krilo al ako vec nemaju love onda sam vise za opciji da se dovede neko talenat iz južne amerike za 5-6 mil uz neku simboličnu platu pa i ako flopne nije neka šteta.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 04 feb 2023, 11:29

muxa je napisao/la:
04 feb 2023, 11:27
Ma nisam ni za te opcije koje su možda malo bolje od onog što trenutno imaš a potrošis pare još i te nove vežeš jakim ugovorom.
Naravno najbolja je opcija dat pare pa dovesti vrhunsko krilo al ako vec nemaju love onda sam vise za opciji da se dovede neko talenat iz južne amerike za 5-6 mil uz neku simboličnu platu pa i ako flopne nije neka šteta.
Nema vise ni dobrog talenta iz Juzne Amerike za 5M, koliko Real i City daju za takve? Ali dobro mi nismo oni jelda :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: enzo777 i 10 gostiju.