AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 01 jun 2023, 19:01

Nije bez razloga, sad će Krunić da pokaže sav svoj raskoš i postane nezamjenjiv na poziciji desetke. :njanjanja:

Šalu na stranu, baš me zanima potez M&M po pitanju desetke.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 01 jun 2023, 20:01

E hoće se i Real usrećit sa Diazom, sretno mu bilo da ga više ne gledam.

Avatar
meepo
Postovi: 4090
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 01 jun 2023, 21:35

Fantasista je napisao/la:
01 jun 2023, 20:01
E hoće se i Real usrećit sa Diazom, sretno mu bilo da ga više ne gledam.
Real ima sistem igre u kojem on moze eksplodirati. Osim toga velika je razlika izmedju Carla i Piolija. Diaz ce postati strasan fudbaler samo treba prestati manje daviti loptu.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 01 jun 2023, 21:42

Hoće ko i ja.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 01 jun 2023, 22:24

OldFashioned je napisao/la:
01 jun 2023, 21:42
Hoće ko i ja.
:rol: al se ismija eeee svaka ti cast na komentaru....hahahaha

enzo777
Postovi: 161
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 01 jun 2023, 23:27

Stroj1946 je napisao/la:
31 maj 2023, 21:47
Ma niko to ne spori, samo ovakve igrače ne propuštaš ako imas priliku dovesti, nema veze jel se uklapa, jer je ovo nosioc igre, ne neki igračsporedne uloge na terenu. Na kraju krajeva on je u Serie A, pred nosom bio, nije neko sa strane i nepoznat. Gledam sad 17 golova i 7 asistencija ove sezone :? Odlična statistika, i još je propustio par tekmi zbog povrede.
Al nek se Messias i Florenzi uklapaju.
hahahaha :D al se nasmija.
Ni ja nisam skontao takvu izjavu, kao Dybala nam se ne uklapa. Pa dok je igrao u Palermu, mi smo ga trazili, i Galliajani nije htio dat vise para, i malac ode u Juve.
Drago mi je da Diaz odlazi, neka ga u Realu. Pa da vidim hoce li tamo moc odigrat 1-2 dobro, pa 5 losi, i ocekivat da bude svaku starter.
Kamada je super igrac, samo nama treba napadac i desno krilo. A posto je Diaz otisao, CDK znaci ostaje. Lotusov cek, nemam pojma zasto dolazi, al eto izganjali smo mil za njega. JA sam da se dovede SMS, za neki 30-35 mil bi se moglo rijesit, daj im onog Sale's marklera ili Adlija.
Al haj, zna Maldini. Kakav je taj napadac kojeg spominju novine, Openda?

A dres je odlican. Ovaj si moram uzet. Napokon nesto u drugom stilu osim oni pruga. Zanima me bas kakav ce bit drugi i treci dres.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 00:57

Openda je super napadač. Ali Milan će izgleda ići po Scamaccu ili Gimeneza iz Feynoorda.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 02 jun 2023, 07:51

Mislim da ce nova #10 biti Leao, a evo ovo jutro je aktuelan Arthur Cabral iz Forientine, iskreno kad vidim 7 golova u 27 tekmi nesto se ne nadam dobrom.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 02 jun 2023, 08:47

Nego, pročitah da CDK starta u nedjelju protiv Verone, ima da zablista napokon :njanjanja:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 jun 2023, 08:51

Kokad nam cijeli tim blista protiv davljenika i to još u zadnjem kolu protiv ekipe kojoj je ova utakmica to be or not to be.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 02 jun 2023, 09:00

Da znam, zato i kažem :D

Veronu treba i pustiti, nek mrtva Spezia ispadne.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 jun 2023, 10:35

Neka on izađe sa preplašenom facom za ostalo ćemo lako :D
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 02 jun 2023, 11:31

Remember there are TWO release clauses into the contract of Paulo Dybala…

◉ 20m for Italian clubs. 🇮🇹

In case Italian club triggers the clause, AS Roma have option to ‘cancel’ it by activating salary rise from €3.8m to €6m.

◉ €12m for clubs from abroad. 🌍

In this case, Paulo Dybala would have the final say.

Prema Fabriziu.

Znači 20 miliona za ovog igrača koji se NE uklapa, al se Loftus uklapa kojeg će platit 20 miliona i imat sigurno platu kao Dybala ništa ispod 5, 6 miliona ili Kamada isto. Izgleda da je ovima je problem platiti kvalitet ili se traži podoban igrač koji neće talasat puno sa uslovima oko plate. Ono, treba nam neko ko šuti i treba biti zadovoljan minimalcem, nema veze jel kvalitet. Al zato kad zatraži uslove tad tek za njih počinju problemi.

Avatar
meepo
Postovi: 4090
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 jun 2023, 12:21

Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 11:31
Remember there are TWO release clauses into the contract of Paulo Dybala…

◉ 20m for Italian clubs. 🇮🇹

In case Italian club triggers the clause, AS Roma have option to ‘cancel’ it by activating salary rise from €3.8m to €6m.

◉ €12m for clubs from abroad. 🌍

In this case, Paulo Dybala would have the final say.

Prema Fabriziu.

Znači 20 miliona za ovog igrača koji se NE uklapa, al se Loftus uklapa kojeg će platit 20 miliona i imat sigurno platu kao Dybala ništa ispod 5, 6 miliona ili Kamada isto. Izgleda da je ovima je problem platiti kvalitet ili se traži podoban igrač koji neće talasat puno sa uslovima oko plate. Ono, treba nam neko ko šuti i treba biti zadovoljan minimalcem, nema veze jel kvalitet. Al zato kad zatraži uslove tad tek za njih počinju problemi.
Loftus/Kamada ce imati istu platu ko Dybala ? Daj ba. :rol: Znas li ti zbog cega je Juventus pustio Dybalu ? Znaci 5-6 postova si napisao za igraca koji u Juventusu u zadnjih par sezona bio vise povrijedjen nego sto je igrao , a trazio ogromnu platu. U Romi je ove sezone propustio 18 utakmica zbog povreda.
Plus Dybala je dugo u Italiji cak ima i italijansko drzavljanstvo tako da se na njega ne moze primijeniti zakon o porezu na platu.

Dalje taj Dybala je bio slobodan igrac i kao takav je zavrsio u Romi. Sto ga nije uzeo barem Tottenham ili neko od ovih jaci klubova ?

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 jun 2023, 12:25

Nebitno mišljenje o Dybali, njegovim igračikim kvalitetima i povredama, ali ako će Pioli ostati na klupi, a hoće, evo opet pitam gdje bi on njega mogao staviti u formaciji koju igramo?
Nemoj mi samo reči na AMF, jer Pioli će tu prije staviti klasičnog CMF, pa i DMF nego što će nekog kao Dybala.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4090
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 jun 2023, 12:29

muxa je napisao/la:
02 jun 2023, 12:25
Nebitno mišljenje o Dybali, njegovim igračikim kvalitetima i povredama, ali ako će Pioli ostati na klupi, a hoće, evo opet pitam gdje bi on njega mogao staviti u formaciji koju igramo?
Nemoj mi samo reči na AMF, jer Pioli će tu prije staviti klasičnog CMF, pa i DMF nego što će nekog kao Dybala.
A i to je jedan jako bitan faktor.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 02 jun 2023, 12:35

meepo je napisao/la:
02 jun 2023, 12:21
Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 11:31
Remember there are TWO release clauses into the contract of Paulo Dybala…

◉ 20m for Italian clubs. 🇮🇹

In case Italian club triggers the clause, AS Roma have option to ‘cancel’ it by activating salary rise from €3.8m to €6m.

◉ €12m for clubs from abroad. 🌍

In this case, Paulo Dybala would have the final say.

Prema Fabriziu.

Znači 20 miliona za ovog igrača koji se NE uklapa, al se Loftus uklapa kojeg će platit 20 miliona i imat sigurno platu kao Dybala ništa ispod 5, 6 miliona ili Kamada isto. Izgleda da je ovima je problem platiti kvalitet ili se traži podoban igrač koji neće talasat puno sa uslovima oko plate. Ono, treba nam neko ko šuti i treba biti zadovoljan minimalcem, nema veze jel kvalitet. Al zato kad zatraži uslove tad tek za njih počinju problemi.
Loftus/Kamada ce imati istu platu ko Dybala ? Daj ba. :rol: Znas li ti zbog cega je Juventus pustio Dybalu ? Znaci 5-6 postova si napisao za igraca koji u Juventusu u zadnjih par sezona bio vise povrijedjen nego sto je igrao , a trazio ogromnu platu. U Romi je ove sezone propustio 18 utakmica zbog povreda.
Plus Dybala je dugo u Italiji cak ima i italijansko drzavljanstvo tako da se na njega ne moze primijeniti zakon o porezu na platu.

Dalje taj Dybala je bio slobodan igrac i kao takav je zavrsio u Romi. Sto ga nije uzeo barem Tottenham ili neko od ovih jaci klubova ?
Pročitaj malo na netu ne iz glave samo. Loftus ima 3 miliona Funti po godini u Chelsea-u, gdje junior tamo haman kad potpiše za prvi tim ima veću platu od Calabrije. Jok eto sigurno će doći u Milan da igra za kikiriki jer ga voli od rođenja.
Kamada je od Dortmunda tražio za pregovore 5 miliona Eur po sezoni. I on će isto doći u Milan da igra za 100 k KM jer mu je Milan klub iz djetinjstva. Daj ba ljudi dolaze iz bolje situiranih liga gdje imaju odlična primanja, samo u Milan kad dolaze tražit će odmah više. Pa ne ide u Celta Vigu jbte....

"According to Fabrizio Romano, the Eintracht Frankfurt midfielder has reached a verbal agreement with the Black and Yellows over a five year contract and the deal could be made official soon. Frankfurter Rundschau claim that Kamada will earn an annual salary in the region of 5.5 million euros at BVB.
Feb 23, 2023"

Potvrđeno od dva izvora.

Avatar
meepo
Postovi: 4090
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 jun 2023, 12:43

Stroj1946 je napisao/la:
02 jun 2023, 12:35
Pročitaj malo na netu ne iz glave samo. Loftus ima 3 miliona Funti po godini u Chelsea-u, gdje junior tamo haman kad potpiše za prvi tim ima veću platu od Calabrije. Jok eto sigurno će doći u Milan da igra za kikiriki jer ga voli od rođenja.
Kamada je od Dortmunda tražio za pregovore 5 miliona Eur po sezoni. I on će isto doći u Milan da igra za 100 k KM jer mu je Milan klub iz djetinjstva. Daj ba ljudi dolaze iz bolje situiranih liga gdje imaju odlična primanja, samo u Milan kad dolaze tražit će odmah više. Pa ne ide u Celta Vigu jbte....

"According to Fabrizio Romano, the Eintracht Frankfurt midfielder has reached a verbal agreement with the Black and Yellows over a five year contract and the deal could be made official soon. Frankfurter Rundschau claim that Kamada will earn an annual salary in the region of 5.5 million euros at BVB.
Feb 23, 2023"
Kad nesto preporucis budi siguran da prvi uradis to ;) Napisao sam ti da Dybala ima italijansko drzavljavnstvo i da vec dugo zivi i igra u Italiji tako da se ne moze primijeniti dekret o plati na njemu sto znaci i da sva trojica dobiju po 5 miliona Dybalina plata s porezima ce biti mnogo veca. Samim tim se narusava platna struktura za igraca koji ce barem 20 utakmica u sezoni biti povrijedjen i koji ne odgovara trenutnom sistemu.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 jun 2023, 13:26

Kamada je prihvatio ponudu Milana koja glasi 3M po sezoni. Dakle ni sa porezom neće imati 5M.

Loftus će također imati slična primanja. Tako da ti je priča neutemeljena. Leao je jedini igrač u Milanu koji će zarađivati preko 5M. Sasvim zasluženo. Odmah poslije njega je Theo pa Bennacer a uskoro će i Mike potpisati novi ugovor vrijedan 4M po sezoni. Treba da se zna neki red u klubu, a ne da se svakome daje onoliko koliko traži na prvu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 02 jun 2023, 14:45

Jbte napadnu te ako napišeš da je bolje dovesti jednog igrača koji pravi prevagu na terenu, za kojeg znaš da je super kvalitet, za platu, kao ova dvojica skupa, možda čak i manje, dva OK igrača, od koje niko ne zna kakvi su u suštini i kako će se uklopiti, jer ne znaju jezik, kulturu i ligu.

A Romu ću 3 put napisati da Leao nije potpiso samo su dogovorili uslove, usmeno paša moj nauči razliku, to nije isto kao pismeno, a danas ili sutra bi trebo.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.