AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 04 jun 2023, 23:48

Volimo te Ibra, jedan si od nas. Hvala na svemu što si učinio za Milan! 🔴⚫🔴⚫
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 jun 2023, 23:53

Kad se vratio obećao je da će vratiti Milan tamo gdje pripada. Mnogi su se smijali na tu izjavu. Ali Ibra je uspio i hvala mu!
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 05 jun 2023, 00:00

Ako sam dobro skontao u obraćanju navijačima oprostio se od fudbala ali ne od njih. Pozicija u klubu?

Avatar
galia95
Postovi: 1027
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 05 jun 2023, 00:05



Ibra: “Sarò milanista per tutta la vita, addio calcio” :bih:

Avatar
galia95
Postovi: 1027
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 05 jun 2023, 00:40



Oproštajna press konferencija ✌

Avatar
galia95
Postovi: 1027
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 05 jun 2023, 00:48



Prvi put vidim Ibru da plače kao malo dijete jbt
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 05 jun 2023, 02:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 05 jun 2023, 01:10

enzo777 je napisao/la:
04 jun 2023, 22:01
Cekaj neces mi reci da trebam hvaliti Brahima radi onog penala? Pa nije isao prema golu u 100% pa ga srusili, vec izlazi is 16ca.
Ja se stvarno divim vama sta vi vidite u Brahimi. Covjek je prevara. Nije ni CDK nesto posebno, al u 3 godine idalje ovako igrat je sramota. Svaki duel ga ruse dole fizicki i on se koprca i trazi faul. Al haj, nek igra, nece dugo.
Druže, samo milanist forumaš ga ovdje hvali, ne znam da je iko drugi zadovoljan sa njim na našem pdf-u.
Siguran sam da svi ostali jedva čekaju da ga Real vrati u svoje redove. U toliko godina koliko je sa nama još uvijek ne posjeduje nogometne osnove, kud ćeš dalje.

enzo777 je napisao/la:
04 jun 2023, 22:01
A dresovi su odlicni, obavezno kupujem novi, iovako je bilo vrijeme
I mene su uživo iznenadili dresovi, valjda to bolje ide uz onaj skroz crni šorc.
Obavezno ovaj novi kupujem!

- Pioli redovno rotirao 60% ekipe protiv ovih nižerarednih ekipa i pušio bodove i onda u zadnjem kolu kada nam ne treba ni za šta, hladno postavi prvih 11. Ok, kontam, zadnje kolo, ali može se prvotimcima dati zadnjih 20-ak minuta a ne davati ovoliko minuta igračima koji sljedeće sezone vjerovatno više ni neće biti u Milanu.


IBRA :ljepota: :tokralju: , šta reći. OGROMNI, OGROMNIIIII ZLAJA! Zaslužan je za ove uspjehe Milana više nego što to neki mogu i zamisliti.
HVALA NA SVEMU LEGENDO I NADAM SE DA ĆE TI OVAJ KURCINALE PRUŽITI NEKU POZICIJU U KLUBU. ZADUŽIO SI NAS A LJUBAV JE OBOSTRANA!



slika
Zadnja izmjena: OldFashioned, dana/u 05 jun 2023, 01:20, ukupno mijenjano 1 put.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 05 jun 2023, 01:17

Imao sam čast i privilegij da uživo gledam ovog rođenog šampiona, velemajstora i lidera, u obe ere. Tokom prve me je totalno začarao svojim istinskim čarolijama, tu i tada sam pomislio, "nakon Weaha, R.Baggio, Rivalda... Ronaldinha, Ronalda, evo novi Baggio - i to naše gore list" :shock:

Drugi dio ove priče je, nadmašio čak i prvi dio, i u potpunosti stavio zlatnu tačku na i, IZ. Veliki Ibra je sve te šampionsko-velemajstorske utiske, potvrdio i pojačao jer je sam na leđima iznjeo polumrtvog giganta AC Milana. Ranjen ga je nosio i kao takvog digao iz anonimnog stanja mediokriteta i ekonomskih problema. Sve to uz mahom drugorazredne kolege, do samog vrha - digao se klub kao feniks iz pepela. Krunisao je to sve najluđim Scudettom, napadačkim fudbalom, pa sve do final 4 u CL, te trećem CL plasmanu otkad je se vratio :tokralju:

Pravi fudbalski unikat, next level genije; veliki borac, znalac i mahalac :clap:

Ima cijeli klip, ~15min+ oproštaja Ibre, na YT, na BT Sports su sve uživo pratili, do nekih pola sata nakon meča. Savladan emocijama sam se na momente i prisjetio oproštaja velikog Tottija, te pomislio na Buffona, pa tim povodom skontao da ni sam više nisam, kao nekad mlad... Hvala na svemu Ibra gigante :salut: :tokralju: :clap:

enzo777
Postovi: 184
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 05 jun 2023, 06:42

Tonali plače ko malo djete 😭
Nek bude ponos i ugled djeci i mladim fudbalerima, da nisu sve pare. Mogao je otic u Saudijsku da je htio, al dokazao je da u 42goj idalje u stanju da zabije gol u Serie A. Podigao na iz mrtvi, vratio nam pobjednički mentalitet, natjerao igrače da se ljute kad izgube loptu, i donio nam Scudetto
Grazie per tutto grande leone di Milano! Re, dio, Campione!
Uno è solo: Zlatan "Ibrakadabra" Ibrahimovic

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 05 jun 2023, 08:04

Nesto kontam s Ibrom odlazi i posljednji fudbaler moje mladosti (ne i djetinjstva), pravi all round napadac koji je mogao sve s loptom. Nesto kontam mogao je i on otici u Arabiju i uzeti nemile novce, medjutim ostao je u Milanu i donio nam Scudetto nakon toliko godina. Covjek je pokazao i dokazao koliko mu fudbal znaci....Nadam se da cemo ga vidjeti u upravi zajedno s Paolom. :kralj:

Avatar
edoox
Postovi: 1601
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 05 jun 2023, 09:35

Ibra hvlaa za sve!
U jednom momenetu , tamo nekad kad pred prvu tekmu sa Interom, me uhvatila bojazan od moguce situacije i malera da uzmemo klempu a njemu se ne bi pikala.
Posto mu je Abate jedan od najbojih havera, neka se odma prikljuci primaveri, a moze i prvom timu.
Mnogi ce do jula zglajaati totalno :)

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 05 jun 2023, 09:37

Zlatan je shvatio gdje mu je najljepše, igrao je u velikim klubovima, ali samo jedan ima dušu. Zato je teško i otići odatle. Samo Zlatan se vratio i bio bolji u odnosu na druge. Hvala mu za dva trofeja, za ovo što nam je vratio Milan gdje mu je bilo mjesto.
Ovi što ostaju imali su priliku da uče od profesora, ako budu imali pola želje koju je on imao, uživati ćemo u igrama AC Milana.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 15:08

Najveći uticaj je imao na Leao-a. Oslobodio ga pritiska i nervoze. Pokazao mu kako da pokaže ono što zna. Zato je Leao sad to što jeste, a jedan je od najboljih krilnih napadača na svijetu. Jedva čekam nerednu sezonu da vidimo godinu dana iskusnijeg i jačeg Rafela. Ove sezone 16 golova i 13 asistencija. Sljedeće inshallah očekujem još više.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8158
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 05 jun 2023, 15:22

RedBird Capital owner Gerry Cardinale has reportedly held a meeting with Milan directors Ricky Massara and Paolo Maldini to discuss the club’s priorities for the upcoming summer transfer window according to Sky Sport this morning. It reported that the executives supposedly met in a hotel room in the centre of Milan today to discuss the team’s strategy and available budget in the market. Milan will have somewhere only in the region of €50m to invest during the months of July and August, and have several positions that need filling. Before any new arrivals the priority is said to be the renewal of Mike Maignan’s contract. In order to raise additional funds, Milan are prepared to sell Ante Rebic, Divock Origi and Junior Messias. Monday’s report claims that Milan are still close to agreeing a deal for Eintract Frankfurt forward Daichi Kamada. Additionally, negotiations with Chelsea over a deal for midfielder Ruben Loftus-Cheek are hotting up with a transfer fee suggested to be in the region of €20m.
50 miliona Eur samo za transfere, ostatak da se namakne prodajom igrača. To bi značilo da će sigurno još igrača morati prodat da bi se doveli jači igrači. Iskreno sve ispod 80 miliona je patnja, znači opet ništa od jakih imena.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 16:22

Ne znam gdje si ovo našao. Ali svi izvori bliski Milanu ne pišu o ovome. Već je sastanak bio isključivo da se napravi plan za mercato i potencijalna pojačanja. Nigdje nije spomenut budžet niti se o tome razgovaralo.

To je ono što su napisali oni najbliži klubu. Tipa Longo
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 05 jun 2023, 16:28

Znaci Openda ce u Laipzig. Ma ja ne mozes ti sa 50M zakrpiti 5 pozicija, doduse i mozes ali da Lazeticima i ostalim slicnim.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 05 jun 2023, 16:45

Ja iskreno nisam ni ocekivao veci budzet, doduse bilo je forumasa koji su pisali 100+ mil e....al eto vidjet cemo, mada mislim da se tu nece nista drasticno i spektakularno desiti...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 16:45

Niko nigdje nije rekao cifru pobogu. Pa ljudi imate internet i možete pratiti ljude koji su najbliže Milanu. Jutrošnji sastanak je bio povodom dogovora oko mercata i kakve igrače Milan želi. Nigdje niko nije spomenuo ovoliko ili onoliko. U zadnjih 7 dana jedno 10 različitih ljudi je spominjalo 50, 70, 100M. A niko ne zna osim Maldinija.

Mercato nije ni počeo a već kukate uveliko. Sigurno je samo da Sportiello dolazi. Diaz odlazi a Kamada će izgleda njega zamjeniti(ako se nesto ne desi oko dogovora).
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 05 jun 2023, 16:52

Jbgm rom, nemamo ni struje niti neta, pa nagadjamo 🙂 kao sto ti napises 100M da ce biti pa posle to pravdas da si samo procitao i prenio tako i ostali kad nesto procitaju napisu, i zadnje vrijeme se cesto vrti informacija da ce biti 50M plus od prodaje i onda kazes da niko nije spomenuo tacnu cifru. Pa ako cemo se voditi tako onda nece niko iz kluba ni spomenuti koliko ce tacno biti para, niti su kad govorili.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 17:05

Pa sve sto ovdje napisem/o povodom transfera su tuđe riječi samo prevedene. Nisam i nismo mi insajderi.

Na par mjesta sam čitao o tom sastanku Maldinija i Cardinalea i nigdje na pročitah neku cifru. Mediji tvrde da se radilo o sastanku i dogovoru u kojem pravcu će ići transfer politika ovo ljeto.

Uostalom na sastanku si bila dva čovjeka i samo njih dvojica znaju o čemu su pričali. Mediji samo nagađaju a mi ovdje prenosimo. To je sve.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.