AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

rope11
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 feb 2024, 22:52

Možda ružno za oči, ali 3 boda su jedino što se pika. :mrgreen:

Doduše defanzivno jako dobro i zrelo odigrano, nije se dalo puno prilika i prostora da Napoli uradi išta naprijed.

Theo i Gabbia najbolji večeras, pa i bratina Adli koji je boga oca pretrčao večeras i puno toga pokrio. Ostali korektno odrađen posao.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Zenga
Kontakt:

Post Postao/la Zenga » 11 feb 2024, 23:04

Napolitanke stare mušterije, bravo momci, bravo Pioli. Game plan puni pogodak, ma da je čudno mijenjati ovoliko u zadnjoj liniji, umalo mali Simić ne pokopa vlastitu ekipu.

Ginuli su, trudili se, uz par jako atraktivnih poteza, ostaje žal za propuštenim šansama, no yebat ih, sutra će zebre zebrama pobrkat račune u Udinama :mrgreen:

Gabbia, Theo, Florenzi, Adli, Loftus, Leao odličan nastup, samo taj gol fali Leaou.

EL next, Rennes je dobio sve četiri Ligue1 utakmice u ovoj godini, pa i izbacili Marseja iz kupa, kao i dvije manje ekipe iz istog kupa. Ne znaju za poraz anno 2024, mislim da će biti rotacija u četvrtak, prije svega Reijnders back, pa vjv i među starterima Florenzi + Simić + Jović.

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 11 feb 2024, 23:06

Strepnja do zadnjeg trena, ali momacka pobjeda. Bravo svima od prvog do zadnjeg.
Jovic je morao uci ranije radi uticaja na igru i vece pomoci u sredini. Zao mi je sto Okafor opet zavrsava tekmu na klupi, trener to odlicno kenja svako kolo. Ali pobjeda je pa hajde.

Strasna partija Adlia, ogroman radijus kretanja, sjajna tehnika i pregled, dosta i presjecenih lopti, duela, bas strasan.
Uz njega Gabbia vrhunski zajedno sa Theom.

Drago mi je za Benacera da igra, vidi se ogromna zelja i trka, a u toj zelji i dosta gresaka s loptom. Ali sa njim na terenu je daleko brzi protok lopte, organizacija, duel igra, opstrukcija, samo jos da dostigne svoj level spremen i na konju smo uz ovakvog Adlia.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

ik0ik0
Kontakt:

Post Postao/la ik0ik0 » 12 feb 2024, 07:34

rope11 je napisao/la:
11 feb 2024, 22:52
Možda ružno za oči, ali 3 boda su jedino što se pika. :mrgreen:
A ni ta 3 boda se vele ne pikaju. Top 4 je osiguran. do Scudetta se ne može. Ako se planira zadržati Pioli i dogodine, ovih preostalih 14 kola treba iskoristit za provjeru trenutnog kadra, tko ostaje a koga se rješavati na ljeto.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2024, 09:28

U 2024 u ligi imamo 5 pobjeda i remi, onaj sa Bolognom gdje smo 2 penala promasili, znaci trebali smo biti 100% al eto, Inter je 100% u ovoj godini, mi i Atalanta isti skor

LP je osigurana sto je eto na kraju se nametnuo kao cilj jer je Inter ipak ove sezone prejak za konkurenciju.

Treba se okrenuti EL i pokusati tu doci do trofeja, sto takodjer nece biti lako ako prodjemo Renes sad vec iduce kolo mozemo imati bas jak dvomec recimo sa Liverpool ili Leverkusen

Kako god treba sezonu sto moguce bolje i pozitivnije privesti kraju

muha milanez
Kontakt:

Post Postao/la muha milanez » 12 feb 2024, 09:50

Još je 14 kola u igri, odnosno 42 boda u opticaju tako da se ne treba opuštati. Pojedinci se podhitno moraju dohavizati, uozbiljiti. Sinoć završnica akcija i par kontri gdje se moglo sve riješiti odrađeno loše, nonšalantno u najmanju ruku. Sreća pa nam se nije obilo o glavu, a moglo je lako.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

ACMilan100
Kontakt:

Post Postao/la ACMilan100 » 12 feb 2024, 10:06

Cuj CL osigurano a 42 poena u igri jos to je samo 10 manje nego sto amo skupili u ova 24 odigrana kola.
Ima mi jos da se oznoimo da bi CL bila osigurana i zapakovana
Ali kolo po kolo pa ce biti ako bog da i to barem se nadam do pocetkom aprila!

Felixians4
Kontakt:

Post Postao/la Felixians4 » 12 feb 2024, 10:08

Zenga je napisao/la:
11 feb 2024, 23:04
Napolitanke stare mušterije, bravo momci, bravo Pioli. Game plan puni pogodak, ma da je čudno mijenjati ovoliko u zadnjoj liniji, umalo mali Simić ne pokopa vlastitu ekipu.

Ginuli su, trudili se, uz par jako atraktivnih poteza, ostaje žal za propuštenim šansama, no yebat ih, sutra će zebre zebrama pobrkat račune u Udinama :mrgreen:

Gabbia, Theo, Florenzi, Adli, Loftus, Leao odličan nastup, samo taj gol fali Leaou.

EL next, Rennes je dobio sve četiri Ligue1 utakmice u ovoj godini, pa i izbacili Marseja iz kupa, kao i dvije manje ekipe iz istog kupa. Ne znaju za poraz anno 2024, mislim da će biti rotacija u četvrtak, prije svega Reijnders back, pa vjv i među starterima Florenzi + Simić + Jović.
Aj da naletim da su forumaši redom zadovoljni "svojima". Hbg, meni je falio Leaov gol sinoć, u double igrao to i X u Super Bowlu

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 12 feb 2024, 11:33

Onako igra, bodovi na bljesak Thea, Leao sa qurtzoboljom već nervira, Gabbia i Adli dobri, ostali solidni, tokom čitave utakmice sam imao osjećaj da će se dobiti. Definitivno bolje izgleda ekipa ako protivniku da loptu, a koncentriše se na brzu tranziciju. Izmjene solidne, i dalje bode u oči to što nema uigranoh akcija, nego se igra na kreaciju pojedinih igrača.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 feb 2024, 12:27

Fun fact, rezultatski igramo odličnu sezonu, bolju nego onu u kojoj je scudetto osvojen.

S druge strane Inter igra perfektnu sezonu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Kontakt:

Post Postao/la memaga » 12 feb 2024, 13:27

Ti ono rece neces se ukazivati na forumu dok se Pioli ne smjeni?? Jos si se zakleo velikim Allahom!!!

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 12 feb 2024, 14:13

:urnebes:

Neka Rom-a, brat nas
Milan beat Napoli 1-0 last night in the big match at San Siro , returning to win and convince in a direct clash with another big team in our championship. The Rossoneri have reached 52 points in 24 matchdays , not a bad performance, considering that they only did better on two occasions in the three-point era: in 1995/96 and 2003/04 , in both years they won the Scudetto .

FLASHBACK - Milan 's current path is therefore the third best in the club's history since every Serie A match guarantees 3 points. However, there is another year that exactly equals the score of the current one, and it is very close in terms of time: we are talking about 2021/22 , season of the 19th scudetto, the last in the Rossoneri's history, only two years ago. In that case, Milan challenged Inter on the 24th matchday, winning in a comeback with Giroud 's brace , moving to just one point from the top occupied by the Nerazzurri. We know very well how the rest went.
Nije lose :kafa:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2024, 16:11

Romagnoli13 je napisao/la:
12 feb 2024, 12:27
Fun fact, rezultatski igramo odličnu sezonu, bolju nego onu u kojoj je scudetto osvojen.

S druge strane Inter igra perfektnu sezonu.
E sto pokazi svoje rijeci a jos se zakleo u Allahove ime, e rom rom

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 12 feb 2024, 21:10

Hajde pustite čovjeka na miru, drago mi je da se Rom opet aktivirao na pdf-u
Sloboda do groba

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2024, 21:24

meecko je napisao/la:
12 feb 2024, 21:10
Niko ga nije ni tjerao, problem je sto se zakleo u Allahovo ime da nece na ovome pdfu pisati dok je Pioli trener, decko je vjernik koliko sam do sada upratio po njegovom pisanju, zasto mu je uopste trebalo da se upusta u nesto takvo, ovo je forum nema Pioli veze sa ovim sto mi pisemo, niti cemo ga mi smjeniti niti sta promjenuti u Milanu

galia95
Kontakt:

Post Postao/la galia95 » 12 feb 2024, 22:25

Kada gledam ovaj jadni mizerni Juventus, sad mi je još više žao zbog utakmica poput one sa Bolognom i dva promašena penala. Zaslužili smo brat bratu da imamo bar 5-6 bodova više nego što trenutno imamo.

Zenga
Kontakt:

Post Postao/la Zenga » 12 feb 2024, 23:04

Ostavite vjeru i diskusije koje nisu vezane za sport PM-ovima, jer većinu apsolutno ne zanima :zzz: Rom dobro nam došao nazad, yebo Piolija kao i bilo kojeg trenera, Milan je strast, svetinja, pa i me's čini da lagano miriše na novi napad na Scudetto? :clap:

Inter još nije imao loš period - vakat im je, to su stari luzeri :njanjanja: Čekaju ih mesari Atletica u dvomeču, kao i jak ritam sa utakmicama svako 3 dana narednih mjesec dana. Leao nije dao gola u Serie A gotov po godine, takav igrač jednostavno mora proradit uskoro. Gotov pa nemoguće da se nastavi AC Bolnica a da u Intera "svi odigraju svih 38 kola".

@Felixians4 vidimo objektivno stvari, kada ide i izgleda dobro, red je pohvaliti, zar ne? :clap: Sve ovo liči na onaj brutalan početak sezone Milana, a ako se svi (napokon) osposobe 100%, to samo može još bolje biti.

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 13 feb 2024, 08:31

ronaldo99 je napisao/la:
12 feb 2024, 21:24
meecko je napisao/la:
Niko ga nije ni tjerao, problem je sto se zakleo u Allahovo ime da nece na ovome pdfu pisati dok je Pioli trener, decko je vjernik koliko sam do sada upratio po njegovom pisanju, zasto mu je uopste trebalo da se upusta u nesto takvo, ovo je forum nema Pioli veze sa ovim sto mi pisemo, niti cemo ga mi smjeniti niti sta promjenuti u Milanu
Hajde i ti ovdje cijepaš dlaku na četiri dijela, treba sada svakom od nas tražiti po pdf-u kakvu i kada je "izvalu" napisao....
Pusti čovjeka na miru, ima on svojih problema bez naših gluposti
Sloboda do groba

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 13 feb 2024, 11:46

meecko je napisao/la:
13 feb 2024, 08:31
ronaldo99 je napisao/la:
12 feb 2024, 21:24
meecko je napisao/la:
Hajde i ti ovdje cijepaš dlaku na četiri dijela, treba sada svakom od nas tražiti po pdf-u kakvu i kada je "izvalu" napisao....
Pusti čovjeka na miru, ima on svojih problema bez naših gluposti
Ne trazim dlaku vec je sam to napisao i pogazio rijeci na koje se zakleo u ime uzivesenog Allaha, i sta je sad tu problem sto sam ga citirao i napomenuo sta je rekao i u cije ime?

Kakav je to uopste hir bio da eto zbog trenera ti nesto neces pisati na nekom forumu iz bih , eto to ce bas dovesti do smjene Piolija

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 13 feb 2024, 12:14

Dzaba se prepirete kad ce Mister lagano da ostane i sljedece godine :mrgreen:
AC Milan coach Stefano Pioli has found himself under immense pressure at times this season, but the Italian coach could be close to having his stay at the club extended beyond the end of this campaign.

Milan endured a terrible spell in the lead-up to Christmas and it led to very serious suggestions that Pioli will be sacked, but as Tuttosport (via Pianeta Milan) have reported, there are hints that Pioli will get more than just this season to get Milan back on top.

Milan’s form in 2024 has been very good, having won every game other than the late draw at home to Bologna. Pioli is out of contract in June 2025 and it has seemed like a convenience for both parties if he were to walk away at the end of this season.

With the upturn in form, there is certainly no suggestion that he will be sacked before the season ends.

There have been public declarations from the likes of Zlatan Ibrahimovic, Paolo Scaroni and Giorgio Furlani in recent weeks for Pioli. Also, prominent players like Olivier Giroud, Rafael Leao and Theo Hernandez have all done the same.

Pioli genuinely seems to have the backing of those at the club, both in the playing squad and higher up. If results continue in this manner, there seems little chance that Milan change coach for the 2024/25 season.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: ACMilan100 i 7 gostiju.