AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 okt 2021, 22:54

yebo ga Bakayoko ga yebo
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 okt 2021, 22:54

Toliko od LPa. Posvetiti se ligi. Potruditi se da ne izbore ELu. Jer to je gubljenje vremena.

Prva dva meca dobar dojam u 80% minutaze. Treci bez pola tima. Ne ide.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 okt 2021, 22:55

Ništa još nije gotovo :)
Il Club più titolato al mondo!

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 19 okt 2021, 22:57

Šutevi 19 - 4 okvir 2 -1

Muxa mislis da možemo dobit Liverpool?
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 19 okt 2021, 22:59

Sta je gotovo ? I Porto i Atletico imaju po 4 boda. Atletico ide u goste Lpool-u i tesko da će do boda doci i onda se sve odlučuje u Madridu, ali ni tu nije kraj ako se izvuče bod. Porto docekuje Atletico i to će biti pravo tezak mec za njih , a Lpool će do zadnjeg kola da obezbijedi prvu poziciju i tu je sansa Milana.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 okt 2021, 22:59

Nije potrebno. Dovoljno da dobijemo Porto i Atletico a da Liverpool ne izgubi od njih ;)
Znam da su šanse minimalne ali postoje
Edit: Zaboravio sam da imaju medjusobno igrati Porto i Atletico :mrgreen:
Zadnja izmjena: muxa, dana/u 19 okt 2021, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 okt 2021, 23:01

Katastrofalna utakmica, jedna od najgorih pod Piolijevim vodstvom (a nije ih bilo puno). Igrači večeras kao da su na terminu bili, milion pogrešnih pasova, igrači Porta im bukvalno kradu loptu iz nogu, nisu pet smislenih pasova na njihovoj polovini sastavili. O ispadanju u fazi odbrane da ne govorim, igrači Porta prolaze naše 1vs1 kao da ih nema.

Uglavnom to je to od Lige prvaka, žali Bože što moraš igrati još tri utakmice, što ćeš se potrošiti, a nikakve koristi od toga.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 19 okt 2021, 23:01

meepo je napisao/la:
19 okt 2021, 22:59
Sta je gotovo ? I Porto i Atletico imaju po 4 boda. Atletico ide u goste Lpool-u i tesko da će do boda doci i onda se sve odlučuje u Madridu, ali ni tu nije kraj ako se izvuče bod. Porto docekuje Atletico i to će biti pravo tezak mec za njih , a Lpool će do zadnjeg kola da obezbijedi prvu poziciju i tu je sansa Milana.
Jest, ali i Milan dočekuje Porto i ide u goste u Madrid i to ce biti pravo teški mečevi za nas.

Muxa treba onda bar remi protiv Liverpoola.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la delinjo » 19 okt 2021, 23:01

Ali gdje ste nasli ovog Bakajoka braco :urnebes: :urnebes:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 okt 2021, 23:02

Ništa od ove epizode, više sreće drugi put. Najviše što mogu uraditi u ovoj situaciji je treće mjesto, a to bih najradije izbjegao, bolje se posvetiti ligi.


Ovo večeras baš loše, iako stoji to da je Milan bio desetkovan povredama, ali i ovi na terenu su mogli pružiti bolje od ovoga. Al' jbg, nema Milan još takvu širinu ni da nadomjesti 2 prvotimca, a kamo li još duplo toliko.
Također se potvrdilo da neki igrači jednostavno nisu dobri, pojedini kao prvotimci, a drugi kao rezerve (nema potrebe da ih imenujem).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 19 okt 2021, 23:03

meho-medo je napisao/la:
19 okt 2021, 23:01
meepo je napisao/la:
19 okt 2021, 22:59
Sta je gotovo ? I Porto i Atletico imaju po 4 boda. Atletico ide u goste Lpool-u i tesko da će do boda doci i onda se sve odlučuje u Madridu, ali ni tu nije kraj ako se izvuče bod. Porto docekuje Atletico i to će biti pravo tezak mec za njih , a Lpool će do zadnjeg kola da obezbijedi prvu poziciju i tu je sansa Milana.
Jest, ali i Milan dočekuje Porto i ide u goste u Madrid i to ce biti pravo teški mečevi za nas.

Muxa treba onda bar remi protiv Liverpoola.
Jest ali prednost domaćeg terena. Vraćaju se Diaz,Kessie,Rebic i Theo znaci ekipa će biti jača i opasnija.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 okt 2021, 23:03

Ma postoje sanse naravno,do revansa sa Portom imamo dvije sedmice,vratice se Kessie,Theo,Diaz,valjda nece biti dodatnih izostanaka,Rebic bi vec trebao biti u sastavu za vikend tako da ako se dobije Porto,a Madrid ne dobije Liverpool onda je sve opet otvoreno i bice pakleno u Madridu.

Nego u drugom pol cak ni Leao nije uradio nista al bas nista. Uzasna predstava kompletne ekipe,tacno nemam niti jednog pojedinca da mogu reci bio je ok

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 19 okt 2021, 23:05

meepo je napisao/la:
19 okt 2021, 23:03
meho-medo je napisao/la:
19 okt 2021, 23:01
meepo je napisao/la:
19 okt 2021, 22:59
Sta je gotovo ? I Porto i Atletico imaju po 4 boda. Atletico ide u goste Lpool-u i tesko da će do boda doci i onda se sve odlučuje u Madridu, ali ni tu nije kraj ako se izvuče bod. Porto docekuje Atletico i to će biti pravo tezak mec za njih , a Lpool će do zadnjeg kola da obezbijedi prvu poziciju i tu je sansa Milana.
Jest, ali i Milan dočekuje Porto i ide u goste u Madrid i to ce biti pravo teški mečevi za nas.

Muxa treba onda bar remi protiv Liverpoola.
Jest ali prednost domaćeg terena. Vraćaju se Diaz,Kessie,Rebic i Theo znaci ekipa će biti jača i opasnija.
Jest druze jedni se vrate drugi se povrijede i tako ide u krug. Realan budi i priznaj da su šanse minimalne.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 19 okt 2021, 23:06

Nije moglo bolje od ovoga u ovom omjeru snaga. U najboljem sastavu smo sasvim konkurentni, iako nas je Kessie posro proslu utakmicu, kao i Pioli sto ga je neopravdano tad stavio u prvih 11. Sad je kasno se kajati i laprdati sbb kbb.

Preslikana prosla sezona, samo sto sad jos vise problema imamo. Strah me samo da se ne odrazi na ligu, iako tu imamo Samua, Kessia, Pellegria, ako je to ikakva sreca.

Za veceras ne mozes nikoga pljuvati kad smo bili ocajni, bezidejni, uz par poluprilika Giroua. Dodatno su se istrosili igraci. Samo mi je krivo zasto nije Kalulua ubacio desno gdje je daleko opasniji, a Calabriu gurnuo lijevo. Kalulu nije mogao nista napraviti, izgleda totalno ogranicen na desnu nogu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 19 okt 2021, 23:06

Previse izostanaka i previse nervoze između ovih igraca sto su bili na terenu. Porto mnogo bolji i sto rece memaga,dobro smo prosli.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 okt 2021, 23:08

Kjera bi ja jedino izdvojio. Calabrija odigrao ubjedljivo najlosiji utakmicu u zadnje 2 godine.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 okt 2021, 23:09

Ma neće ovo uticati na ligu, zapravo možda hoće ako igrači padnu psihički, ali nakon ovakve partije zaista nema razloga za to, jer su zaslužili izgubiti ne 1:0 nego 5:0 s obzirom kako su igrali.

Glavu gore i furaj dalje.

Liga prvaka je drugi svijet u odnosu na Seriju A, u Italiji ti nemaš trenutno ovako agresivan tim koji ti ne daje da dišeš i pravi od tebe amatere koliko griješiš u osnovnim stvarima.

Meni je najmanje loš od svih bio Bennacer.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 19 okt 2021, 23:12

Ma jos je 9 bodova u igri, a Milan ima kvaliteta da uzme svih 9. Jednostavno ne mozes ni bolje očekivati kad ti igraju Ballo-Toure na lijevom beku, Krunic na ofanzivnom veznom i pravo loši Giroud u spicu mada ni Ibrahimović nije izgledao nista bolje mozda čak i gore od Giroud-a. U januaru trebaju razmisljati da iskesiraju 25 miliona za ovog Alvareza.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 okt 2021, 23:13

Ali budimo iskreni, ovo jest bio faul. :mrgreen:




Nema toliko ogorčenosti kao protiv Atletica jer kontaš da si svakako zaslužio izgubiti, al' opet, da je opravdano poništen gol, možda bi Milan izvukao bod. Možda nezasluženo, ali koga briga, valjda je bio vakat da ti se sreća vrati poslije prva dva kola.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12929
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nerkolfc » 19 okt 2021, 23:17

Liverpool ako dobije iducu a Milan dobije Porto to je onda osigurana prva pozicija tako da me neb iznenadilo da Klopp to izrotira do kraja i da ne igraju oci glavni igrači.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.