AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 okt 2021, 17:10

Kessie se vratio. Theo će dobiti također određenu minutažu. Rebić je danas trenirao odvojeno od grupe ali će vjerovatno biti spreman za Romu. Diaz će sutra imati testiranje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 okt 2021, 17:19

Šta nam je sa Messiasom, kad se očekuje njegov povratak? Salemakers ne pruža ono što se od njega očekivalo.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 okt 2021, 17:35

Messi se vraća za 10ak dana. Pellegri se također vratio nakon 3 dana odsustva.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 okt 2021, 17:57

U zadnja 24 gostovanja Milan ima učinak od 20 pobjeda 2 remija i 2 poraza. :bow:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 25 okt 2021, 20:09

Daj Belotija odmah u januaru, zeludac me boli kad Oliver ima kontak s loptom.

Malom Pelegriju se fakat neda da uhvati kontinuitet. Volio bih da uspije pa makar do nivoa Cutrone-a s pocetka karijere :D
Slazem se i ja da Tonalija treba probati na 10ci. Ima pregled igre, zna povuci loptu, predriblati, dodati, sutati. Volim Radeta ali on na terenu toliko cudno djeluje (sav je usplahiran) da i njegovu igru moram lijeciti stomaklijom :D

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 okt 2021, 21:26

Sta je tebi Oliver skrivio da mi je znat
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 okt 2021, 21:57

Sve se više spominju dva imena za zimu, Kamara i Favre, kakav bi to dupli deal bio od strane Maldinija. Za nekih 20ak M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 okt 2021, 22:00

muxa je napisao/la:
25 okt 2021, 21:26
Sta je tebi Oliver skrivio da mi je znat
Al brat svaki,al svaki svoj post mora Olivera spomenuti,fascinantno :)

📰 @cmdotcom : Simon #Kjaer is close to renewing his contract, He will sign until June 30, 2023, with an option for the following year with an increase in his salary from €1.2M to €1.5M per season.

Kjaer je bio kradja samo takva,doveli ga za 2mil i igra za platu od 1.2 mil

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 okt 2021, 22:29

Giroud ima najbolju igru glavom, čovjek iz ničega stvori gol šansu. Jest da ga godine stižu, ali poslužit će on i iskoristit svaku ukazanu priliku.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meepo
Postovi: 4103
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 25 okt 2021, 22:37

Romagnoli13 je napisao/la:
25 okt 2021, 21:57
Sve se više spominju dva imena za zimu, Kamara i Favre, kakav bi to dupli deal bio od strane Maldinija. Za nekih 20ak M.
Nece biti ni 20-ak. Jer Casti vjerovatno ide u zamjenu za Kamaru.

Bremer, Kamara, Faivre, Alvarez, ovaj nekakav brazilac (napadač) , Ziyech.


Bremer bi bio super deal jer je extra CB ali tek na ljeto.

Kamara i Faivre/Alvarez u januaru.

Ziyech ako bi mogla posudba to bi bilo odlicno.

Na ljeto Belotti dzaba i onda bi bilo lijepo kad bi pokusali dovesti Bremera. Tu bi se dalo zrtvovati Pobegu.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baltazar7 » 25 okt 2021, 23:17

Kako Milan grize, čupa, želi, grebe, uzima, otima, lomi i prelama. Šampionski :D

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 25 okt 2021, 23:18

muxa je napisao/la:
25 okt 2021, 21:26
Sta je tebi Oliver skrivio da mi je znat
Ima jedna stvar, jnapisat cu malo kasnije. Jednostavno po meni precijenjen igrac.
Ne volim taj tip napadaca cije je jedino oruzje igra glavom(svaka cast na tom segmentu). Djeluje mi umisljeno na terenu , a sad nije mi pokazao bog zna sta.
Ne sporim to da mozda jos nije uigran plus je imao i kovid. Ali ne mogu zaboraviti onu situaciju kada nije potrcao na izgubljenu loptu na centru( ne sjecam se tekme). vjv se toga niko ne sjeca i glupo je na osnovu jedne situacije davati sud, ali ja ga od toga momenta ne mogu ocima (pogotovo jer zam gledao tekme gdje se bori kao lav, tacnije cijela karijeru). Zbog toga mislim da je dosao u Milan da se sepuri i glumi negog stara.
Nije on meni toliko bitan, nek sutra vala zabije i hetrik, samo da se upisu tri bobe ;) FM

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 okt 2021, 23:26

Ono što je super je da se Beloti, Faivre i Kamara mogu dovesti baš za tih dvadesetak miliona u totalu, čime bi se rješila i ta posljedna tri prioriteta za tako malo para. Poslije toliko vremena, konačno bi se moglo doći do te faze gdje možeš reći da je kompletan tim. :mrgreen:


I taman ostaje prostora da se napravi par dealova poput Adlija ako uleti dobra prilika. Ima par pozicija za koje se već sad mora početi razmišljati o budućnosti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 okt 2021, 07:15

edoox je napisao/la:
25 okt 2021, 23:18
muxa je napisao/la:
25 okt 2021, 21:26
Sta je tebi Oliver skrivio da mi je znat
Ima jedna stvar, jnapisat cu malo kasnije. Jednostavno po meni precijenjen igrac.
Ne volim taj tip napadaca cije je jedino oruzje igra glavom(svaka cast na tom segmentu). Djeluje mi umisljeno na terenu , a sad nije mi pokazao bog zna sta.
Ne sporim to da mozda jos nije uigran plus je imao i kovid. Ali ne mogu zaboraviti onu situaciju kada nije potrcao na izgubljenu loptu na centru( ne sjecam se tekme). vjv se toga niko ne sjeca i glupo je na osnovu jedne situacije davati sud, ali ja ga od toga momenta ne mogu ocima (pogotovo jer zam gledao tekme gdje se bori kao lav, tacnije cijela karijeru). Zbog toga mislim da je dosao u Milan da se sepuri i glumi negog stara.
Nije on meni toliko bitan, nek sutra vala zabije i hetrik, samo da se upisu tri bobe ;) FM
Precijenjen? Ti pišeš kao da smo mi njega doveli kao veliku uzdanicu i pri tome ga masno platili, a ne da je doveden da bude backup i plaćen 1 milion.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 26 okt 2021, 09:58

muxa je napisao/la:
26 okt 2021, 07:15
edoox je napisao/la:
25 okt 2021, 23:18
muxa je napisao/la:
25 okt 2021, 21:26
Sta je tebi Oliver skrivio da mi je znat
Ima jedna stvar, jnapisat cu malo kasnije. Jednostavno po meni precijenjen igrac.
Ne volim taj tip napadaca cije je jedino oruzje igra glavom(svaka cast na tom segmentu). Djeluje mi umisljeno na terenu , a sad nije mi pokazao bog zna sta.
Ne sporim to da mozda jos nije uigran plus je imao i kovid. Ali ne mogu zaboraviti onu situaciju kada nije potrcao na izgubljenu loptu na centru( ne sjecam se tekme). vjv se toga niko ne sjeca i glupo je na osnovu jedne situacije davati sud, ali ja ga od toga momenta ne mogu ocima (pogotovo jer zam gledao tekme gdje se bori kao lav, tacnije cijela karijeru). Zbog toga mislim da je dosao u Milan da se sepuri i glumi negog stara.
Nije on meni toliko bitan, nek sutra vala zabije i hetrik, samo da se upisu tri bobe ;) FM
Precijenjen? Ti pišeš kao da smo mi njega doveli kao veliku uzdanicu i pri tome ga masno platili, a ne da je doveden da bude backup i plaćen 1 milion.
Precijenjen u fudbalskom smislu. Jeste plaćen 1 milion, ali kad uzmeš njegovu platu onda je on jelte u nekih top 5-6 igrača. Mada ni to nije strašno, ako pogledamo kako je Ibra plaćen. Jednostavno taj tip napadača mi se ne svidja, ne paše ovom timu i stilu igre, te bih volio da što manje igre. Opet ću ponoviti, ta jedna situacija me razočarala kod njega, jer nisam to od njega očekivao.

Neću više da zatrpavam temu o Oliveru. U kojem sastavu bi mogli igrati večeras? Ima li Torino problema sa igračkim kadrom.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 okt 2021, 10:06

Problem je prijatelju tvoj sto ti eto njega ne volis iz neki sebi nepoznatih razloga (cuj nije potrcao jednom :facepalm: ) i onda svaki tvoj post bude o njemu. On je vec dosta toga dobroga uradio kako je dosao,mnogo vise nego predhodne 9-ke Milana.

I da pitas za sastav veceras,upravo je on najvljen u prvoj postavi

Avatar
meepo
Postovi: 4103
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 26 okt 2021, 10:16

Realno muxa sva tri napadača su backup samo ne znam za koga. Od ovih top 8 timova Milan ima najgore 9ke naravno tu ne racunam Rebića. Ibru su stigle godine a i povrede i djeluje pravo lose. Giroud je prespor i tehnicki nije na nivou da se izvuče i odigra kakav build up s timom. Pelegri povrijeđen svako malo. Znaci ova ekipa igra i ostvaruje extra rezultate bez zdrave i 9ke u dobroj formi.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 okt 2021, 10:21

meepo je napisao/la:
26 okt 2021, 10:16
Realno muxa sva tri napadača su backup samo ne znam za koga. Od ovih top 8 timova Milan ima najgore 9ke naravno tu ne racunam Rebića. Ibru su stigle godine a i povrede i djeluje pravo lose. Giroud je prespor i tehnicki nije na nivou da se izvuče i odigra kakav build up s timom. Pelegri povrijeđen svako malo. Znaci ova ekipa igra i ostvaruje extra rezultate bez zdrave i 9ke u dobroj formi.
Bukvalno Pellegri je bio van ekipe zbog povreda, samo 3 dana. Tako to je netačna konstatacija. Drugo, Milan ima na papiru lošije devetke. Ali će Ibra i Giroud ispoštovati 20+ ove sezona vjerovatno. No, snaga Milana je u cijelom timu. Gdje evo na startu sezone već imaju skoro pa 10 različitih strijelaca.


Ali ono što je važnije. Diaz se vratio. Tako da na Romu za vikend u punom sastavu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 11980
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 26 okt 2021, 10:31

Ja bi to drugacije rekao, mi imamo Ibru dok ostali ne 😁
Nevezano koliko igra, daje golova, ali njegov doprinos je ogroman gledajuci koliko utice na ove mlade momke.
Giroud nije los, tek je proslo 10tak utakmica kako je djecko tu. Treba i njemu malo vremena da ukapira sve.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meepo
Postovi: 4103
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 26 okt 2021, 10:33

Romagnoli13 je napisao/la:
26 okt 2021, 10:21
Bukvalno Pellegri je bio van ekipe zbog povreda, samo 3 dana. Tako to je netačna konstatacija. Drugo, Milan ima na papiru lošije devetke. Ali će Ibra i Giroud ispoštovati 20+ ove sezona vjerovatno. No, snaga Milana je u cijelom timu. Gdje evo na startu sezone već imaju skoro pa 10 različitih strijelaca.
Jest bio van ekipe samo 3 dana ali on je dosad imao bruku povreda a tek mu 20 godina i s obzirom na trend u Milanu opet će se on povrijediti samo pitanje je kad.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.