AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11345
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 jan 2022, 20:27

Hahaha koji cirkus. Jesu morali ranije riješiti utakmicu al brate da te sudija ovako pokrade nije humano. Hajd sto ukra gol, vec za goste dade gol igrač koji je davno trebao dobiti 2. žuti
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 jan 2022, 20:27

A daj ba hahahaha
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17638
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 jan 2022, 20:27

e ovo još niđe nisam vidio
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16577
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 jan 2022, 20:28

Ma koje sudije,nek je pogrijesi nek nije pustio prednost,nemozes j.ebenu speziu kuci dobiti,treba traziti opravdanje u sudijama,trazite opravdanje u igrackom kadru koji imamo i nigdje vise. Pa ovo vcrs kalulu-gabbia i trio u sredini i nije nista bolje od ranga spezie

Avatar
Zenga
Postovi: 1700
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 17 jan 2022, 20:28

Nakon Atletica i pljačke u CL evo i u Serie A. Kriminalno suđenje, i ovo u zadnjoj sekundi, frajer pokupi Girouda sa leđa i ništa. Šteta, zaslužili su momci bolje, ali sa ovom postavom ne možemo očekivati išta više osim tijesnog meča.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 17 jan 2022, 20:29

Ja ugasio stream na 94.56, nisam ni vidio da smo primili gol. Koji qurac...
A baš se svašta moralo poklopiti da se ova utakmica ne dobije.

1. U prvom poluvremenu smo trebali voditi 3 razlike da nije bilo ovog Buffonovog brata na golu.
2. Uvijek, ali baš uvijek dignemo ručnu nakon vodstva kada protivnici izgledaju kao da nemaju nikakve šanse.
3. Igrač koji nam je uvaljao gol na kraju je davno trebao dobiti drugi žuti zbog povlačenja Thea.
4. Svaku tekmu moramo primiti gol, pa i protiv mrtve Spezie.
5. Gabbia užasan, Kalulu malo bolji ali opet sa užasnim postavljanjem. Direktni krivac za gol.
6. Šteta da je sudac požurio da nam da faul, a samo pola sekunde kasnije mrtva šansa za gol i po belaju, dajemo ga!
7. Ranit ću se !
Zadnja izmjena: OldFashioned, dana/u 17 jan 2022, 20:31, ukupno mijenjano 1 put.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7532
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 17 jan 2022, 20:31

Na stranu poraz koji je nezaslužen, ali šta Maldini glumi sa pojačanjima više? 17ti januar, znao si u startu da si ostao bez Kjaera do kraja sezone, ona dvojica veznih ti idu na AKN, ofanzivni vezni ti deficitarna pozicija i nisi nijednu poziciju pojačao, a ovdje ti je brzina pojačavanja bila jako bitna.
Grčevita borba za pozicije koje vode u LP do kraja.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 17 jan 2022, 20:32

Bez obzira na krš ekipu koja je skrpljena ipak sa Ibrom, Diazom i Leaom u ekipi mora bolje protiv ovakvih ekipa. Šansi je bilo dosta ali nisu znali zabiti, Ibri i Saletu je nogama skinuo zicere, Theo fulao penal, oni su krivi i niko drugi, ne može trener pucati zicer sa 5 metara niti izvesti penal.

Avatar
rope11
Postovi: 17638
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 jan 2022, 20:33

Ma nemam ja toliko zamjerki za igru, osim onog malog pada u drugom poluvremenu, koliko za bruku promašenih prilika. Boga oca su večeras promašili, ja ne znam šta je više trebalo uraditi, da uđe lopta u mrežu. :roll:

Bezveze prosuta 3 boda, nema se tu više šta reći.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 17 jan 2022, 20:38

rossoneri, braco moja, pa sta se ovo desava

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 jan 2022, 21:16

U suštini sami smo sebi krivi što smo se doveli u ovu situaciju, često se dešava da imamo lošu realizaciju. Rijetke su utakmice, makar u zadnje vrijeme, gdje stvaramo mnogo šansi i onda još na sve to dodaš lošu realizaciju, hebiga tako se ne uzimaju titule.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11345
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 jan 2022, 21:20

Neko je vec pisao i stvarno ni meni nije jasno šta Maldini i Masara čekaju? Znalo se koje pozicije su prioritetne za pojačati i znalo se da se to mora riješiti početkom januara zbog AKN i povrede Kjera. 2/3 mercata gotovo a oni ništa, pa ne moraju ni dovodit krajem januara kada se vrate igrači sa AKN i kad uskoro možeš očekivati povratak Tomorija. Na stranu sudija i loša realizacija, nas je ovu tekmu koštao odbrambeni par Kalulu-Gabia.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17638
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 jan 2022, 21:51

A šta čekaju? Valjda to što ne mogu ništa raditi dok ne dobiju novac na raspolaganje.


Ma nije nas toliko ni odbrana koštala, već to što si se doveo u situaciju da izgubiš utakmicu u kojoj si bez pretjerivanja mogao zabiti jedno pet golova. Sa jedne strane je golman skinuo nekolicinu zicera, ali određeni igrači poput Ibre, Salamandera i Messiasa su valjda potrošili skoro svaku loptu koju su dobili, a iz koje se moglo napraviti nešto konkretnije (Diaza ni ne računam jer se ne sjećam da je uopšte i igrao).

Onaj pad u igri mi nije ničija krivica, nisam ni očekivao neku ljepoticu od igre nakon što su prije par dana odigrali 120 minuta, a nisi imao nikoga ni na klupi. Igraju ti četvrta/peta opcija stopera i veznjaka.
Po meni je jedina krivica Piolija što je prekasno čekao na uvođenje Rebića i što je izvadio Lea.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 jan 2022, 23:57

Da i ja napišem ono što su već svi i napisali.

Niti jedan drugi tim u Evropi sudije ne mogu ubiti kako mogu Milana. Nakon što jedno deset faulova nije svirao (za oba tima) sudija svira faul u istoj sekundi kada drugi igrač Milana daje gol. Još na samom kraju protivnički igrač koji je odavno trebao dobiti ne drugi nego treći žuti karton zabija gol za pobjedu. Džaba nama i izvinjenje i suspenzija suca kad protivnik dobije 3 boda.

Greške Piolija: ostavljanje Zlatana svih 90 minuta bez obzira što je on imao one šanse na kraju, vađenje Leaoa prije kraja. To što mu igraju Brahim i Bakayoko nisu toliko njegove greške nego greške uprave jer ne daju za njih sitniš a za Maldinija ogromne pare (20 do 30M) da bi popravio tim a samo toliko ti je i potrebno. Ti čitavu sezonu igraš bez desetke, desnog krila i sa 2 penzionera u napadu a multibilijarderi na čelu kluba ništa ne poduzimaju u vezi toga. Da se razumijemo Zlatan mi je jedan od najdražih igrača ikada a i Girouda poštujem ali ovako ne može.

Pioli ima neke nedostatke ali on i Maldini ne vode ovaj klub nego rade ono što mogu sa onim što imaju na raspolaganju. Slijedi grčevita borba za LP jer od vlasnika ne očekujem baš ništa do kraja prelaznog roka. Nama ostaje samo da gledamo ovu patnju i da navijamo.

Avatar
muxa
Postovi: 11345
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2022, 13:24

Šta mislite,kakve su šanse da se ponovi utakmica?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3531
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tutankamon1905 » 18 jan 2022, 13:31

muxa je napisao/la:
18 jan 2022, 13:24
Šta mislite,kakve su šanse da se ponovi utakmica?
Jel se ikad utakmica ponovila zbog sudackih gresaka?

Avatar
muxa
Postovi: 11345
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2022, 13:34

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... le-1634887

Zbog ovog pitam. Navodno je moguće ako sudija u izvještaju prizna grešku. Bilo je slučajeva u nižim rangovima da su poništene utakmice.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11999
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 jan 2022, 13:37

Ma nema od toga nista, ne pamtim da je se nekad mec ponovio radi slicnog. Drugo je Seria D i ostala talasika.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11345
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2022, 13:40

Ne pamtim ni ja, al kako piše u tekstu, prema odredbama, moguće je ponoviti meč zbog tehničke greške ako sudija to prizna u izvještaju sa utakmice i ako je to efektivno uticalo na regularan tok utakmice. Sad na koje odredbe se misli ne znam.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11999
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 jan 2022, 13:42

Vjerujem da je moguce tj da ima nacina da se ponovi, ali druga je stvar sto od toga nece biti nista. Kao sto reko da je neki nizi rang pa ajde, ali ovako u najjacem rangu Ita fudbata tesko, jos vise bi ukopali ovog sudiju i organizaciju.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], galia95, Hightower, meepo, memaga, meskalin, muxa, Surreal i 23 gosta.