AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
edoox
Postovi: 1586
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 05 jun 2023, 22:42

Bit će isti belaji , kao oni u periodu kad je don Silvio digao ruke,a Fester nas lozio sa kojekakvim mister X igračima (jel ono biješe Mitra Matri ).
Znači nikakvi.
Ja očekujem da i Pioli povuče sličan potez, to je najmanje što može uraditi. Bolje i sad, nego u krajem oktoobra.

Neću jenkijima ni ja halaliti!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16489
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 05 jun 2023, 22:44

Bice da su se i oko Piolija zakacili, izgleda da je Maldini htio promjenu na klupi

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 05 jun 2023, 22:45

Samo nam je to sad trebalo. :kuknjava:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2504
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 05 jun 2023, 22:47

Ma ovaj vlasnik je baš KARINAle. Kupio je prvaka Italije, drugi najtrofejni klub u LP, pa od njega izgleda pravi Lazio. Ne postoji veliki klub u Evropi koji ima rezultate samo zahvaljujući omladinskom pogonu. To je farsa čista. Bila se Barsa jedno vrijeme okrenula omladinskom pogonu pa su od prvaka spali na to da se bore za ligu prvaka. Maldini je od gotovo propalog kluba napravio prvaka. Šta konta KARINAle da se sa 30 miliona budzeta može. Mozda Maldinijeva greška jeste CdK, ali možda dečko proradi u idučoj sezonu, mada ovo do sada je bilo užasno. Ali i ako propadne, šta je 30 miliona danas ništa. Uzeo si klub izvali lovu, neka dovedu prava pojačanja, pa će biti rezultata, a nakon rezultata će doći i novac u klub. Ni Perez se ne oslanja na omladinski pogon, već daje svoje pare.
Ako bude ovo fakat bude tačno da je Maldini otišao, onda se vraćamo u eru Tate i Čele, kada su ova dvojica zaboravili gdje su pare ostavili. Pripremite se za patnju.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16489
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 05 jun 2023, 22:50

Jedino pozitivno je Moncada, ako iko zna naci fantasticne igrace to je on, samo ko ce pregovarati i nagovoriti, Maldini je ipak Maldini, kad te on nazove sve se mjenja

Avatar
edoox
Postovi: 1586
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 05 jun 2023, 22:53

Zna se gdje su pare ostavljali prekaljene barabe, samo smo im mi beskrajno vjerovali jedno par godina :D :D :D
Joj kako se isčekivao Mister X krajem augusta, a ono Matrija dovede,

Avatar
edoox
Postovi: 1586
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 05 jun 2023, 22:55

ronaldo99 je napisao/la:
05 jun 2023, 22:50
Jedino pozitivno je Moncada, ako iko zna naci fantasticne igrace to je on, samo ko ce pregovarati i nagovoriti, Maldini je ipak Maldini, kad te on nazove sve se mjenja
Tare magare naše malo :) Čuj ko?!
Ovo me više pogodilo nego prodaje Ševčenka, Kake, Ibrahimovići i Silve zajedno¨!

Avatar
meecko
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 05 jun 2023, 22:59

Ovi Ameri misle da znaju raditi posao, nije im ovo FM majku im jbm.....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 23:16

Moncada je dobar izbor. Ako je već ovako moralo biti. Jbg Maldini je lani sve skoro pogriješio osim Thiawa. Moncada je predlagao Enza i Alvareza a Paolo nije niti pokušao konkretno.

Sad sve sabrati u glavi i smiriti se. Nova era i novi mercato kreće. Kamada izgleda je riješen posao i novi menadžment to neće mijenjati. Ali posao da Loftusom je trenutno otkazan.

Najbolje je izgleda Pioli prošao. Majku mu staru
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 05 jun 2023, 23:19

Samo da je ona ćelava ubeha otišla još, to bi bio najbolji transfer

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 05 jun 2023, 23:21

Ja cekam mepea naseg, on ima spremljen odgovor, u korist vlasnika....bas me zanima kakvu ce sad glupost napisati...
Vidjelo se po Eliotu sta je cilj bio, odmah sw po dalsku vidjele namjere ovog vlasnika, samo slijepi ljudi su vjerovali u neka njihova ulaganja, vracanja na stare staze bla bla....u sustini ovakvim ljudima je uvijek cilj isti...money

Avatar
Beduin
Postovi: 16122
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 05 jun 2023, 23:29

tuzlanskinacin je napisao/la:
05 jun 2023, 22:40
Juče vam poželih sreće sa ovim vlasnikom da ne bude škrt kad čovjek ovo uradi. Pa da je šta god uradio ne bi nikog iznenadilo al ovo. Trebat će vama živaca da izdržite. Umjesto da uloži novac lik dao otkaz sportskom i tehničkom direktoru kluba i obustavi sve dogovore transfere i ostalo. Sigurno da se ovakve promjene ne donose pred početak transfer roka.

Kako brat Beduin ovo izdržava valja pratit Milan i Slobodu ovih dana?
Ovo su Isusove muke brate. Na sve strane propast. 😂

Zao mi je Maldinija. Tokom sinocnje utakmice u nekoliko navrata je bio u kadru i vidno iznerviran, utucen, klimao glavom kao znak negodovanja. Bice da je znao rasplet, ali i nezadovoljan trenerskim vodjenjem utakmice.
Sa druge strane, totalni fail je protekla sezona i samo zahvaljujuci kaznjavanju Juveta smo izborili LP. Ne zna se koji dovedeni igrac je bio gori, a to se odrazilo i na igre i rezultat tokom sezone. Za takvo nesto uz trenera najvise i trebaju snositi odgovornost Maldini i ekipa oko njega.

Ali se moglo sjesti na kraju i podvuci crta, izvuci pouke i nauciti nesto iz gresaka pa to pokusati ispraviti, a ne odmah otkaz. Bezobrazno i neposteno. Neposteno i prema treneru da ostane i nadzivi sve pomenute, a obicno je trener prvi na udaru zbog neuspjeha i sto ama bas nista nije izvukao iz ekipe.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 05 jun 2023, 23:30

Ovo se nekako i moglo očekivati, jer sto bi Maldini izlazio u javnost onako poslije Intera i govoriti se tim mora pojačati, pa to i ptice na grani vide, mislim da se od početka znalo da ameri nemaju namjeru da ulažu u klub. Ova priča s stadionom je bila mazanje očiju. Ne bi me začudilo da im pola tima zatraži odlazak, iskreno sumnjam da će Mike produžiti ugovor.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 23:34

Beduin je napisao/la:
05 jun 2023, 23:29
tuzlanskinacin je napisao/la:
05 jun 2023, 22:40
Juče vam poželih sreće sa ovim vlasnikom da ne bude škrt kad čovjek ovo uradi. Pa da je šta god uradio ne bi nikog iznenadilo al ovo. Trebat će vama živaca da izdržite. Umjesto da uloži novac lik dao otkaz sportskom i tehničkom direktoru kluba i obustavi sve dogovore transfere i ostalo. Sigurno da se ovakve promjene ne donose pred početak transfer roka.

Kako brat Beduin ovo izdržava valja pratit Milan i Slobodu ovih dana?
Ovo su Isusove muke brate. Na sve strane propast. 😂

Zao mi je Maldinija. Tokom sinocnje utakmice u nekoliko navrata je bio u kadru i vidno iznerviran, utucen, klimao glavom kao znak negodovanja. Bice da je znao rasplet, ali i nezadovoljan trenerskim vodjenjem utakmice.
Sa druge strane, totalni fail je protekla sezona i samo zahvaljujuci kaznjavanju Juveta smo izborili LP. Ne zna se koji dovedeni igrac je bio gori, a to se odrazilo i na igre i rezultat tokom sezone. Za takvo nesto uz trenera najvise i trebaju snositi odgovornost Maldini i ekipa oko njega.

Ali se moglo sjesti na kraju i podvuci crta, izvuci pouke i nauciti nesto iz gresaka pa to pokusati ispraviti, a ne odmah otkaz. Bezobrazno i neposteno. Neposteno i prema treneru da ostane i nadzivi sve pomenute, a obicno je trener prvi na udaru zbog neuspjeha i sto ama bas nista nije izvukao iz ekipe.
Ako vjeruješ u čuda onda vjerujmo da će se čuda desiti i na kraju sve dobro proći i po Milan i po Slobodu 😂

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 23:36

To su profesionalci brate. I to pod ugovorima. Igraju za Milan a ne za Maldinija ili Cardinalea. Kakvo traženje transfera. Sve će se ovo smiriti za par sedmica. A mi ćemo ovdje isto sve zaboraviti čim prvi transferi krenu. Još ako budu kvalitetni. To je sve dio života. Volim Maldinija od 1997e godine. Ali neću puno tugovati jer život ide dalje. Milan će biti i bio je i prije.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 05 jun 2023, 23:41

Maldinijev odlazak jasno govori o (ne)ambicijama vlasnika. Svi znamo šta sad slijedi.


Maldini je bio Milan, čovjek koga su svi u klubu obožavali i cijenili. Ovaj potez je sramotan i jedna ružna poruka navijačima.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 05 jun 2023, 23:43

Da mi bi nekad Romov optimizam od srece bi se napio.....
Some of the players who are the symbols of the current Milan team like Leao, Theo and Maignan did not receive the news of Maldini and Massara’s departure well
Bas me cudi sto.
Zadnja izmjena: milanist, dana/u 05 jun 2023, 23:52, ukupno mijenjano 1 put.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2023, 23:48

Jbg brate kad te život ispretura i izlomi do granice i pokušaja samoubistva. Onda drugačije gledaš na puno toga.

Žao je i meni Maldinija ali show must go on. Svako treba da plati za svoje greške pa tako i Maldini. Unatoč i dobrim stvarima koje je uradio. Također da hoće otići i Pioli.

Ali Moncada je odličan izbor u ovoj situaciji. Lik je kreator "onog" Monaca. Pa hajde da vidimo jbg.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 05 jun 2023, 23:53

Jeste Moncada je dobar izbor ako zelis da budes kao Monaco, da dovedes nekog klinca za sicu, napravis on njeg igraca i prodas. Milan to nikada nije bio, a izgleda da ce sa ovim kurcobranom postati.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
galia95
Postovi: 951
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 00:00



Live: CLAMOROSO: MALDINI PRONTO A LASCIARE IL MILAN!!! ECCO COSA E' SUCCESSO TRA LUI E CARDINALE...

:shock:
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 06 jun 2023, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.