AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 18 mar 2023, 23:28

Nisam stigo gledat tekmu. Ma znalo se da će biti patnja. Pioli ne može da probudi ekipu i digne. Igračima je izgleda samo LP u glavama, a liga je nebitna. Mnogi znaju da im je ovo zadnja sezona u Milanu, pa se vade na LP, dokle ide ide.

Što se ekipe tiče, imaju dvije opcije, ili Pioli ili igrači. Ako Pioli ostane, otići će jako puno igrača, jer očigledno ne štima nešto na relaciji on>oni. Ako Pioli ode, ostat će 70% ekipe. Skupa oni nemaju šta tražiti slijedeće sezone jer će to biti propast za klub. Plasirat će se oni u LP slijedeće sezone, ubijeđen sam, neće Roma, Atalanta pa i možda Lazio izdržati do kraja. Nije ni kod njih sve bajno. Ali će morati rezove praviti, inače se vraćaju u ambis kao prije par godina.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 mar 2023, 23:41

Sreća igrao sam termin izbjegao gledati ovu predstavu. Jel veli Pioli da se ne možemo ovako ponašati i izaći ovakvog stava na teren?
I ne zna izjaviti ništa drugo,jer očigledno da rješenje ne može ni naći. Polovna ekipa,polovan trener.

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 mar 2023, 09:08

Hvala Bogu pa ne odoh u Udine na utakmicu, ko bi vozio nazad kuci poslije onoga. Celavac je odradio svoje vec davno, odmah sam rekao da je greska sto su mu produzili ugovor. Razumljivo je ako te nadigra ekipa u Lp ali nas razbijaju ekipice iz domace lige. Nema on vise sta raditi u Milanu, nabiti ga nogom u gu.... Ni Abate ne bi bio losiji od njega.
Najgore mi je kad poslije utakmice on izjavi: izasli smo sa pogresnim stavom. Ma mars!!!!!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 mar 2023, 09:53

On sam poslije utakmice kaže da je trenerova krivica kad čitava ekipa odigra onako loše, a ovdje ga brane. :mrgreen:

Još kad bi konačno nešto naučio poslije tih grešaka, bilo bi odlično, al' da bog da šćeri.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 mar 2023, 10:09

Samo da napomenem da nam pojacanja za ovu sezonu igraju van svakih ocekivanja, treba preuzet odgovornost za to...
A imali smo pojacanja sto jest jest...

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 mar 2023, 10:12

Normalno da ce preuzeti krivicu na sebe, to je odlika veliki trenera , nije ckapi ko neki :mrgreen:

Dajte nam ocjene da vidimo kako je Thiaw igrao, jel opet 4 put za redom bio flop :puke:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 mar 2023, 10:19

Nemoj tako Pioli i strucni tim su slijepi pored svojih ociju, nemaju uvid u trening nikako, moramo mi firumasi suflirati kako je Thiaw, Adli, CDk, Vranox igracine koje moraju igrati, odnosno neiskoristeni talenti, koje su samo profinjeni skauti Milana nanjusili na male pare....
Sunce vam poljubim kad se spominju ovi parmaci ili hodajuci lesevi kao da se svojedobno spominje Anceloti koji nije davao Rivaldu ili Rinaldinju da igra....

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 mar 2023, 10:29

Pa s obzirom kako igramo i da ne znamo koja linija u timu izgleda gore, meni se čini da ni sam Pioli nema uvid u trening. Inače bi valjda dosad naučio igrače kako da odigraju koju uigranu akciju ili kako da ispravi problem nadigranosti od skoro svake ekipe u ligi jer je i majmunu jasno da sistem sa 2 veznjaka ne funkcioniše.


Ovdje je suvišno upirati prste u pojedince na terenu jer je problem nešto dublji. Meni je nevjerovatna činjenica da ne postoji igrač kojeg nije unazadio u odnosu na prošlu sezonu, a vi se i dalje pretvarajte da je problem u njima.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 mar 2023, 10:37

Meni je nevjerovatna cinjenica da bi eventualna promjena trenera ovo sve preokrenula, a svim ovim parmacima i balvanima u ekipi 🤣
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 mar 2023, 10:48

rope11 je napisao/la:
19 mar 2023, 10:29
Pa s obzirom kako igramo i da ne znamo koja linija u timu izgleda gore, meni se čini da ni sam Pioli nema uvid u trening. Inače bi valjda dosad naučio igrače kako da odigraju koju uigranu akciju ili kako da ispravi problem nadigranosti od skoro svake ekipe u ligi jer je i majmunu jasno da sistem sa 2 veznjaka ne funkcioniše.


Ovdje je suvišno upirati prste u pojedince na terenu jer je problem nešto dublji. Meni je nevjerovatna činjenica da ne postoji igrač kojeg nije unazadio u odnosu na prošlu sezonu, a vi se i dalje pretvarajte da je problem u njima.
Problem je u vlasnicima, riba smrdi uvijek od glave...oni nemaju dobre namjere sa Milanom niti ih isti interesuje, to je sustina svega...i naravno kad tako imas u vrhu sve se preljeva prema nizim nivoima i imamo ovo sto imamo...da ih interesuje Milan dovela bi se pojacanja, da ih zanima Milan na klupi bi sjedio ozbiljniji trener, da ih zanima Milan ne bi se otezalo sa produzenjem svakog ugovora....itd a ko samo vidi problem u treneru, deff je slijep pored ociju....

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 mar 2023, 10:55

Ovi parmaci su prošle sezone osvojili skudeto, tako da bih rekao da ipak nije toliki problem u njima jer te na terenu školuju razni Leccei, Salernitane, Cremonese, Udinese, Sasuli i ostale pi.čke materine. :zzz:

Ako ti ni protiv njih ne možeš poštenu šansu stvoriti i ne biti taktički inferioran na terenu, onda evo ne znam. Biće da je čača moj kriv, a ne Pioli.



Ja uopšte ni ne osporavam da su zadnji prelazni rokovi bili loši, ali to zaista nije razlog ovakve sezone i ovakvih sramotnih predstava. Može mu biti opravdanje što ove godine nećemo ni prismrditi prvom mjestu, ali za neke druge stvari ne.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 19 mar 2023, 11:05

Nema ništa gore nego kada je nekom navijaču/simpatizeru ljubimac igrač/trener draži od samog kluba i uspjeha istog.
Svaki pokušaj konstruktivne rasprave onda gubi smisao.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 mar 2023, 11:26

memaga je napisao/la:
19 mar 2023, 10:19
Nemoj tako Pioli i strucni tim su slijepi pored svojih ociju, nemaju uvid u trening nikako, moramo mi firumasi suflirati kako je Thiaw, Adli, CDk, Vranox igracine koje moraju igrati, odnosno neiskoristeni talenti, koje su samo profinjeni skauti Milana nanjusili na male pare....
Sunce vam poljubim kad se spominju ovi parmaci ili hodajuci lesevi kao da se svojedobno spominje Anceloti koji nije davao Rivaldu ili Rinaldinju da igra....
Evo jos cu jednom napomenuti da te cijenim!
Nemoj mi samo reci da u Salernitani, Udinezeu i ostalim ekipicama igraju bolji igraci, da je njima uprava dovela bolja "pojacanja", pa nam drze lekcije na terenu.
Kad vidim da Juric izvadi igraca,10 minuta nakon sto ga je ubacio, samo zato sto nije stajao na svom mjestu dok protivnik izvodi korner... To je trener!!!!
Kod nas se calavca cuje: "bravo Ante", kad taj Ante sam sebe dribla i zaplice nogama.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 mar 2023, 11:44

Rope da bude jasnije, pod parmacima se podrazumijevaju CDK, Pobega, Lazetic, pazi sad Adli, i ostala bajna pojacanja koja su dosla.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 mar 2023, 12:06

Nadoce CDK za jednu 8 sezona negdje u belgijskoj ligi

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 mar 2023, 13:21

koraj je napisao/la:
19 mar 2023, 11:26
memaga je napisao/la:
19 mar 2023, 10:19
Nemoj tako Pioli i strucni tim su slijepi pored svojih ociju, nemaju uvid u trening nikako, moramo mi firumasi suflirati kako je Thiaw, Adli, CDk, Vranox igracine koje moraju igrati, odnosno neiskoristeni talenti, koje su samo profinjeni skauti Milana nanjusili na male pare....
Sunce vam poljubim kad se spominju ovi parmaci ili hodajuci lesevi kao da se svojedobno spominje Anceloti koji nije davao Rivaldu ili Rinaldinju da igra....
Evo jos cu jednom napomenuti da te cijenim!
Nemoj mi samo reci da u Salernitani, Udinezeu i ostalim ekipicama igraju bolji igraci, da je njima uprava dovela bolja "pojacanja", pa nam drze lekcije na terenu.
Kad vidim da Juric izvadi igraca,10 minuta nakon sto ga je ubacio, samo zato sto nije stajao na svom mjestu dok protivnik izvodi korner... To je trener!!!!
Kod nas se calavca cuje: "bravo Ante", kad taj Ante sam sebe dribla i zaplice nogama.
Pazi ovo sad, puno je lakse osvojiti prvenstvo nego ga odbraniti, ove male ekipe daju 300 posto protiv Milana i idu u kost, na kost....to da bi se sprijecilo treba 2 komada uvaliti u prvih 20 min.i ubiti im volju za fudbalom, ako se to ne uradi ulazis u natrcavanje, u duele, u lomljavu jer su opasno svi nalozebi protiv jacih....
Eh sad imas ekipu Milana koja je uzela skudeto, imas ekipu koja nije pojacana vec oslabljena za 20 posto sigurno u odnosu na proslu sezonu, imas svjetsko prvenstvo gdje su se najbolji igraci trosili, imas ligu prvaka gdje si prosao grupu al pazi ovo sa SLABIJIM kadrom nego kad si osvojio seriju a. I sta ocekivati????logicno toplo hladno....
Po meni ovo su odlicni rezultati sto Milan pravi cetvrtfinale l.p.i trenutno 4 mjesto serije a s obzirom na sve okolnosti....
Po meni gdje je osnovni problem, osnovni problem su VLASNICI....neizbiljno vodjenje kluba to je deff.da je to neki nivo Pioli bi u januaru na osnovu rezultata i igre letio (naravno sto se slazem, al pod uslovom da dovedu boljeg trenera )....vec ovako izvlaci, ciganci, guraj kako moze...
Opet kazem nisam ni za enormnu potrosnju kao sto je Chelsea uradio, vec za ciljana pojacanja, da se ekipa pojaca na mjestima gdje skripi godinama i da se dadne Pioliju onda sansa da vidimo sta i kako sa pojacanjima, a ne slabiti ekipu svake godine za 2 prvotimca i ocekivati napredak....to mi je van svake pameti....

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 mar 2023, 14:03

Koliko god se nekad ne slagao sa Memagom on vam trenutno iznosi cinjenicno stanje, u zadnja dva roko ostali smo bez 4 prvotimca i to otisli bez odstete, tu sigurno nije Pioli kriv, ovoj ekipi itekako nedostaje Kessie, samim tim ova ekipa nije osvojila scudeto vec je tu bio itekakp bitan ihrac koji je drzao sredinu terena i itekako puno pomagao odbrani, e mi smo tog igraca izgubili dzabe, a nikoga nismo doveli da ga zamjeni, ni slicnog igraca nemamo njemu

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 19 mar 2023, 14:23

Udinese i Salernitana realno igrački mnogo jači od nas i da smo se malo više potrudili kao što nismo možda smo i mogli doći do pobjeda.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 mar 2023, 14:36

Izgubi i Real od Mallorce i City od Bournmenta i Bayern od gladbaha, jesul i oni jaci od ovih velikana?
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 19 mar 2023, 14:37

Mi i trebamo od ovih nabrojanih gubiti jer smo igrački mnogo slabiji od njih, nije se uradio dobar mercato.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.