AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 jun 2023, 00:11

Ma nije problem odlazak kao odlazak, svi dođu i odu jednog dana, ali problem je značenje koje se krije iza toga.

Čovjek je htio garanciju za bolji merkato i više novca jer je bio svjestan da je na današnjem vaktu to jedini način da vrati Milan na stare staze slave, a zauzvrat je dobio otkaz. Što mi sasvim dovoljno jasno nagovještava ambicije i planove amerikanca. I to je ono što je ovdje problem, a ne Maldini kao Maldini.


Yebo majku al' se mi i znamo usrećiti sa ovim vlasnicima. :crazy: Da je bar ona stara kljusina prodala klub arapima prije petnaestak godina, kad su htjeli preuzeti Milan prije PSG-a.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 06 jun 2023, 00:12

Kod ceremonije oprostaja Ibrahimovica sam prokomentarisao da nesto nije u redu s Maldinijem. Dok su cekali Ibru da izadje, u kadru Maldini tapka u mjestu, smrknut, nervozan. Nisam pomislio da je to u pitanju ali je bas izgledao uznemiren.

A neozbiljno je Maldiniju pripisivati punu krivicu za "promasene" transfere. Nije covjek potrosio 200 miliona pa sve propalo. Sta se moze ocekivati sa transfer budzetom od 40-ak miliona. Doveli CDK-a, ispostavilo se da je promasaj. Ali to je profil transfera kakve Milan treba da pravi. Mlad, talentovan igrac. Ali nekad dobijes Lea-a a nekad CDK-a. Jednostavno nema kluba i covjeka koji ce ubosti sa svakim transferom. A ove transfere od 2-3 miliona i ne racunam. To je krpljenje i tu ne ocekujem nista.

@Rom- Maldini je preveliko ime da bi se tako otpustalo. Ne radi se samo o Paolu vec i o njegovom ocu. Sigurno najvece prezime u Ital fudbalu. Postoje stvari koje su meni kao navijacu bitnije od pozicije na tabeli a odnos prema najvecoj legendi u historiji kluba je jedna od njih. To ne znaci da Maldini treba da ima ovlasti da radi sta hoce vec se radi o tome ako je doslo vrijeme da se razidju, to se mora uraditi sa mnogo vise dostojanstva. Ovdje se radi samo o egu amera kojem ime Maldini ne znaci nista.

Naravno vodim se informacijama koje su trenutno dostupne. Mozda je istina potpuno drugacija.

Maldiniju veliko hvala i ogroman respect za ovo sto je odradio za ovih par godina. Ne samo za to sto je Milan ponovo postao prvak vec je postao zdrava fudbalska sredina, sa jakim timskim duhom medju igracima i sa punim tribinama iz utakmice u utakmicu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
galia95
Postovi: 1022
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 00:21

https://www.sportitalia.com/altre-notiz ... 0un%20euro.

Bobo Vieri se oglasio i stao u odbranu Maldinija.

Iskreno, ne bi me iznenadilo da pola ekipe zatraži odlazak iz kluba ovog ljeta.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2023, 00:28

Neka ih rasprodaju sve onda. Ako su igrali zbog Maldinija a ne zbog sebe i Milana i navijača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
galia95
Postovi: 1022
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 00:31

Čekaj, je li tebi ovo u redu? Poniziti jednu od najvećih legendi i simbola kluba i otjerati ga na ovaj način? Postoji nešto što se zove čast, ponos, istorija kluba, a to su očito strani pojmovi za ovog američkog klošara. Navijam za ovaj klub 35 godina, ustvari otkako znam za sebe, i ne želim da gledam ovakve sramotne scene u Milanu, baš kad smo konačno stali na noge nakon decenije agonije. Fuj, sram ih bilo!
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 06 jun 2023, 00:35, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 06 jun 2023, 00:32

Tačno kako sam i pretpostavljao. Ode Paolo, naguzili ga da produži jer su obećali nešto što su znali da neće izvršiti. Ulagati POŠTENE $$ u ekipu.

Hvala na svemu Paolo, i spašavaš se što ideš. A nama preostaje nove godine patnje.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2023, 00:34

galia95 je napisao/la:
06 jun 2023, 00:31
Čekaj, je li tebi ovo u redu? Poniziti jednu od najvećih legendi i simbola kluba i otjerati ga na ovaj način? Postoji nešto što se zove čast, ponos, istorija kluba, a to su očito strani pojmovi za ovog američkog klošara. Fuj, sram ih bilo!
Nisam rekao da je u redu. Već da emocije nemaju mjesta u ovakvom poslu.

Evo i Pioli je zatražio dan dva da razmisli da li će ostati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 06 jun 2023, 00:44

I ti druže Rom, jedan ti dan Maldini BOG i pravi od govana tiramisu, a onda kad su mu spremili otkaz kao, eto nije toliko strašno.
Ima li sivog iđe na vidiku.

Kretenčina je upravo otjerala najvećeg Milanistu svih vremena iz kluba jer je tražio više para za transfere.
To onda nije samo stvar KATASTROFE same po sebi, kakav odlazak takve legende sigurno jeste, nego šta to znači za budućnost samog kluba sa ovim degenerikom od vlasnika.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
galia95
Postovi: 1022
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 00:47

OldFashioned je napisao/la:
06 jun 2023, 00:44
I ti druže Rom, jedan ti dan Maldini BOG i pravi od govana tiramisu, a onda kad su mu spremili otkaz kao, eto nije toliko strašno.
Ima li sivog iđe na vidiku.

Kretenčina je upravo otjerala najvećeg Milanistu svih vremena iz kluba jer je tražio više para za transfere.
To onda nije samo stvar KATASTROFE same po sebi, kakav odlazak takve legende sigurno jeste, nego šta to znači za budućnost samog kluba sa ovim degenerikom od vlasnika.
Upravo tako! Ovo je jedna od najsramotnijih odluka uprave otkako pratim ovaj klub, a pratim ga vrlo dugo. Milan je ove godine igrao fucking polufinale Lige prvaka, nakon toliko godina, a osigurali smo Ligu prvaka i naredne godine. Koliko god da je bilo loše na terenu, ova sezona se ipak ne može ocijeniti neuspješnom. Vidjećemo na šta će sve ovo izaći. Jutro je pametnije od noći, ali uopšte nisam optimista za narednu sezonu i naredne godine.
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 06 jun 2023, 00:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 06 jun 2023, 00:48

Ne radi se o emocijama radi se o poštovanju.

I ako sam izuzetno ciničan kada je fudbal u pitanju i svjestan da je to biznis, emocije se ne mogu odsraniti iz te jednacine.

Čemu onda oproštaj Ibrahimovica i plac na stadionu i cmizdrenje na ovoj temi. Nije doslo 70 000 ljudi na stadion da gleda Gerry d.o.o. vec A.C. Milan.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 06 jun 2023, 00:50

Najgore mi je od svega što sam se ovog scenarija pribojavao još otkako je Maldini otezao sa onim produživanjem novog ugovora.
Tad sam već nekako znao da je razlog tome što mu ne daju garancije za buduća ulaganja.
I eto, ispade da su ga na kraju naguzili ko levata.
Ne ustao iz kreveta kurcinale sutra!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2023, 00:56

Marcos Thuram je jedna od prvih meta nove uprave. Dok su Messias i Rebić prvi na udaru za izlaz.

Zelim da pisem iskljucivo o Milanu i transferima koji slijede. O Maldiniju ću mišljenje zadržati za sebe.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)


Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 06 jun 2023, 01:00

Romagnoli13 je napisao/la:
06 jun 2023, 00:56
Marcos Thuram je jedna od prvih meta nove uprave. Dok su Messias i Rebić prvi na udaru za izlaz.

Zelim da pisem iskljucivo o Milanu i transferima koji slijede. O Maldiniju ću mišljenje zadržati za sebe.
Boli nas qrac ko su mete :D

Ne zna se ni ko je nova uprava a da znaju koje su mete. Ljudi jos nisu ni dosli kuci da kazu zenama da su dobili otkaz.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
galia95
Postovi: 1022
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 01:05

Fakat, ovaj i dalje melje o nekakvim metama i transferima i priča kako je fudbal biznis u kojem nema mjesta za emocije. E nabijem ja takav fudbal na onu stvar, i nabijem ovu mafijašku upravu koja je upravo ponizila čitav klub otjeravši ko zadnje pseto jednu od najvećih legendi u istoriji kluba!
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 06 jun 2023, 01:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 06 jun 2023, 01:07

Sto je najgore od svega, mislim da ce ključni igrači traziti da odu/da se prodaju zbog ovog.

Jer su skoro svi upravo zbog Maldinija potpisali nove ugovore. Poslije par godina stabilizacije, ovo ce biti kaotično.

Izgleda da i Pioli razmislja da da otkaz :mrgreen:

Totalno neprofesionalno je Gerry postupio.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2023, 01:08

SonVolt je napisao/la:
06 jun 2023, 01:00
Romagnoli13 je napisao/la:
06 jun 2023, 00:56
Marcos Thuram je jedna od prvih meta nove uprave. Dok su Messias i Rebić prvi na udaru za izlaz.

Zelim da pisem iskljucivo o Milanu i transferima koji slijede. O Maldiniju ću mišljenje zadržati za sebe.
Boli nas qrac ko su mete :D

Ne zna se ni ko je nova uprava a da znaju koje su mete. Ljudi jos nisu ni dosli kuci da kazu zenama da su dobili otkaz.
Moncada i Frulani su nova uprava, već je odlučeno to i ranije. Nije ovo došlo tek tako. Ovo se sprema već danima unazad. Samo što je sad izašlo na vidjelo. To je tako.

Kao što rekoh žao mi Maldinija. Odrastao sam gledajući ga. Ali volim Milan više i želim da vjerujem da će se sve riješiti na pravi način na kraju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 06 jun 2023, 01:12

Romagnoli13 je napisao/la:
06 jun 2023, 00:56
O Maldiniju ću mišljenje zadržati za sebe.
Druže moj dobri, kakvo zadržavanje, imamo svi oči i znamo čitati, samo ne mogu dokučiti zašto tako sve crno i bijelo.
Ne može neko biti danas moćan, sutra rupa.
Romagnoli13 je napisao/la:
03 jun 2023, 18:40
Ja imam neki ludi osjećaj da će Maldini isporučiti najmanje dva velika pojačanja ovo ljeto.
Romagnoli13 je napisao/la:
02 jun 2023, 16:51
Dio po dio Maldini to slaže. Bit će Milan veliki i snažan opet.
Romagnoli13 je napisao/la:
02 jun 2023, 15:14
Za one koji su sumnjali u Maldinija i društvo u vezi Leao-a, danas konačno mogu da se opuste. Još jedan dokaz da igrači koje je Maldini doveo ne odlaze, pogotovo ne za džaba.
A i svima jasna poruka da Milan ne prodaje svoje najbolje igrače. Već ih zadržava.
Romagnoli13 je napisao/la:
17 maj 2023, 17:32
Neće Maldini nigdje. Ne znam zašto se o tome piše bezveze. Ima sigurno puno stvari i dogovora daleko od javnosti, za koje mi ne znamo. I dalje sam uvjeren da Paolo nije potpisao produženje ugovora a da prije toga nije dobio neke garancije.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2023, 01:45

Pričala bi se ovdje drugačija priča da Juventusu nije oduzeto onih 10 bodova. Drvlje i kamenje bi bilo po svima. Ali hajde vrijeme će da pokaže gdje smo i šta smo. Maldini je puno toga pogrešnog uradio kao i Pioli i posljedice su to što jesu.

Vidimo se nekad početkom sezone. Do tad selam i uživajte u ljetu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
galia95
Postovi: 1022
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 06 jun 2023, 01:46

Hvala ti za sve, legendo. A ove smradove neka bude stid i sram! :bow:

slika

slika
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 06 jun 2023, 01:51, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.