AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 30 maj 2023, 15:30

Od Asensija nista, bolje igrati u A Vili nego u Milanu, cccc...
Neka dadnu jos jednu god.saletu i messiju mozda proigraju....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 15:47

To govori više o Asensiu i ambicijama(novac) nego Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 maj 2023, 16:06

Ni jedan ni drugi nemaju neke vele ambicije. Ni on kao igrač, ni naš vlasnik.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 maj 2023, 16:08

Ismael je sa štakama bolji od ove dvojice hadalja.



slika
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 30 maj 2023, 16:10

Romagnoli13 je napisao/la:
30 maj 2023, 15:47
To govori više o Asensiu i ambicijama(novac) nego Milanu.
To govori o nesposobnosti uprave da konacno nadju kvalitetno rijesenje za desno krilo....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 16:55

Lik je na klupi Reala već sezonama i samo mutavi Englezi mu žele dati 8M po sezoni. Toliko ne vrijedi Leao a bolji je igrač od njega.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 30 maj 2023, 17:13

Ma lik je lijeni kreten, jbte u opticaju Arsenal, PSG, Milan, Juventus debil bi da izabere jbnu Aston Villu. I tamo ce na klupi zavrsiti kod njih, a uzet ce ih lopatom, odigrat 5 utakmica kako valja, ostalo ce zayebavat.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 17:18

Takvim potezom on stavlja tačku na svoju karijeru. Kao onomad Coutinho.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 30 maj 2023, 17:21

Ma sta ce, osvojio sa Realom sta se ima osvojiti, ode negdje gjde nisu ambicije visoke i da se od njega nema ocekivanja visoka, jos da im uzme lovu. U Aston Villi ga niko nece peglat kao u ostalim velikanima. Bas kao Coutinho, niko ga ni ne spominje vise.
AC Milan are close to signing Ruben Loftus-Cheek on a long term deal
:rol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 21:57

Dakle;
Sportiello- završen posao.

Kamada- detalji ga dijele od Milana.

Loftus- jako blizu dogovora.

Za prvu dvojicu mogu reći da su pojačanja i bolji su od prethodnika koje su te pozicije pokrivali.

Što se Loftusa tiče, bio sam uvjeren da je hodajuća bolnica, a onda sam pročitao da je samo 15 utakmica propustio zbog povreda u zadnje 3 godine.

Ali i dalje ne znam o kakvom se igraču radi. Volio bih da neko nešto napiše o njemu. Da li je uopšte bolji od Krunica recimo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 30 maj 2023, 22:26

Meni je RLC zanimljiv igrač, i ja sam mislio da je imao više povreda i iznenadio sam se tom podatku da je propustio samo 15-ak tekmi u tri godine.

On je odigrao preko 150 utakmica za Chelsea što znači da posjeduje određeni kvalitet iako u suštini nikada nije bio ni glavni veznjak, a ni standardan kod njih, što opet ne znači da je loš igrač jer konkurencija je tamo velika.

Naprimjer on meni baca dosta na SMS-a i Loftusov eventualni dolazak mi implicira na to da SMS sigurno neće doći.

Od Krunića je sigurno bolji, tu nema nikakve dileme, sa tim što nisu slični tipovi veznjaka uopšte. RLC je jak na lopti, za svoju visinu prilično brz, a i česeto je u zadnjoj trećini protivnika, zato kažem da je SMS tip igrača po dosta karakteristika.

Ja koliko se sjećam RLC je na početku karijere projektovan kao veliki engleski talenat i mislim da on pripada jednoj od prvih generacija Engleza koji su počeli stvariti nove mlade talente, a sad to već traje 10 godina i oni svake sezone izbace makar 3-4 odlična talenta.

E sad, zbog čega nije uspio postati WC igrač ostaje pitanje, vjerovatno ima više razloga. Ali mislim da bi ovakav kakav trenutno jeste Milanu značio upgrade u odnosu na trenutni kadar.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4253
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 30 maj 2023, 22:30

Romagnoli13 je napisao/la:
30 maj 2023, 21:57


Ali i dalje ne znam o kakvom se igraču radi. Volio bih da neko nešto napiše o njemu. Da li je uopšte bolji od Krunica recimo.
Za 60 min protiv Newcastla je uspio (uz Chalobu) bit najgori na terenu. Novi Bakayoko i tjt. Mozda cak i gori
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 23:01

AjsKjub je napisao/la:
30 maj 2023, 22:30
Romagnoli13 je napisao/la:
30 maj 2023, 21:57


Ali i dalje ne znam o kakvom se igraču radi. Volio bih da neko nešto napiše o njemu. Da li je uopšte bolji od Krunica recimo.
Za 60 min protiv Newcastla je uspio (uz Chalobu) bit najgori na terenu. Novi Bakayoko i tjt. Mozda cak i gori
Ne bih baš uzeo to mišljenje iz "ovog" Chelsea kao mjerodavno. Jer zadnjih mjeseci tamo niko ne valja niti malo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8058
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 30 maj 2023, 23:33

Što sam upratio par utakmica Chelsea, ne samo ovu sezonu, Loftus je po meni više igrač za Aston Ville ili West Hama. Ništa posebno. Za Milan sigurno nije kvalitet, za rotacije možda, baca malo na Bakayoka. Visok, jak, brz za svoju visinu, zna povući loptu. Za ove što sad imamo je blagi upgrade. Fazon je kod novih igrača da mu promjena i nova sredina godi, pa ga krene, na kraju krajeva nije neki klinac pa da će imati probleme sa promjenom kluba. Ako ovaj dođe i Kamada, šanse za dovođenje SMSa su minimalne, jer ne vjerujem da će doći za male pare.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Felixians4 » 30 maj 2023, 23:39

Romagnoli13 je napisao/la:
30 maj 2023, 16:55
Lik je na klupi Reala već sezonama i samo mutavi Englezi mu žele dati 8M po sezoni. Toliko ne vrijedi Leao a bolji je igrač od njega.
Pa to je njima bagatela. Nek im producira 20ak golova u sezoni, već je isplaćen.

Zna Paolo Maldini kako sastaviti klub i momčad, nema brige dok ne tu. Ako shvati da ga koče vlasnici, otići će valjda

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 maj 2023, 23:41

Stroj1946 je napisao/la:
30 maj 2023, 23:33
Što sam upratio par utakmica Chelsea, ne samo ovu sezonu, Loftus je po meni više igrač za Aston Ville ili West Hama. Ništa posebno. Za Milan sigurno nije kvalitet, za rotacije možda, baca malo na Bakayoka. Visok, jak, brz za svoju visinu, zna povući loptu. Za ove što sad imamo je blagi upgrade. Fazon je kod novih igrača da mu promjena i nova sredina godi, pa ga krene, na kraju krajeva nije neki klinac pa da će imati probleme sa promjenom kluba. Ako ovaj dođe i Kamada, šanse za dovođenje SMSa su minimalne, jer ne vjerujem da će doći za male pare.
Želim da vjerujem da je Kamada zamjena za Diaza(nadam se odlasku) a LC upravo za Bakayoka. A onda bi još jedan veznjak uskočio umjesto Bennacera.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 30 maj 2023, 23:49

I meni bi Ruben bio ok opcija za rotacije, ali kao materijal za startnu postavu i jedino pojačanje u vezi... meh. Može se to i bolje.

Na kraju krajeva, kad odu Vranks i Bakayoko, bilo bi logično da dođu nova dva igrača jer je smiješno imati samo Krunića i Pobegu na klupi (namjerno ne računam Benasera jer će propustiti skoro čitavu polusezonu). Koliko god da nam je napad problem, toliko ni sredina nije daleko od toga.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 31 maj 2023, 00:07

Vidjećemo na kraju mercata šta će I koliko Milan potrošiti. Još nije ništa ni počelo a iz dana u dan dolaze nove informacije. Prvo je bilo 100 pa 75 pa 50 pa sad 75 dok neko kaže i 80M uz tu famozni prodaju igrača. Za one igrače koje želimo da prodaju ne možemo puno dobiti a one za koje možemo dobiti neke pare ne želimo da prodaju. Kad bi se ovih nekoliko besplatnih moglo dovesti bio bi dobar početak.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 31 maj 2023, 00:47

Pa da, zadnje informacije govore da je budžet 75M+ prodaja igrača. Ako bi ugrabili 20ak miliona za Rebića, Origija, Messiasa, Florenzija, to 100M za potrošiti. Za te novce Maldini i Massara sigurno mogu osigurati 4 vrsna igrača za prvih 11. A ostatak pojačati sa besplatnim igračima i kojekakvim posudbama.

Novca za razliku od lani ima više. A vodeći se izjavama ljudi iz kluba, računajući i Piolija, postoji i jasna ideja o pojačanjima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 31 maj 2023, 01:04

Baš se previše zamarate sa medijskim natpisima kao neki prosječni balkanski matorac vijestima i dnevnicima.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.