AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la insider » 13 jan 2022, 23:39

milanist je napisao/la:
13 jan 2022, 23:36
Jbg Pioli mogao si ovog malca ubaciti malo ranije, nek makar odigra 10-15 minuta.

Slazem se i nije mi jasno zasto je cekao 118. minut.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jan 2022, 23:44

Bitno da se 35godišnjak iscjedio sa 125 minuta fudbala. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 13 jan 2022, 23:48

Trebao je Roback ranije uci.
Kazu da se moze ocjeniti ima li u nekome kuveta na osnovu prvog prijema lopte i dodira. On je jako mlad i fino mi djeluje,ima i fine fizikalije. Valjda budu znali raditi sa njim pa da konacno dobijemo i kvalitetnog napadaca iz mladjih pogona.
Leao doktor :tokralju:

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jan 2022, 23:49

Steta za bespotrebno trosenje igraca protiv ovako uzasnog protivnika. Sa druge strane, ne znam cemu ovakvo zapinjanje Genove kad im gori pod nogama u ligi i nemaju sta u kupu, glupo i sa njihove strane.
Nema se ko posebno izdvojiti osim Leaoa i mozda Saleta. Leao izrasta u pravo krilo koje terorise protivnika, sramoti njihove bekove i uvijek opasan po gol.

Ali onaj slalom Diaza, naniza igraca ko Ibra u Ajaxu kad dade onaj vanserijski gol. Zao mi je Diaza, bas se trudi, dosta trci i nazad, pritisce protivnika, ali ga nece gol/asistencija nakon povratka od korone, sut ga nikako ne slusa a imao je mnostvo sansi i losih suteva u nekoliko zadnjih utakmica. Vrijeme je da proceti i nastavi tamo gdje je stao nakon zaraze.

Pored Robacka ti placas izranjavanog i skrsenog Pellegria, totalna glupost.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2022, 23:50

Dobar je ovaj Roback, pratio sam ga par puta u mlađim kategorijama, ima talenta sigurno.

Večeras sam gledao samo produžetke, odigrasmo dodatnih pola sata protiv preloše Genove, ali hajde za vikend je Spezija, valjda to izvučemo nekako, onda ćemo imati cijelu heftu da se spremimo za Juve.

Šta je sa Tomorijem, je li ozbiljna povreda?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jan 2022, 00:16

Pa eto, veli Pioli da se nada da nije ništa ozbiljno i da će biti spreman za Speziu, ali to je rekao i za Lea kad je dobio onaj udarac što se pretvorilo u mjesec dana pauze. :mrgreen:

U ovom klubu se još nikad nije desilo da povreda bude bezazlenija nego što se mislilo, ali zato obrnuto se redovno dešava.


Mali Kalulu je jedan od podcjenjenijih igrača u ovom timu, svaki put kad ga staviš odigra odlično :tokralju: nekako se logično nameće zaključak da bi njega trebali uigravati kao novog partnera uz Tomorija, ali postoji ta jedna mana jer bi obojica možda bili prenizak duo za stopere.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2022, 00:26

rope11 je napisao/la:
14 jan 2022, 00:16
Pa eto, veli Pioli da se nada da nije ništa ozbiljno i da će biti spreman za Speziu, ali to je rekao i za Lea kad je dobio onaj udarac što se pretvorilo u mjesec dana pauze. :mrgreen:

U ovom klubu se još nikad nije desilo da povreda bude bezazlenija nego što se mislilo, ali zato obrnuto se redovno dešava.


Mali Kalulu je jedan od podcjenjenijih igrača u ovom timu, svaki put kad ga staviš odigra odlično :tokralju: nekako se logično nameće zaključak da bi njega trebali uigravati kao novog partnera uz Tomorija, ali postoji ta jedna mana jer bi obojica možda bili prenizak duo za stopere.
Znači prije marta ništa :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jan 2022, 13:05

Jos nista nema za Tomorija,nadam se da to znaci da nije nista ozbiljno i da ce biti spreman za sljedecu tekmu.

Avatar
milanist
Postovi: 12063
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 jan 2022, 13:17

Nadamo se je sve ok inace veliki hendikep
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 jan 2022, 14:37

Tomori povreda koljena. Oporavak oko mjesec i pol dana. Pioli kriv za povredu, kakvu je glupost napravio :puke:

Ništa, sad moraju dovesti novog štopera, nema druge.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jan 2022, 14:57

Pretends to be shocked. :rol:


Na stranu sad to što je uopšte stavljen da igra, ali ne znam ko je dopustio da se igra na onom stadionu dan nakon utakmice jer je bio haos izrovljen i uništen. Dušu dalo da se neko povrijedi.


Ima ona jedna reprezentativna pauza krajem marta nakon koje će se Serie A vratiti početkom aprila, što znači da će propustiti maksimum 9 utakmica prema prognozama, što nije TOLIKO strašno. Naravno, ako se nešto opet ne izjalovi. :lolno:
Eto, sad htjeli ne htjeli, mora se ići po stopera i to što prije.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 jan 2022, 15:05

Katastrofalna odluka saveza u vezi odigravanja finala super kupa. Pa kako je moguće da se ne pogleda kalendar i napravi normalan raspored utakmica. Kakav je stručnjak stavio dvije utakmice u razmaku od 24h na istom terenu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 14 jan 2022, 15:07

Tomori je zadobio ozljedu meniskusa lijevog koljena. Van terena će biti najmanje mjesec dana.

Pa moja poli salamo, šta će ti Tomori u ovakvoj utakmici...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jan 2022, 15:38

Tacno top vijest,sad kad ihras sa Juventusom.i Interom nama ce igrati neki rezervni stoperi,upitno je kad ce i Rom biti spreman.

Ja evo nesretniju ekipu nisam vidio od nas unazad dvije godine

Jedna dobra stvar je sto je Calabria napokon negativan i vraca se u ekipu

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 14 jan 2022, 15:49

Ja procitah da ce Tomori na operaciju meniskusa, zar to nece zahtijevati duze odsustvo od mjesec dana? Ako bi se vratio pocetkom marta to bi bilo odlicno.

Uglavnom, nema tu sreca ili nesreca, Pioli je sam kriv sto ga je jucer stavio da igra u nebitnoj utakmici. Sada neka i snosi odgovornost za svoju odluku.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 jan 2022, 18:15

Budale su ako ne pokušaju dovesti Bremera
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jan 2022, 18:42

Ma ja bi volio da dovedu il Bailya ili Botmana,ali na kraju ce biti neki iz francuske druge lige

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la admirrx » 14 jan 2022, 19:06

slika

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16638
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jan 2022, 22:45

AC Milan can confirm that Fikayo Tomori underwent key-hole surgery on his left knee to repair the medial meniscus injury that occurred yesterday.

The operation, carried out at the La Madonnina Clinic, was a success. It was performed by Dr Roberto Pozzoni with the help of the CTS (Sports Traumatology Centre) team at Galeazzi in the presence of the Club's Health Manager, Stefano Mazzoni.

Fikayo is well and will start his rehabilitation immediately. Recovery time is estimated to be thirty days.


Kazu 30 dana,znaci dodaj jos 15 na to,sto znaci nema ga do marta

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 jan 2022, 23:50

Navodno su počeli pregovori oko toga da bi Pellegri bio otkupljen i prodat Torinu a da bi kod nas došao taj Bremmer. Ne znam ništa o njemu ali nekoga moraju dovesti ali obavezno.

S druge strane Neres iz Ajaxa ode u Shakhtar za nekih 12M. Ne znam kako naši ne mogu nešto tako uraditi. Ustvari znam zašto jer iz Elliotta ne daju para da dovedu igrače koji bi unaprijedili igru a i ne govorimo o nekim velikim ciframa.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.