AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2022, 13:49

Što se sudije tiče on je sam sebe ukopao, vjerujem da ga duže vremena nećemo gledati u seriji A
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jan 2022, 14:02

Nisu se utakmice ponavljale ni radi većih grešaka, pa ni onda kad su i uprkos VAR-u pravili kardinalne greške. Ovaj jadnik je napravio drugačiji tip pogreške, čisto iz neiskustva.

Ma ne bi mi ni pričali o ovome da oni nehljebi nisu promašili onoliko prilika. Od 24 šuta samo jedan gol i more upropaštenih akcija mimo toga.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 18 jan 2022, 14:43

Kad se nije ponovila ona krađa protiv đubrentusa onda neće ni ovako nešto.

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Imp » 18 jan 2022, 14:51

Fantasista je napisao/la:
18 jan 2022, 14:43
Kad se nije ponovila ona krađa protiv đubrentusa onda neće ni ovako nešto.
Jedno je Juventus, drugo Spezia, razlika njihovog utjecaj u sudačkoj organizaciji je ogromna, ovdje se Speziu sigurno ništa neće pitat.

Ali da, slažem se s ostalima, nema govora o ponavljanju utakmice, ni prva ni zadnja utakmica koju je sudac direktno odlučio. Pa čak i kad se radilo o knock-out fazam velikih natjecanja. Pa tako ni ovdje 99% nebi ponovili ni da se radi o zadnjem kolu koje direktno odlučuje prvaka, a ne o jednoj prvenstvenoj utakmici 16 kola prije kraja.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2022, 16:27

Sad ce titula bit jos sladja :kafa:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jan 2022, 16:34

Ne znam šta se pokušava sa ovim Pellegrijem, prvo se priča kako navijači ne bi trebali imati velika očekivanja na mercatu, a ovamo se troši čak šest ogromnih miliona na hodajuću bolnicu.
A ovih šest miliona sigurno nije mala cifra, kad se uzme u obzir da su transferi mnogih igrača propali zbog par miliona razlike.

Samo se nadam da se možda otvara novo mjesto u napadu ili da će se ovim putem pokušati smanjiti cijena za neke igrače Monaca ili Torina (povezivali su se oba njihova stopera).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 jan 2022, 20:19

Lazio nam je iduci protivnik u kupu italije

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tiffoso » 19 jan 2022, 09:19

Nema smisla ponavljati utakmicu. Sudijske greske su sastavni dio igre, a niste vi ni prvi ni posljedni protiv kojih sudije grijese.
Protiv nas je sudija svirao diskutabilan penal u dvoboju sa Juventusom i to u zadnjim minutama i nista se nije desilo. Tako je nazalost u Italiji.

Sve dok budete kivni na sudije necete titulu osvojiti. To i tim treba da prestane raditi. Mozda vas je sada ostetio, ali bilo je sigurno utakmica u kojima je u diskutabilnoj situaciji bio na vasoj strani. To je fudbal nazalost. Eto sam primjer u utakmici Spezie, penal je po meni diskutabilan, vidilo se da Leao ide dzonom, a opet golman zakasnio sa reakcijom i nasadio se na dzon. Situacija realno 50-50, medjutim na kraju je stao na vasu stranu.

Suma svega je, ides dalje, sudije grijese i grijesit ce, navikni se na to. Najbolje je ne dovesti sebe u situaciju da ovisis o sudiji. To je Conte promijenio u Interu i od tada idu stvari na bolje.

Avatar
edoox
Postovi: 1600
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 19 jan 2022, 09:46

Fino si ti to sve napisao,ali ova situacija nije diskutabilna. Cak naprotiv . Covjek je napravio gresku kakvu mozemo vidjeti jednom u zivotu. Ne moze se ovo mjeriti sa penalima, ofsajdima i bilo cim. Ovo je gore od Muntarijevog gola
Slazem se sa tobom da ne treba gledati na sudije. Najbolje je kada igras protiv svih. A izgleda tako u Italiji morw da bude.
Milan nema iskustvo, prvenstveno, zatim ima te probleme konstantnog odsustva po nekoliko igraca. Vjv sljedece godine ili one tamo moraju postaviti za cilj skudeto. Naravno ako ekipa ostane na okupu, jer tek tada ce sreci iskustvo i rutinu.
Mi se uvijek nadamo i govorimo da cemo uzeti, ja prvi :) ali dok se ne pocnu dobijati tekme protiv Spezija i tako tih ekipa, djaba ti da dobijes i sve derbije.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tiffoso » 19 jan 2022, 10:19

edoox je napisao/la:
19 jan 2022, 09:46
Fino si ti to sve napisao,ali ova situacija nije diskutabilna. Cak naprotiv . Covjek je napravio gresku kakvu mozemo vidjeti jednom u zivotu. Ne moze se ovo mjeriti sa penalima, ofsajdima i bilo cim. Ovo je gore od Muntarijevog gola
Slazem se sa tobom da ne treba gledati na sudije. Najbolje je kada igras protiv svih. A izgleda tako u Italiji morw da bude.
Milan nema iskustvo, prvenstveno, zatim ima te probleme konstantnog odsustva po nekoliko igraca. Vjv sljedece godine ili one tamo moraju postaviti za cilj skudeto. Naravno ako ekipa ostane na okupu, jer tek tada ce sreci iskustvo i rutinu.
Mi se uvijek nadamo i govorimo da cemo uzeti, ja prvi :) ali dok se ne pocnu dobijati tekme protiv Spezija i tako tih ekipa, djaba ti da dobijes i sve derbije.
Milan ima problema da dobije nekad na misice utakmicu. Pored toga, izostanci u odbrani su vam bili osjetni, pogotovo jer se Spezia poigrala sa odbranom kod prvog gola, ljudi su akciju odigrali momacki. Realno, to je bilo nedopustivo, ali prije toga je bilo prilika da vi zabijete gol a niste. Iskustvo i pobjednicki mentalitet malo fali. Vas trener raste zajedno sa timom, tako da se i on uci "pobjedjivati" podjednako kao neki igraci. Druga stvar, Ibra vam je u zadnjih 20-30 min bio igrac manje, falilo je malo i zivosti da se dobije utakmica. Povrede su isto sastavni dio igre, tako da je suludo se vaditi i na to, tako da pobjeda mora uvijek biti imperativ i sve ostalo igracima mora da bude razocaranje, taman da na suprotnoj strani stoji Real Madrid.

Da se ne nadate Scudettu, ne bi imalo smisla ni navijanje za Milan a ni igraci ne bi imali motiv igrati. Ono sto sam ja primjetio i protiv Sassuola da jednostavno, kada vas ne ide, onda se desi katarza, jednostavno izgubite. To je veoma ozbiljno, i nisam siguran da je Pioli pravi covjek da to popravi.
Pri tome, moraju doci investicije ako se misli ozbiljno - to mislim za sve italijanske klubove. Ozbiljno kada pogledamo vas vezni red protiv Spezie i pri tome dodam stoperski dvojac, ne moze se ocekivati tu lahka pobjeda protiv Spezie. Necemo se mi lagati i govoriti kako je to dobra ekipa, jer i ja a i vi znamo da to nema smisla. Tako je i u Interu, prva trojka dobra, Vidal moze nesto malo sa klupe, a ostalo je veoma lose. Taman za Italije a u evropi mrtvi prosjek !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 jan 2022, 00:04

Na kraju dana jedan podsjetnik. Prošlo je 19 dana a jedino je Conti otišao a nitko nije došao a igrači nam trebaju.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 20 jan 2022, 00:20

Prelazni rok u Italiji je počeo čini mi se 3 Januara.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
edoox
Postovi: 1600
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 20 jan 2022, 10:44

Vjv danas Alzir ispada, mogu li Benasera ovi nasi odmah veceras prebaciti za Italiju da bude na raspolaganju za nedelju.

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 jan 2022, 10:52

Ne vjerujem ni da bi bio na raspolaganju za vikend i da ispadnu. Jer bilo je govora da svi koji se vracaju sa AKN moraju u karantin nekoliko dana ne znam tacno koliko je bilo rijec.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 20 jan 2022, 13:47

Tacno misle li oni dovesti nekoga vise, j3bo ih led. Vec 2. sezonu za redom su u igri za Scudeto, sad mozda i jos blize, a i jos vise su osakaceni izostancima i oni umjesto da na vrijeme dovedu 2 ciljana pojacanja (koliko god bilo teze dovoditi igrace preko zime), kod nas zatisje i cekanje narednog izostanka.

J3bo ih Pelegri, Bakayoko, Ballo, trebali su ih odmah kuci poslati pa makar im zamjene opet nasli u vidu pozajmica. Jer ovi samo unazadise klub.

Bitno je na ljeto izgubiti jos 2 igraca besplatno pa kukati kako se nema para. Ne d'o Bog Kessia i Roma prodati vec sad ili napravili neki swap deal i osigurati tako nove igrace i uigravati za naredne sezone gdje nee gubis nista, kad ionako nemaju ambicije za titulu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jan 2022, 15:17

Mene samo zanima hoće li se onaj nehljeb Samu konačno uspjeti otjerati. Prošli put se spasio jer je otjerao agenta u zadnjim danima merkata, a i sad se već dvadeset dana odupire prodaji.

Pa nekom logikom, ako odu Samu i Pellegri, valjda bi bilo logično da će doći neki ofanzivni igrač.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 jan 2022, 15:33

📰 @NicoSchira: Pietro #Pellegri to #Torino on loan for 18-months from #ACMilan is at the final stage. #Milan will anticipate the option to buy from #ASMonaco and will sign the striker on a permanent deal for €4,5M.

Evo kad vec pitate kad ce odlasci i dolasci,evo ujedno cemo dovesti igraca i odmah ga posuditi :)

Dobra je stvar otkupiti njega za ove pare,a 18 mjeaeci u Torinu mu je idealno

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 20 jan 2022, 15:35

Joj samo da neko više kupi klub da napokon gledam prava igračka imena u Milanu i ujedno vidim/o koliki je plafon Pioliju.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 jan 2022, 17:17

Pa ako će ga kupiti neko kao onaj Kinez onda bolje da ostanemo u vlasništvu Eliota. Barem si siguran da će stabilizovati klub sto je preduslov za nešto više.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 jan 2022, 17:24

Zabi ga Kessie i salje nam Bennacera nazad u rekordnom roku :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.