AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jan 2023, 18:42

Fazon je što smo svi imali veća očekivanja ljetos, nije niko ni pomislio da će prvak Italije imati mrtvi budžet od 40-50 miliona

Romagnoli je već odavno stagnirao i produžetak ugovora bi košta dosta para tako da sam razumio zašto su ga odlučili pustiti, ali sam zato očekivao da će dovesti Botmana. Sad iz ove perspektive mi nije jasno, ako si znao da nemaš dovoljan budžet, zašto si ga onda uopšte pustio?

Pobega je solidan igrač za rotacije, ali nama je odlaskom Kessija trebao još jedan veznjak u rangu prvotimca, a ne nedokazani klinac i rezerva Wolfsburga. Pobega nikad nije trebao biti taj igrač niti je iko imao takva očekivanja da Vranks i on mogu dostojno zamjeniti Kessija.


Keteljarko je drugi problem, ali jbg ni prvi ni zadnji igrač kojem treba vremena da se adaptira, iako mi se čini da ga ni Pioli uopšte ne zna koristiti. Yebeno je kad potrošiš skoro sav budžet na jednog igrača, a on ne isporučuje ono što se očekivalo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 jan 2023, 19:20

Činjenica je da nema Zlatana tu, on je bio pola tima, produžena ruka trenera na terenu. Njegova se riječ slušala više nego Piolieva. Na našu žalost vođe nisu ni Theo, naročito Leao ili Tonali trenutno. Jedini koji bi možda mogao biti vođa je Manjan. Kjaer je dobar, ali čini mi se da on ima neke neraščišćene račune sa samim sobom. Prošlu sezonu mu je Zlatan dao booster dozu samopouzdanja što se i vidjelo. Ovo sada izgleda poput razbijene vojske bez komandanta. Pioli nikad nije ni odisao nekim posebnim autoritetom
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 29 jan 2023, 19:43

milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 17:08
Dobro znamo svi ko je pisao o Ketelaru kao spasitelju, tog sam nabio na ku.ac i prije nego je dosao jer je trebalo 3 mjeseca ko fol da dodje, kao da je Kaka licno, sad se vidi da je odron kao sto se moglo i pretpostaviti.
S druge strane Romagnoli je izgubio bio prvu postavu ali je i dalje bio zahvalan igrac da udje sa klupe, nesto sto Gabia nikada nece biti, njemu se olako rekli dovidjenja, bas kao i Kessieu.
Pobega traktor nema dalje....
CDK je odlican igrac. Druga stvar je sto ti i slicni tebi nemate kapaciteta da shvatite da nije problem u momku koji je tu tek polusezonu. Milan kao klub nema nikakve igre i to nema veze s CDK niti igracima sto su dosli. Hajde sto su igraci koji su dovedeni oznaceni ko flopovi , ali sta je s igracima koji su osvojili titulu ? Ne zna se ko je gori od koga , a recimo prosle sezone se dizao dvojac Tomori - Kalulu u nebesa i govorilo sto ce nam stoper.

PIoli je u 19 godina osvojio jedan trofej i to govori dosta o njemu kao treneru. Skudeto s Milanom mu je ubjedljivo najbolji rezultat u karijeri. Svaki prijasnji klub je prolazio kroz iste faze kao sto trenutno prolazi Milan sto znaci da je tip trenera koji ne odustaje od svojih zamisli , ne zna se prilagoditi i ne uci na svojim greskama.

Kao sto je neko napisao. Svi se slazemo da trebaju pojacanja, ali ne trebaju ti pojacanja protiv Sassuolo koji nakon 3 mjeseca bez pobjede dodje na San Siro i nabije prvaka s petardom.

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 29 jan 2023, 19:48

meepo je napisao/la:
29 jan 2023, 19:43
milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 17:08
Dobro znamo svi ko je pisao o Ketelaru kao spasitelju, tog sam nabio na ku.ac i prije nego je dosao jer je trebalo 3 mjeseca ko fol da dodje, kao da je Kaka licno, sad se vidi da je odron kao sto se moglo i pretpostaviti.
S druge strane Romagnoli je izgubio bio prvu postavu ali je i dalje bio zahvalan igrac da udje sa klupe, nesto sto Gabia nikada nece biti, njemu se olako rekli dovidjenja, bas kao i Kessieu.
Pobega traktor nema dalje....
CDK je odlican igrac. Druga stvar je sto ti i slicni tebi nemate kapaciteta da shvatite da nije problem u momku koji je tu tek polusezonu. Milan kao klub nema nikakve igre i to nema veze s CDK niti igracima sto su dosli. Hajde sto su igraci koji su dovedeni oznaceni ko flopovi , ali sta je s igracima koji su osvojili titulu ? Ne zna se ko je gori od koga , a recimo prosle sezone se dizao dvojac Tomori - Kalulu u nebesa i govorilo sto ce nam stoper.

PIoli je u 19 godina osvojio jedan trofej i to govori dosta o njemu kao treneru. Skudeto s Milanom mu je ubjedljivo najbolji rezultat u karijeri. Svaki prijasnji klub je prolazio kroz iste faze kao sto trenutno prolazi Milan sto znaci da je tip trenera koji ne odustaje od svojih zamisli , ne zna se prilagoditi i ne uci na svojim greskama.

Kao sto je neko napisao. Svi se slazemo da trebaju pojacanja, ali ne trebaju ti pojacanja protiv Sassuolo koji nakon 3 mjeseca bez pobjede dodje na San Siro i nabije prvaka s petardom.
Ti i slicni tebi koji mislite da je CDK Vranox i slicni oni su Khurcine od igraca i nikad NECE biti igraci, oni nemaju kapaciteta mentalnog za to....
I prosle sam sezone pisao da Milan ima par vrhunskih igraca ostalo su skart i smetlje....
Kad to skontas ti i slicni biti ce mnogo lakse

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 29 jan 2023, 20:06

Pioli? Ovaj januarski niz svjedoči da je pogubio konce, možda i svlačionicu. Imao je sličan period kad je Atalanta 0-5 bila tačka na i. Pošto od nogiranja&ostavke nema ništa, nadajmo se da će se nekim čudom,krađom,bilo čime, pobrkat račune Interu idućeg vikenda - te se ponovo priključiti borbi za CL plasman.

Okej, uzeo je najneočekivaniji Scudetto sa nakaradnom ekipom, ali se neće dugo tolerisat petarde i blamaže vs Lecce, Sassuola - pogotovo ne kad ih dodatno začiniš sa 0-3 i 0-4 vs top 4 kandidata te poraz kući vs Torina gdje si igrao sa igračem više 65min.

Govor tijela, dribling Thea na 20m od vlastitog gola sa ciljem da se zakači sa Berardijem, Giroud koji maše rukama nakon izgubljene lopte, pete. Krunić, Rebić prosipaju hulju - sve to govori da nešto debelo me štima među igračima. Ovo je više do igrača/grupe nego do Piolija, ko god je igrao iole ozbiljan fudbal potvrdit će to.

Tataruşanu? Iz 7 pokušaja primiti 5 komada je katastrofa i u Serie C. Golmanov je gol na prvu stativu, svaku bogovetnu ih prima kroz uši, na prvu++ Veliki dio problema je upravo on, vjerovatno najslabiji golman Serie A.

Odbrana? Ako misliš izać iz crnog niza, nebi trebao konstantno mijenjati CB par, kao ni tandem dupli pivot ispred njih. Gabbia je nižerazredni CB, Tomori u kanalu od početka sezone, Kjaer odsutan 70%, Kalulu sasvim okej kad se sve uzme u obzir.

Pojačanja? Ne trebaju ti pojačanja da se ne blamiraš vs Sassuolo,Lecce,Torino - dakle do trenera je da isčupa max iz onih koje ima na raspolaganju. Hvala k pa je makar jedan Origi "proradio" danas, sve ispod barem 8-9 golova je veliki fejl. Njega možemo sa pravom kritikovat, jer on nije golobradi mladić poput Vranckxa, CDK, Thiawa, Lazetića i sl. Omastio je i brk, solidna plata - kao takav jednostavno mora više i bolje. Ove mladiće koji su stigli iz inostranstva, nije fer kritikovat. Ne možeš očekivat da jedan CDK dominira Kaka style sve i da je 300M plaćen, a ne 30M. Svi smo se nadali nečemu boljem, ali što pojedini pišu "ne zna mu Pioli nać mjesto/ulogu" mislim da je tačnije reć da CDK uopšte ne odgovara u sistemu/formaciji/stilu fudbala koji Piolijev Milan igra, i kao takav se uopšte nije trebao dovesti.

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 29 jan 2023, 20:15

memaga je napisao/la:
29 jan 2023, 19:48
Ti i slicni tebi koji mislite da je CDK Vranox i slicni oni su Khurcine od igraca i nikad NECE biti igraci, oni nemaju kapaciteta mentalnog za to....
I prosle sam sezone pisao da Milan ima par vrhunskih igraca ostalo su skart i smetlje....
Kad to skontas ti i slicni biti ce mnogo lakse

Tako je moj strucni prijatelju nemaju oni kapaciteta i nisu dostojni velikog Piolija , najboljeg italijanskog trenera :yawn: Je li i Leao nikad nece postati igrac jer se eto zadnjih par utakmica ne moze vidjeti razlika izmedju njega i CDK recimo ?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 29 jan 2023, 20:17

"Nakon utakmice i sramotnog poraza od Sassuola Milanov CEO direktor Furlani zakazao je sastanak sa Maldiniem i Massarom. On je trajao baš dugo, od poslednjeg zvižduka sudije do sada (objavljeno prije tri sata). Oni su upravo sada napustili prostorije kluba. Razgovaralo se o kritičnoj situaciji u klubu uzrokovanoj lošim rezultatima i igrama na terenu, kao i o jako lošem stanju Milana na tržištu jer Milan nema finansijska sredstva i pomoć od vlasnika koja im je kako kažu, NEOPHODNA. Razgovaralo se i mogućem raskidu saradnje sa Pioliem, ali to nije moguće jer Milan nema novca da ispoštuje odmah sve obaveze iz Piolievog ugovora koji bi morao odmah da se isplati ako mu se da otkaz. Pritom, od trenera trenutno Milan nema opcija za zamjenu, sem Tuchela i Pochettina, koji su ipak finansijski nemoguća misija za Milan. Furlani je zatražio hitan sastanak sa vlasnicima kako bi se razriješili računi i pojasnila situacija oko finansija. Furlani je prvi član uprave Milana koji je javno progovorio protiv vlasnika Milana!"

Ostaje Mister :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 29 jan 2023, 20:19

Imas u ekipi Zlatana ( stalno povrijedjen ), Gironja ( koji je dao 120 posto ) Thea, Leao, Mike i Tonali prije sam vikao za Dijaza ( popisao se ) ostalo je SKART I SMETLJE koji je nivo nizerazrednih ekipa serije a....
Ispadanja ili pad forme jednog od nabrojanih pravi nam ogromne probleme....
Trener nedorecen, napravio rezultat neocekivano, nisu ga ispostovali da vidimo njegov maximum, vazda ekipi fali pojacanja plus ljudi odlazili djabe....
Mislim da nije fer drvlje i kamenje na njega i siguran sam 100 posto da nikakvo trenersko ime ne mogu dovesti jer svako zeli budzet za pojacanja....

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 29 jan 2023, 20:26

memaga je napisao/la:
29 jan 2023, 20:19
Trener nedorecen, napravio rezultat neocekivano, nisu ga ispostovali da vidimo njegov maximum, vazda ekipi fali pojacanja plus ljudi odlazili djabe....
19 godina 1 trofej ( da boldiram ovo). Lik je vodio Lazio, inter, Fiorentinu, Milan izmedju ostalog i ovaj trofej je njegov maksimum. 1.2 boda prosjeka u Europi. To je njegov maksimum. Theo-Leao-Maignan to je njegov maksimum. Daje mu se previse zasluga iako je ispodprosjecan trener koji je imao srece da ima ta tri igraca u ekipi.

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 29 jan 2023, 20:33

Ti ne kapiras ili ne zelis skapirati da oni boljeg trenera NE MOGU dovesti, jer ne zele ulagati u Milan...
Ja bi prvi volio da se nogira da dodje neko kvalitetniji bolji sa autoritetom ali se to u ovom MOMENTU NECE DESITI....

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 29 jan 2023, 20:40

6 sati je prošlo od jedne od najvećih blamaža u istoriji Milana i ništa se ne desava. Niti će se desiti.

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 jan 2023, 20:50

meepo je napisao/la:
29 jan 2023, 19:43
milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 17:08
Dobro znamo svi ko je pisao o Ketelaru kao spasitelju, tog sam nabio na ku.ac i prije nego je dosao jer je trebalo 3 mjeseca ko fol da dodje, kao da je Kaka licno, sad se vidi da je odron kao sto se moglo i pretpostaviti.
S druge strane Romagnoli je izgubio bio prvu postavu ali je i dalje bio zahvalan igrac da udje sa klupe, nesto sto Gabia nikada nece biti, njemu se olako rekli dovidjenja, bas kao i Kessieu.
Pobega traktor nema dalje....
CDK je odlican igrac. Druga stvar je sto ti i slicni tebi nemate kapaciteta da shvatite da nije problem u momku koji je tu tek polusezonu. Milan kao klub nema nikakve igre i to nema veze s CDK niti igracima sto su dosli. Hajde sto su igraci koji su dovedeni oznaceni ko flopovi , ali sta je s igracima koji su osvojili titulu ? Ne zna se ko je gori od koga , a recimo prosle sezone se dizao dvojac Tomori - Kalulu u nebesa i govorilo sto ce nam stoper.

PIoli je u 19 godina osvojio jedan trofej i to govori dosta o njemu kao treneru. Skudeto s Milanom mu je ubjedljivo najbolji rezultat u karijeri. Svaki prijasnji klub je prolazio kroz iste faze kao sto trenutno prolazi Milan sto znaci da je tip trenera koji ne odustaje od svojih zamisli , ne zna se prilagoditi i ne uci na svojim greskama.

Kao sto je neko napisao. Svi se slazemo da trebaju pojacanja, ali ne trebaju ti pojacanja protiv Sassuolo koji nakon 3 mjeseca bez pobjede dodje na San Siro i nabije prvaka s petardom.
Kakav kapacitet o cemu ti carko, lik je doveden kao najvece ljetno pojacanje na koje je otisao gotovo citav budzet, zauzvrat nam je dao jednu asistenciju, jednu, za citavu polusezonu. O cemu mi pricamo, mani me suplje i treba mu vremena to sam i prije rekao. Kako vremena ne treba recio Kvici, Lokmanu, Hojlundu i oni su tek dosli, a ubise brasno. Po tebi i Saki nema kapaciteta jer ga i on popljuva neki dan, kaze ima facu gubitnika, kad izadje na teren pogne se i setka, nista covjek nije slagao, Jel to dokaz odlicnog igraca, nije niti ce biti. Kad ti i slicni tebi to sto prije shvatite da CDK nije opravdao ni 1 posto onoga sto se od njeg ocekuje onda cete vidjeti kako stvari stoje. Milan ne moze cekati nekoga sezonu dvije da vidi hoce li ili nece proigrati. Jbte nismo Herta ili sta ja znam, ali sa takvim stavovima kao tvojim ubrzo cemo postati. Daj mi i jedan razlog zasto da ga branimo, mislim na CDK-a, nema ni jednog, pola sezone jedna asistencija 35 M, jadno da jadnije ne moze biti.
Niko ne kaze da je Pioli vrhunski trener, ali ono sto pojedini igraci pokuazuju ne bi mogao ni Guardiola popraviti, jer kako kazu ne pravi se pita od go...na, a u ovom Milanu ih ima i previse.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jan 2023, 21:04

Kako je trebalo vremena Leu i Tonaliju? Jesmo li se i njih trebali rješiti poslije prve sezone?

Nisu svi igrači isti, ali glupo je i raspravljati o ovome.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4282
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 29 jan 2023, 21:08

Bitno je da ne valja top1 po vrijednosti (da, i dalje) ekipa cizme i 11. u svijetu. Al haj
Pioli je prosjek za prosjecne klubove. Poslije Milana on ide u Viole, Bolonju; Torino i slicne i tamo ostaje do kraja karijere.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 29 jan 2023, 21:10

milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 20:50
Kakav kapacitet o cemu ti carko, lik je doveden kao najvece ljetno pojacanje na koje je otisao gotovo citav budzet, zauzvrat nam je dao jednu asistenciju, jednu, za citavu polusezonu. O cemu mi pricamo, mani me suplje i treba mu vremena to sam i prije rekao. Kako vremena ne treba recio Kvici, Lokmanu, Hojlundu i oni su tek dosli, a ubise brasno. Po tebi i Saki nema kapaciteta jer ga i on popljuva neki dan, kaze ima facu gubitnika, kad izadje na teren pogne se i setka, nista covjek nije slagao, Jel to dokaz odlicnog igraca, nije niti ce biti. Kad ti i slicni tebi to sto prije shvatite da CDK nije opravdao ni 1 posto onoga sto se od njeg ocekuje onda cete vidjeti kako stvari stoje. Milan ne moze cekati nekoga sezonu dvije da vidi hoce li ili nece proigrati. Jbte nismo Herta ili sta ja znam, ali sa takvim stavovima kao tvojim ubrzo cemo postati. Daj mi i jedan razlog zasto da ga branimo, mislim na CDK-a, nema ni jednog, pola sezone jedna asistencija 35 M, jadno da jadnije ne moze biti.
Niko ne kaze da je Pioli vrhunski trener, ali ono sto pojedini igraci pokuazuju ne bi mogao ni Guardiola popraviti, jer kako kazu ne pravi se pita od go...na, a u ovom Milanu ih ima i previse.

Kakav je Tonali bio kad je dosao ? Leao ? Kakav crni Saki :mrgreen: zar je on relevantan ? Taj je srao i po Ibri dok ga Ibra nije spustio.
Evo ti dva razloga iznad. Evo ti i treci. Koliko je KDB imao asistencija i kakav mu je bio end product u Chelsea ? A kakav je sad ? Mojne mi price ne mogu se njih dva porediti. Toliko je glupo i nezrelo pisati da je CDK kurcina od igraca , a doslovno se cijeli tim raspada pod Piolijem i onda se ocekuje od 21 godisnjeg momka da bude carobnjak samo zbog toga sto je placen 35 miliona(ako racunamo inflaciju 35 miliona danas je kao 15 - 20 miliona 2019).

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 jan 2023, 21:28

meepo je napisao/la:
29 jan 2023, 21:10
milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 20:50
Kakav kapacitet o cemu ti carko, lik je doveden kao najvece ljetno pojacanje na koje je otisao gotovo citav budzet, zauzvrat nam je dao jednu asistenciju, jednu, za citavu polusezonu. O cemu mi pricamo, mani me suplje i treba mu vremena to sam i prije rekao. Kako vremena ne treba recio Kvici, Lokmanu, Hojlundu i oni su tek dosli, a ubise brasno. Po tebi i Saki nema kapaciteta jer ga i on popljuva neki dan, kaze ima facu gubitnika, kad izadje na teren pogne se i setka, nista covjek nije slagao, Jel to dokaz odlicnog igraca, nije niti ce biti. Kad ti i slicni tebi to sto prije shvatite da CDK nije opravdao ni 1 posto onoga sto se od njeg ocekuje onda cete vidjeti kako stvari stoje. Milan ne moze cekati nekoga sezonu dvije da vidi hoce li ili nece proigrati. Jbte nismo Herta ili sta ja znam, ali sa takvim stavovima kao tvojim ubrzo cemo postati. Daj mi i jedan razlog zasto da ga branimo, mislim na CDK-a, nema ni jednog, pola sezone jedna asistencija 35 M, jadno da jadnije ne moze biti.
Niko ne kaze da je Pioli vrhunski trener, ali ono sto pojedini igraci pokuazuju ne bi mogao ni Guardiola popraviti, jer kako kazu ne pravi se pita od go...na, a u ovom Milanu ih ima i previse.

Kakav je Tonali bio kad je dosao ? Leao ? Kakav crni Saki :mrgreen: zar je on relevantan ? Taj je srao i po Ibri dok ga Ibra nije spustio.
Evo ti dva razloga iznad. Evo ti i treci. Koliko je KDB imao asistencija i kakav mu je bio end product u Chelsea ? A kakav je sad ? Mojne mi price ne mogu se njih dva porediti. Toliko je glupo i nezrelo pisati da je CDK kurcina od igraca , a doslovno se cijeli tim raspada pod Piolijem i onda se ocekuje od 21 godisnjeg momka da bude carobnjak samo zbog toga sto je placen 35 miliona(ako racunamo inflaciju 35 miliona danas je kao 15 - 20 miliona 2019).
Ni upola nisu bili losi kao ovaj, jok eto ja i ti smo relevantni ko yebe Sakija.... Dabome da je kurcina od igraca za sad. Ono sto se od njeg ocekivalo nije ni blizu ovome sto pruza trenutno. Prvi bi volio da me vec od sljedece utakmice demantuje i da pocne da igra kako i treba, ali tesko jaraniko.
Mozda ima slifa mali, to se nekad i vidi, niko ne spori da ce mozda nekad i biti nesto od njeg, ali trenutno veliko nista, a nama treba neko instant da poveze ovu gamad, a ne da se setka po terenu kao sto on radi.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meepo
Postovi: 4122
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 29 jan 2023, 21:36

milanist je napisao/la:
29 jan 2023, 21:28
Ni upola nisu bili losi kao ovaj, jok eto ja i ti smo relevantni ko yebe Sakija.... Dabome da je kurcina od igraca za sad. Ono sto se od njeg ocekivalo nije ni blizu ovome sto pruza trenutno. Prvi bi volio da me vec od sljedece utakmice demantuje i da pocne da igra kako i treba, ali tesko jaraniko.
Mozda ima slifa mali, to se nekad i vidi, niko ne spori da ce mozda nekad i biti nesto od njeg, ali trenutno veliko nista, a nama treba neko instant da poveze ovu gamad, a ne da se setka po terenu kao sto on radi.
Ni upola nisu bili losi ? Leao je u polusezoni imao 2 gola i asistenciju iako je placen skoro 30 miliona (danas je to izmedju 45-50 miliona). Izgledao bezvoljno, nezainteresovano i ima je jednu dva bljeska. Tonali isto tako , mnogi su ga pljuvali i na kraju sezone se cjenkalo oko njega. Plus Tonali i Leao dolaze i Liga 5, Tonali je cak igrao u Seria A. Da ne spominjem ostale faktore.

Saki je bio obicna kita od trenera , a sad je obicna kita od pundita. Milanu treba trener koji zna raditi s mladim igracima a ne ova celava ubleha koja ih samo poreda na teren pa sta dragi bog da.

Ovo za setkanje, tu trener treba da intervenise.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 29 jan 2023, 21:38

Ma bezveze se raspravljate oko CDK, da je on najveci problem pa haj. On ce dobiti jos polusezonu onu tamo, ili sezonu cijelu. Ako ne bude nista od njega, ide prodaja. Uglavnom se nije snaso, mozda je ovo preveliko za njega sve, mozda nije nivo za Milan. Pisalo se vec o tome. I nemojte porediti sa Leaom i Tonalijem. Leao dolazi iz velikog kluba Sportinga, pa igro u Lille-u, a Tonali je imo ja mislim dvije ozbiljne sezone u Serie A a jos je domaci igrac, jezik, liga i nacin igre poznato sve. CDK je direktno doso iz Belgije, zato mu i tesko ovo pada sve. Ja nemam nikakva oceikavanja od njega.

Da ove budale izbore LP za slijedecu sezonu, pa nek se onda pobrinu oko trenera i igraca. I nek maknu onu ublehu na golu, on ne bi ni u Stupcanici mogo braniti.
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 29 jan 2023, 21:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 29 jan 2023, 21:40

Milan’s defensive performance in 2023 has been the worst of any team in the top five European leagues according to Opta data with 14 goals conceded in five Serie A matches, to which the other four conceded in the Coppa Italia against Torino and the Supercoppa against Inter.

Today market the third time in history that the Rossoneri have conceded more than three goals in three consecutive official matches (the two previous streaks in the 1940s and 1950s).

Ciprian Tatarusanu is struggling, as Sassuolo had 7 shots on target and Milan conceded 5 goals, while against Lazio the Biancocelesti had had 5 shots on goal and 4 went in. In short, Tatarusanu is perhaps not being helped but he could have done better on three of the five goals today.

MN

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jan 2023, 22:00

Uspio je za dva sata oboriti par crnih rekorda, trebalo je to i postići. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.