AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 nov 2022, 21:15

rope11 je napisao/la:
13 nov 2022, 20:55
Osim ako se ne desi neko čudo i ako se ne uloži ozbiljan novac u januaru, sa ovakvom igrom i određenim nedostatcima u rosteru ja Milan prije vidim u borbi za top 4 nego li za skudeto. Tako da je u suštini nebitno koliko nam Napoli bježi, već odavno na to ne obraćam pažnju.


Ali poslije onako razočaravajućeg merkata, mislim da bi se top 4 plasman uz izborenu nokaut fazu u LŠ moglo proglasiti uspješnom sezonom. Još ako bi se u tu računicu mogao ubaciti kup, još bolje, mislim da je vakat da se i taj trofej konačno uzme.
Ne razumijem kako navijac Milana moze ovako iz godine u godinu pisati i samo ocekivati borbu za top4, ovako si pisao i prosle godine, ne vejrujem ovo ne vjerujem ono, ova ekipa je vec osvojila i moze osvojiti opet, iako su lose igrali zadnjih mejsec i po dana i dalje su drugi plus napravili pomak u LP, ova ekipa samo moze bolje nikako gore u nastavku, pogotovo sto ce se neki jako bitni igraci vratiti

Napoli jeste favorit po svemu za sada prikazanom, ali sacekajmo prva tri kola nastavka prvensrva pa cemo onda vidjeti gdje je ko na tabeli i kolika je prednost prvog u odnosu na konkurente

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 nov 2022, 21:25

Njima je u glavama LP, WC ili pauza kako kome pa tek onda prvenstvo. To je već odavno vidljivo.

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 nov 2022, 21:29

koraj je napisao/la:
13 nov 2022, 20:35
Ovakvim utakmicama se osvaja prvenstvo.
Dobro mi stojimo na tabeli, puno teze je odbraniti titulu nego osvojiti.
Zamolio bih samo da se ne place za Kesom, da je htio ostao bi. I na njega se s pravom pljuvalo na ovom istom forumu. Daleko mu kuca bila i nikad se ne vratio.
Potpisujem, dobar post. Ovo je krucijalna pobjeda što zbog 3 bobe to zbog pauze sa -8, pa i taj šmek pobjede pred dugu pauzu, kao i da su se odmah iskupili za dva prosuta boda vs Cremonese.

Samo su Napoli i Inter dali više golova, objektivno imaju i bolje squadre i bolje igraju, uz uvijek tvrdi Juve to je tih top 4. Napoli će kad-tad zijanit kompas jer je totalno nerealno očekivati takvu seriju i nakon duge pauze.

Mercato? Da li je nogiranjem Gazidisa možda i došao kraj "Arsenalovog modela", te vakat ozbiljnijim/zvučnijim/provjerenijim pojačanjima? :mrgreen:
Svakako raduju nastupi Vrancxa i Desta, koji bi mogli biti puni pogodak ako nastave gdje su stali včrs. Ide mali odmor pred pripreme u Emiratima, sve u svemu su kvalitetno odradili prvi dio ove čudne sezone :thumbup:

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 nov 2022, 21:50

memaga je napisao/la:
13 nov 2022, 20:23
Rezultati sz nam odlicni, trebamo ponosni biti na ove momke i Piolija....
Tako je memaga :clap: Da nije bio nezasluženog poraza vs Napolija sada bi bili u samom vrhu, to je ta minimalna razlika između ovog Milana koji "šteka" i "letećeg" Napolija. U našu korist ide, što po igri, Milan sigurno neće biti slabiji od ovih zadnjih mečeva, a isto tako Napoli teško da mogu biti na istom nivou. Dodajmo da su ostala još 4 kola te superkup do zimskog scudetta, uz povratak šampiona i lidera Ibre i Majka, biće to itekako zanimljiv januar ☆

Ako nastavimo redovno rešetat mreže, i ako dobijemo direktne rivale Napoli, Inter, Juve, a isti međusobno podijele poene - to već miriše na odbranu Scudetta :kralj:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 nov 2022, 21:53

Ne vrijedi Pioliju dovoditi pojačanja jer će doći na red tek tamo u aprilu, dok se "priviknu". :zzz:

Večeras mali Vranks jako dobar kao i u one zadnje dvije male role koje je imao kad se Pioli konačno smilovao da ga ubaci, toliko o tome da postoji razlog zašto ne igraju. Ne znam radi čega se ovoliko čekalo, a dosad je i Adli već uveliko trebao dobijati prilike.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 nov 2022, 21:57

Valja sad preživjet sapunicu oko Rafe, da li će otići ili će nekako produžiti ugovor.. meni miriše na rastanak, nadam se da griješim al bi moglo baš teško palo da ode.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 13 nov 2022, 22:10

Ako se dobro sjecam i Inter je lani imao u jednom trenutku 8 bodova prednosti, mozda grijesim?
Prvenstvo osvaja ekipa koja ima pobjednicki gen, mentalitet a Napoli toga nema jos od vremena Maradone. Imali su u medjuvremenu i dobrih ekipa i igraca.
Malo mi bude krivo koliko se blate i pljuju nasi igraci. U redu je kritikovati (posebno Rebica😊) ali cesto se pretjeruje. Navijacki je i to. Meni naumpane onih 10 godina crnila pa pogledam tabelu.. nije lose. Igra se LP, trenutno drugi.... Zivot je lijep😉
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 nov 2022, 22:37

koraj je napisao/la:
13 nov 2022, 22:10
Ako se dobro sjecam i Inter je lani imao u jednom trenutku 8 bodova prednosti, mozda grijesim?
Prvenstvo osvaja ekipa koja ima pobjednicki gen, mentalitet a Napoli toga nema jos od vremena Maradone. Imali su u medjuvremenu i dobrih ekipa i igraca.
Malo mi bude krivo koliko se blate i pljuju nasi igraci. U redu je kritikovati (posebno Rebica😊) ali cesto se pretjeruje. Navijacki je i to. Meni naumpane onih 10 godina crnila pa pogledam tabelu.. nije lose. Igra se LP, trenutno drugi.... Zivot je lijep😉
:thumbup:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 nov 2022, 22:41

muha milanez je napisao/la:
13 nov 2022, 21:57
Valja sad preživjet sapunicu oko Rafe, da li će otići ili će nekako produžiti ugovor.. meni miriše na rastanak, nadam se da griješim al bi moglo baš teško palo da ode.
Neće doć do petog bosmana u par godina, jer se za Leaoa mogu uzet iste, ako ne i veće pare, nego za Dollarboya.

Inače mi je drago da nećemo gledat puno Milanista na SP, da se ne prže i troše po onoj pustinji, bolje je ekipi da su na okupu.

@koraj, bili smo na -7, tukli Intera i uzeli Scudetto :mrgreen: Lani smo imali dva poena više nego sada nakon 15 odigranih kola, tako da smo na (gotov) istome. La vita é bella!☆

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 nov 2022, 23:03

Hocemo li navijati da Francuska ispadne sto prije ili necemo? 😁 Jednim dijelom radi nasih igraca, da se odmore, a sa druge strane zbog Maignana.
Mada, lijepo je i kad ti igrsci osvoje SP ili EP. Prvenstveno Italija.

Protiv Engleza cu definitivno navijati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 nov 2022, 17:28

Krunic je za 75 minuta imao 7 pasova, Brahim 8 :urnebes:

Takticki su se nekako pogubili bili, u drugom poluvremenu ne znam ni sam koja je ono formacija bila.

Ali uzeli su 3 boda, sto je najvažnije. Sve nekako ide na silu i nema vise fluidnosti ni nekih izradenih akcija, valjda ce se popraviti

Avatar
milanist
Postovi: 12060
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 nov 2022, 23:22

There is interest from Milan, Manchester City and Liverpool in Noah Okafor. A transfer in January is possible. World Cup is very important now. Price tag could be around €35-40M
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 15 nov 2022, 10:37

Milan ce morati napraviti dosta rezova na polusezoni, a na kraju sezone obavezno. Treba svjeze krvi, dosta igraca je istroseno, ili nisu na nivou vise, a ima i zasicenja. Samo se sve vise pise da ce Leao da ide, steta ako bude, iskreno mislim da njemu treba 2,3 igraca kako u napadu tako i 1 u veznom redu da igraju sa njim, jer trenutno nema nikoga da ima brzinu kao on, svi su tromi i spori, cesto ga ne mogu ispratiti, onda nek uzmu masne pare za njega, al nek barem dovedu neke provjerene igrace, koji znaju igrati na visokom nivou.

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 nov 2022, 11:11

Fiotentina ih uvijek nadigra u veznom redu, Milanu je potreban vrhunski igrac u vezi i cudi me zasto ga nisu doveli nego da cekaju CdK da dodje na zeljeni nivo.Nadam se da ce neko doci u zimskom mercatu, jer tesko ide ovako.

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 15 nov 2022, 12:35

Vezni red je najbitniji, nemamo zamjene za Bennacera i Tonalija.Kad jedan ne igra,odmah je vidjljiva razliku,pogotovo Bennacer.Mada su obojica sad igrali protiv Fiore tine,pa smo imali dominaciju Amrabata. Pobega i Krunic tu nemaju sta traziti. Vrankx bi mogao biti dobar,ali osloniti se na momka koji je odigrao pola sata u polusezoni je neozbiljno i nedovoljno za klub kao Milan.
Mozda probati formaciju 433 i gurati Diaza i CDK na desno krilo,ako se ko novi ne dovede u januaru
Forza Milan!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 nov 2022, 13:36

slika

Dobre ce ovo pripremne tekme biti

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 15 nov 2022, 16:35

Evo nek prodaju Leoa za 120 i kupe ovog malog ukrajinca Mudryka za 30 i taman.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 15 nov 2022, 17:43

Neka prodaju Leao i neka uloze po obicaju dvadesetak mil, mogu 4 igraca kvalitetna dovesti....

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 15 nov 2022, 17:47

ronaldo99 je napisao/la:
15 nov 2022, 13:36
slika

Dobre ce ovo pripremne tekme biti
Uceram im, sto mjesec ranije nisu igrali u Dubaiji. Da napravim koju fotku sa njima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 16 nov 2022, 10:09

Tatarusanu je operisao nesto na ocima jer nije dobro vidio. :urnebes:

Pa čovjek par mjeseci je branio za Milan, a nije kako treba vidio :mrgreen:

Ne mogu vjerovat, ali sad mi je jasno zasto je toliko los pri istrcavanju i sto je primio onaj gol iz slobodnog.

Ali da talijanski sampion ima golmana koji ne vidi kako treba, eh to :urnebes:

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meepo, muxa i 13 gostiju.