Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Odgovori
Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 apr 2022, 01:11

Nadam se da administracija neće imati ništa protiv ove teme. Ocjenjivanje bi trebalo da bude jednostavno, pa neka to bude bodovni sistem za svaku kategoriju.

3,2,1, poen. Ne bi bilo nepoželjno i ostaviti komentar kao obrazloženje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Imp » 26 apr 2022, 08:13

Evo pošto se Milanisti stide, ja ću započeti budući da gledam redovno. :)

Igrač sezone:
3 boda: Mike, lik je hrpu utakmica direktno svojim obranama donio bodove, pogotovo do nazad 2 mjeseca je njegov učinak bio još vidljiviji dok se nije ustalio stoperski par Kalulu-Tomori
2 boda: Leao, Jedini individualno opasan prema naprijed, izuzetno opasan 1 na 1.
1 bod: Giroud, nije baš nešto odigrao, ali zabijao ključne golove koji Milan još drže u borbi

Otkriće:
3 boda Kalulu, nema dileme tu, došao na mala vrata skoro dzaba, igra bolje nego Kjaer i Rom.
2 boda: Bennacer čisto eto nekog da stavim, iako baš i nije neko iznenađenje
1 boda: Tonali čisto eto nekog da stavim, iako baš i nije neko iznenađenje

Flop:
3 boda Diaz, apsolutno 0 kvalitete za poziciju 10ke, štoviše mislim da bi mu bolje odgovarala povučenija rola jer je bar borben
2 bod Calabria, 'podobro podbacio
1 boda Sale, mada realno jel se moglo od njega očekivati više?

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la muxa » 26 apr 2022, 10:14

Otkud pravo Interistima da glasaju te na taj način utiču na naš izbor :mrgreen:

Igrač sezone:
3 boda - Magic Mike (fantastična sezona, odlično se uklopio u ekipu i donio neku novu dimenziju u igri nogom)
2 boda - Tomori (iako je imao i par loših utakmica, generalno je odigrao dobru sezonu i svidja mi se kad stoper napda na prvu)
1 bod - Leao (bez obzira što nekad nervira i što se često izgubi u zadnjoj trećini utakmice, mislim da je odigrao dobru sezonu)
Možda sa mogao staviti i Thea ali me previše nervira sa svojim simuliranjem pa sam dao prednost drugima :)

Otkriće sezone:
3 boda - Kalulu (mislim da ne treba poseban komentar)
2 boda - Tonali (iako smo možda od njega i očekivali pa ne znam koliko se može svrstati u ovu kategoriju)
1 bod - (po mom mišljenju dao više nego što se od njega očekivalo, neki od njegovih golova su bili ključni, a tek zalaganje na terenu)

Flop sezone:
3 boda - Diaz (mislim da i ovdje nije potreban komentar)
2 boda - Salemakers (bez obzira što je inače ograničen igrač i što svi znamo koliko on (ne)može ipa je u drugom dijelu sezone uspio biti gori od pizza majstora, kojeg ja nebi ni svstao u flopove, jer ne vjerujem da je iko od njega očekivao nešto izuzev nas koji smo malo trolali :D )=
1 bod - Calabria (također drugi dio sezone bio znatno lošiji u odnosu na prvi dio)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Beduin » 26 apr 2022, 10:49

Igrac sezone:
3 boda - Mike (sve receno i poznato vezano za njega)
2 boda - Leao
1 bod - Giroud najvise zbog odlicne statistike i najbolji strijelac ekipe neocekivano (iako i Tomori zasluzuje svoje mjesto i bodove kao i Theo ciji je evidentan napredak u odbrani i taktickom smislu, njegove sprintove i doprinos u oba smjera te 4 gola i 6 asistencija, cak i do kapitenske trake dogurao)


Otkrice sezone:
3 boda - Kalulu
2 boda - Tonali
1 bod (zaista nemam koga staviti da je nekakvo otkrice)


Flop sezone:
3 boda Diaz
2 boda Sale
1 bod Kessie (mozda ovdje moze ici Calabria, ali Kessie ne odigrao uzasnu sezone, premalo doprinjeo ekipi naspram renomea i ocekivanja, a potrudio se jos i zabiti noz u ledja klubu za razliku od Calabrie od kojeg nisi ni ocekivao previse).


PS. @Muxa koga si stavio pod otkrice s 1 bodom? Pretpostavljam Elektricar 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la rope11 » 26 apr 2022, 12:08

Igrač sezone:

3 boda - Mike ( najkonstantniji igrač + dođeš kao zamjena jednom Donnarummi i nadmašiš ga na svim poljima, the end)
2 boda - Leao (bez posebnog obrazloženja, sve jasno)
1 bod - dvojba između Tomori/Theo (neka ipak bude Theo, bitan igrač u napadu, a defanzivno je jako napredovao)

Otkriće sezone:

3 boda - Tonali (djelovao mi je kao beznadežan slučaj prošle sezone, ali je ostvario nevjerovatan razvoj u karijeri)
2 boda - Leao (iz sličnih razloga kao i Tonali, osim što potencijal nikad nije dovođen u pitanje, ali drastično promjenjen pristup prema igri i zalaganju ga je doveo do odlične sezone)
1 bod - Kalulu (meni lično nije veliko otkriće jer je i prošle sezone pokazao svoj talent i igrao dobro, ali će se naći na ovoj listi jer je digao nivo igre i nadomjestio izostanak Kjaera)

Flop sezone:

3 boda - Diaz (ne treba posebno objašnjenje, desetka koja je sve osim desetke)
2 boda - Kessie (ni sjena igrača iz prošle sezone)
1 bod - Salamander (čovjek ne očekuje mnogo od njega, ali me je opet uspio razočarati jer igra čak i ispod svog nivoa).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Imp » 26 apr 2022, 12:52

Beduin je napisao/la:
26 apr 2022, 10:49
PS. @Muxa koga si stavio pod otkrice s 1 bodom? Pretpostavljam Elektricar 😁
Mislim da se odnosi na Girouda, golovi i zalaganje. :)
muxa je napisao/la:
26 apr 2022, 10:14
Otkud pravo Interistima da glasaju te na taj način utiču na naš izbor :mrgreen:
Jbg, forum je javni, a baš sam htio provjeriti koliko sam dobro upratio kadar Milana ove sezone, rekao bih da sam dobro to ispratio. :D

Inače, pohvale onome tko se sjetio teme, Roma? Dobra ideja. :thumbup:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 apr 2022, 12:57

3- Theo, ubojit u napadu, digao je svoj kvalitet u odabrani. Postao je odličan igrač u oba smjera.

2- Mike, kao najbolji golman u Francuskoj lani, pokazao je sve to i u Italiji. Imao je dobar broj čudesnih odbrana

1- Tomori, jedan od onih zbog kojih je Milan primio do sad 12 golova manje nego prošle sezone.


3- Kalulu, otkriće o kojem ne treba puno pričati
2- Leao, podigao se za klasu od lani
1- Tonali, svi su ga bili skoro pa otpisali prosle sezone, a onda Sandro odigra odlično ovu sezonu


3- Diaz, užasna sezona
2- Salemakers, isto ništa skoro nije odigrao kako treba
1- Kessie/Rebić, jedan nije odigrao na 100% niti jedan meč a drugi to nije mogao jer je stalno odustan
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la muxa » 26 apr 2022, 13:29

Imp je napisao/la:
26 apr 2022, 12:52
Beduin je napisao/la:
26 apr 2022, 10:49
PS. @Muxa koga si stavio pod otkrice s 1 bodom? Pretpostavljam Elektricar 😁
Mislim da se odnosi na Girouda, golovi i zalaganje. :)
muxa je napisao/la:
26 apr 2022, 10:14
Otkud pravo Interistima da glasaju te na taj način utiču na naš izbor :mrgreen:
Jbg, forum je javni, a baš sam htio provjeriti koliko sam dobro upratio kadar Milana ove sezone, rekao bih da sam dobro to ispratio. :D

Inače, pohvale onome tko se sjetio teme, Roma? Dobra ideja. :thumbup:
Ma zezam, sve ok. Super tema jedino je možda viška rubrika otkriće sezone jer će se izgleda neka imena pojavljivati i tu i u rubrici igrač sezone. Možda bolje da je samo top i flop rubrika al nebitno.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 apr 2022, 13:37

Imp je napisao/la:
26 apr 2022, 12:52
Beduin je napisao/la:
26 apr 2022, 10:49
PS. @Muxa koga si stavio pod otkrice s 1 bodom? Pretpostavljam Elektricar 😁
Mislim da se odnosi na Girouda, golovi i zalaganje. :)
muxa je napisao/la:
26 apr 2022, 10:14
Otkud pravo Interistima da glasaju te na taj način utiču na naš izbor :mrgreen:
Jbg, forum je javni, a baš sam htio provjeriti koliko sam dobro upratio kadar Milana ove sezone, rekao bih da sam dobro to ispratio. :D

Inače, pohvale onome tko se sjetio teme, Roma? Dobra ideja. :thumbup:
Da vidimo kakva mišljenja imamo zapravo u trenutnom igračkom kadru Milana. Pa hajde reko da otvorim temu, pa da vidimo. :D
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Imp » 26 apr 2022, 13:40

muxa je napisao/la:
26 apr 2022, 13:29
Ma zezam, sve ok. Super tema jedino je možda viška rubrika otkriće sezone jer će se izgleda neka imena pojavljivati i tu i u rubrici igrač sezone. Možda bolje da je samo top i flop rubrika al nebitno.
Istina, al **** ga. Treba i ta kategorija najviše radi igrača kao Kalulu. Lik sigurno nije među 3 najbolja Milanova igrača ove sezone. Ali da je top otkriće, ite kako.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la AjsKjub » 26 apr 2022, 13:59

MVP
3p Teo 2p Tomori 1p Rafa

MIP
3p Kalulu 2p Tonali 1p Bena

Lošina
3p Bakajoko 2p Diaz 1p Sale
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la muha milanez » 26 apr 2022, 14:21

Igrac sezone:
3 boda - Mike :salut:
2 boda - Leao (mašina vrhunska, samo elektronika slaba)
1 bod - Bennaser (više igrača pretendira za 1 bod, ali neka bude Ismael ovoga puta)

Otkrice sezone:
3 boda - Mike (otkriće desetljeća)
2 boda - Tonali
1 bod - Leao

Kanta sezone:
3 boda - Salemander ( kad vidim kako destikulira rukama poslije izgubljene lopte dao bi mu ispisnicu, a ne tri boda)
2 boda - Kessie :puke:
1 bod - Brahim (Nije potrošio još uvijek sve kredite, ali nije ni daleko od toga).
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la gambler1899 » 26 apr 2022, 19:39

Igrac sezone:
3p Mike
2p Leao
1p Theo

Otkrice sezone:
3p Leao
2p Tonali
1p Tomori

Flop sezone:
3p Bakayoko
2p Balo Toure
1p Sale
FORZA MILAN!!

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la muxa » 26 apr 2022, 19:45

Jel iko rekao ropeTu da je njegov zadatak da sabere ove bodove
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la memaga » 26 apr 2022, 21:15

Igrac sezone:
3p Theo
2p Ibra
1p Tonali

Otkrice seone:
3p Leao
2p Mike
1p Kululu

Flop:
3p Kessie
2p Calabrija
1p Rebic

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la OldFashioned » 26 apr 2022, 21:38

Neka tebe Mahrez u šitiju živ bio.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Maestro^^ » 29 apr 2022, 14:08

Igrac sezone:
3p Mike
2p Tomori
1p Leao

Otkrice sezone:
3p Kalulu
2p Tonali
1p Leao

Flop sezone:
3p Diaz
2p Sale
1p Rebić
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la Raonffa » 01 maj 2022, 01:09

Po meni su kategorije (igrač sezone i otkriće sezone) vrlo bliske i možda ih je trebalo nekako razdvojiti jer u većini slučajeva nama su igrači sezone=otkrića sezone (makar bi to kod mene glat bilo identično Mike, Leao i Kalulu u obje rubrike, a onda ne vidim poentu u jednoj od dvije rubrike koja bi ispala totalni višak).

Recimo da pravilo za otkriće sezone budu igrači koji su u klub stigli ljetos ili da prošle sezone nisu igrali mnogo. A da se među igračima sezone biraju, hajmo to tako nazvati, igrači od kojih se negdje baš očekivao boom ili koji su i u toku proteklih sezona bili nosioci igre.

Ja ću na taj način i glasati, a drugi neka odluče da li im više odgovara ovo moje ili sistem preklapanja koji će se neminovno dešavati kod većine forumaša po trenutnim "pravilima".

Igrač sezone:

3b - Leao (najveća snaga u ofanzivi i najviše konstantnosti od početka sezone iako je i on imao padova u igri, ali definitivno je najzaslužniji što smo u borbi za Scudetto, makar gledajući samo ofaznivu)

2b - Tomori (najkvalitetniji i najkonstantniji defanzivac od kada je stigao u klub, stub odbrane)

1b - Theo (Razmišljao sam između njega i Bennacera, ali s obzirom da je Ismael bio često odsutan, biram Thea koji i ove godine pridonosi u ofanzivi, a popravio je i defanzivnu igru)

Otkriće sezone:

3b - Mike (Definitivno najveće otkriće sezone, mogli smo pretpostaviti da će biti solidan, ali da će biti sigurniji od Donarume to je teško mogao prognozirati bilo ko od nas)

2b - Kalulu (I prošle sezone je bio korektan iako nije igrao mnogo, ove sezone silom prilika dobio više povjerenja i apsolutno ga opravdao, što na beku što na štoperu)

1b - Tonali (Napredak u odnosu na prošlu sezonu, prije svega u pristupu i preuzimanju odgovornosti. Nije baš cijelu sezonu na visokom nivou, ali definitivno veliki napredak u odnosu na prošlosezonske partije)

Flop sezone:

3b - Diaz (Očekivali smo neki napredak kao i kod većine ostalih igrača, međutim Brahim što je dobijao više prilika za igru, to je bio gori. Sigurno najgori igrač Milana ove godine kad se u obzir uzmu parametri: broj minuta na terenu, očekivanja i statistika)

2b - Salemakers (Iskreno nisam od njega očekivao nešto spektakularno, ali poslije Diaza definitivno najslabija sezona jednog igrača koji je projektovan kao starter na svojoj poziciji)

1b - Calabria (Mislio sam se između njega i Rebića, ali Ante je na početku sezone bio fantastičan i kasnije su ga sitne povrede konstantno izbacivale iz ritma. Davide je veći dio sezone bio dostupan i mimo neke borbe ništa od njega vidio nisam, skromnije nego prošle sezone).

U flopove su se još mogli nabrojati npr. Bakayoko, Ballo-Toure ili Gabbia, ali to su igrači od kojih prevashodno nisam očekivao mnogo, a i sama njihova uloga u ekipi ove sezone nije bila zapažena, tako da sam u svakoj od tri rubrike išao logikom da biram igrače koji su dosta igrali.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
edoox
Postovi: 1601
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: Igrač sezone/ Otkriće sezone/ Flop sezone.

Post Postao/la edoox » 01 maj 2022, 09:39

Top :
3p Kalulu - doktor
2p. Mike - ministar odbrane
1p. Tonali - gol Laziju je nagrada za sve sto daje svakog minuta

Otkrice:
3p. Theo - popravio odbranu, smanjio carinjenje lopte pod presingom
2p. Leao - skontao da se utskmica igra vise od 15-20minuta
1p. Krunic - dajte mu rukvice, i prekucao je Ambrosinija i Borinija

Flop:
3p. Kessie - skidanje kapitenske trake nakon zvizduka se ne oprasta u mahali. Izdaja saigraca i strucnog staba se ne moze tolerisati da strpa ceger golova.
2p.Diaz - najvise sam ga branio i iznova ocekivao jer sam mislio da moze premostiti tu barijeru. Steta.
1p Sale - kada je igrao jednostavno nije pravio ovolike greske. Izgleda da je "poletio" (umislio da je KDB), pa odustao od jednostavnih rjesenja u igri.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.