AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la scudetto » 02 apr 2012, 12:25

ahmad_tz je napisao/la:Najbolje da odes bacit na Ibru. Ja sam rekao ono sto mislim, to da je donio bodova ne pije vode jer se igra LP i svi znaju da je lose igra. Ibra je najbolji igrac svakako ali protiv Barce ne mozemo igrati svoju igru nego se podrediti njihovoj.
[youtube][/youtube] :mrgreen:

Avatar
meskalin
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 02 apr 2012, 14:40

Xavi se ozljedio i nece ga valjda biti protiv Milana!!

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 02 apr 2012, 14:42

AC MILAN OFFICIAL: Cassano, the first medical verdict is positive

MILANELLO REPORT - Cassano to work with the ball

8-) Srce mi je ko kuća . Znači Cassano će igrati na EURU !
-RIVALDO-

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 apr 2012, 14:46

tako je ba kome ba da se mi prilagođavamo :lol:

AC MILAN OFFICIAL: Cassano, the first medical verdict is positive 8-) znači definitivno bi trebao zaigrati do kraja sezone. forza fantonio ogromno pojačanje, do neki dan je bio najbolji asistent lige možda je i dalje ne znam, svaki komentar je suvišan.

Breaking Ac Milan news from the last hour

Antonio Cassano has passed a medical examination in relation to his heart condition.

Ac milan trip to barcelona has been delayed due to this weeks european strikes.

**** Milan news it

sutra xavi možda neće igrati radi povrede.

slika

[youtube][/youtube]
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 02 apr 2012, 16:36

Cassano pred povratkom na nogometne travnjake :!:

Talijansko udruženje sportskih liječnika, koje sačinjava deset medicinskih eksperata diljem države, odobrilo je Milanovu nogometašu Antoniju Cassanu povratak na travnjake...

Rezultate njegovih posljednjih testova stručnjaci su podrobno pregledali i raspravili prije no što su donijeli pozitivnu odluku. Pred Cassanom, koji već nekoliko dana intenzivno trenira, sada je još samo jedna liječnička komisija koja mora blagosloviti njegovu spremnost za igru: zove se Institut sportske medicine i nalazi se u Rimu.

Nesretni se 29-godišnji napadač podvrgnuo operaciji srca u listopadu prošle godine, nakon što mu je pozlilo u avionu prilikom povratka s Milanova gostovanja kod Rome.

Pokušava se Cassano što bolje pripremiti kako bi zaigrao za Italiju na Europskom prvenstvu ovog ljeta u Poljskoj i Ukrajini.

ne mogu opisati koliko sam sretan zbog njega ... Forzaaaa!
-RIVALDO-

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 02 apr 2012, 16:49

Benitez: Sacchijev Milan bio je dominantniji od Barcelone

Bivši menadžer nogometaša Valencije, Liverpoola i Intera Rafael Benitez za Fifa.com procijenio je da sadašnja Barcelona nije najbolja ekipa koju je gledao. Prema njegovom mišljenju bolji bio je bio Milan Arriga Sacchija.
Španski stručnjak koji je evropski naslov osvojio za kormilom Liverpoola upravo u finalnom meču protiv Milana smatra Sacchijev Milan iz kasnih 80-tih i s početka 90-tih najboljom nogometnom ekipom koju je ikada gledao.

"Ako me pitate da li je sadašnja Barcelona najbolja ekipa koju sam vidio, moram vas razočarati. Da budem iskren veći sam štovatelj Milana iz vremena kada su igrali Van Basten i Gullit, a s klupe ih je vodio Arrigo Sacchi. Jako su lijepo igrali, a to su vrijeme bili i izrazito dominantna ekipa. Barcelona je danas vrlo slična tom Milanu, dok na tom nivou još mogu igrati Bayern i Real", rekao je Benitez i dodao:

"Sjećam se Reala koji je u to vrijeme također imao fantastičnu ekipu. No, protiv Milana su bili potpuno nemoćni", zaključio je Benitez.

Dio te velike ekipe koja je 1990. na San Siro donijela i evropski naslov bio je i sadašnji trener francuskog drugoligaša Monaca Marco Simone. Bivši napadač Milana smatra da su šanse za prolazak u polufinale Lige prvaka podjednake na strani Barcelone i Milana.

"Smatram da Milan ima 50 posto šanse da izbaci Barcelonu, te u skladu s tim i 50 šanse da osvoji Ligu prvaka bez obzira što su u konkurenciji još neke vrlo snažne momčadi. Barcelona bez sumnje u ovom trenutku igra bolji nogometa od mojih Talijana, međutim Milan je bez premca najveći klub u Evropi i u redovima španske ekipe s pravom su zabrinuti uoči uzvrata. Bit će to vrlo teška utakmica za branitelje naslova iako su domaćini", izjavio je Simone.
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
Deskpro
Postovi: 68
Pridružen/a: 22 feb 2012, 09:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Deskpro » 02 apr 2012, 17:19

scudetto je napisao/la:
ahmad_tz je napisao/la:Najbolje da odes bacit na Ibru. Ja sam rekao ono sto mislim, to da je donio bodova ne pije vode jer se igra LP i svi znaju da je lose igra. Ibra je najbolji igrac svakako ali protiv Barce ne mozemo igrati svoju igru nego se podrediti njihovoj.
[youtube][/youtube] :mrgreen:


hahahhaha oplakah kralju bgm :D:D nasao si ga bas :D
Some of us only see in red and black Forza Milan

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 02 apr 2012, 18:06

:lol: :lol: "Kome ba' da se mi prilagodjavamo,nek se oni nama prilagodjavaju, dosta je bilo naseg prilagodjavanja"

:mrgreen:

EDIT: slika
-RIVALDO-

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 apr 2012, 18:51

Problemi i prije sudara s Messijem: Milan čekao let za Kataloniju tri sata
slika

U NEDAVNOM Derby d'Italia navijači Juventusa upozorili su na dva "oteta" naslova prvaka Staroj Dami, koji su za zelenim stolom dodijeljeni Interu.

I dok oni plaču za titulama koje su im opravdano oduzete zbog afere Calciopoli, sudačke pogreške na štetu Milana jedino su što ih drži u utrci s Rossonerima za naslov prvaka ove sezone. Naime, Ibrahimović i društvo u subotu su oštećeni za nepriznati pogodak na gostovanju kod Catanije (Robinhova lopta cijelim je obujmom prešla gol liniju), što je Juventus iskoristio pobjedom protiv Napolija u derbiju kola i primaknuo se na dva boda zaostatka.

"Četiri boda za koja smo oštećeni mogla bi se pokazati prevažnima"

Još veća šteta u korist Juvea dogodila se u velikom derbiju s Milanom na San Siru, kada suci nisu priznali regularan pogodak Muntarija i zapravo ostavili Juventus u utrci za Scudettom. Subotnji događaj sa Sicilije bila je kap koja je prelila čašu, zbog čega se dopredsjednik kluba Adriano Galliani pismom obratio predsjedniku Talijanskog nogometnog saveza. Galliani traži da se i u susretima Serie A uvedu suci pored gola, kako bi se izbjegle situacije u kojima glavni i linijski suci ne primijete da je lopta zapravo ušla u gol. "Oštećeni smo za četiri boda, koja bi se u ovoj tijesnoj borbi mogla pokazati prevažnima", poručio je Galliani, a prenosi službena stranica Milana.

Prije nastavka bitke s Juventusom, Rossonere očekuje uzvrat četvrtfinala Lige prvaka s Barcelonom. I prije nego li će im se suprotstaviti Messi i društvo, stigle su ih nevolje. U milanskoj zračnoj luci Malpensa proveli su tri sata duže od planiranog, jer su umjesto u 14:30 za Kataloniju poletjeli tek u 17:40. Naravno, kašnjenje leta dovest će neminovno i do kašnjenja večernjeg treninga na Camp Nou. Podsjećamo, prva utakmica, igrana u srijedu u Milanu, završila je 0:0.

Benitez: Sacchijev Milan bio je dominantniji od Guardioline Barcelone

Nemali je broj ljubitelja nogometa koji Milanova sutrašnjeg protivnika proglašavaju najboljom momčadi svih vremena, ali jedan od njih nije Rafa Benitez.

U iščekivanju novog posla donedavni trener Intera, koji je 2005. Milanu u epskoj utakmici u Istanbulu uzeo naslov prvaka Europe, u razgovoru za Fifa.com rekao je kako taj naziv može ponijeti Milanova momčad s kojom je Arrigo Sacchi 1989. i 1990. osvojio Kup prvaka.

"Ako me pitate da li je sadašnja Barcelona najbolja momčad koju sam vidio, moram vas razočarati. Da budem iskren veći sam štovatelj Milana iz vremena kada su igrali Van Basten i Gullit, a s klupe ih je vodio Arrigo Sacchi. Jako su lijepo igrali, a to su vrijeme bili i izrazito dominantna momčad. Barcelona je danas vrlo slična tom Milanu, dok na tom nivou još mogu igrati Bayern i Real. Sjećam se Reala koji je u to vrijeme također imao fantastičnu momčad. No, protiv Milana su bili potpuno nemoćni", poručio je Benitez.

"Milan je bez premca najveći klub u Europi"

Dio te fantastične generacije Rossonera bio je i Marco Simone, danas trener Monaca, koji ne misli da je njegov nekadašnji klub autsajder u okršaju s Messijem i društvom:

"Po meni Milan ima 50 posto šanse da izbaci Barcelonu, te u skladu s tim i 50 šanse da osvoji Ligu prvaka bez obzira što su u konkurenciji još neke vrlo snažne momčadi. Barcelona bez sumnje u ovom trenutku igra bolji nogometa od mojih Talijana, međutim Milan je bez premca najveći klub u Europi i u redovima španjolske momčadi s pravom su zabrinuti uoči uzvrata. Bit će to vrlo teška utakmica za branitelje naslova iako su domaćini", izjavio je Simone.

http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/proble ... 07630.aspx
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 02 apr 2012, 19:06

ahmad_tz je napisao/la:Najbolje da odes bacit na Ibru. Ja sam rekao ono sto mislim, to da je donio bodova ne pije vode jer se igra LP i svi znaju da je lose igra. Ibra je najbolji igrac svakako ali protiv Barce ne mozemo igrati svoju igru nego se podrediti njihovoj.
Ne mozemo igrati svoju igru pa trebamo najboljeg igraca izbacit da bi se podredili njihovoj? **** te kakva logika. Da bi se podredio najboljoj ekipi svijeta moras izbaciti najboljeg igraca. Igra lose LP? Ko nam donese prolaz protiv Arsenala? Da nije Robinho ? Grupna faza ko donese prolaz? To su price kojim se tjese navijace suparnickih klubova kako on to igra lose, svako igra lose kad se igra flaster od 2 igraca na njemu (u napadu Milana samo njega i cuvaju ostali kao da su bezopasni). Ovu prvu recenicu necu komentarisati, ocajna je.

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 02 apr 2012, 19:25

Cassano ritornaaa 8-)

[youtube][/youtube]

FORZA MILAN! CON IL CUORE!!

[youtube][/youtube]
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sarajlija89 » 02 apr 2012, 19:30

Super za Cassana, bas me je obradovala ova vijest...

Sutra je Xavi upitan, eto sanse, mada i bez tog Milan ima odredjene sanse...

Iako simpatisem Barcelonu, mozda bih volio da prodjete...da ne objasnjavam sto...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 02 apr 2012, 19:32

sarajlija89 je napisao/la:Super za Cassana, bas me je obradaovala ova vijest...

Sutra je Xavi upitan, eto sanse, mada i bez tog Milan ima odredjene sanse...

Iako simpatisem Barcelonu, mozda bih volio da prodjete...da ne objasnjavam sto...
slobodno reci zato što bi to bio dodatni umor za Milanove igrače i pomoću toga bi imali veće šanse da će Milan kiksati u prvenstvu :D
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 02 apr 2012, 19:33

slika

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 276&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

tu možete vidjeti i ostale slike.. ;)
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sarajlija89 » 02 apr 2012, 19:34

Tako je... :lol:

a i ovako cete vi negdje kiksat aBd, samo da Juve odradi svoj posao kako treba... :mrgreen:

Vec protiv Viola mozete, sta fali... :mrgreen:

Ovaj De Boer ko da ima 60 godina :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Mecong
Postovi: 130
Pridružen/a: 19 feb 2012, 07:48
Lokacija: Vijetnam
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Mecong » 02 apr 2012, 19:36

ahmad_tz je napisao/la:Evo gledam i ovde svi pisu da je glavni cilj skudeto, e pa ja mislim da to nije tako. Milan je uvjek iso na LP, igrao ne samo kup nego nekad i ligu sa drugom ili trecom postavom. Da bi bili najbolji moramo proci najbolje. Iako su oni kvalitetnija ekipa o5 ih mozemo izbaciti, jer ne pobjedjuje uvjek kvalitetniji i jaci. Abate ce dobro doci na desnoj strani a Bonera moze zamjenit Nestu tamo oko 70 minute. Znaci vec imamo malo jacu odbranu, sto se tice sredine imacemo u potpunosti spremnog KPB-a a znamo sta on znaci Milanu. Takodjer i u napadu ce da se vrati Pato, iako bi ja volio da pocne od prve minute, uvijek moze uci u drugom poluvremenu, na vec umornu odbranu koja ne moze da prati njegov ritam, to smo vidjeli u onoj utakmici. Dovoljno je jedno da ih pretrci i da prodjemo. Takodje ja bi Ibru ostavio na klupi, jer me iznerviro sad protiv Catanie. Jes da je imo tu asistenciju ali se u prvom poluvremenu seto i bezveze upropastio 2 ili 3 napada. Eh sad on to ima pravo ali ako ce meljat protiv Barce i cekat da se nakani da prebaci loptu lijevo ili desno od toga nema nista. Necemo napravit 10 sansi nego najvise 2 ili 3 a moramo ih sve iskoristiti. Ali sanse da Ibra ostane na klupi su jedan naprema milion.
Hahahahaha...........ne mogu da vjerujem. Ma Ibru na tribine. Boze sacuvaj i sakloni. Zar nas i ovakvih ima. Ma Pato i Robinho, **** Ibru. Kol'ko ti godina imas momce?
Per aspera ad astra!

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 02 apr 2012, 19:57

Stigli naši puleni u Barcelonu ...

Guardiola izjavio da se boji da naši neće markirat Barcine igrače ...
Također kaže da će se sutra znat hoćel Xavi biti spreman ...
Puyol izjavio da Barsa mora zadržati Ibrahimovića van kaznenog prostora ...


Nadam se ulasku Pata u drugom poluvremenu i da proba riješit umornu odbranu Barse ..

Mada ne treba dizati euforiju kao što je Arsenal 2010-te kad su igrali 2:2 na Emiratesu a primili 4 komada na Camp Nou ;) ...

Bojim se da i mi tako ne prođemo ...
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 02 apr 2012, 20:00

@Mecong: kakvih nas, kolko se sjecam ti si na temi Juventusa piso da si neutralan tj da ne navijas za Milan.

Druga je stvar moje misljenje kako bi ja postavio taktiku protiv Barce. Malo je mozda glupo od mene sto o tome pisem jer nema nikakvog uticaja na nista. To je jednostavno moje misljenje, koje je po vama pogresno i to je ok. Allegri nece ostavit Ibru na klupi jer u slucaju ispadanja svi ce rec da je pglu sto ga je ostavio na klupi, a ovako ce ispast trudili smo se, dali sve od sebe ...

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Claus » 02 apr 2012, 20:06

Ne znam, ja ne bih bio spreman kockati se u Scudettu, bez obzira na Ligu prvaka. Jednostavno, takav rizik bi bilo suludo podnijeti. Još jedan kiks u prvenstvu bi značio raspad sistema, a to bi Juventusu otvorilo vrata ka osvajanju titule koju toliko dugo čekaju. :mrgreen: I da se prođe Barcelona, opet se Milan mora suočiti sa Chelsea-om, iako sam uvjeren da bi Rossoneri tu bili veliki favoriti, te da bi imali realne šanse za prolazak dalje. Međutim, nije problem ni Chelsea, koliko bi bilo to finale s Realom, gdje je sve moguće. Poznato je da je Milanu (ali i nama) draže takmičenje CL, no na može se lako desiti da Milan ostane kratkih rukava u pomenutom takmičenju, dok u Seriji A onda ne bi bilo povratka. Ufff, kompleksna situacija, da Bog kaže... :mrgreen:

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 02 apr 2012, 20:08

Claus je napisao/la:Ne znam, ja ne bih bio spreman kockati se u Scudettu, bez obzira na Ligu prvaka. Jednostavno, takav rizik bi bilo suludo podnijeti. Još jedan kiks u prvenstvu bi značio raspad sistema, a to bi Juventusu otvorilo vrata ka osvajanju titule koju toliko dugo čekaju. :mrgreen: I da se prođe Barcelona, opet se Milan mora suočiti sa Chelsea-om, iako sam uvjeren da bi Rossoneri tu bili veliki favoriti, te da bi imali realne šanse za prolazak dalje. Međutim, nije problem ni Chelsea, koliko bi bilo to finale s Realom, gdje je sve moguće. Poznato je da je Milanu (ali i nama) draže takmičenje CL, no na može se lako desiti da Milan ostane kratkih rukava u pomenutom takmičenju, dok u Seriji A onda ne bi bilo povratka. Ufff, kompleksna situacija, da Bog kaže... :mrgreen:
ma nista drugo onda ne preostaje nego u napad na duplu krunu pa sta bude :D

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.