AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 13 nov 2012, 17:39

Debili baš Pata napali a nije igrao godinu dana kako treba. I šta ako je penal promašio i Messi promaši i Ronaldo pa šta? I ti šminkeri iz CDS mi se ne sviđaju ni sekunde. Ja kako to vidim to su mahom Berlusconijevi desničarsko orjentisani poltroni i sviraju kako im on kaže. Sjetite se ljetos kada su rekli sačekat će kraj mercata i dati ocjenu i šta su dali? Umjesto da budu nezadovoljni i da budu protesti oni ništa. Eh kamo sreće da ima starih pravih navijača iza Torcide Split najstarija navijačka grupa u Europi FDL.


I nešto kontam šta vi mislite ako Max dobije nogu ko bi ga mogao naslijediti? Nosonja?
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 13 nov 2012, 18:36

Ma bjezi, kad su vrijedjali Maldinija i onako se postavili kad mu je bio oprostaj stvarno ne znam. Pa da im je ne znam ti sta reko trebali su prec preko toga, praktici soba sa trofejima je njegova il od babe mu :lol: .

Da Pato ima 27 i 28 godina pa da se ne vjeruje u njega pa hajd, al momak ima 22 il 23 godini cini mi se. Ima on jos vremena ako nadje formu i sacuva se povrede.

Ma nek ga Pippo naslijedi pa kud puklo da puklo. Da mi je samo jedno radovanje nakon gola, rodio bi se opet :lol:

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la neo » 13 nov 2012, 18:43

Kako ce se Pato sacuvati povreda !?
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 13 nov 2012, 18:56

neo je napisao/la:Kako ce se Pato sacuvati povreda !?
Mozda sam se lose izrazio, mislio sam ako bude imao srece sa povredama tj da ne izbiva tako cessto i dugo a povreda ce biti i ovako i onako.

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 13 nov 2012, 18:58

1.Milan have officially dismissed the reports about Pato being harassed after the Viola game: ;)
http://www.acmilan.com/it/news/breaking_news_show/33042" onclick="window.open(this.href);return false;

Protiv Francuske Montolivo i El Shaarawy od prve minute ;) 8-)

Italy line-up:Sirigu; Maggio, Chiellini, Barzagli, Balzaretti; Montolivo, Verratti, Marchisio, Candreva, Balotelli, El Shaarawy
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 13 nov 2012, 19:03

Bilo bi super kad bi neko ko zna ebiga, napravio sliku ono kao Viva la El sa slikom El Shaarawya umjesto Che Guevare. On je nakako vodja ove revolucije u timu tj podmladjivanja :mrgreen: . Vala odma bi otiso i isprinto sebi na majci.

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 nov 2012, 12:07

allegriju ultimatum, pobijedi Napoli ili letis.

Težak zadatak je pred trenerom Milana Masimilijanom Alegrijem (Massimiliano Allegri), kojem je rukovodstvo italijanskog kluba poručilo da mora ubrati sva tri boda na narednom gostovanju u Napulju ili mu, u suprotnom, slijedi noga s klupe najtrofejnijeg kluba.

Prema navodima "Corriere dello sporta", Alegri je i do sada "preživio" na užarenoj klupi Milana zahvaljujući podršci Silvija Berluskonija (Berlusconi), ali je izgleda i njemu dosadilo gledati očajne "Rosonere".

Berluskoni se u nedjelju navečer vratio iz Kenije i, saznavši za novi poraz Milana od Fiorentine (1:3), sazvao je hitan sastanak s potpredsjednikom Adrijanom Galijanijem (Galliani) i još nekim od čelnika Milana.

Epilog je da će, ukoliko ekipa 17. novembra izgubi od Napolija, početi potraga za novim trenerom. Alegri je upoznat s novim zahtjevom rukovodstva.

Milan se nalazi na baksuznom 13. mjestu sa 14 bodova iz 12 utakmica.

eto sad ako je vak'o volio bi da izgubimo da ovaj levat napokon ode
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Andrej
Postovi: 6726
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Andrej » 14 nov 2012, 12:52

3 poraza sad zaredom(Viola,napoli,JUVE) I mozda konacno ce da leti Alegrissimo :D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 nov 2012, 12:59

jesi to ti vidovit majka mu stara, :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
francobaresi
Postovi: 5181
Pridružen/a: 26 maj 2012, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la francobaresi » 14 nov 2012, 14:14

The Don Balon list of the 101 top players in 2012 has been published and includes three Milan players: Stephan El Shaarawy (20) Mbaye Niang (18) and Hachim Mastour (15) playing for U-17 Milan team
.
Trojica navedenih igrača su na listi najtalentovanijih igrača na planeti !!
"Once Milan flows through your veins. It'll flow forever in your blood."
-Rui Costa-

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 14 nov 2012, 18:34

A.C. Milan have announced that Daniele Bonera has suffered a thigh tear in his left leg and the defender will undergo further tests in two weeks to gauge his progress.
Evo sada prilike za Zapatu ili Acerbia
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
betton
Postovi: 780
Pridružen/a: 05 sep 2011, 20:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la betton » 14 nov 2012, 20:51

Prema pisanju indepedent.ie Milan je spreman da ponudi Mario Ballotelli-u povratak u Italiju u januaru,nakon sto je otisao iz Inter-a,ljutog rivala AC Milan-a,u bogati Manchester City.
Mario ima svega 22 godine i jedan je od najtalentovanijih igraca Italije.City je ljetos odbio ponudu PSG-a od 35,000,000 €,ali stvari sada stoje drugacije.
Navodno,Roberto Mancini zeli da pod svaku cijenu dovede Rominog igraca,Danielle de Rossi-a,u januaru pa bi sva sredstva pirkupljena prodajom Balotelli-ja upravo isla u fond da se realizira ovaj transfer de Rossi-ja.
Dakle,vrlo je vjerovatno da ce Balotelli obuci crveno-crni dres i vratiti se u italiju.

ISTINA ILI BOMBA :?: :?:
Rossi come il fuoco..Neri come la vostra paura..

Gullit: "At Milan 11 of us would practice against only the 4 defenders and we still couldn't score a goal."

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 nov 2012, 21:30

Saraf zabio za Italiju 8-)
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 14 nov 2012, 21:32

rope11 je napisao/la:Saraf zabio za Italiju 8-)
Montolivo asistiro ..

EDIT: a yebo sebe Ibra sta uradi Englezima, utrpa im 4 komada, nevjerovatan zadnji gol " onclick="window.open(this.href);return false; :shock: :shock: :shock:
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
rastafarian
Postovi: 886
Pridružen/a: 07 feb 2012, 02:15
Lokacija: Plavo Saraj'vo !
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rastafarian » 14 nov 2012, 22:33

[youtube][/youtube]

:cry:
Ž'21 !

alè alè alè Milan alè forza lotta vincerai non ti lasceremo mai!

UEFA MAFIJA !

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 14 nov 2012, 22:35

Berlusconi i Galliani da Bog da pomrli majku vam ****!!! Ovog prodali za 25 miliona ja ga za 150 ne bi dao. Pa covjek se poigra sa Engleskom. Nije Vratnik vec Engleska. Fuj!

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipe » 14 nov 2012, 22:39

[youtube][/youtube]
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 14 nov 2012, 23:28

Ma Ibra je velemajstor ali jbg sad je prošlost za Milan :(
Ako ništa Šaraf je dao taj utješni gol za Italiju.

Što se balonje tiče pitanje je samo vremena kad će zaigrati za Milan. To je odavno jasno samo se čeka da Berlu otvori novčanik a Ćelo uradi malo svoje magije. Šaraf i Balo kakav bi to tandem bio za narednih 10g :o
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 14 nov 2012, 23:29

Saraf-Balo-Pato. Najperpektivniji napad svijeta.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 14 nov 2012, 23:38

IlCapitano je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Saraf-Balo-Pato. Najperpektivniji napad svijeta.
:lol: :lol: :lol:
Stvarno ne vidim nista smijesno u mojoj konstataciji, s tim da je ovo nemoguce ostvarit jer je Pato sakat, Balo lud a Saraf gay.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.