AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma,Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

meskalin
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 05 feb 2017, 17:31

muxa je napisao/la:Nikako mi nisu jasni ovi sto napadaju Palettu. Cinjenica da je kod penala amaterski startovao, ali to mu je jedna od rijetkih gresaka ove sezone. Usudio bih se cak reci da je uz Donarumu nas najbolji igrac ove sezone. Uz KAPITENA, najveci krivac za ovaj poraz je Montela.

Sent from my x600 using Tapatalk

Kako bolan jedina, pa sjećaš se divljačkog crvenog uz aut liniju?

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 05 feb 2017, 17:49

Nisam napisao jedina nego jedna od rijetkih. Ponavljam, po mom mišljenju, uz Donarumu nas najbolji igrac ove sezone. Normalno da treba kritikovati kad pogrijesi al nije uredu drvlje i kamenje kao da nam je on najveći krivac za lose rezultate. Svi znamo da je uprava glavni krivac, al to opet ne znaci da Montela treba biti pošteđen kritika za loš izbor igraca i lošu taktiku.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 05 feb 2017, 18:11

Dobar je Paletta bio ove sezone, poslije Gigia sigurno naš najkonstantniji igrač. Crveni protiv Genove i ovaj penal su mu najveće greške u sezoni, ostalo je bio odličan (da ne kažem perfektan).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 05 feb 2017, 19:10

Ocigledno ne gledamo svi isto utakmicu al imamo svi pravo na neko misljenje a po meni paleta nema mjesta u prvoj postavi a sigurno nije jedan od najboljih igraca.
A sto se citave sezone tice uprava kluba najveci krivac za ove rezultate. Ovaj cirkus oko kineza nas vraca jos 5 godina unazad. Vjerovatno ni ove sezone necemo izaci u LU sto automatski znaci da ce iole ozbiljni igraci nas opet zaobici na ljetnoj transfer pijaci.
Jos samo da se osvrnem na Montelu. On radi dobar posao sa ovom ekipom i treba imati podrsku navijaca ( ovo sto je danas uradio sa prvom postavom nadam se da nece ponoviti).
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 05 feb 2017, 19:37

Meni Paleta nije jedan od najboljih nego ću se usuditi reći da je naš najbolji igrač dosad, čak malo iznad Gigija, Jacka, Susa, Roma i ostalih (ako "ostali" uopšte postoje).

Je*emu, vi gledate ukupno 2-3 greške koje je napravio dosad u 7 mjeseci (a za ovo danas glavnu krivicu nosi naš vrli "kapiten"), a ne vidite ostalih 222 uspješnih intervencija koje je dosad imao i sa kojima nam je spašavao gujicu. A da li treba spomenuti koliko je teško stoperima igrati u ovakvim okolnostima, kad ti puše po bokovima i kad je sredina toliko očajna da nam svako prolazi do šesnaeterca na koje god načine hoće? :roll:

A greške k'o greške, dešavaju se svima, na kraju krajeva nije ni on Maldini u zlatnoj eri pa da mu se ne potkradaju nikakve greške... a ako snosi krivicu za samo te 3 greške, onda mu skidam kapu na tome, to je ustvari mizeran broj.

Nisam ni ja bio bog zna kakav ljubitelj ljepotana prije, al' poslije svega nije mi problem reći da je čovjek zvijer koji igra odlično u kontinuitetu. I još na sve to doveden za siću, ustvari ne znam ni da li su platili išta za njega.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

muha milanez
Kontakt:

Post Postao/la muha milanez » 05 feb 2017, 20:11

Slazem se u potpunosti za Palettu, definitivno ponajbolji igrac Milana ove sezone. Bezbroj odlicnih intervencija a plus zna i dugom loptom proigrat naprijed..
... we are ac milan ...

senadrosoner
Kontakt:

Post Postao/la senadrosoner » 05 feb 2017, 21:04

Sosa je definitivno u jednoj jakoj konkurenciji zadnjih 3-4god medju top 5 najlosijih pojacanja..

Covjek se ne vidi!!!

Loccateli grijesi al opet je bolji od ovog,mislim da ne bi bio los da kraj sebe ima jednog kreativca..

Ostali veznjaci nisu ni za komentara...
(stari profil) Pridružen/a: 20 maj 2010. *senad_flamin*

FORZA MILAN ....

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 05 feb 2017, 23:45

Ma znali smo da će doci do ovoga,ekipa je prosjecna, imas par povrijedjenih, malo zaribalo u zavrsnici i evo nam stanja. Staro djuBre nije dalo euro za transfere, nije doveden cestit vezni,a Celo je naprosio sta je mogao. Montela je djelimicni krivac,ima svojih prenosa (Zapata,Sosa....) al pita se od gofana ne pravi. Ponavljam mi ovdje na ovom pdf-u smo predvidili ovaj cirkus,al vodeci ljudi nisu mislili dovoljno ili ih boli taki za klub
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

meskalin
Kontakt:

Post Postao/la meskalin » 06 feb 2017, 00:12

Sto je najgore u svemu (makar za mene) to sto se odlijedise 2 igraca , pogotovo jedan od najvažnijih i ti ne kupujes zamjenu dostojnu za njega, a druga stvar ozljedi se bek, Bog nam je svjedok da je deSciglio primoran da igra lijevo i ti ne kupujes nikoga, nego Rom ce pokusati igrati, pa strasnooo...

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 06 feb 2017, 12:05

Jednostavno i nismo imali sreće u zadnje vrijeme, sudijske odluke, manjak sreće, završnica na Vi i naravno neke povrede.
Daleko od toga da nismo par utakmica mogli pobijediti i dalje se momci trude i trče, ali trenutno im ne ide. Biće bolje :thumbup:

Što se tice Bacce, opet se nešto ljutio i pitao zašto uvijek ja izlazim? Pa jednostavno ne učestvuje toliko u igri i ponekad mu je kretnja mizerna, s ovakvom formacijom nama je potreban napadač koji zna leđima igrati i distribuirati loptu na krila i koji će raditi presing na protivničku odbranu, na stranu njegove finišerske kvalitete, ali rijetko se kada nađe u takvim situacijama, sad ne znam da li je zbog saigrača ili do njega. Kada je Lapadula na terenu on izgara iako mu finišing je preloš i više učestvuje u igri i ulazi više u šanse, u mojim očima mnogo su opasniji kad je on na terenu.
Sad da li je plod Lapadulinih šansi što uđe s klupe kada ganjamo rezultat ili je to nešto drugo, mislim da će nam utakmica sa Bolognom mnogo toga otkriti jer je Bacca suspendovan zbog žutih kartona.

Vjerujem da će izboriti LE što će biti i uspjeh s ovakvim sastavom, koji ruku na srce ima moju podršku i ne mogu mnogo biti ljut/naživciran jer daju sve od sebe

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 06 feb 2017, 21:48

Jel' nas ovo Caceres ispalio? :cry:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 06 feb 2017, 22:06

Jest hvala Bogu
Sloboda do groba

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 06 feb 2017, 22:08

jašta je nego ispalio :mrgreen:

ne mogu dovesti ni raspalog igrača koji je godinu dana bez kluba, novi level nesposobnosti.

bacca opet scene na klupi pravio, jest da je ružno i nedopustivo to što radi, al' treba razumjeti da je ovaj čovjek ovdje već drugu sezonu i svi znamo šta je proživio kroz taj period i kakav je zajeb napravio odlaskom iz sevilje :mrgreen: ni ne zamjerim mu, i meni se već odavno gadi sve u vezi ovog kluba.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 06 feb 2017, 22:19

Jest da smo u gov..ma,al 1 milion za 4 mjeseca je previse. Plus ko bi ga otjerao iz kluba. Ćeli cestitam na odluci. Lik ozbiljan fudbal nije igrao pola godine,a izgleda da ne cita novine. Kinezi nas nisu još preuzeli,ako se to ikad desi
Sloboda do groba

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 06 feb 2017, 22:20

Bacca to Milan TV: "There isn't any problem with the coach. I was just angry because we were losing and I wanted to help the team."

Bacca: "I have to respect Montella's choices & keep working. I spoke with my teammates and decided to pay a dinner for the whole team."

:clap:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 06 feb 2017, 23:31

Bacca je trenutno najbolji igrač ovakvog Milana. I kakav god da je mora mu se odati počast za ono što daje od sebe, iako je temperamentan momak.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

sodaacm
Kontakt:

Post Postao/la sodaacm » 07 feb 2017, 01:32

IlProfessore je napisao/la:Bacca je trenutno najbolji igrač ovakvog Milana. I kakav god da je mora mu se odati počast za ono što daje od sebe, iako je temperamentan momak.

Nazalost nisi daleko od istine.
Samo me zanima da li se neko napalio na ovaj clanak o interesovanju Milana za Dzeku i sada vec 150M Eura spremnih za naredni prelazni rok. Nas jedino moze spasiti ni vise ni manje jedno 20 viagrih koje bi nas Berli popio u neznanju i da mu srce otkaze. :zviz: Doduse mozda ni to, jer sam uvjeren da ima rezervno srce u svom frizderu.

celikmilan
Kontakt:

Post Postao/la celikmilan » 07 feb 2017, 01:53

Nije prva slična vijest koja se pojavila. Tako nešto se može očekivati jedino onda kad i ako kinezi dođu. Jedini trag kineza su ona 3 gledaoca koja su jučer posmatrali onu sramotu. To što se Berlusconi slikao sa nekim kinezom i što je rečeno da su navodno uplatili one dvije rate ništa ne znači.

meskalin
Kontakt:

Post Postao/la meskalin » 07 feb 2017, 10:40

Nije mi jasno da si dobio prošlu tekmu i Bolognu da dobiješ bio bi bod do lige prvaka..i umjesto da uložiš sad u tim na ovom merkatu jer si blizu, jos na ti sve Jack i deSciglio se ozljede oni nikoga ne dovodose još na to sve neki 100 mil se spominje na ljeto, pa to je nevidjena laž cc ovo sto rade nema veze s razumom završiće 7 i onda ce ko fol praviti tim za oduci sezonu ccc

SonVolt
Kontakt:

Post Postao/la SonVolt » 07 feb 2017, 10:46

Sredina tabele zagarantovana...nema neviranja. :kafa:

Kako su u prvom dijelu sezone pobjeđivali, sad tako gube.

Nadati se boljim danima ali sam siguran dok su Berla i Galliani živi da ćemo gledati ovakav Milan.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.