AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

SonVolt
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 09 jul 2017, 21:40

Da hoce dovesti Aubu samo da se pojednici uvjere kako to nije taj napadac, kojim ga se predstavlja.
Ne kazem da nije dobar ali nije 80 mil dobar, niti 60 mil.

Iskusan napadac poput Kalinica i taletovani mladic kao sto je Silva su vise nego dovoljni da iznesu sezonu.
Neozbiljno je ocekivati da se igra sa 2 napadaca a ako imas Aubu, nece ti igrati napadac kojega su platili gotovo 40 mil.

I pustite tu pricu, sta fali ako ima vise kvalietnih igraca na jednoj poziciji. Ne fali nista ako su ti ostale pozicije kvalietno pokrivene ali ako imas krnjav vezni red i odbranu, glupost je imati nagomilane napadace od kojih samo jedan moze biti na terenu a ostali da gledaju sa klupe. Ne moze se za primjer uzimati Real, Bayern i sl kad Milan tek treba da se izbori za poziciju iznad Lazia i Rome, kasnije Napolia pa tek da se prica o tim stvarima.

Nema ni ova uprava vrecu para bez da se samo moze trositi bez ikakvih posljedica. Rade dobro, dovode ono sto fali ovoj ekipi i razumijem da zele neko zvucno ime, iz vise razloga, ali to ime nije Aubameyang.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 09 jul 2017, 22:23

slažem se, ako im već treba kapitalac onda to mogu uložiti u recimo krilo ili stopera što je daleko potrebnije nego devetka.

Mada vjerujem da nema od ovoga ništa i da će montela radije iskoristiti taj pojačani budžet da proširi roster nego da ga skrha na samo jednog igrača koji nam ni nije toliko potreban, bez obzira koliko nas neki ovdje ubjeđivali u suprotno. :zzz:
Uzmimo u obzir da će sezona biti duga sa velikim brojem utamica i naravno da je bitnije imati par dobrih igrača u rotaciji koji će iznijeti pedesetak utakmica u sezoni nego jednog Aubu. A ni nema logike kupiti potentnog napadača poput silve za tako velike pare i onda ga klupirati zbog nekoga ko bi nas izašao još duplo skuplje sa enormnom platom, za mene je to bacanje

vjerujem da je upravi primarni cilj izboriti LŠ, pa će se onda posvetiti wc igračima i nadogradnji ekipe iduće godine.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 10 jul 2017, 00:06

Mediaset kaze da smo zainteresirani za Marchisia :think:

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 10 jul 2017, 00:27

maldini3 je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Zna li neko zasto je Hakan bio suspendiran? :crazy:

Zbog potpisa ugovora sa dva kluba u isto vrijeme.

Da nije on šarno i za Chelsea uporedno sa nama, zimus se pisalo da je praktično njihov igrač na ljeto :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 10 jul 2017, 06:41

maldini3 je napisao/la:Kad je ova prva prijateljska da vidimo malo kako ce to izgledati

Sutra u 19h

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

LegendKiller
Kontakt:

Post Postao/la LegendKiller » 10 jul 2017, 08:42

Raonffa je napisao/la:
maldini3 je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Zna li neko zasto je Hakan bio suspendiran? :crazy:

Zbog potpisa ugovora sa dva kluba u isto vrijeme.

Da nije on šarno i za Chelsea uporedno sa nama, zimus se pisalo da je praktično njihov igrač na ljeto :rol:

Nije baš imao potpisana dva ugovora sa dva kluba. Dok je bio Karlsrueu, imao je predugovor sa Trabzonsporom da po isteku ugovora sa Karlsrueom pređe kod njih i za to je od Trabzona dobio 100.000,00 Eura. Međutim nije ispoštovao dogovor sa Trabzonom i umjesto da ode Turcima on je produžio sa Karlsrueom. Dobio je suspenziju od 4 mjeseca, i morao je vratiti Trabzonu 100.000,00 eura. Dosta se o njemu govori izvan fudbala. Ima je i sukob sa kolegom iz Toreom, kada je Gokhan Tore njemu i Topraku sa pištoljem ušao u hotelsku dobu za vrijeme reprezentativnog okupljanja, te im za nešto prijetio. Često je i politički aktivan jer podržava AKP. Nadam se da će sve ovo ostaviti u stranu i upotpunosti se skoncentrisati na fudbal. U Milanu ga vidimo kao jednog od temelja nove ekipe, ima veliku šansu da postane zvijezda, nadam se da će priliku i iskoristiti.

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 10 jul 2017, 11:03

LegendKiller je napisao/la:
Nije baš imao potpisana dva ugovora sa dva kluba. Dok je bio Karlsrueu, imao je predugovor sa Trabzonsporom da po isteku ugovora sa Karlsrueom pređe kod njih i za to je od Trabzona dobio 100.000,00 Eura. Međutim nije ispoštovao dogovor sa Trabzonom i umjesto da ode Turcima on je produžio sa Karlsrueom. Dobio je suspenziju od 4 mjeseca, i morao je vratiti Trabzonu 100.000,00 eura. Dosta se o njemu govori izvan fudbala. Ima je i sukob sa kolegom iz Toreom, kada je Gokhan Tore njemu i Topraku sa pištoljem ušao u hotelsku dobu za vrijeme reprezentativnog okupljanja, te im za nešto prijetio. Često je i politički aktivan jer podržava AKP. Nadam se da će sve ovo ostaviti u stranu i upotpunosti se skoncentrisati na fudbal. U Milanu ga vidimo kao jednog od temelja nove ekipe, ima veliku šansu da postane zvijezda, nadam se da će priliku i iskoristiti.

Također se nadam da sve to neće uticati na njegove igre u Milanu, ima on tih nekih 'aferima' iza sebe.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 jul 2017, 11:25

Aubameyang se nije tek tako počeo dovediti u vezu sa Milanom, jer Mirabelli je i prije samog zatvaranja posla između Kineza i Berlusconija, 5-6 puta bio u Dortmundu ispitivajući situaciju za Gabonca.Također pričao je i sa samim igračem koji nema ništa protiv povrata u Milan.

Hajmo prvo ozvaničiti Bigliu, pa onda napasti Aubameyanga. I što se mene tiče sve preko toga je bonus, a bit' će još igrača sigurno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Migu
Kontakt:

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 12:34

pozdrav Rossoneri :wave: :wave: :wave:

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 10 jul 2017, 12:39

Romagnoli13 je napisao/la:Aubameyang se nije tek tako počeo dovediti u vezu sa Milanom, jer Mirabelli je i prije samog zatvaranja posla između Kineza i Berlusconija, 5-6 puta bio u Dortmundu ispitivajući situaciju za Gabonca.Također pričao je i sa samim igračem koji nema ništa protiv povrata u Milan.

Hajmo prvo ozvaničiti Bigliu, pa onda napasti Aubameyanga. I što se mene tiče sve preko toga je bonus, a bit' će još igrača sigurno.

Kad bi Biglia trebao biti ozvaničen?

I s kim igramo tu prijateljsku večeras?

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 10 jul 2017, 12:47

#next48hours i tako u nedogled što se bilje tiče :mrgreen:

ne igraju bolan večeras nego sutra :kafa:

FORZA MILAN !

muha milanez
Kontakt:

Post Postao/la muha milanez » 10 jul 2017, 12:50

Sutra u 19h je prva prijateljska utakmica protiv Lugana. Bice zanimljivo pogledat sta ce Montela izvest i na sto ce to liciti.

18.07 protiv Dortmunda
25.07 protiv Bayerna
... we are ac milan ...

Andrej
Kontakt:

Post Postao/la Andrej » 10 jul 2017, 14:54

sto sad Milan ce imati dvojcu braca golmana ? :D
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 10 jul 2017, 14:57

Muxa me malo zbunio sa vremenskim intervalom kada je napisao post :D

koraj
Kontakt:

Post Postao/la koraj » 10 jul 2017, 18:47

SonVolt je napisao/la:Da hoce dovesti Aubu samo da se pojednici uvjere kako to nije taj napadac, kojim ga se predstavlja.
Ne kazem da nije dobar ali nije 80 mil dobar, niti 60 mil.

Iskusan napadac poput Kalinica i taletovani mladic kao sto je Silva su vise nego dovoljni da iznesu sezonu.
Neozbiljno je ocekivati da se igra sa 2 napadaca a ako imas Aubu, nece ti igrati napadac kojega su platili gotovo 40 mil.

I pustite tu pricu, sta fali ako ima vise kvalietnih igraca na jednoj poziciji. Ne fali nista ako su ti ostale pozicije kvalietno pokrivene ali ako imas krnjav vezni red i odbranu, glupost je imati nagomilane napadace od kojih samo jedan moze biti na terenu a ostali da gledaju sa klupe. Ne moze se za primjer uzimati Real, Bayern i sl kad Milan tek treba da se izbori za poziciju iznad Lazia i Rome, kasnije Napolia pa tek da se prica o tim stvarima.

Nema ni ova uprava vrecu para bez da se samo moze trositi bez ikakvih posljedica. Rade dobro, dovode ono sto fali ovoj ekipi i razumijem da zele neko zvucno ime, iz vise razloga, ali to ime nije Aubameyang.

Zeludac mi se okrece od tog Kalinica.. Daj ohladite malo sa njim.
Ne razumijem, jel to fora sto je Hrvat ili stvarno mislis da je dobar?
Auba kosta duplo vise ali je i 4 puta bolji napadac. Pogledaj statistiku i sve ce biti jasno.
Zadnje 2 sezone: Kalinic 27 golova - Auba 54.
Kalinic "iskusan napadac" a Auba kao neiskusan?
Dajte malo ozbiljnosti!!!
Zadnja izmjena: koraj, dana/u 10 jul 2017, 18:53, ukupno mijenjano 1 put.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

BuffonGigi
Kontakt:

Post Postao/la BuffonGigi » 10 jul 2017, 18:51

Alaj vas kreten Lotito nateze za Bigliu, to je najveci idiot od svih predsjednika na svijetu. Ako Biglia vrijedi 25 miliona, koliko je United trebao traziti za Rooneya, 50? Nadam se da ce vam za kraj prelaznog roka doci jedan igrac koji cini razliku na terenu, to jos niste doveli, iako mi se sve kupovine do sad svidjaju.
Damire P€D€RU!!!!

meskalin
Kontakt:

Post Postao/la meskalin » 10 jul 2017, 19:30

BuffonGigi je napisao/la:Alaj vas kreten Lotito nateze za Bigliu, to je najveci idiot od svih predsjednika na svijetu. Ako Biglia vrijedi 25 miliona, koliko je United trebao traziti za Rooneya, 50? Nadam se da ce vam za kraj prelaznog roka doci jedan igrac koji cini razliku na terenu, to jos niste doveli, iako mi se sve kupovine do sad svidjaju.

Tako je, jos kad se uzme u obzir da ima godinu ugovora, puno je i 10 mil....priznali ili ne Biglia je prosjecan igrač...a Aubu porediti s Kalinicem moze samo potpuna fudbalska neznalica :S

SonVolt
Kontakt:

Post Postao/la SonVolt » 10 jul 2017, 19:55

Niko ne uporedjuje Kalinica i Aubameyanga. Nisu slicni po kvalitetu ni po stilu igre ali sto je najbitnije nisu slicni po cijeni koja se za njih postavlja.
Auba je debelo precijenjen igrac. Dati 60-80 mil za napadaca cije je glavno oruzje brzina a koji se polako priblizava 30-tim mi ne izgleda kao najpametniji potez.
Jos kad uzmes da su vec platili 40 mil za napadaca, njegovo dovodjenje mi nije najlogicniji potez.
Zaboli me t*ki za Kalinicem i za to sta je on. Nisam uopste njegov fan ali gledam na to da ako je plan da Silva bude prvi napadac Milana, onda treba neko sa njim da dijeli minutazu, da uskoci onda kada Silva padne jer je mlad i njegove igre ce oscilirati. Kalinic poznaje Seriu A, nece mu trebati taj period privikavanja, zna kako se daju golovi i nece mu smetati da dijeli minutazu a vjerovatno i da grije klupu mladjem Silvi. Naravno ovo stoji samo ako se Kalinic moze dovesti za normalnu cijenu.

Pokusavate predstaviti kao da neki od nas misle da je Kalinic novi Van Basten i sad smo zbog toga neznalice. Budite ozbiljni. Samo pokusavam racionalno gledati, to je sve.

Biglia je ono sto Milanu treba i ono sto Milan trenutno moze priustiti. I ja mislim da je Verati bolje rijesenje ali ga ne moze ni Barca dovesti.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

koraj
Kontakt:

Post Postao/la koraj » 10 jul 2017, 21:01

5 godina molimo Boga svi da se dovede pristojan igrac-ne wc igrac. Kukali i Bogu i narodu. Sad kad konacno mozemo dovesti igracinu spomonjes Kalinica. Daj molim te. Pa ne ide iz tvog dzepa pa da gledas racunicu.
Ako Bog da idem gledati makar 4 utakmice ove sezone i stvarno bi volio vise gledati Aubu nego Kalinica. I ti bi sigurno volio isto.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 10 jul 2017, 21:27

nećemo gledat ni aubu ni kalinića nego silvu :zzz:

yebemu majku zar je sad sve spalo na aubu kao da ne postoji drugi igrač na dunjaluku, ako im je do dovođenja wc igrača onda mi daj veznjaka ili stopera koji bi predstavljali korisniju kupovinu ili nemoj nikoga ako već nema dovoljno zanimljivog izbora na tržištu, a ne da se kupuje reda radi da se pokaže javnosti koliko je novi milan moćan.

ustvari boli me qurac i neka skrhaju 200 miliona na njega što se mene tiče, ali da se može pametnije investirati taj novac u tog famoznog kapitalca, može.

ali ne vidim logiku u njegovom dolasku, montela nastavlja u 433 formaciji, dovode mladog napadača za velikih 40 miliona i ideja o aubi mi se tu nikako ne uklapa.

FORZA MILAN !

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.