AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 22 jan 2018, 14:45

Raonffa je napisao/la:Vidim polufinale Kupa se igra već naredne sedmice, znači dvije tekme sa Lazijom na San Siru u samo par dan razmaka.

Kod: Označi sve

Gattuso: "La Lazio è una squadra incredibile, il doppio confronto tra campionato e coppa mi preoccupa"
lijepi strah :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 18:20

Chinaglia je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Vidim polufinale Kupa se igra već naredne sedmice, znači dvije tekme sa Lazijom na San Siru u samo par dan razmaka.

Kod: Označi sve

Gattuso: "La Lazio è una squadra incredibile, il doppio confronto tra campionato e coppa mi preoccupa"
lijepi strah :kafa:
Eto šta sam doživo moj Chinko, da se Lazija bojim :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jan 2018, 22:45

nema ćirua u obe utakmice :njanjanja:


gatusu se mora priznati da je oživio igrače poput hakana, biglije, donekle i bonaventure i još par igrača što sigurno nije slučajnost, ali sad kad zareda ovaj yeben raspored iskristalisat će se koje je on sranje od trenera :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 01:50

A zamisli dobije Rino dva puta Lazio, na neki fazon, obezbjedio bi se klupu još dvije godine makar :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jan 2018, 02:00

Raonffa je napisao/la:A zamisli dobije Rino dva puta Lazio, na neki fazon, obezbjedio bi se klupu još dvije godine makar :mrgreen:

To da bi on obezbjedio klupi je nemoguće, a na žalost nakon jučerašnje utakmice Kalinić je vjerovatno obezbjedio prvih 11 do kraja sezone.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 02:08

celikmilan je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A zamisli dobije Rino dva puta Lazio, na neki fazon, obezbjedio bi se klupu još dvije godine makar :mrgreen:

To da bi on obezbjedio klupi je nemoguće, a na žalost nakon jučerašnje utakmice Kalinić je vjerovatno obezbjedio prvih 11 do kraja sezone.
Misliš? S obzirom koliko su ovi Kinezi bili strpljivi sa Montelom, bojim se da bi neka serija dobrih rezultata Gatuzu obezbjedila klupu na duži vremenski period. Da me se pogrešno ne shvati, niko sretniji od mene da se Rino pokaže kao dobar trener, nego samo onako konstatujem stvari.

A što se tiče Kalinića, mislim da smo toga svi svjesni, ovako ili onako on će biti naš prvi napadač do kraja sezone.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jan 2018, 02:14

Raonffa je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A zamisli dobije Rino dva puta Lazio, na neki fazon, obezbjedio bi se klupu još dvije godine makar :mrgreen:

To da bi on obezbjedio klupi je nemoguće, a na žalost nakon jučerašnje utakmice Kalinić je vjerovatno obezbjedio prvih 11 do kraja sezone.
Misliš? S obzirom koliko su ovi Kinezi bili strpljivi sa Montelom, bojim se da bi neka serija dobrih rezultata Gatuzu obezbjedila klupu na duži vremenski period. Da me se pogrešno ne shvati, niko sretniji od mene da se Rino pokaže kao dobar trener, nego samo onako konstatujem stvari.

A što se tiče Kalinića, mislim da smo toga svi svjesni, ovako ili onako on će biti naš prvi napadač do kraja sezone.

Ipak mislim da će oni na ljeto ganjati neko veće ime na klupi. I ja bih volio da Gattuso postane dobar trener jer mi je on najdraži igrač koji je igrao za Milan ali ipak mislim da će doći do promjene. A volio bih da dođe do serije dobrih rezultata.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 02:21

celikmilan je napisao/la:
Ipak mislim da će oni na ljeto ganjati neko veće ime na klupi. I ja bih volio da Gattuso postane dobar trener jer mi je on najdraži igrač koji je igrao za Milan ali ipak mislim da će doći do promjene. A volio bih da dođe do serije dobrih rezultata.
Vidjet ćemo, bojim se samo da ne napravi neku seriju dobrih rezultata u ligi, a ovamo popuši Kup i EL, pa da ga ne ostave pod izrekom "biće nešto od njega", ako ne osvoji barem jedan trofej (ili izbori Ligu prvaka kroz ligu, što je SF scenario) ja bih ga mijenjao bez obzira na rezultate i igru tima u tim mečevima, ono tamam da dođe do finala Kupa i EL, i nesretno popuši oba, ja bih mu se zahvalio na kraju sezone.

Sad kako razmišljaju glavni ljudi u klubu, zaista ne znam, čini mi se kao da nisu imali plan B u slučaju loših rezultata, odnosno očigledno je da nisu imali rezervni plan s obzirom koliko su dugo trpili Montelu i koga su doveli kao zamjenu, sve se to radilo onako stihijski. Ovog januara su bili totalno neaktivni na tržištu, mada kad bolje skontam nisu ni imali vele koga dovesti niti imam ideju koga bi uopšte doveli (pošto ostajem pri mišljenju da je ova trenutna ekipa dovoljna da se obezbjedi Liga prvaka na bilo koji način, što je i bio cilj pred početak sezone, samo su problem treneri). Uglavnom, imaju šest mjeseci fore da naprave novi plan, jer ovaj prvobitni im i nije baš uspio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jan 2018, 02:30

Najveći problem jeste bio što su ostavili Montellu a nekako se znalo da će za to kratko vrijeme kad su ga otpustili dovesti Gattusa jer je bio i najjeftinije i najbliže riješenje. Ne znam jesu li oni napisi kako su pričali sa Conteom izmišljeni ili su stvarno mislili na njega. Čini mi se da bi se on vratio u Italiju ali gdje to ipak ne znam.
Mislim da bi najviše trebali dovesti lijevo krilo i mislio sam da je Deulofeu nekako najbliži povratku i da bi se on i želio vratiti ali kako stoje oni baš i ne gledaju nešto prema njemu.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jan 2018, 11:04

oni u njemu vide dugoročno rješenje što je najgore, ako zareda par dobrih utakmica eto njega i naredne sezone na klupi.
ali realno ova ekipa, bez obzira što izgledaju nešto bolje, je opet velika qarina, više igraju bolje jer su sami kliknuli između sebe poslije pola godine nego radi gatusa.


hudnik delofeu nam se opet nudi :mrgreen: ali sam je gatuso rekao da je on izričito rekao da ne želi nove igrače jer vjeruje u ove momke, znači nije do fasonea i mirabelija.
a napravit će samo takav zajeb ako ne dovedu đerara... nije fol samo u tome da nam generalno fali lijevo krilo koje će praviti razliku, nego uopšte ne razmišljaju šta ako se povrijede jack i suso, a jedina zamjena za oba krila mrtvi borini :roll: a pri tom furaš 433 formaciju :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 12:23

Ma nemoj mi Delofeua, da mi plate ja ga ne bih doveo u ekipu. Padavičar i dajver koji zuji po terenu k'o muha bez glave, obično te samo iznervira.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 jan 2018, 17:49

To je onaj sto moze rijesiti utakmicu ali i sto moze iznervirati čovjeka do granice ludosti.
Ja bih volio da uzmu Lazio,oba puta. :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2018, 19:04

Kakav on, da ima ikakvog kvaliteta ne bi ga Barca šutala već drugi put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jan 2018, 20:47

a yebo ga ja jarane, nije kvalitet za barselonu koja je spejs šatl za nas, ali za trenutni milan jest :zzz: nama bi i ameba niang bio pojačanje u ovom momentu jer igraš bez lijevog krila uz borinija kao jedinu back up opciju, a kamo li ovaj mali.

yebaji ga, i ja bih najradije ronalda na krilo ali ne može, uzimaj šta ti se nudi.


nemoj zayebavati, momak je one polusezone sam nosio milan i jedini predstavljao neku opasnost u timu, što golovima, asistencijama i onim famoznim predasistencijama :mrgreen:
ne kažem da ne umije biti iritantan, ali u svoj toj iritantnošću uradi puno korisnih stvari i prosere ga neki gol/asist, za razliku od ostalih igrača koji su samo iritantni.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 jan 2018, 20:57

Ma brate Deulofeu i Suso po krilima bi bilo extra, drugacije je kad imas dobra oba krila, a ne ovako ako Suso sta uradi. Deulofeu je pokazao da ima kvalitet, još plus bi omogucio da Hakan igra na svojoj prirodnoj poziciji a Bonaventura veznom redu da može pomoci.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 24 jan 2018, 11:52

Fazon je sto necemo nikoga dovoditi,taman da se De Bruyne ponudi.

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 24 jan 2018, 12:11

Gattuso definitivno nije dugotrajno rjesenje,ali je napravio neki pomak,odnosno zaustavio je totalni pad ekipe,kako psihicki,tako i fizicki.On ce vjerovatno ostati do kraja sezone,a onda se nadam nekom boljem i iskusnijem treneru,koji ce uz par novih igraca dovesti MIlan u vrh Serie A.Sto se tice januara i novih igraca,ocigledno je da necemo nikoga kupovati,jer je klub u velikim problemima sa UEFO-om i finansijskim fair playom.Ali ako bi mogli dovesti nekoga na posudbu do kraja sezone,bilo bi super.Kao npr. Delofeua.Konacno imamo standardnih 11 igraca(radije bih vidio Silve tu,ali...),ali sa klupe osim Silve i Cutronea,koji su klasicni napadaci,nemamo nikoga ko bi mogao unijeti zivosti u napad sa klupe,tako da opet kazem neko kao Deloufeu bi bio ok,ali samo do kraja sezone.Do kraja februara imamo nekoliko veoma bitnih utakmica koji ce odretiti put ove ekipe.Prvo ide Lazio u prvenstvu,pa kup,onda imamo Uefa ligu,pa Roma u prvenstvu i onda kao slag na kraju Lazio u kupu,pa Inter u prvenstvu.Ako sve bude ok,uz par pobijeda,mogli bi biti u finalu kupa,doci nadomak 4. mjesta u prvenstvu i proci dalje u Uefa ligi.Ili sve bi moglo poci lose,pa...Milan nam je punudio dosta razloga za radovanje u proslosti,ali u poslijednje vrijeme,malo je takvih trenutaka.Za nadati se da ce u skorijoj buducnosti biti puno bolje.
FORZA MILAN!!!!
Forza Milan!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 jan 2018, 12:39

rope11 je napisao/la:a yebo ga ja jarane, nije kvalitet za barselonu koja je spejs šatl za nas, ali za trenutni milan jest :zzz: nama bi i ameba niang bio pojačanje u ovom momentu jer igraš bez lijevog krila uz borinija kao jedinu back up opciju, a kamo li ovaj mali.

yebaji ga, i ja bih najradije ronalda na krilo ali ne može, uzimaj šta ti se nudi.


nemoj zayebavati, momak je one polusezone sam nosio milan i jedini predstavljao neku opasnost u timu, što golovima, asistencijama i onim famoznim predasistencijama :mrgreen:
ne kažem da ne umije biti iritantan, ali u svoj toj iritantnošću uradi puno korisnih stvari i prosere ga neki gol/asist, za razliku od ostalih igrača koji su samo iritantni.
Barca nije imala nijednog lijevog krila u ekipi, vratili ga ljudi kao neku zamjenu za Neymara, ništa nije pokazao a dobijao je priliku na početku sezone, klasična kokoš koja trči na terenu bez ikakvog učinka.

Ma daj, kao da je imao po 10+ golova i asistencija pa ga se hvali, imao četiri gola i tri asistencije u 17 mečeva, i imao bi još tri puta toliko da nije sebičan i glup.

Ima on poteza, vidi se taj talenat kod njega, al' gdje god je bio na kraju je otjeran jer je glup al' bukvalno glup igrač, sjećaš se samo koliko je dajvao i kod nas, na kraju mu sudije nisu htjele svirati očigledne faulove, strašno iritantan igrač.

Na kraju krajeva, nek' ga dovedu al' on nije nikakvo dugoročno rješenje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2018, 13:57

ma dobro razumijem šta hoćeš reći, i ja bih radije recimo carasca, lucasa, bailey-a i igrače sličnog kova, ali u nedostatku bilo kakvih rješenja đerar bi bio više nego dobra opcija jer mi nit' uopšte imamo to lijevo krilo (tj. imamo hakana i jacka koji samo smetaju jedan drugome jer su isti tipovi igrača) niti imamo zamjenu za ovo malo krila što posjedujemo.


danas-sutra može biti back up krilo koje može igrati na obe strane i koji u svakom momentu može okrenuti vodu na tvoj mlin, pa samo radi toga bi vrijedio ovih 20 miliona.


eh kad bi doveli onog leona iz leverkuzena, što ga je mirabeli lafo pratio na tribinama i odlučio da bude prioritet broj jedan na ljeto :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 jan 2018, 15:38

Prije par dana sam čitao da bi se Delofeu rado vratio na San Siro, sad hoće li šta biti ne znam, nisam uopšte pročitao da se Milan ovog januara dovodi u vezu sa nekim igračem. Jedino što sam negdje pročitao da je Fasone išao u Njemačku da gleda neku utakmicu, to je vjerovatno taj Bailey iz Leverkusena.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.