AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 27 maj 2018, 02:34

Ali klub postavlja cijenu 70 miliona a igračev agent govori NE, on ne vrijedi toliko, vrijedi "samo" 40. Drugim riječima, govori i svojem igraču i svima ostalima da ga je baš briga za klijenta i da ga samo zanimaju pare.

Avatar
meecko
Postovi: 1506
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 27 maj 2018, 10:18

Aj da Liverpool namirimo na golmana, mislim da će iduće godine skroz flopnuti. A krmak hoce da se namiri za proviziju 40 mil obestecenje,a ostalo njemu ispod stola za odradjen posao. Prodati ga a makar bio najbolji na svijetu. Radi mira u ekipi.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 27 maj 2018, 12:03

Li je odbio ponudu od nekog drugog Kineza tesku 450M €, trazi 750M€, a taj drugi Kinez je htio prvu sezonu uloziti 250 M ( ne znam zasto, ali ova prica mi je poznata :mrgreen: )

Opet se pise o Morati i da Lolito zeli previse para za Immobilea tako da Mirabelli hoce ponudit Silvu :facepalm: sto bi bio bas los potez

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2018, 13:33

Ne znam gdje su u qurac i krenuli na Immobilea, svako zna koja je Lotito budala i da će prije upropastiti karijeru igraču nego da on popusti u svojim namjerama. Taj ako je odlučio tražiti 150 miliona za igrača, on ga neće dati ispod makar sve gorilo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 maj 2018, 13:46

Pored zivog Dzeke oni hoce nepokretnog :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2018, 13:52

Ma Džeko nije lud da ide igdje iz Rome pred kraj karijere, glavni igrač + će i iduće sezone igrati Ligu prvaka (što je kod njega uvijek bio bitan faktor), Roma se, također, za sada fino pojačava.

Apsolutno ne postoji nijedan opravdan razlog zašto bi iz Rome otišao u Milan. Da je htio izazove, zimus bi otišao u Čelzi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 maj 2018, 15:06

Postoji postoji itekako. Mislim da nema igraca koji bi propustio sansu da obuce dres kluba za koji navija od malih nogu. Samo da ima interesa i da se nasi dogovore s Romom i normalno ponude Dzeki pristojan ugovor, mislim da nebi sekunde razmišljao.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2018, 15:18

Ma i ta priča da navija za Milan od malih nogu je 'klimava', on je više puta u intervjuima ponavljao da mu je najdraži igrač bio Shevchenko, nije nešto specijalno pričao kako od malena navija za Milan, to je više izvedeno iz konteksta o Shevchenku, iako je vjerovatno Milan najviše simpatisao.

Uglavnom, općenito ta priča o klubu za kojeg navijaš od malih nogu nema neku pretjeranu težinu u modernom fudbalu, ideš tamo gdje ti je bolje i gdje su ti bolji uslovi, u ovom slučaju je to definitivno Roma.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 maj 2018, 15:59

ma jest navijač milana, ali ako zimus nije htio u čelzi, što bi sad napravio dva koraka unazad i došao u milan? a nažalost milan sad jest korak unazad za jednog rominog igrača, koliko god žalosno izgledalo, herber kilpin se u grobu okreće trenutno. :zzz:

na kraju krajeva ne odlučuje samo on, žena, djeca, neće niko iz rima, a ne bih ni ja vala :zzz:


strinić potvrdio da je potpisao sa milanom :lolno:
de još i badelja da pokupimo svu hrvatsku propalu družinu :lolno:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2018, 16:04

Ćorluku umjesto Lea!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rosicky
Postovi: 8294
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 27 maj 2018, 19:08

Došao vam je strinić

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 27 maj 2018, 21:50

rope11 je napisao/la: strinić potvrdio da je potpisao sa milanom :lolno:
de još i badelja da pokupimo svu hrvatsku propalu družinu :lolno:
al baš :lol: :lol: :lol:
još samo fali da odnekud Niku Kranjičara iskopaju (ako taj uopće još uvijek igra)
Stvarno postajemo sakupljalište otpada. Ispunjavamo želje igračima kojima je san da obuku dres velikog kluba, a igrama to ne mogu postići, pa može u Milan.

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 27 maj 2018, 22:38

Od Bobana pa čak i Šimića mi smo došli do Kalinića i Strinića. Ja čekam da iz Reala kažu da im je Modrić već ostario i da žele da podmlade tim pa da ovaj dođe kod nas oni ovog dovode.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2018, 00:53

Pa prošlog ljeta je neko "bacio bombu" da se interesujemo za Modrića, kaže čovjek već u godinama i želi promijeniti sredinu dok se Real okreće mlađim opcijama :lol:

Modrić će u Realu igrati još bar sezonu ili dvije na vrhunskom nivou, i onda kada svi vide da pada u formi on će otići negdje da pokupi još love kao što su uradili Xavi ili Iniesta u slučaju Barcelone, čisto sumnjam da će i jedan klub osim Reala vidjeti Luku na vrhunskom nivou.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 28 maj 2018, 01:23

Na to sam se i povezao. Nešto je on lajkovao na twitteru Milana i odmah se proširila priča želi da pređe. Znam i ja da nema ništa od njega ali kako bi jedan Modrić povezao našu igru to nije normalno.

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 28 maj 2018, 09:30

A kakva bi bila svrha dovođenja Felainija? Jel Rino misli da je on taj kreativac koji nam treba na sredini terena? Ima preveliku platu da bi bio backup Kesiju. Jedino mi pada na pamet da bi mogao Bigliu preseliti na klupu, a ovaj da igra njegovu poziciju.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 maj 2018, 14:19

on bi imao svrhu da bude back up, ali ako njega vide kao igrača za prve postave onda neka nam je bog na pomoći, onda radije neka ostanu biglia i kessie unutra iako ni bigliom uopšte nisam zadovoljan.

mada mislim da će mu italija generalno više odgovarati nego epl, nije on tako loš igrač.


depay prva meta, a navodno bi i on volio u milan mada pitanje koliko je to istinito :think: ali bilo bi fino u svakom slučaju.

depay, suso, hakan, ćiro, not bad. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 28 maj 2018, 16:53

Navodno Ancelotti želi Borinija ako Callejon ode a i on se spominjao za Milan doduše prije one odluke uefe. Ja bih tu prije da ganjaju Politana ako Suso ode ali njegov agent ga gura Interu.

Depay bi bio poželjan ali sumnjam da će i Fekir i Depay otići u jednom prelaznom roku.

Fellaini jedino može i treba biti back up ali ako je tačno što su javljali da hoće platu od 10 miliona to je suludo a i bezobrazno.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 maj 2018, 21:09

seksilva dao gol :problem: :ljepota:


šteta što tu ljepotu nećemo gledati iduće sezone.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 28 maj 2018, 21:16

Silva ako bude imao dobro svjetsko mogao bi da ostane a ako ne cijena bi mu narasla. Ja sam više da on ostane a da dovedemo nekoga da zamijeni Kalinića. Uz poboljšanje veznog reda to bi moglo biti dovoljno.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.