AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 10 avg 2018, 12:10

Nek prodaju Silvu a ostave Baccu. Trio napadacki Higuain, Bacca i Cutrone :njanjanja:
... we are ac milan ...

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 10 avg 2018, 13:46

Izgleda Suso trazi novi ugovor zbog interesa Rome.
Svakih 6 mjeseci trazi vecu platu, bolji ugovor.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 10 avg 2018, 14:05

Ova velika čistka u Milanu najavljuje da će doći najmanje 3 igrača do sljedećeg petka. Jer ne vjerujem da bi tek tako ovoliko igrača pustili u kratkom roku.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 avg 2018, 14:25

bilo bi dobro dovesti ovog promesa, baš taj tip krila nam treba.

naravno ne mislim da treba prodati susa i da je baš toliki kvalitet da ga zamjeni u jednom milanu, ali kao backup je dobar, može sa obe noge jednako dobro igrati što je bitno jer nam je izbor krila mizeran.

to bi možda sugerisalo da idu po veznjaka i da se sav novac čuva za njega, što je po meni najispravnije jer bolje je prioritet staviti na sredinu nego na napad.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

nextterrain
Kontakt:

PostPostao/la nextterrain » 10 avg 2018, 14:31

Ako Promes dođe bit će prvo lijevo krilo, dovest će se još jedan kvalitetan veznjak, možda će se prijeći na 4-2-3-1 iako sumnjam jer igraju cijelo ljeto tu 4-3-3.

Mislim da će doći neko zvučno ime jer se polako klub čisti svih onih koji ne trebaju Milanu u sadašnjosti pogotovo ne u budućnosti

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 avg 2018, 14:42

ma može on i desno jednako dobro odigrati.

ne vjerujem da će uskočiti umjesto susa ili hakana u prvu postavu, bar ne ako kupimo veznjaka, ali s obzirom kako smo spora ekipa i kako suso ima svoje crne periode gdje mu ništa ne ide od noge, imao bi on finu minutažu na kraju.

nadam se da će leonardo uspjeti realizovati sve što je naumio, ali baš je malo vremena ostalo :crazy:

a hiljadu stvari za odraditi, prodaj ovo, prodaj ono, dogovori bakayoka, promesa, a gdje je tu još vrijeme za veznjaka, sve to za 7 dana :crazy:

FORZA MILAN !

celikmilan
Kontakt:

PostPostao/la celikmilan » 10 avg 2018, 14:53

Ide se sasvim sigurno po krilo/krila jer se u ovim pripremama Hakan uigravao u sredini a Borini je pokazao da ne može biti krilni napadač.

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 10 avg 2018, 16:03

Koji sad Promes??? SMS, Rabiot, Kovacic, Draxler i na kraju Bakayoko i Promes.

Tanko je to kad se sve uzme u obzir.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 10 avg 2018, 16:14

Ne može se sa ovakvim budžetom bolje. Za sada je u ovoj situaciji dobro urađeno. Ne treba prodati puno igrača izuzev ovog otpada. Ostaviti Locatellia a prodati Govedo i Montoliva, ostavio bih i J. Maria, prodati Baccu, ostaviti A. Silvu, prodati iz odbrane 1-2 stopera. Ostaviti za rotacije solidne igrače. A januar je za kupovinu novu
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 avg 2018, 16:30

Ma ja bih Susa prodao čim bi neko ponudio 40-50 miliona za njega. Doduše, ne u ovakvim okolnostima sedam dana pred početak lige kada nemaš ni vremena ni prostora da nađeš zamjenu, al' recimo na početku mercata da je došla takva ponuda i da se imalo vremena za naći dobru zamjenu, definitivno bih ga prodao. Isto važi i za Donarrummu.

PS: Promes bi bio dobro pojačanje, ne bih imao ništa protiv da on bude to lijevo krilo koje čekamo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 avg 2018, 16:58

otvara se mjesto za esemesa :kafa:

ja sam odmah rekao na početku da prioritet dajem veznjaku, ako već moram birati između top veznjaka i top krila... idealno bi bilo da dođu obojica, ali očigledno nisu u mogućnosti tako da se sad treba okrenuti tome, a idućeg ljeta krilu.
susa bi bilo glupo prodati, ni vremena ni mogućnosti za novog igrača, a da ne pričam što bi bilo glupo mjenjati formaciju 7 dana prije utakmice iako neki gaje iluziju o tome.

FORZA MILAN !

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 avg 2018, 17:20

S obzirom na okolnosti, prodaja jeste glupa i nepotrebna, kao što sam već rekao sedam dana pred početak sezone ne prodaješ ni trećeg golmana (osim ako ne moraš) a kamo li jednog od glavnih igrača ekipe. Al' da je početak mercata i da stigne onakva ponuda kakvu sam gore spomenuo, ne bih razmišljao ni sekunde.

Ne znam šta kontaju, s obzirom na ove prodaje igrača, mislim da su im sada dva veznjaka pod moranje, a krilo je isto tako potrebno. Znači tri igrača ukupno da bih, ja lično, ovaj mercato nazvao uspješnim.

Promes, Bakayoko i eto nek' bude taj SMS famozni (mada još uvijek ne vjerujem ni najmanje u to) ili Rabiot, za mene poprilično dobar kraj mercata.

Svi bi mi voljeli da su ta tri igrača Hazard, SMS i Modrić, al' yebiga nismo u poziciji da dovodimo takve igrače, godine nerada i nejačanja tima dolaze na naplatu u ovakvim situacijama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 10 avg 2018, 17:28

necete dobit sergeja, licno sam pricao s lotitom
Let's see Paul Allen's card.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 avg 2018, 17:31

Ni Lotito stotinjak miliona :(

celikmilan
Kontakt:

PostPostao/la celikmilan » 10 avg 2018, 17:40

Ne znam što se toliko navalilo na lika koji je odigrao jednu dobru sezonu za mali klub iz Italije i još traže preko 100M za njega. Još na prvom svom velikom takmičenju nije ništa pokazao. Za te pare se mogu 3 dobra igrača dovesti.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 avg 2018, 17:49

Vjerovatno se nema vremena za pregovore sa više igrača, pa su sve karte bacili na jednog. I ja bih volio da su se za te pare doveli Kovačić, Rabiot i Draxler npr, al' jbg kad svaki od njih ima nekakve zahtjeve, da ne kažem da ih imaju njihovi klubovi koji ih možda ne žele prodati nama, jer ih mogu iskorsititi u nekom drugom dealu (hint: Kova-Thibo razmjena sa Čelzijem).

Sa svakim ti valja pregovarati, nije bitno vrijedi li 30 ili 100 miliona, nećeš nikoga dovesti tako lako. A valjda kontaju lakše je jednog, pa i ako dođe nek' bude bum.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 avg 2018, 19:34

nisam ni ja za njega, ali bolje esemes za 100 miliona nego niko ili neko smeće poput baselija ili pellegrinija. džabe što je jeftinije kad ne valjaju i kad neće biti od pomoći ekipi.

i ja bih volio da se tih stotinjak miliona iskoristi na bolji način i na više igrača, ali očigledno je premalo vremena ostalo i očigledno klubovi ne žele pustiti igrače poput rabiota tako da ti jedino preostaje pljunuti novac i riskirati sa sergejom.
a mi bome top 4 ove godine ne smijemo oput spušiti niti je pametno početi sezonu bez wc veznjaka, neka rade šta god treba da se to izbjegne pa makar to značilo tolike pare potrošiti.

ali vidjet ćemo još šta planiraju, možda neko drugo ime iskrsne jer i meni sve to oko njega djeluje nerealno :zzz:

FORZA MILAN !

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 10 avg 2018, 20:20

Ode Silva u Sevillu, jbte ljudi rasprodase pola ekipe 7 dana do kraja transfer pijace :D
... we are ac milan ...

koraj
Kontakt:

PostPostao/la koraj » 10 avg 2018, 20:52

Makar to znaju. Do sad gamad nisi mogao ni motkom otjerati iz kluba.. samo prodaji Leo!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 10 avg 2018, 20:56

Ode i Silva, ali na posudbu bez prava ili obaveze otkupa. Ako se tamo dokaze to je veliki plus za Milan. Ako se ne dokaze, sljedeće ljeto prodati ga za koliko god se može.

Dakle, Antonelli,Gomez, Mauri, Locatelli, Kalinić, Silva, Montolivo.. 7 igrača otišlo ili odlazi iz Milana. A još manje od 7 dana da vidimo ko dolazi. Jer čisto sumnjam da su sve ove igrače otjerali a da ne dolaze barem 3 nova igrača. Jer sigurno će Bacca otići isto, a nije još ni Bertalocci spašen.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.