AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 09 dec 2018, 23:59

Propuštena dobra prilika da se priđe Interu i pobjegne Laziu i naročito Romi. Vidjelo se koliko je onaj promašaj značio Cutroneu. Šteta što to nije ušlo. Mali će sad čak još i više da grize ako je to i moguće.

Suso se malo prebacivao na lijevu nogu dok desnom to nije to. Hakan sve više stagnira i sve je gori. Castillejo će vjerovatno više igrati od njega. Ova 442 ne radi. Malo je kreativnosti u sredini a Cutrone ne može sam u napadu.

Drugi clean sheet u sezoni i to drugi put sa Zapatom u odbrani. Skoro čitavu utakmicu su on i Abate igrali sa kartonom i odigrati dosta dobro uz užasno suđenje je veliki poduhvat.

Leonardo je potvrdio da od Zlatana nema ništa. Sad trebaju ganjati i nekog napadača uz već postojeću potrebu za kvalitetom u sredini. Paqueta možda donese nešto kvalitete ali pitanje je kad će i hoće li to da pokaže.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2018, 00:48

i zlatana nabijem na qurac.

prvo što ne želi doći iako navodno voli milan, a drugo što je ove glasine iskoristio da bi dobio bolji ugovor od galaxya.

i tu njegovu ljubav natakarim na onu stvar.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 10 dec 2018, 01:16

Ovog mercata ako ga budemo i imali jer još ne znamo kakvu ćemo kaznu dobiti niti tačno zbog čega želim da dovedu pojačanja a i da se sve riješi na brzinu a ne da se odugovlači kao sa SMSom ljetos. Neka bude kao ovo sa Zlatanom, hoćeš-nećeš i gotovo okrenite se drugim ciljevima.

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 10 dec 2018, 02:29

celikmilan je napisao/la:Propuštena dobra prilika da se priđe Interu i pobjegne Laziu i naročito Romi. Vidjelo se koliko je onaj promašaj značio Cutroneu. Šteta što to nije ušlo. Mali će sad čak još i više da grize ako je to i moguće.

Suso se malo prebacivao na lijevu nogu dok desnom to nije to. Hakan sve više stagnira i sve je gori. Castillejo će vjerovatno više igrati od njega. Ova 442 ne radi. Malo je kreativnosti u sredini a Cutrone ne može sam u napadu.

Drugi clean sheet u sezoni i to drugi put sa Zapatom u odbrani. Skoro čitavu utakmicu su on i Abate igrali sa kartonom i odigrati dosta dobro uz užasno suđenje je veliki poduhvat.

Leonardo je potvrdio da od Zlatana nema ništa. Sad trebaju ganjati i nekog napadača uz već postojeću potrebu za kvalitetom u sredini. Paqueta možda donese nešto kvalitete ali pitanje je kad će i hoće li to da pokaže.
Za napadaca dovesti Pata ili Quagliarellu(do kraja sezone)

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 dec 2018, 06:47

Patak :ljepota:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 10 dec 2018, 07:27

Ne znam kako ljudi mogu Cutroneu zamjerit bilo sta, momak nas je toliko puta cupao iz govana, osim toga imam osjecaj da bi poginuo za Milan. :ljepota: :bow:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 dec 2018, 07:56

Ma nzm da mu iko ista zamjerio, jbg ljudi mase i vece sanse ma da je ono bila bas idealna sansa na 7-8 metara sam i plus je haman na sredini gola, al jbg

Nego ja bi volio da vratimo Pata kao 3 napadaca, plus on moze puno bolje posluziti kao krilo od Hakana puni je brzi i prodorniji od turcina.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 dec 2018, 08:53

Nego sad gledam mi tek Bolognom igramo u utorak iduci, ima nada da se barem Rom do tada oporavi.

Bice da je ono sto se Rino zalio kad smo igrali EL u cet navece, pa onda u nedjelju ujutro, sad su nam dali 3 dana odmora :)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 10 dec 2018, 09:53

Bilo je raznih komentara vjecitih pesimista, bice Cutron jos bolji..

Mene vise brine cetvrtak i gostovanje Olimpiakosu. Valja prezivjet nezgodno gostovanje.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 10 dec 2018, 14:52

Balotelli ili Pato u januaru jedan od njih dolazi.Raiola je ponudio Balotellija Milanu i ne bi trebao biti skupa opcija jer mu ugovor s Nicom ističe na ljeto.Dok je za Pata problem sto Kinezi traže 25 miliona mada svašta je moguće.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 dec 2018, 16:32

Leonardo's answers regarding UEFA and FFP were political in nature, and meant to give a public appearance that Milan intend on being financially savvy and work within UEFA guidelines.

It is also to "deflate" agents, who have been bombarding him with and the press w leaks regarding ptentially signees for Milan this winter. :kafa:


Jučer je Leo rekao da od Ibre nema ništa. Te da razmatraju puno opcija i da žele ojačati tim sa minimalno 3 igrača uz Paqueta koji je došao već. Te da vlasnici kluba žele odraditi snažan merkato. Jer svim silama žele Milan u LPa, što bi onda omogućilo izuzetno jak merkato i tokom ljeta.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2018, 18:37

ma kakav pato i baloteli, ne trebaju mi propali igrači.

navodno hoće onog malog kouamea iz genoe koji je veliki talent i koji bi dobio ulogu trećeg napadača u ekipi, a navodno bi se i cijena mogla smanjiti jer hoće slati monta i govedo u kontra smjeru.
od veznjaka se sve mota oko cesca i esemesa, ovaj prvi će vjerovatno doći, a za ovog drugog ćemo vidjeti.

musaka se vratio treninzima i biti će spreman za bolognu :thumbup:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 10 dec 2018, 20:25

rope11 je napisao/la:ma kakav pato i baloteli, ne trebaju mi propali igrači.

navodno hoće onog malog kouamea iz genoe koji je veliki talent i koji bi dobio ulogu trećeg napadača u ekipi, a navodno bi se i cijena mogla smanjiti jer hoće slati monta i govedo u kontra smjeru.
od veznjaka se sve mota oko cesca i esemesa, ovaj prvi će vjerovatno doći, a za ovog drugog ćemo vidjeti.

musaka se vratio treninzima i biti će spreman za bolognu :thumbup:
Jos smeća iz Genove.A što se tiče Pata i Balotelia,prvi je vratio samopouzdanje i u ekstra je formi dok je drugi koliko toliko sredio glavu i da bilo koji od njih dvojice dođe valjalo bi jer realno na tržištu nemaš bas puno opcija,a svakako su i jedan i drugi nivo za A.Silvu recimo.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 dec 2018, 21:15

Daj Patka, barem nema problem u glavi
https://m.milannews.it/news/tgcom24-gaz ... lan-317012
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 dec 2018, 21:20

Kad sam vidio sliku da se Musaka vratio trenzima tacno mi se popravio ovaj mrzovoljni ponedjeljak :)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2018, 21:44

u kini bih i ja bio u ekstra formi :zzz:

baloteli sa druge strane ima ravno nula golova u čitavoj sezoni, šta će mi koji qurac krasni taj tip ovdje?


ove tračeve koji su odjednom izgmizali sa strane mediaseta, bolje da ne komentarišem... :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 dec 2018, 21:55

Dok vi pišete o nekim bezveze igračima.Di Marzio piše da je Leonardo pikirao Willan Josea iz Sociedada.Ali cijena je preko 30M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2018, 22:15

a taj hoze kao nije bezvezan igrač? :mrgreen:


davati 30 miliona za 27-godišnjeg igrača, koji bi bio treća opcija u napadu, je ludost.
da je bar mlađi ili kvalitetniji, pa da imaš neke koristi od njega kasnije, ali frajer ima čitava tri gola u sezoni, na osnovu čega on vrijedi te pare i zašto bi se milan uopšte ozbiljnije interesovao za njega?


za tridesetak miliona se može dovesti lozano, ionako bih više volio krilo nego napadača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 dec 2018, 22:30

Kao što je Leonardo rekao, novac za nove vlasnike nije nikakav problem, samo moraju da traže način kako zaobićo FFP..Da bi postigli cilj, a to je više nego uduplati vrijednost kluba u roku od tri godine, znaju da moraju ulaagati. Žele da Milan dostigne vrijednost od blizu 1.5 milijardi prije nego budu razmislili o prodaji. Sad se klub procijenjuje na oko 600M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 11 dec 2018, 00:51

Pato?Balotelli?
Kakvi oni ba,da placaju da igraju ne treba ih uzimati,jr nikakve korisit neces imat od njih i jedan i drugi isto sranje drugo pakovanje,Pato non stop povrijedjen,a ovajdrugi je kompletan idiot.
Nama TREBA vezni sto zna igrat lopte znaci trebaju onog Fabregasa otet uzet kako god znaju i umiju, ako ga vec ganjaju all in na njega i Ozil se tamo u Arsenalu pati nama bi valjao dramaticno,treba treci spic da ova dvojica dahnu dusom,Cutrone je promasio ono sinoc jer je umro i pala koncentracija i fula,Ijos jedna bitna stvar TREBA yebeno krilo ali brz covjek a ne ova polukrila sto imamo u vidu Castilejja i Susa.
Nakih nagadjanja milijardu sad,insajderi slomise,Mediaset mlati svasta kao i obicno,ko zna sta kuhaju u svakom sliucaju vidjet cemo vrlo brzo sta je Leonardo spremio.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: galia95 i 13 gostiju.