AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 11 jan 2019, 18:19

Maldini je svasta govorio dok nije dosao u klub a sad se nesto usutio

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 11 jan 2019, 18:21

svi znaju sta treba dok su van kluba,Boban,Maldini,Kostakurta a kad dodzu sute ko picke

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 11 jan 2019, 18:24

nego im sreca sto su one budale od kineza napravili kostur ove ekipe inace bi sa njihovim pojacanjima ova ekipa bila 12 na tabeli da su je pravili od pocetka

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 11 jan 2019, 18:27

sad svaki igrac moze biti treci napadac muriel,gabiandini a losi baka i silva nabijem i gatuza na ****

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 jan 2019, 18:32

De ziv bio sastavi sve u jedan post da ne repliciras sam sebi ;)
Nego, trecina mercata prošla, jesam li sta propustio :)
Il Club più titolato al mondo!

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 11 jan 2019, 18:41

:D ma nabijem i tebe i gatuza i postove na ****

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 11 jan 2019, 18:56

Mislio sam na tekmu sa juventusom muxa al nebitno svakako izgledamo ocajno i na terenu i van terena....fassone je bio veliki gospodin za ovu dvojicu ****,haman ovi nista ne rade osim sto supljiraju....imam osjecaj da oni nikoga ne mogu dovesti...

Avatar
Zenga
Postovi: 1698
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 12 jan 2019, 01:04

Fabregas potpisao za yebeni Monako koji je dno dna u Francuskoj, platili ga svega 10M i to ovisno o nastupima. Pa kako njega nije doveo Milan??? :plac: :roll:

Kinezi su mila majka za Elliota i Lea do sada. Samo neki lijevi likovi se spominju, još je Leo javno prozvao Pipitu, samo da ga se kutariše. Pa šta onda, Leo? :hmmmmm:

Lutanje nastavlja, yebo li vas taj skaut iz Monaka...

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AC Milan

Post Postao/la Evil Genius II » 12 jan 2019, 01:27

Zenga je napisao/la:Pa kako njega nije doveo Milan??? :plac: :roll:
milan pod cizmom finansijskog fair playa jednostavno ne moze priustiti igrace u sutonu karijere koji ganjaju taj posljednji veliki ugovor, te se trudi okrenuti talentima iz vlastitog pogona i nekim ne toliko trazenim i shodno tome jeftinijim igracima koji bi trebali buknuti sa sezonu ili dvije vodeci se taktikom mali rizik, velika nagrada. pod 'ne mogu priustiti' ne mislim konkretno na to da nisu u stanju platiti nekoga, nego u nekom metaforickom smislu vjerujem kako je preplacivanje stari(ji)h igraca pogresan potez za trenutnu situaciju u kojoj se milan nalazi. u takvom okruzenju veznjak sa 30 i kusur godina kome su trka i taktika strani pojmovi ne bi trebao biti neko za kime cete zaliti. naprotiv.

razumijem da kao jedno od najvecih imena u svijetu fudbala klub i vi navijaci imate ogroman teret i ocekivanja, medjutim, put od finansijskog i organizacijskog pakla nazad do raja mora proci kroz 'cistiliste' u kojem se milan trenutno nalazi. precice nema tako da ce strpljenje biti kljucni pojam u tom tranzicijskom periodu, ali ne sumnjam kako ce trenutna ekipa izvesti klub na pravi put i vratiti na staze stare slave.

ako mogu ja na football manageru, mogu i leo i ekipa irl :kafa:

Masaro
Postovi: 23
Pridružen/a: 06 jan 2019, 22:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Masaro » 12 jan 2019, 11:27

Dolazi majstor Felaini, **** ih usta i njihova pojacanja

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jan 2019, 12:44

Kakav crni felaini :)

Nego juce Gattuso bas nahvali Paquetu i kaze da je iznenadjen kakvog je igraca dobio, samo se nadam da ga nece jednu mjesec dana drzati na klupi i govoriti da mu treba vrwmena.

Za Caldaru i Bigilu j rekao da ih ocekuje za 25-30 ponovo u ekipi, nadam se da do tada nece biti dodatnih povreda, i nadam ae da sw Hakan oporavio jer vazda je Gattuso govorio da igra rovit valjda odigra jednu dobru tekmu vise.

Valjda ce kup shvatiti ozb jer smo ispali iz EL treba ganjati bilo kakav trofej

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 12 jan 2019, 13:35

Za gatussa je zajko zeba igracina a kamo li paqueta hahaha...

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 jan 2019, 14:50

Masaro je napisao/la:nego im sreca sto su one budale od kineza napravili kostur ove ekipe inace bi sa njihovim pojacanjima ova ekipa bila 12 na tabeli da su je pravili od pocetka
E jesu i napravili svaka im cast,i napravili sranje tesko da nas izbace iz Europe ekipa je kanta teska bolje da je kinezi nisu ni pravili nikako na kraju 4 ti ne mozemo bit sa ovom squadrom,polako Uefa nam je za vratom sad sto su se natovarili na nas pitanje je
Mislis da Leonardo ne bi doveo vec tri covjeka da moze,druga stvar nek je prozvao Higuaina najplaceniji je on treba povuci a ne da promasuje penal protiv Juventusa,i nakon tri dodira lopte na utakmici nervoza i svadja se sam sa sobom pa onda sa svim ostalim,normalno vezni red nam je **** teska al mora i on puno bolje sa kretanjem i da kad mu dodaju zadrzi jednu loptu zagradi se kako treba i saceka da mu neko pridje a ne da gubi duele ko da je od papira ne hvataj se za ove medijske natpise nema niko pojma sta se desava sam Di Marzio je reko nemoguce je saznati sta se radi i koje su mete,svaki dan se povezemo sa druga dva igraca,od Carsaca do Gervinha je islo cekam jos samo da napisu Zeba se vraca iz penzije i pojacava Milan :lol: :lol:
Tako da polako vidjet cemo sta se desava jedno je sigurno Leonardo i Maldini a pogotovo ovaj Elliot nisu nikakve neznalice i budale dokaz tome da smo ZBOG njih ljetos vraceni u Europu tako da vidjet cemo ima jos do kraja mercata i mene nervira sve ovo ali opusteno kumasine

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 jan 2019, 14:53

Evil Genius II je napisao/la:
Zenga je napisao/la:Pa kako njega nije doveo Milan??? :plac: :roll:
milan pod cizmom finansijskog fair playa jednostavno ne moze priustiti igrace u sutonu karijere koji ganjaju taj posljednji veliki ugovor, te se trudi okrenuti talentima iz vlastitog pogona i nekim ne toliko trazenim i shodno tome jeftinijim igracima koji bi trebali buknuti sa sezonu ili dvije vodeci se taktikom mali rizik, velika nagrada. pod 'ne mogu priustiti' ne mislim konkretno na to da nisu u stanju platiti nekoga, nego u nekom metaforickom smislu vjerujem kako je preplacivanje stari(ji)h igraca pogresan potez za trenutnu situaciju u kojoj se milan nalazi. u takvom okruzenju veznjak sa 30 i kusur godina kome su trka i taktika strani pojmovi ne bi trebao biti neko za kime cete zaliti. naprotiv.

razumijem da kao jedno od najvecih imena u svijetu fudbala klub i vi navijaci imate ogroman teret i ocekivanja, medjutim, put od finansijskog i organizacijskog pakla nazad do raja mora proci kroz 'cistiliste' u kojem se milan trenutno nalazi. precice nema tako da ce strpljenje biti kljucni pojam u tom tranzicijskom periodu, ali ne sumnjam kako ce trenutna ekipa izvesti klub na pravi put i vratiti na staze stare slave.

ako mogu ja na football manageru, mogu i leo i ekipa irl :kafa:
Tako je u zadnjih 7 godina se toliko zeznulo stvari da ce trebat vremena da se sredi sve i sjedne na svoje mjesto bitno je samo da se skine ova **** Uefa s vrata ostalo ce puno lakse ici

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 jan 2019, 15:29

a ja baš mislim da bi nam fabregas sjeo kao malo ko od trenutnog oskudnog izbora igrača na tržištu, tek mu je 31 godina i mogao je pružiti 2 dobre sezone, a baš nam je taj tip igrača falio.

ali tješim se time da možda leo ima nešto bolje u planu... :zzz:

večeras paqueta počinje, samo radi njega mi se gleda utakmica. :ljepota:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 12 jan 2019, 15:34

rope11 je napisao/la: večeras paqueta počinje, samo radi njega mi se gleda utakmica. :ljepota:
Što, je li dobar na youtube-u? :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 12 jan 2019, 15:44

veceras ce lucas paqeta pokazat zasto ce mu u milanu rezervisat jednosmjernu kartu za brazil na ljeto

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 jan 2019, 16:00

večeras svjedočimo rađanju novog kake :kafa:

ma milan već odavno nije imao mladog, zanimljivog i talentovanog igrača (još uz to atraktivnog brazilca), pa nam je sve ovo vauuu. :mrgreen:
mada ne treba očekivati puno od njega prvih par mjeseci dok se ne adaptira, ali me zanima prvi utisak o njemu kojeg će već večeras pokazati, već na osnovu prvih koraka možeš reći da li ima kuveta u nekome ili ne.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jan 2019, 16:23

Pogba je napisao/la:
rope11 je napisao/la: večeras paqueta počinje, samo radi njega mi se gleda utakmica. :ljepota:
Što, je li dobar na youtube-u? :mrgreen:
Ja sam pogledao 20-ak tekmi sto je igrao za Flamengo i mali je ogroman potencijal, ok jedno je u brazil igrati, a drugo u europi, ali sam ubjedjen da je velika karijera pred njim

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 jan 2019, 17:05

Da je Lucas potpisao za Juventus, Barcu ili PSG, jer baš njima ga je Leo oteo, svi ni pričali o budućem kandidatu za Zlatnu loptu. Tako to ide ovdje na forumu. Najveći talenat u Brazilu u ovom trenutku, samo 21 godina, i već je upisao 2-3 nastupa za Brazil čini mi se. Ali Gattuso u svom stilu, od svih pozicija na kojima momak može igrati on ga postavlja na onu u kojoj se najlošije snalazi. I ako zaista u Brazilu je igrao na nekoliko različitih pozicija.

Ovako može samo doći do izražaja ako su iza njega Kessie i Bakayoko budu činili taj zid. A on malo ispred njih da ima više slobode u ofanzivi. Inače bi to moglo biti totalno loše u prvoj utakmici.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.