AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Dzoni » 19 feb 2019, 17:52

Realna cifra za njeg bi bila 25M,al jbg zivimo u nerealnom svijetu.
Ako vam u upravi sjede budale onda ce i pokusat realizovat transfer.
Lik je bivsi igrac,sa velikim dosijeom povreda.
Za toliko godina u Spaniji nije naucio dovoljno jezika za najosnovniju komunikaciju.
Voli igrat golf,vise je golfer nego fudbaler.
Ako mu nesto nije po volji,zna i vrsit pritisak preko agenta.
Najobicnije smece,nadam se da ce otic bilo gdje.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la madridist » 19 feb 2019, 18:17

Raonffa je napisao/la:Ne bih ga ja nikada doveo za te pare, on je u Real došao za te pare, a realno danas je dosta lošiji igrač bez ikakvog kontinuiteta igranja, sa čestim povredama, u tridesetim godinama, koji sigurno ne vrijedi tih para.

Realna cifra za njega bi bila 50-60 miliona i to samo na ime, jer je on po svemu ostalom u zadnjih pet godina veoma prosječan igrač.

Na kraju krajeva, okrenuti se mlađim igračima, za te pare možeš dovesti dva mlada krila.
Stani ba polahko,dogovoricemo se kud si odma navalio bjezat :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 19 feb 2019, 18:35

madridist je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne bih ga ja nikada doveo za te pare, on je u Real došao za te pare, a realno danas je dosta lošiji igrač bez ikakvog kontinuiteta igranja, sa čestim povredama, u tridesetim godinama, koji sigurno ne vrijedi tih para.

Realna cifra za njega bi bila 50-60 miliona i to samo na ime, jer je on po svemu ostalom u zadnjih pet godina veoma prosječan igrač.

Na kraju krajeva, okrenuti se mlađim igračima, za te pare možeš dovesti dva mlada krila.
Stani ba polahko,dogovoricemo se kud si odma navalio bjezat :mrgreen:
Daj sad koliko imas a ostalo na rate :lol: :lol:
Ma nema nista od toga i mislim da mu je cijena previsoka a i godine njegove,da je mladji ocekivao bi nesto ali ovako ne vjerujem...

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 feb 2019, 18:43

Čovjek njie više ozbiljan fudbaler. Imaš a nemaš igrača. Bolje kakvog mlađeg krila naći.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 feb 2019, 18:49

madridist je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne bih ga ja nikada doveo za te pare, on je u Real došao za te pare, a realno danas je dosta lošiji igrač bez ikakvog kontinuiteta igranja, sa čestim povredama, u tridesetim godinama, koji sigurno ne vrijedi tih para.

Realna cifra za njega bi bila 50-60 miliona i to samo na ime, jer je on po svemu ostalom u zadnjih pet godina veoma prosječan igrač.

Na kraju krajeva, okrenuti se mlađim igračima, za te pare možeš dovesti dva mlada krila.
Stani ba polahko,dogovoricemo se kud si odma navalio bjezat :mrgreen:
Ma ne sekiraj se, otići će on za fine pare negdje (minimum ovih 50ak miliona što sam pisao iznad) kada ga odlučite prodati, još uvijek ima spaljevina koje misle da je on vrhunski igrač, a nadam se da Milan nije među spomenutim :D

Mada mislim on sigurno još uvijek može igrati na najvećem nivou, ima kvalitet za to, al' džaba kada je više u bolnici nego na terenu :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 feb 2019, 19:07

Igrač poput Balea bi bio transfer bomba na više nivoa. Ali kada staviš njegovo ime i reputaciju na stranu, dobiješ 30-godišnjeg igrača sa konstantnim povredama i u padu forme kojeg bi morao platiti 100+ miliona... na šta ova uprava nikad ne bi pristala, sa razlogom.


Za tih stotinjak miliona Milan može uzeti Maximina, Tonalija i još ti ostane ostatak za nikad prežaljenog Esemesa. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 feb 2019, 19:26

Kakv crni Bale
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 feb 2019, 22:36

Radije bi da Cercia vrate nego Bale da dovedu.

Igrac koji ulazi u 30-te, sklon povredama, ciji je glavni adut brzina a ciji ce ugovor biti ogroman finansijski teret.
Bale na 4 godine bi kostao najmanje 150 mil a za uzvrat bi Milan dobio 20-ak utakmica godisnje, od kojih bi 5-6 odigrao na vrhunskom nivou. A ni njegovo ime (jos manje lice) nije toliki brend da bi mogli ocekivati znacajan povrat ulozenog kroz marketing i prodaju dresova, kao sto je slucaj sa C. Ronaldom.

Bale, Ozil, Alexis Sanchez i sl. su tip igraca koje treba obici u sirokom luku. To su igraci ciji je prime prosao i koji polako ali sigurno idu "dole". Imaju ogroman ego i jos vece ugovore. Milan treba da prepozna koje su to buduce "zvijezde" i da ih ugrabi prije nego "eksplodiraju" i postanu glavna meta krupnijih riba (Real, Barca...)

Ne mogu dovoljno naglasiti, koliko sam protiv dovodjenja Bale i slicnih. Svakako sumnjam da tu ima ikakve istine, najobicnija novinarska nagadjanja.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 feb 2019, 09:39

Nego stvarno imamo finu sansu za trofej ove godine u kupu, po svemu trenutno mi smo prvi favoriti za osvajanje istog, bilo bi fino biti u top4 i osvojiti kup.


"Presretan sam u Milanu, momci su zaista sjajni. Stalno se družimo, redovno idemo na večere Calhanoglu, Bakayoko, Paqueta, Kessie, Rodriguez, Borini i ja. Zaista smo prava ekipa", dodao je Piatek.

:kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2019, 20:23

Je l' spavaju u krevetu zajedno :lol: :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 20 feb 2019, 23:04

A jest me atletiko usrecio potpuno sam uzivao, istukli ih i pobjedili pa nema ljepse nista....oooojjjj jesu ih uzeli ama sve poskakujem od srece....
p.s zagino sam u kafani 300km castio sam citavu kafanu picem od srece...
Forza Milan....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 feb 2019, 23:29

memaga je napisao/la:A jest me atletiko usrecio potpuno sam uzivao, istukli ih i pobjedili pa nema ljepse nista....oooojjjj jesu ih uzeli ama sve poskakujem od srece....
p.s zagino sam u kafani 300km castio sam citavu kafanu picem od srece...
Forza Milan....
Blago tebi :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2019, 08:47

memaga je napisao/la:A jest me atletiko usrecio potpuno sam uzivao, istukli ih i pobjedili pa nema ljepse nista....oooojjjj jesu ih uzeli ama sve poskakujem od srece....
p.s zagino sam u kafani 300km castio sam citavu kafanu picem od srece...
Forza Milan....
Dobro jutro memaga, samo da ti kazem da si laksi za 300KM, a ti i dalje casti :)

Btw sutra vece tekma, ja nmg docekati :)

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 21 feb 2019, 10:21

Pare nisu bitne,bitna je kolicina para....sam taj osjecaj cviljenja juventusovih cigana neopisivo, neke stvari se ne mogu kupiti novcem....
Kako je zabavno gledati kad ih veci cigani od njih uzmu...ma joooojjjjj....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 feb 2019, 11:01

Bale je igrač koji trenutno ne vrijedi ni 40M.Daleko mu kuća od Milana bila. Najbolja opcija je Lozano i PSVa, svakako je Raiola u fantastičnim odnosima sa Leom i Maldinijem, pa bi se moglo to i dogovoriti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2019, 19:44

Ako ima istine da hocemo B Fernandesa iz Sportinga onda nek sve urade da ga dovedu, jer je to upravo igrac koji nam treba, evo brat dominira i protiv Villareala moze igrati sve u vezi ima taj zadnji pas + zna dati gol,extra igrac,a na to sve tek su mu 24 godine,a i italija mu nije strana liga :)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 feb 2019, 20:01

i košta samo 100 miliona :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 feb 2019, 20:13

Ne kosta, zele mu produziti ugovor i staviti klauzulu, ako ga nasi sad zaganjaju logicno je da nece htjeti produziti ugovor

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 21 feb 2019, 20:34

Nevjerovatano koliko se sad radujem utakmicama Milana isto kao nekad zbog Kake i Ronaldinha.
Naravno sad zbog Paquete oduševljava svakim dodirom sa loptom...

Forzzaaa Milan
Ac.Milan 2001-2024!

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baltazar7 » 21 feb 2019, 21:54

Da li neko od ovih iz kluba prati ove Dinamovce, čini mi se da super klinaca ima.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: zamorano1plus8 i 17 gostiju.