AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 mar 2019, 22:23

Next...
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 09 mar 2019, 22:24

:opaopa: :opaopa:
Iduce kolo se odmaketi malo od komsija za mir u kuci :beba:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 mar 2019, 22:26

Fajterska ekipa i takmičarska. To je Gattusov Milan.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 09 mar 2019, 22:29

Nista spektakularno, u principu mogu komotno reci lose, ali 3 boda se pikaju i dok pobjedjuju sve je ok....
P S zao mi je Cutronea skroz malu minutazu dobija, steta sto cemo izgubiti naseg dragulja, nase djete , nije zasluzio da ne igra gotovo nikako....

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2019, 22:30

Možda ima naznaka neke krize u zadnje 3 utakmice, ali šutim dokle god se izvlače pozitivni rezultati. Prije smo na ovakvim utakmicama redovno gubili bodove.

Doduše ovo je vjerovatno i maksimum sa ovim igračima, možda tražimo previše od njih.


U derbiju bih iskreno bio zadovoljan sa bodom. Koliko god Inter loše izgledao, nismo ni mi u nekoj vanserijskoj formi. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 mar 2019, 22:31

memaga je napisao/la:Nista spektakularno, u principu mogu komotno reci lose, ali 3 boda se pikaju i dok pobjedjuju sve je ok....
P S zao mi je Cutronea skroz malu minutazu dobija, steta sto cemo izgubiti naseg dragulja, nase djete , nije zasluzio da ne igra gotovo nikako....
Kako ukloniti iz prvog sastava čovjeka koji je u formi života i trpa svaku polušansu?
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2019, 22:31

Bolja igra nego protiv Sasuola (mada je teško igrati gore od onoga) al' i dalje to nije tako dobro, pogotovo što je protivnik vrlo slab, zapravo najviše nervira što rijetko kada dokrajčimo protivnika.

Evo večeras bili smo bolja ekipa, ovaj Chievo je baš baš tanak ove sezone, al' yebem mu majku pa zabij im još jedan i završi utakmicu, ne znam što ti treba da strepiš do 95 minute hoćeš li odnijeti tri boda iako je djelovalo nemoguće da možemo kiksati ovdje, al' vazda može neki zalutali metak naletiti isto kao kad su i izjednačili u prvom iz ničega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 09 mar 2019, 22:31

Kazem ja vama da ce ovo sigurno dobiti. :kafa:

Ispunili su plan, dobili 3 utakmice protiv slabijih protivnika prije derbija. Igra je ocaj. Hakan, Zuzo, Samu...neko od njih treba hitno podici formu jer ce tesko ostati na 3. mjestu sa ovakom igrom.

Najlosija utakmica Paq otkad je stigao u Milan. Conti potvrdio zbog cega jos uvijek Calabria ima prednost u odnosu na nj. Zuzo je za zatvora. Fin povratak Biglie. 3 boda ko kuca.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 09 mar 2019, 22:33

Važna 3 boda uzeta, nek sad konkurenti igraju pod pritiskom. Na pet bodova od drugog mjesta, forza Sassuolo :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 09 mar 2019, 22:33

Romagnoli13 je napisao/la:
memaga je napisao/la:Nista spektakularno, u principu mogu komotno reci lose, ali 3 boda se pikaju i dok pobjedjuju sve je ok....
P S zao mi je Cutronea skroz malu minutazu dobija, steta sto cemo izgubiti naseg dragulja, nase djete , nije zasluzio da ne igra gotovo nikako....
Kako ukloniti iz prvog sastava čovjeka koji je u formi života i trpa svaku polušansu?
Kako ukloniti covjeka koji u posljednja 3 mjeseca nije nista napravio ( Suso )?

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 09 mar 2019, 22:34

I ovi se imaju obraza buniti. Volio bih da je Piatek otkinuo onom glavu i da je poslije rukama zakucao loptu u mrežu kakvo imamo suđenje čitave sezone.

Igru briši, bodove piši. Biglia najbolji, Suso opet najgori. Ne znam zašto smo igrali sa 10 igrača, zašto nije igrao lijevi bek. Castillejo je kupio mjesto u prvoj postavi naročito svojim zalaganjem. Susa na ljeto prodati obavezno ili ga prebaciti na lijevu stranu.

Sad lagano proći nedelju bez razmišljanja o ovom kolu i pripremati se za derbi.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2019, 22:36

Ruku na srce teško je igrati sa ovim bunkerašima, a ni mi nemamo igrače koji mogu probiti bunker, oba gola smo na silu ugurali. Ovi su recimo isčupali bodove Napoliju, a oni imaju daleko jači napadački potencijal.

Nije nešto igra bajna ali srećom po nas da već ulazimo u kraj sezone, možemo nekako izgurati ova dva i po mjeseca. Što manje kiksaj, dobijaj slabije protivnike i top 4 je tu.


Jako fina igra Samua i Biglie, trebaju nam oni za kraj sezone.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 mar 2019, 22:37

Gledajući zadnje sezone, Milanu treba još 20-22 boda za siguran plasman u LP. A u igri je još 33 boda.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2019, 22:45

Sreća je što Inter i Roma imaju promjenjive rezultate tako da će imati luksuza kiksnuti pokoji put, bezbolno. :mrgreen:


Čeka i nas podosta teških utakmica, a sa ovakvom igrom ne mogu garantovati da će pobjeđivati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2019, 22:51

Idući vikend bi mogao biti presudan u toj borbi za LP, ako dobijemo samopouzdanje će vjerovatno narasti do maksimuma i do kraja će igrati 150% da ostanu u top 4.

A svakako će morati davati svoj maksimum jer nemamo mi baš tako jednostavan raspored do kraja, od 11 utakmica mi imamo tri derbija (Inter, Juve, Lazio) i još tri vrlo nezgodna gostovanja (Sampa, Fiorentina i Torino), i još pet utakmica gdje bi morali uzeti 15 bodova (Udinese, Bologna i Frosinone kući, te gostovanja Parmi i Spalu čini mi se).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 09 mar 2019, 23:03

Ja zadovoljan sa bilansom, igra ko neka stvar. Ali treba pobjeđivati kada igraš ovako, ako hoćeš da budeš u vrhu.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 09 mar 2019, 23:05

Kao očekivano i najavljeno 2-1 na guzove, odlično, mirno čekamo gradski derbi. Biglia i Castillejo najbolji, Conti pokazao zbog čega Rhino preferira Calabriju.

Piatek opet zabi iz ničega, jako bitan gol za njegovo samopouzdanje i "apetit" pred derbi. Potuć se pošteno s komšijama pa kud pukne :clap:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2019, 23:09

Super su se potrefile ove EL utakmice za Inter, taman da ih njemci izraubaju što više mogu. :twisted:


Ali u zadnje vrijeme nas vazda ubiju, valjda je vrijeme da ih i mi konačno dobijemo :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 mar 2019, 23:23

Zadnja dva derbija su odigrali osjetno bolje od nas, a ovo prije vala unazad 3-4 sezone smo bili ravnopravni ako ne i bolji od njih :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 mar 2019, 23:56

Dobili smo vcrs Bigilu koji je pokazao da moze odigrati citavu tekmu, sad iduce kolo ce biti teako koga staviti u prvu,bigila,kessie,baka i paqueta,bice zanimljivo

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 5 gostiju.