AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 21:55

Trkac je, agresivan, i cesto je i kod nas se izvlacio na stranu ili igrao na krilu. Kazem da moze odigrati i na SS ili zamjena Piateku. :)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 jun 2019, 22:23

Ma može on odigrati ali kako. Kao zamjena Piateku ok, al ako neko ponudi fine pare ja bi njega prodao, a doveo jeftiniju alternativu. Sa ovom formacijom ti moras imati 4 napadaca. Dva klasična, dva SS. Susa bi def prodao, možda i Samua, mada on može odigrati AMF puno bolje od Susa i mogao bi biti fina backup opcija.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 22:55

Samo se nadam da nece pokusati od Susa napraviti SS. Cak bi i Samua prije tu stavio, nego njega. Od njega samo ocekujem prodaju.
Cutronea bih prodao ponajvise jer je izdanak nase skole sto dodatno utice na FFP.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 jun 2019, 10:00

Raiola i Maldini su imali kontakte za Manolasa. Eh to bi već bio odličan potez. Ali 15M za Maria Ruia koje Di Marzio spominje, su čisti promašaj. Lik je nikakav igrač.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 jun 2019, 10:08

Ni meni se taj Rui nešto ne svidja
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 14 jun 2019, 10:22

Torreira i Manolas bi vec bili pojacanja.

Ne znam gde Ruia iskopase, valjda ne bude nista od toga.

Izgleda da rade na tome da ne igramo LE.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jun 2019, 13:32

Čisto sumnjam da se on uklapa u Elliotove planove, već je u nekim godinama, nije jeftin, a i tražio bi bar 4 miliona platu. Za dvije-tri sezone neće vrijediti ni troduplo od ovoga, a dosta para bi se potrošilo na njega.


A tip je postao svojevrsna kiksara, ko je pratio Romu mogao je vidjeti da je pravio 3x više grešaka nego Musaka+Zapata skupa. I to baš onih grubih kikseva, ne sitnih stvari.


Toreira bi bio super, ali sumnjam da će ga Arsenal pustiti nakon jedne sezone. Ima i Tonali za tu poziciju... :think:


Rui je jedan od najgorih bekova koje sam ikad gledao. Ako je grah pao na njega, onda radije biram da i narednih 5 godina gledam Rodrigeza i lezbejku.
Zadnja izmjena: rope11, dana/u 14 jun 2019, 13:33, ukupno mijenjano 1 put.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 14 jun 2019, 13:33

koje veliko pojacanje danas dolazi :kafa:

domenico criscito, legenda genoe ili artur ionita iz cagliarija :hmmmm:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 jun 2019, 14:36

Dva najveća kritičara Milana u zadnjih 7-8 godina su sada na dvije najvažnije funkcije u klubu. Pa da vidimo šta će da urade.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jun 2019, 15:04

Vala baš, pogotovo Boban je seruckao oko svega i svačega. :zzz:

Mislim, sa razlogom je kritikovao, ali sada obojica imaju priliku da se pokažu i da isprave sve ono što je prije bio predmet kritike. Da se razumijemo, ne očekujem čuda i vanserijska pojačanja jer sam svjestan limitiranosti budžeta, ali nemoj mi ni čitav budžet potrošiti na tipove popu Sensija, Veretouta ili Ruia. To samo lud čovjek i neznalica može.
Ovi trenutašnji igrači sa kojima se povezujemo, ne da nisu upgrade na odnosu recimo Bakayoka nego su i downgrade. Ući sa skoro istom ekipom u novu sezonu koja će biti još teža i neizvjesnija nego prethodna je jednosmjerna karta za provaliju.


Ali raduje me činjenica da ću Krunića doveli onako iz vedra neba, niko nije imao blagog pojma da uopšte i pregovaraju s njim, a kamo li da će ga dovesti. Tako očekujem i da neka druga pojačanja iskoče umjesto ovih Veretouta i sličnih quraca.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 jun 2019, 15:06

Baš to. Niko nije vise kritikovao od njih dvojice. Sada su u prilici da oni odlučuju pa ćemo vidjeti u kojem pravcu će sve ići.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 14 jun 2019, 17:15

Rui - prevara od igrača na nivou Strinića, NE
Veretout - lošija verzija Kessiea, NE
Sensi - izvikani mediokritet, bolje vratit Locatellija.

Neka dovedu veznjaka koji zna igrat lopte, ne mora biti ni blizu kvaliteta Paquete, pa nek napreduje za koju godinu. Pretpostavljam da se takav može nać za 15M u recimo J.Americi. Svakako je bolje za 30M kaparisat Tonallija, ali eto taj dosadni FFP :nene:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 jun 2019, 17:22

Ko sigurno odlazi iz kluba? Ja sam samo za Montoliva vidio da ide (jer se sam nešto oglasio), šta je sa Bertolaćijem, Maurijem, Laxaltom i ostalim?

Neko će se morati prodati i od ovih "glavnih" igrača, Hakan, Suso ili Kessie, apsolutno sam siguran da ide bar jedan, najprije bih izabrao Susa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 jun 2019, 17:31

Bertolaciju I Mauriju je istekao ugovor tako da oni idu sigurno,uz pomenutog Montoliva. Abate takodjer. Kikica je tek došao tako da on ostane, osim ako ga neko ne kupi, u šta sumnjam.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jun 2019, 17:37

Idu svi ti kanceri iz sredine + Bakayoko + 80% mogućnosti da će i Biglia. Nešto se oko Kessija i Hakana spominjalo (tj. jedan od njih), ali ne vjerujem, pretpostavljam da ostaju jer bi bilo previše sve rasprodati.

Za lezbejku ćemo vidjeti, sad zasad ostaje. Nekako sam stekao dojam da će kupovati lijevog beka tako da nije isključeno ni da RR-a prodaju.

Abate i Zapata idu s tim da se nadam da će ovom drugom ponuditi novi ugovor, ne vidim potrebe da se troše velike pare na stopera kad već njega možeš ostaviti, čak je i on voljan ostati i biti rezerva.
Ja nekako ne bih još uvijek dovodio neka jača imena na tu poziciju jer još uvijek vjerujem u Caldaru... ako nastavi sa povredama i lošom formom, onda je stoper prva stvar koja će se trebati uzeti narednog ljeta, ali zasad bih dao još jednu priliku Caldari, taman bi oko novembra trebao biti spreman.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 jun 2019, 18:25

Znači za očekivati je bar još tri veznjaka, nadam se da to neće biti Sensi, Veretout i još nekakav mediokritet.

Lord Borini, šta je sa njim, njega i Susa bi trebalo prodati, oni kao klasična krila nemaju šta tražiti u formaciji koju će forsirati Giampaolo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 jun 2019, 18:53

Suso je na transfer listi, doticni trazio povecanje plate sto je odbijeno tako da ce Suso vjerovatno biti prodan.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jun 2019, 18:56

koraj je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:lijepo sam rekao da je milan zavrsio na smetljistu istorije (gdje i pripada)

rade krunic je samo jos jedan dokaz tome
Mali Krunic je svemirski brod za Badelja kojeg je tvoj tim angazovao lani...
Mozda trenutno.Daleko je on još od Badeljove karijere.Badelj je sa 25-26 iza sebe imao vec tri odlicne sezone u HSV-u i Fiorentini.
Zenga je napisao/la:Veretout - lošija verzija Kessiea, NE
Veretout nema veze sa Kessijem koji je cijepljen od lopte.

Dobar igrač.I Interu bi odlicno dosao u rotaciji.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2019, 19:10

Lovren, Kramaric, Veretout, Rui, Muriel, Senci, ovo su uzasna imena koja se ucestalo spominju posljednjih dana. Andersen i Praet takodjer se prate, njih i mogu prezvakati nekako, dok se nadam dolasku Toreire za kojeg se raspitujemo i nije iskljuceno da ga i dovedemo.
Tonalija nece da puste, jer znaju da naredne sezone ce se jos vise ispromovisati i porasti mu cijena, barem tako u klubu tvrde.

zasad pretanke ove "insajderske", nadam se da ce biti kao i sa Krunicem, da mediji trabunjaju jedno, a klub radi nesto drugo i pametnije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 14 jun 2019, 22:06

Beduin je napisao/la:Lovren, Kramaric, Veretout, Rui, Muriel, Senci, ovo su uzasna imena koja se ucestalo spominju posljednjih dana. Andersen i Praet takodjer se prate, njih i mogu prezvakati nekako, dok se nadam dolasku Toreire za kojeg se raspitujemo i nije iskljuceno da ga i dovedemo.
Tonalija nece da puste, jer znaju da naredne sezone ce se jos vise ispromovisati i porasti mu cijena, barem tako u klubu tvrde.

zasad pretanke ove "insajderske", nadam se da ce biti kao i sa Krunicem, da mediji trabunjaju jedno, a klub radi nesto drugo i pametnije.
upravo tako. Konačno se riješiš panjeva pa dovodiš gotovo iste. Npr. ovaj Sensi, nije mi jasno to interesovanje za njega. Prodaš im Lokatelia za 10 mil. a kupuješ od njih Sensia kojeg cijene 25 mil. pri tome Lokateli još i mlađi 3 godine od Sensia, a kvalitet isti, ništa taj Sensi posebno nije.
Ako je ovo politika Bobana i Maldinia teško nama.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.