AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Kontakt:

PostPostao/la celikmilan » 12 jul 2019, 01:32

Toliko se vrte priče o Veretoutu i Bennaceru na Twitteru da je prestao i da radi.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 12 jul 2019, 03:06

Slobodno neka ga dovedu, pa onda poslije opet kmečite kad se propusti top 4. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 12 jul 2019, 05:28

Eto Benacer je gotova stvar

Nego Roup ne moze vise svak biti flop, i zaboili me neka stvar koliko ce para oni dati za igraca, nek kupuju, svi kupuju ne ide meni iz dzepa, meni samo zivci odose.

Tonali je trebalo zaganjati pa i dati pare, talijan je mlad je, a bez talijana to nije to

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 12 jul 2019, 08:10

Da se kako ovog Veretouta kutarisat, al sve su prilike da će ga dovest. :puke:

Bennaser dobro nam došao. :kafa:
... we are ac milan ...

koraj
Kontakt:

PostPostao/la koraj » 12 jul 2019, 08:32

Ja mislim da Roup flopnuo na forumu :lol:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 12 jul 2019, 09:34

Taj Benaser mi se već zgadio a nije ni došao u klub :)
Il Club più titolato al mondo!

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 12 jul 2019, 12:01

Opušteno samo, ljudi bez medijske pompe rade posao, nadam se najboljem. Gore su mi one medijske špekulacije, povezuješ se sa milion igrača i onda dođe neki krš. Ovako se uzimaju mlađi, solidni igrači sa velikom mogućnosti napredovanja. Prošle uprave su nervirale sa onim italijanskim polu talentima sa solidno odigranom jednom polusezonom.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 jul 2019, 13:10

rope11 WroteColonOvdje su svi loši, utakmica na granici gledljivosti. :salut:

Al' i on ovdje igra neprirodnu poziciju, dosta ofanzivnije nego što inače igra.

Ono sinoć je daleko najbolja utakmica na ovom AKN-u što sam ja gledao, a gledao sam ih bar pet, pa sad možeš misliti kakav je to kvalitet :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

gambler1899
Kontakt:

PostPostao/la gambler1899 » 12 jul 2019, 13:16

Blizk se sredina jula i dok su se neki bas pojacali ili su blizu da zavrse znacajnija imena us vijetu fudbala mi smo na istom mjestu gdje smo i bili tj. rijesili smo se nekih otpadaka i doveli druge (iste ili slicne) s tim da je jedina razlika u visini plate.
Da.me neko ne bi napao moram reci ne ocekujem ni ja 5 top igraca ali nama je pod moranjem dovesti 1 ili 2 takvih pogotovo na sredini terena i nadam se da medijski natpisi grijese u vezi ovih sa kojima se dovodimo u vezu i.da naravno sad je tu novi Mister X :) ostaje da vidimo ko je to
FORZA MILAN!!

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 12 jul 2019, 13:51

Krunić i Bennacer su "prihvatljiva" rješenja, posebno kad se uzme njihova cijena u obzir.
Na Krunića ne gledam kao na startera ali ipak mislim da će imati pristojnu minutažu. Prošle sezone zbog povreda su se našli u situaciji da Calabria igra u veznom redu par utakmica i igrač poput Krunića bi mnogo značio u tim periodima.
Bennacer je kockanje ali sa minimalnim ulogom. Prošle sezone kao i sad na AFCON-u je pokazao da ima određenog potencijala da izraste u kvalitetnog igrača. Pretpostavljam da je razmišljanje Maldinia i Bobana da ga se dovede sad prije nego napravi taj iskorak gdje bi mu se cijena automatski utrostručila. U slučaju da se ispostavi da ne posjeduje tu kvalitetu uvijek ga se može prodati i ublažiti taj početni gubitak od 15 mil jer se radi o mladom igraču koji neće imati ogromnu platu.
Teo Hernandez mi je neočekivano pojačanje. Neočekivano s obzirom na poziciju koju igra. Nisam smatrao da je pozicija LB prioritet ovog mercata ali definitivno donosi nešto što RR nema. Brzinu i snagu.

Mnogo su zapeli za Varetouta. Pretpostavljam da je to na insistiranje Giampaola (pod hitno mu treba dati neki nadimak) jer u njemu vidi tip igrača koji će se odlično uklopiti u njegove zamisli.

Nadam se da će do kraja dovesti neko zvučnije pojačanje i tako poraviti do sad "osrednji" mercato.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 12 jul 2019, 16:29

Krunic, Benacer i Veretout su daleko bolje opcije od Montolica, Maurija, Bertolacija i Bigle. Ovako bi zadnji vezni bila rijesena pozicija, mada nista spektakularno, desno bi bio Kessie, ali onda ostaje ta pozicija LCM gdje nam treba vrhunski igrac orjentisan vise napred i koji bi se rotirao na terenu sa Paquetom.
Povratak Bonaventure i Caldare je ohrabrujuci, ali su oni jos daleko od jakih utakmica i forme, tako da ih ni ne mozes previse racunati.
Lijevi bek je rijesen i tu smo takodjer jaci, a sljakala nam je ta pozicija.
U napadu, zasad, smo jaci za povratak Silve i dobijamo na sirini i izboru.
U odbrani ponajvise sljakamo pored ove LCM pozicije. Imamo samo 2 zdrava igraca, Rom i Musaccio i ovdje pod hitno trebamo jakog stopera uz Roma. Od Caldare tek pred kraj godine ocekujem dokazivanje, nista ranije.

Dakle, daleko je sve ovo od idealnog, a Benacer i Veretout jos nisu ni stigli kod nas. I da dodju, bili bismo neznatno jaci od protekle sezone, ali i ulazimo u novu sezonu sa novim trenerom i formacijom, koja je na sredini terena daleko zahtjevnija i potrebniji siri izbor igraca. Odbrana jos daleko od dobre, a znamo kakvu ulogu ona igra u Italiji.
Bice ovdje jos sigurno odlazaka i dolazaka, a mi se moramo naoruzati strpljenjem koliko je to vise moguce. Mislim da cemo tek sredinom avgusta znati na cemu smo.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 12 jul 2019, 17:21

I Vertouet je izgleda done deal 18+ 2 mil kroz bonuse

Da se hoce pokazati kao dobar samo zbog Roupeta :)

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 12 jul 2019, 17:39

Ma nabijem ga na qurac. Sretno svima koji misle da će sa ovom garniturom veznjaka izboriti top 4.

Još frajer odbija trenirati i ići na američku turneju, sve identično kao sa Kalinićem. Čim vidiš takvo ponašanje kod igrača, odmah znaš da dobijaš tumorčinu od igrača. Da makar valja pa ni po' frke, ali tip je onaj mrtvi prosjek da ne može biti mrtviji.

Negdje čitam da onaj hoće Shicka, e taman mi i to drvo fali krv ti yebem. Napadač koji u prosjeku ima golova kao i prosječan stoper po sezoni. :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

perka
Kontakt:

PostPostao/la perka » 12 jul 2019, 18:23

Treba pokusati dovesti tonalija
I ovog malog is chieva

Fantasista
Kontakt:

PostPostao/la Fantasista » 12 jul 2019, 18:33

Za mene je najveće pojačanje to što je otišlo dosta debilnih igrača. Još da se riješimo Borinia i Biglie i bit će top.

Ako bude opet 3 veznjaka na sredi koji su defanzino orjentisani onda će opet biti mučenje. Naser i Kesa mogu samo smetat jedan drugom na terenu.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

perka
Kontakt:

PostPostao/la perka » 12 jul 2019, 18:51

Kad igramo prvu prijateljsku utakmicu

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 12 jul 2019, 21:38

perka WroteColonKad igramo prvu prijateljsku utakmicu

Mislim da je 23 juli protiv Bayerna. Nisam upratio imal slucajno neka priprmena prije tog Internacionalnog kupa.
... we are ac milan ...

perka
Kontakt:

PostPostao/la perka » 12 jul 2019, 23:04

Hvala ti,imamo Jos cekati do tekme

LegendKiller
Kontakt:

PostPostao/la LegendKiller » 12 jul 2019, 23:47

Naše najveće pojačanje ove sezone bi mogla biti činjenica da po prvi puta posle Alegria imamo trenera koji dolazi sa svojim zamislima i formacijom kako igrati, te koji u skladu sa svojim zamislima i traži igrače, kakav god da njihov kvalitet bio. Zadnjih 5-6 trenera koji su vodili Milan, svi su svoju taktiku prilagođavali igračima koje su imali na raspolaganju uglavnom slijepo slijedeći 433 ili 4231, sa jednim špicem i krilima, iako nemam kvalitetno krilo.
Koliko će Giampaolo biti uspješan vidjeti ćemo, ali barem ćemo gledati igrače na svojim pozicijama, a ne kao do sada mora se igrati sa krilnim napadačima iako ih nemamo u rosteru, pa se onda krpimo sa Cutroneom i Boriniem na krilu.

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 12 jul 2019, 23:59

Ja iz nekog razloga imam dobar predosjećaj kada je trener u pitanju
Il Club più titolato al mondo!

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.