AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 19 jul 2019, 08:46

Koliko sam uspio pročitati za Depaya će se početi sa ponudom od 30 miliona plus bonusi.

Također ispod
[Gazzetta dello Sport]Despite not being ready to play, Bonaventura will travel with the team to the U.S for the @IntChampionsCup.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 jul 2019, 08:52

Tako je pisalo, Lion traži 40 mil, a da bi se mozda moglo i završiti sa 30 + bonusi.
Onda pročitaš da Correa vrijedi 55 mil i zapitaš se ko je ovdje lud
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 19 jul 2019, 09:44

GDS: Monaco želi A. Silvu a Milan bi između 25 i 30 miliona za njega.
GDS: Wolverhampton želi Cutronea i spreman je platiti 25 miliona kolio Milan želi.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 jul 2019, 10:17

Znači dvojica solidnih napadača za jednog. I onda ti fale još dvije rezerve. Bojim se da se opet ne bude vrtio mercato oko pozicija koje nisu prioritet, al hajd sačekat ću kraj pa ću ih onda kritikovati :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jul 2019, 13:40

Dns prva tekma odigrana protiv Novare 1-1 zavrsilo ma da to nije bitno, ono sto je za nas ineteresantno je to da je igrqo u formaciji 4-3-1-2 sto ce vjerovatno biti nasa formacija za iducu sezonu.

Ovo drugo sto se spominje prodaja Cutre i Silve da se dovede Correa je ludost ako to urade

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jul 2019, 14:38

Ma neće se prodavati obojica, nema šanse. Evo i obojica idu u Ameriku, toliko o tome da su pregovori u "poodmakloj fazi". :kafa:

Jedina je glupost što su onako olako pustili Zapatu, a sad sumanuto traže stopera.


Mada evo Massara kaže na konferenciji da je većina imena sa kojima se povezujemo lažna. :mrgreen: Očekivano, dosta medija u nedostatku boljih informacija samo lupa.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1338
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 jul 2019, 14:53

Iako su nagadjanja oko dovodjenja ili odlazaka, meni nije jasna samo jedna stvar. Kad prodaju igraca sve je za neku sicu a kad se kupuje onda preplati. Pa ko je taj Corea da vrijedi 55 m a Cutrone 23??? Nigdje smisla majke mi
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jul 2019, 15:47

Meni je najfascinantnije kako drugi prodaju igrače, a mi ne možemo naći kupca za Susa koji je više nego pristojan igrač i koji ima bolju statistiku nego većina prodatih igrača koje sam upratio. Nije problem ni u klauzuli, smanjila bi se cijena na oko tridesetak miliona ako je u tome fazon, ali opet ga se ne možeš riješiti jer nema ozbiljnih interesanata. :facepalm:


Ovaj Correa za 5 godina ima 20 golova, pa toliko je Curton zabio u prošloj sezoni, mislim čak i više od toga. I traže 55 miliona. :facepalm:

Za početak, ne bih bio ni zainteresovan za njegovu kupovinu jer nije ništa posebno, eventualno da za pola smanje cijenu pa da i razmisliš. Opet sa druge strane, problem je što ni nema nekih opcija na tržištu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jul 2019, 15:59

Mw ne treba nam napad, ako cemo igrati sa dva spica imas 3 napadaca dakle sva 3 ce se dosta naigrati, okrenuti se drugim stvarima tj centralni vezni i jos jedan stoper.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 19 jul 2019, 16:07

j. correa nije spic igrac, decko je nesto izmedju krilnog napadaca i ofanzivnog veznog, u laziju je igrao ovu drugu poziciju koju je igrao luis alberto pretprosle sezone, dakle iza immobilea, al pokrivao je i lijevu stranu, dakle imao je slobodu kretanja

decko je sjajan igrac, al nema zavrsnicu, da ima, bio bi vrhunski igrac i ne bi bio u laziju... kako god, nema tih para za koje bi ga lotito prodao, nikad nije prodavao najbolje igrace odmah nakon jedne dobre sezone (hernanes, candreva, immobile, zarate, luis alberto, de vrij, felipe anderson, keita, sergej itd), ista sudbina ceka i j. correu

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la L-Train » 19 jul 2019, 16:14

Polupo si loncice,ne pricaju ljudi o Correi iz Lazia.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jul 2019, 16:15

Chingi sve je uredu rijec je o Angel Correi :)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 19 jul 2019, 16:22

my bad, skoro je ovdje pisano o j. correi, pa rekoh o njemu je rijec...

ne dopustam da se j. correa tako omalovazava, morao sam branit cast i njegovu i naseg kluba :kafa:

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 jul 2019, 16:36

Oprošteno ti je ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 19 jul 2019, 16:59

Za Coreu 50mil? :urnebes:
Pa onda dodaj jos nekih 25mil i dovedi Depaya i Fekira, a rasprodaj ta silna krila i jednog napadaca i eto para. Vjerujem da mozes dovesti obojicu za 70-75mil s nekim bonusima, ako nista.
I Debmele iz Lyona bi mogao biti opasan napadac, ali ne moze on uz Piateka igrati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jul 2019, 17:31

Oj ja provale Chini dragi, mene stid umjesto tebe. :urnebes:



Sad vidim da su ovi naši odigrali 1:1 protiv amatera i da su prvu konkretnu akciju napravili tek u 68-oj minuti. Baš obećavajuće. :mrgreen:

Mislim, nisu nešto previše ni bitne ovakve utakmice, ali su dobar indikator da na neke igrače ne možeš računati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 19 jul 2019, 17:45

rope11 je napisao/la:Oj ja provale Chini dragi, mene stid umjesto tebe. :urnebes:
jest jbg, al pisalo se ovdje o j. correi ranije, tako da to morate uzet u obzir :mrgreen:

al nek taj komentar ostane za ubuduce, ako milan bude trazio j. correu :kafa:

Avatar
soe
Postovi: 957
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la soe » 19 jul 2019, 18:49

Correa nije napadac on je igro krilo ili poluspica tako da ne znam kakvo je to poredenje njega sa Kutroneom. Svakako da je Correa vise na cijeni od Kutronea ima dosta vise jakih utakmica dokazanihi dolazi iz daleko bolje ekipe i on bi bio dobro pojacanje za Milan.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la L-Train » 19 jul 2019, 18:57

soe je napisao/la:Correa nije napadac on je igro krilo ili poluspica tako da ne znam kakvo je to poredenje njega sa Kutroneom. Svakako da je Correa vise na cijeni od Kutronea ima dosta vise jakih utakmica dokazanihi dolazi iz daleko bolje ekipe i on bi bio dobro pojacanje za Milan.
A vi bi da uvalite Correu za 55 miliona,a da dovedete Hamu za 50,jeste pametni :mrgreen: dobar je on igrac,ali ne za vise od nekih 35 miliona,sve iznad toga pljackate Milan.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jul 2019, 19:17

Nebitno šta je, stvar je u tome da je ofanzivac i da je cifra od 20 golova za 5 sezona više nego mizerna statistika i da je ova cifra koja se traži za njega nerealna. Možda ne stoji usporedba sa Curtonom jer je on čist špic, ali je u prvoj profesionalnoj sezoni dogurao do dvadesetak golova kao REZERVA, za šta je ovom trebalo pet sezona.

A nije ni da poredim stopera sa Curtonom, poredim ga sa krilom/SS kojem i jeste između ostalog posao zabijati golove.
Ako ćemo i asistencijama kao bitnom parametru za ovakav profil igrača, ovaj ih ima 18, u prosjeku 3,6 asistencija po sezoni. I to je daleko od senzacionalne statistike. :roll:


Milan ga sigurno neće platiti više od 30 miliona, ako uopšte dođe do kupovine. Mada je upitno koliko uopšte ima istine u ovim pričama jer su sami danas rekli da je većina igrača sa kojima se povezujemo lažna informacija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.