AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 avg 2019, 14:15

Pa i drugi se zezaju. :mrgreen:
Mada ako ga potkačiš, možda i provjeri IP adresu... nije vrijedno rizika. :think:

Nego dosta ovih gluposti, izgleda da je Ajax demantovao da će dovesti Olma. Jučer je njegov otac (agent) pričao kako se Milan ozbiljno interesovao i da se nisu čuli otkako je Leonardo otišao... ove priče oko Ajaxa su samo upozorenje da se pokrenu. I dalje se nadam da će Boban to riješiti.


Fascinantno je kako Rodriga od Atletica djele samo medicinski pregledi i da momak samo čeka da uhvati let za Madrid, a ovi ne popuštaju oko cijene Koreje, iako je njegov odlazak usko povezan da bi se mogao potpisati ovaj drugi.

Drago mi je što ni Milan ne podliježe pritisku, ne idu dalje od 38m+bonusi. Ne znam što ovi jedu go.vna i odugovlače, ovo što Milan nudi je i previše. Tražiti 55 miliona na igrača koji ima 3 gola i 2 asistencije, tragikomično. :roll:


Silva se i dalje poziva na ove utakmice, transfera ni na vidiku. :damn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la jasko_juve » 16 avg 2019, 14:18

rope11 je napisao/la:Pa i drugi se zezaju. :mrgreen:
Mada ako ga potkačiš, možda i provjeri IP adresu... nije vrijedno rizika. :think:

Nego dosta ovih gluposti, izgleda da je Ajax demantovao da će dovesti Olma. Jučer je njegov otac (agent) pričao kako se Milan ozbiljno interesovao i da se nisu čuli otkako je Leonardo otišao... ove priče oko Ajaxa su samo upozorenje da se pokrenu. I dalje se nadam da će Boban to riješiti.


Fascinantno je kako Rodriga od Atletica djele samo medicinski pregledi i da momak samo čeka da uhvati let za Madrid, a ovi ne popuštaju oko cijene Koreje, iako je njegov odlazak usko povezan da bi se mogao potpisati ovaj drugi.

Drago mi je što ni Milan ne podliježe pritisku, ne idu dalje od 38m+bonusi. Ne znam što ovi jedu go.vna i odugovlače, ovo što Milan nudi je i previše. Tražiti 55 miliona na igrača koji ima 3 gola i 2 asistencije, tragikomično. :roll:
Veca je tragedija sto neko trazi uopste takvog igraca i samim tim daje tolike pare. Mlada ekipa koja bi mogla dobrih stvari uraditi..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 16 avg 2019, 14:46

rope11 je napisao/la: Žali bože da se propusti prilika za Olmom.


Sve je kriv Suso jer je opet sve omađijao da je dobar igrač. Znači, ako se radi njega ne uzme novi veznjak, treba ga objesiti ispred San Sira ako opet flopne. :puke:
Nemas ti pojma, Suso je odlican na AMF i barem do zime se moze sa njim. Koji ce ti vrag Olmo, bacas pare na neiskusnog igraca. :urnebes:

Ma uceram i Korei vise, daj furaj do zime sa ova 3 napadaca sto imas + Borini/Samu mogu odigrati tu ako ih ne mozes prodati trenutno. Borinija imas i kao backup opciju za Donarumu, Benacera, Calabriu, Susa i Paquetu. :urnebes:

Daj tog jakog veznjaka da upadnemo na guzicu i idemo do zime tako.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 avg 2019, 14:55

Vidjeti ćemo koliko će biti odličan. Dajem mu vremena do novembra. :kafa:


I šta poslije zime?

Olmo je vjerovatni budući wc igrač, od Susa nema ništa. Kamo sreće da ga prodaše, bojim se da je njegova prodaja bila usko vezana uz novog veznjaka. Ovako se možemo yebati, niko neće da ide.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 16 avg 2019, 14:58

Rope sta si navro na Susa. To ostali ko nesto bolji od njeg pa da ga tjeramo aa. Lik je evo par sezona uvijek jedan od bolji igraca ekipe i mi bi njeg da se kutarisemo a hamelja pun Milano.
Daj da se rijese ovi nehljebara prvo a Suso nije najveci problem.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 16 avg 2019, 15:08

Suso jeste problem, treba da je nosilac igre, takav bude 1 mjesec i ispari. Problem je i njegov način igre, svaki kontranapad uspori, ima taj višak potez. A i postavke igre su mu išle na ruku. Treneri u ACM su posljednjih sezona igrali: daj loptu Susu pa šta uradi. U pravu si, ima većih poluproizvoda u klubu od nj, ali od tih likova ne očekuje se veći učinak. Prodaja Susa je "najbezbolniji" način za namaći neki solidan novac, a da ekipa puno ne izgubi.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 avg 2019, 15:13

Upravo to, problem je nekonstantnost i činjenica da on ni nije prava desetka ustvari.


Ima gorih, ali on je jedan od igrača na kojima možeš zaraditi, pa je zato bilo predviđeno da se žrtvuje za drugog veznjaka. Međutim, klasično sve prevari i odigra dobre pripemne utakmice uz prva dva mjeseca lige i onda fajront, vrati se možda tamo u aprilu.


Što se mene tiče, može on i ostati, ali gdje imati tako skupog igrača na klupi? I od čega uzeti drugog veznjaka?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 avg 2019, 15:21

Govori se dosta da smo skoro zavrsili ovog Neuhause iz Gladbaha, decko je fkt dobar, imao je odlicnu proslu sezonu u BL, nebi to uopate bio los transfer.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 avg 2019, 15:32

Ko je taj pokemon? Ne znam, vrlo rijetko ih pratim.


Mada nešto sam čitao o tome, navodno dogovaraju transfer za narednu godinu, gdje će biti u zadnjoj godini ugovora i gdje će otići ispod cijene. Mada mi je tu nešto sumnjivo, ako je tako dobar, kao da bi klub dozvolio da ga na taj način izgubi. :think:

Ali u globalu slabo vjerujem u ove priče "osigurao ga je za narednu godinu"... par puta smo čitali takve stvari, pa se na kraju ispostavi kao šuplja.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 16 avg 2019, 15:32

Neki bi da ostave Borinia i Samua i poslije pljuju i klub i sve jer smo rasulo. Zbog takvih debila nas Juve i ostali rasture svake godine.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 16 avg 2019, 15:35

ronaldo99 je napisao/la:Govori se dosta da smo skoro zavrsili ovog Neuhause iz Gladbaha, decko je fkt dobar, imao je odlicnu proslu sezonu u BL, nebi to uopate bio los transfer.
Koliko sam upratio to dogovaraju za sljedece ljeto.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 16 avg 2019, 15:52

Fantasista je napisao/la:Neki bi da ostave Borinia i Samua i poslije pljuju i klub i sve jer smo rasulo. Zbog takvih debila nas Juve i ostali rasture svake godine.
Činjenica je da smo u qurtzu desetljeće, Silvio i nj ne zainteresovanost za klub, pa onaj švercer iz Kine, tek sada je neki normalan vlasnik sa nekom vizijom (makar to značilo povećati vrijednost i prodati). Ti polufabrikati su proizvod te situacije. Vremena su promijenjena, ljudi sa više novca su kupili klubove. Mi trenutno nismo u mogućnosti da kupujemo WC igrače zbog cijene i plate koju traže, a nismo više ni nivo Reala da neki igrač zahtjeva da dođe. Ne možeš prodati igrača koji je dobar (Suso) za ozbiljne pare, a kamo li Borinia i sl. bratiju. Nadam se da Maldini ima upola viziju, kao što je bio igrač. Znamo svi koliko voli Milan i kako nije želio da se kocka imenom sa razno raznim Li-evima
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 16 avg 2019, 15:58

Neuhaus je jedan od one plejade mladih njemačkih talenata, centralni veznjak, onako solidan igrač koji ima dobar potencijal, ne bi to bio loš transfer.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 avg 2019, 16:00

SonVolt je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Govori se dosta da smo skoro zavrsili ovog Neuhause iz Gladbaha, decko je fkt dobar, imao je odlicnu proslu sezonu u BL, nebi to uopate bio los transfer.
Koliko sam upratio to dogovaraju za sljedece ljeto.
Moguce cak ako bi se uspjeli dog i na zimu da dodje. Decko zna lopte, bas onako CM po mjeri sto nam fali

Avatar
muha milanez
Postovi: 5796
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 16 avg 2019, 16:02

Čim je centralni veznjak, talenat iz Njemačke mora valjat. Odavno takvi momci prolaze neopaženo od strane uprave, al' to je relativno zbog Galeta i Berle koji su sve pustili niz rijeku a dovodil otpad koji nije niko drugi htio uzeti.

Maldini i Boban :salut:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 avg 2019, 16:06

Zna i Borini lopte, prva violina pripremnih utakmica. :mrgreen:


Ne znam, imamo previše ovih "nit smrde nit mirišu" igrača, a ni taj njemac ne odstupa daleko od toga. Naredni transferi bi trebali uključivati kvalitetne igrače ili potencijale poput Olme.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 avg 2019, 16:14

Kao CM prosle sezone decko je dao 3 gola i 9 asistencija, vrijednost na TM mu je sad 22 mil.

Ako ga uspiju dog bice to dobro pojacanje sig.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 16 avg 2019, 16:33

milanist je napisao/la:Rope sta si navro na Susa. To ostali ko nesto bolji od njeg pa da ga tjeramo aa. Lik je evo par sezona uvijek jedan od bolji igraca ekipe i mi bi njeg da se kutarisemo a hamelja pun Milano.
Daj da se rijese ovi nehljebara prvo a Suso nije najveci problem.

Još uvijek je Suso top 3 igrač u našoj ekipi, kakav god da je, samo što to mnogi osporavaju, ne kontaju ili neće da kontaju...

Baš tako druže, prodaš 3 hamelja, bolje nego Susu, bolje i manje igrača na raspolaganju, ali kvalitetnijih, igra se bez Evrope i može se izgurati, ali pod uslovom da imamo jednog majstora u ekipi.

Ovdje se svaki dan izmišljaju neka nova imena, neki novi "talenti", nedokazani igrači i sl.

Ne kontam kako ljudi ne shvataju, da nam ti talenti trenutno neće donijeti ništa spektakularno, a nama treba TRENUTNO RJEŠENJE.

Rope bi ostavio Francka, koji je panj za ovu formaciju i za kojeg je Suso, uz sve svoje nedostatke, realno svemirski brod.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8307
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 16 avg 2019, 16:38

shevchet je napisao/la:Prodaš 3 hamelja, bolje nego Susu, bolje i manje igrača na raspolaganju, ali kvalitetnijih, igra se bez Evrope i može se izgurati, ali pod uslovom da imamo jednog majstora u ekipi.
Problem prodaje je taj što tri hamelja neće nitko da uzme.Mogu otići iz Milana za neku simbolicnu cifru da se oslobode plate.

Suso je kapitalac kao i Donaruma i Romagnoli na kojim se sada može uzeti velika para.

SuSo i Donaruma bi bili najbezbolniji,dobrih golmana ima vagon a Susa nikad nisam mirisao,.Od njih bi u kasu sjelo 100M :D

Avatar
muha milanez
Postovi: 5796
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 16 avg 2019, 16:40

Jedno su želje, mogućnosti su drugo. Jedno je trenutna politika poslovanja u klubu, a drugo je šta pojedini forumaši žele. Tako da, bespotrebno se vodi polemika oko tih stvari.

Ljudi koji su zaduženi za te stvari su cijeli život u fudbalu, tako da ne vidim neku veliku potrebu za polemisanjem tih stvari.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.