AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 29 avg 2019, 10:05

Meni se gadi kad neko upotrijebi termin "Mister X" jer ga je Galliani prvi upotrijebio one godine kad je navodno trebao doci Hamsik kada je bio u najboljim godinama,a na kraju je neki levat dosao vise se i ne sjecam :puke:

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 avg 2019, 10:08

Par finih mladica je doslo u Primaveru, bilo bi odlicno da i ovaj momcic dodje. Ocito da se ozbiljnije pristupa Primaveri koja je uzasna posljednjih godina. Mada jedva mi izbacimo nekog igraca, nikako zvijezdu, izuzmemo li Donarumu. Cak eto i za Cutronea smo uzeli kakve-takve ozbiljnije pare, sve ostalo truba, ostali na talentima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 avg 2019, 10:55

Ako ću išta zamjeriti Maldiniu je ovaj Mister xyz od trenera. Ostalo je gore nabrojao Gambler da ne citiram. Fakat smo postali prosjek u Italiji, a o ostalim da ne govorim. Nažalost
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 29 avg 2019, 12:02

Ma ne znam što se brinete, Milan je toliko veliki klub da se kad-tad mora vratiti u vrh talijanskog i europskog fudbala. Juventusu je trebalo 5-6 godina da stane na noge, tako da se ne brinem za Milan.


Što se tiče prelaznog roka, nisam zadovoljan jer se do sada nije doveo ni veznjak ni SS, ali ima još vremena tako da se nadam da će uspjeti uzeti to.

Vezni red je bolji od prošle godine, odbrana je ista, napad mi malo škripi, pa ćemo vidjeti kako će to sve izgledati. Suditi Gianpaolu poslije jedne utakmice je baš smiješno, prvo što su svi bili van svojih pozicija i ovakvu postavu sumnjam da ćemo vidjeti ikad više, pogotovo da Borini počinje na CMF.


Ali hajde, duga je sezona, može se svašta desiti, ekipa kao i svake godine ima moju punu podršku i mislim da će izvoriti top4

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 avg 2019, 13:58

Izgleda da je posao oko Koreje definitivno propao. :facepalm:


Sad im je alternativa Diaz, igrač koji se uopšte ne uklapa u 4312 formaciju jer nije ni blizu profilu napadača koji nam treba, a još manje se uklapa u 4321.
Ovdje je Giampaolo stavljen u nezavidnu situaciju, čitavo ljeto se nadao pojačanjima koje mu nisu doveli i sad će biti prinuđen eksperimentisati i prilagođavati formacije igračima. Tip trenera koji ni ne zna uopšte eksperimentisati. Katastrofa u najavi, neće on još dugo opstati na klupi.


Nevjerovatno koliko loš posao su uradila ona dvojica, bukvalno da ih samo šutneš nogom iduće ljeto kad se opet ne izbori LŠ. A sa ovom ekipom se definitivno neće u top 4, a upitan je i top 6.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 avg 2019, 15:14

Kakav li je Paulinho, mislim da je ponovo u Kini? On se mogao kao i Oscar naigrati u Evropi, ali bjeze za parama. Mozda se mogao smuntati makar na posudbu jednu sezonu, ako nije preskup, a dobar bi bio u vezi, ne sjecam se je li star previse. :D
I Oscar se spominje, mada mi to zvuci nerealno. Daj Zyjecha, j3bemu misha. Daj Tonalija. Daj nekoga.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 29 avg 2019, 15:35

Nema potrebe za sikiracijom, nit mister ima potrebe da tek nakon jedne odigrane tekme mijenja formaciju, jest bili ocajno al samo moze biti bolje.

Ja mislim da se ovdje radi o prilagodjavanju formacije za Susa, znaju da je on najbolji igrac tima i zele da iskoriste njegov puni potencijal i znaju da je to moguce samo ako Suso igra na krilu stoga i razmisljaju o povratku na 4-3-3, medjutim onda se mora reci da su napravili fulu, jer cijelo ljeto uigravala se 4-3-1-2 i dovodjena su pojacanja u skladu s tom formacijom.
Sada nema smisla tek tako lagano ponovo prelazit na 4-3-3 kad nemamo kako treba lijevog krila.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 avg 2019, 15:41

U qurcu najbolji igrač. Više tumor kojeg se ne možeš riješiti i kojem se moraš prilagođavati kao da je yebeni Messi, a ne neko ko ne umije odigrati više od 2 mjeseca dobrog fudbala. :roll:


Ne znam što ga se više ne ****.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 avg 2019, 16:22

Pa sro rope reče nije Mesi da moraš ekipu njemu prilagođavati, a i ako ga smatraju toliko dobrim zašto se odmah nisu odlučili za tu varijantu i u skladu s tim odradili mercato
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 avg 2019, 16:38

Ma taman posla nešto podređivati yebenom Susu.

Neka se nosi u qurac. Ako je Curton otjeran mimo svoje volje, onda se i ostatak družine može ukloniti, milom ili silom. U ovom momentu bih pristao i na 20 miliona, samo da ga više nose iz kluba.


Nemaju ovi više nikakvu strategiju, sad će krenuti panične kupovine polovnjaka. Diaz i De Paul, wow, možda izborimo LE.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 avg 2019, 16:43

Znači slijedi ponovno kupovina da se broj popuni. I onda se kuka kako se riješiti Laxalta, Strinića i sličnih poluproizvoda kojih je već sad klub prepun.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 29 avg 2019, 17:05

rope11 je napisao/la:Ma taman posla nešto podređivati yebenom Susu.

Neka se nosi u qurac. Ako je Curton otjeran mimo svoje volje, onda se i ostatak družine može ukloniti, milom ili silom. U ovom momentu bih pristao i na 20 miliona, samo da ga više nose iz kluba.


Nemaju ovi više nikakvu strategiju, sad će krenuti panične kupovine polovnjaka. Diaz i De Paul, wow, možda izborimo LE.
Joj kad Susinho odigra maestralno protiv Brescie, sve ćeš džabe pisati... :lol:

Shvati i pomiri se Pero, da mi tehnički boljeg igrača od njega nemamo, jedino Paque još vrijedi.
Znači nije to do Suse, nego kao što si i rekao, do ova dva debila, što svakih 7 dana izmisle novo ime, koje ode na kraju ili u Inter, ili u Napoli ili u polovne ekipe u Španiji i Engleskoj, samo ne dodje kod nas...

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 29 avg 2019, 17:47

Po izvještajima sa treninga Paquetta bi mogao na klupu :urnebes:

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 avg 2019, 17:53

Mene to puno ni ne iznenađuje, on meni i na utakmici djeluje nezainteresovano i neozbiljno
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 avg 2019, 18:27

Proslu tekmu je Paqueta bio toliko spor i nezainterezovan, ja ne znam kako on misli dokazati svoj talenat i uzdici se na visi nivo kad se u ovakvom Milanu ne moze nametnuti. Ili ce biti samo jos jedan brazilac u nizu koji ce ostati upamcen kao talentovani tehnicar, a Milanu bacene pare kao i nerijetko do sad.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 avg 2019, 18:58

Brate, koliko analiza na osnovu jedne utakmice. :zzz:

Em je propustio čitave pripreme em je igrao sa yebena tri igrača na pogrešnim pozicijama. I to kakva igrača, Hakan, Suso i Borini. Baš čudno što je izgledao loše, što li bože. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 29 avg 2019, 19:47

Ne znam vrijedi li uopšte komentarisat igrače, jer je trener jedini krivac zbog njihove katastrofalne igre. Zayebo je stvar i to je to, nek proba sad sa dvojicom iza napadača, Suso nek se izvači više na lijevu stranu u što i ne sumnjam da će forsirat.. Samo je problem što na toj lijevoj strani niže djeluje Calabria koji ne zaslužuje mjesto u timu, Conti kakav god bolji je od njeg..

Theo tenira pa se nadat da će se i on ubrzo vratit u ekipu, RR klupirat trajno.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 avg 2019, 20:24

rope11 je napisao/la:Brate, koliko analiza na osnovu jedne utakmice. :zzz:

Em je propustio čitave pripreme em je igrao sa yebena tri igrača na pogrešnim pozicijama. I to kakva igrača, Hakan, Suso i Borini. Baš čudno što je izgledao loše, što li bože. :zzz:
Rope rope, uopšte ne komentarišem igru nego kako mi je djelovao mlako, nezainteresovano. Barem sam ja stekao takav dojam.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 29 avg 2019, 20:27

Ništa čudno, još jedan u nizu koji će propasti u Milanu. Takav igrač bi sa Pepom ili Klopom postao jedan od najboljih.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 avg 2019, 20:54

I ja bih djelovao mlako i nezainteresovano da igram sa Susom, Hakanom i Borinijem u veznom redu. :mrgreen:

Tu večer su svi djelovali užasno osim golmana i dva stopera, teško je upirati prst u nekoga. Problem je bio u nekim drugim stvarima, a ne konkretno pojedincima.


Hvala qurcu, ode lezbejka u Torino. :kralj:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.