AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meskalin
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 apr 2021, 12:40

Svaki igrac na svijetu ce prvo pokusati da dobije bolju platu prije potpisa novog ugovora, pa tako i nasi "mezimci" :D ali relano ko pozeli ici iz kluba, toga nista nece zaustaviti na njegovom naumu.... :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 apr 2021, 15:37

Ma nije istina to oko Kessija, i vi ljudi u svašta vjerujete što pročitate na internetu.

On je najmanji problem, više puta je ponovio da se u Milanu osjeća kao kod kuće i da želi ostati i nema ni najmanje dileme da će se to desiti. Nadam se da će uz novi ugovor dobiti i kapitensku traku, jedina osoba koja uz Calabriju to zaslužuje u ovom klubu.


Problem su Hakan i Donaruma, ali nekako vjerujem da će se i sa njima rješiti novi ugovori. I onda bogu hvala, noga obojici naredne sezone, gade mi se obojica.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16320
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 15 apr 2021, 17:30

Isto tako svaki dobar i ambiciozan fudbaler zeli igrati najvisi nivo fudbala, a to je Liga Prvaka kao i borba za osvajanje lige, trofeje... ljubav na stranu, ali pare i najvisi nivo fudbala je cilj 99,9% igraca, narocito danas u ovaj ludi vakat gdje su cifre enormne.

Zato mi jednostavno moramo izboriti LP, ne samo ove sezone, vec i narednih godina ako hocemo da nam ostanu najbolji igraci i ujedno dovodimo iste ili jos bolje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4106
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 15 apr 2021, 20:23

rope11 je napisao/la:
15 apr 2021, 15:37
Ma nije istina to oko Kessija, i vi ljudi u svašta vjerujete što pročitate na internetu.
Cinjenica je da mu je bio ponuđen novi ugovor od 3.5 miliona i da je to on odbio pa ce na ljeto nastaviti pregovore.
Beduin je napisao/la:
15 apr 2021, 17:30
Isto tako svaki dobar i ambiciozan fudbaler zeli igrati najvisi nivo fudbala, a to je Liga Prvaka kao i borba za osvajanje lige, trofeje... ljubav na stranu, ali pare i najvisi nivo fudbala je cilj 99,9% igraca, narocito danas u ovaj ludi vakat gdje su cifre enormne.

Zato mi jednostavno moramo izboriti LP, ne samo ove sezone, vec i narednih godina ako hocemo da nam ostanu najbolji igraci i ujedno dovodimo iste ili jos bolje.
Potpis. Sto bi neko rekao Donnarumma je golman sto se pojavi jednom u 20-30 godina i vec je 5-6 godina u Milanu Romano je nedavno objavio detalje proslog produzenja i kako mu je PSG nudio 12 miliona godisnje,limuzinu itd međutim tad je Donnarumma nakon sto je Raiola otisao s pregovora sjeo i potpisao ugovor.

Milan vec duze vrijeme ne igra na vrhunskom nivou i razumijem momka. Uostalom ceka se da se vidi hoce li Milan ostvariti plasman u LP tako da novi ugovor za njega ne bi trebao biti upitan.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 15 apr 2021, 21:50

Nametnuto je takvo razmišljanje da je igrač postao veći od bilo kojeg kluba, u startu loše i nema se tu šta arugmentovano raspravljati, stvar različitih karaktera i poimanja o svijetu/ljudima generalno.

Taman da mi je rođeni brat, kada se ovako šprdaju sa imenom kluba, ne bi ih zadržavao.
Pokušati sada produžiti ugovor a onda prodati čim prije.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11341
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 apr 2021, 23:14

OldFashioned je napisao/la:
15 apr 2021, 21:50
Nametnuto je takvo razmišljanje da je igrač postao veći od bilo kojeg kluba, u startu loše i nema se tu šta arugmentovano raspravljati, stvar različitih karaktera i poimanja o svijetu/ljudima generalno.

Taman da mi je rođeni brat, kada se ovako šprdaju sa imenom kluba, ne bi ih zadržavao.
Pokušati sada produžiti ugovor a onda prodati čim prije.
:clap:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 apr 2021, 18:23

Gospodski potez Maria da se odrekne martovske plate.


Neki mogu i učiti na njegovom primjeru. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16320
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 16 apr 2021, 18:43

Sad citam, svaka mu cast. Sad u ovim teskim momentima za svaki klub da igrac se odrekne mjesecne plate iz moralnih razloga (povreda), bas za postovanja i pohvale.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4106
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 16 apr 2021, 20:02

Nije se odrekao plate vec je preusmjerio u humanitarne svrhe. Sto je svakako pohvalno.

Druga stvar je sto nema vise ljubavi u fudbalu odnosno to je danas prava rijetkost. Sad ce neko uzeti Calabriju kao primjer međutim Calabrija nije klasa kao Donnarumma. Fudbal je njima posao, fudbal ne moze svako da igra i na kraju krajeva fudbal donosi enormnu zaradu industriji fudbala tako da igraci uzimaju svoj dio kolaca. Donnarumma je mogao dosad biti u PSG-u ali nije odbio je njihovih 12 miliona i potpisao za Milan za mnogo manje uslove i ako Milan osigura LP on će ostati i tu mu ne treba suditi jer potpisati za Milan u onako klimavoj situaciji je odraz njegove lojalnost ali isto tako igraci njegove klase zaslzuju da igraju na najvecem mogucem nivou.

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 apr 2021, 20:09

Pa dobro, kako sam shvatio to je odluka kluba da se preusmjeri u humanitarne svrhe, što ne mjenja činjenicu da se odrekao plate.

Fer i pošteno od njega, dok jedno "dijete Milana" ucjenjuje klub i izvoljeva nemoguće uslove. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11341
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 16 apr 2021, 20:34

meepo je napisao/la:
16 apr 2021, 20:02
Nije se odrekao plate vec je preusmjerio u humanitarne svrhe. Sto je svakako pohvalno.

Druga stvar je sto nema vise ljubavi u fudbalu odnosno to je danas prava rijetkost. Sad ce neko uzeti Calabriju kao primjer međutim Calabrija nije klasa kao Donnarumma. Fudbal je njima posao, fudbal ne moze svako da igra i na kraju krajeva fudbal donosi enormnu zaradu industriji fudbala tako da igraci uzimaju svoj dio kolaca. Donnarumma je mogao dosad biti u PSG-u ali nije odbio je njihovih 12 miliona i potpisao za Milan za mnogo manje uslove i ako Milan osigura LP on će ostati i tu mu ne treba suditi jer potpisati za Milan u onako klimavoj situaciji je odraz njegove lojalnost ali isto tako igraci njegove klase zaslzuju da igraju na najvecem mogucem nivou.
Ne slažem se s tobom prijatelju, al nikako.
Nije isto kad Hakan ucjenjuje klub il kad to isto radi Donaruma. Prvi je tu došao i odradjuje posao, nema tu ljubavi.
Drugi je dijete Milana, tu je odrastao i dobio priliku da zaigra za prvi tim. To moraš cijeniti.
Il Club più titolato al mondo!

Ruicosta
Postovi: 259
Pridružen/a: 05 okt 2020, 20:45
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Ruicosta » 16 apr 2021, 20:39

Ja ni sad ne mogu doc sebi i prihvatit da smo mi doveli Mandzukica koji haman dvije godine ne igra fudbal. A najzalosnije je to da sam bio mozda i jedini ovde koji to govorio tad kad ga se dovodilo.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 16 apr 2021, 20:53

Odrekao se Mario, a ovi odlučili da onda to ode u humanitarne.
MARIO MAJSTORE, malo je u današnji vakat ovakvih ljudi/igrača !
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11341
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 16 apr 2021, 22:46

Donaruma
Tomori-Kjer-Romagnoli
Dalot-Kessie-Benaser-Teo
Hakan
Leao-Rebic

Bilo bi zanimljivo ovo vidjeti
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 16 apr 2021, 23:27

Hajdemo reći da je Mandžukić uradio dobru stvar ali tako je trebao uraditi sa čitavom svojom platom u Milanu pošto ništa nije ni uradio.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 16 apr 2021, 23:29

Eh yebi ga sad burazeru, najbolje da se svaki put kada je igrao nekoliko loših utakmica odrekao plate taj cijeli mjesec u klubu za koji je igrao.
Kako smo mi pošten narod, svi bi baš tako uradili zar ne ? Pih...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4887
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 16 apr 2021, 23:32

Opet sudite igracima a da ne znate sta oni imaju dogovoreno sa celnicima kluba. Nijedan novinar ne moze znati sta su pricali npr. Maldini i Donnaruma oko novog ugovora,a vi se stalno kacite na te teme a jedini su vam izvori rijeci tih nekih novinara i ono sto se plasira u medije.
Razumijem ja da se o necemu ovdje mora pisati i sam prvi cu kritikovati i Hakana i Gigija onda kada se sve sazna,ali do tad nemam nikakvog prava kritikovati nekoga a da ne znam cijelu pozadinu priče.
Mozda imaju usmeni dogovor s Maldinijem da se to sve odradi kada se sezona privede kraju,to niko ne moze znati osim njih.
Zadnja izjava Raiole koju sam ja vidio i da je zvanicna je bila ona kada je rekao da mediji ostave Gigija na miru i da je on posvecen klubu.
Mario :salut:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 16 apr 2021, 23:49

Imamo dobru pozadinu od zadnjeg puta kada je naš golmančić otezao sa ugovorom.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11341
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 apr 2021, 00:23

Mi nikad nećemo ni znati kompletnu priču, al to sto do sada nije potpisao ugovor meni je dovoljno, pogotovo kad znamo sta se sve dešavalo prošli put
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 17 apr 2021, 20:22

celikmilan je napisao/la:
16 apr 2021, 23:27
Hajdemo reći da je Mandžukić uradio dobru stvar ali tako je trebao uraditi sa čitavom svojom platom u Milanu pošto ništa nije ni uradio.
Potpisujem!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t, galia95 i 9 gostiju.