AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 28 jul 2021, 06:23

Rope druže niko od nas nije sretan sa ovim ovdje što ima se ali je tako. I ja se nadam da će doći Vlašić i neko desno krilo ( nisam za Iličića jer se bojim da će biti kao Caldara). Ne vidim da će Diaz biti mnogo slabiji od Depresoglua. Mlada jeste ekipa ali iskusniji su za godinu, mogu samo bolje. Uz ove mjere štednje neće biti nešto posebno poznatih imena.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 28 jul 2021, 11:14

Danas je sastanak sa Kessijevim agentom za produzenje ugovora,nadam se da ce se to danas rijesiti,spominje se cak da ce mo dati Kessiju 7mil po sezoni.

Druga stvar Vlasic definitivno zeli da dodje kod nas i on jasno trazi da ga rusi puste,nasi nude otprilike sad 5mil plus otkup od 25 mil iducu sezonu. Rusi zele sve pare odmah. Ovo ce biti natezanje do kraja prelaznog roka,al treba nastaviti pritiskati njima se ne isplati imati nezadovoljnog igraca u ekipi.

Sa Nikolom i jednim desnim krilom mi bi bili za nekih 30% jaca ekipa

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 28 jul 2021, 11:23

Koliko sam ja shvatio njima nije problem što bi sad dobili 5 a sljedeće godine 25 mil, već što nasi ne žele obavezu već opciju otkupa ugovora koja bi postala obavezujuca ukoliko se plasiramo u LP
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 jul 2021, 15:12

Samo da u tom preseravanju ne izgube igrača, po ko zna koji put. Sreća pa Vlašić forsira transfer, ali ne vjerujem ni da će i on još dugo čekati i rizikovati da ostane još jednu godinu u Rusiji. Ako neće Milan, ima ko hoće... prosta računica.


Ja se mogu staviti u poziciju CSKA i razumjeti zašto ovo koče, zapeli su u dugove i žele garant da će dobiti taj novac, a ne da rizikuješ da se npr. teže povrijedi i da ga Milan vrati nazad.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 jul 2021, 19:04

Sad su opet pocele price oko Isca,da bi ga mogli dovesti za 18mil.

Nego ja se nadam da ce nasi ove sezone zadrzati Pobegu,ja od njega ocekujem da bude iznenadjenje sezone kod nas :) ne znam al on je meni bio bas dobar u Speziju proslu sezonu,u 20 tekmi kao vezni je dao 6 golova

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2021, 20:10

Istina je samo jedna - nemamo pojma ni mi niti mediji koga ganjaju i sa kim pregovaraju Maldini i ekipa. Tako je otkako je Maldini doveden na ovu funkciju.

Ja ocekujem neki boom, iznenadjenje u Maldinijevom fazonu. A ako ga i ne bude, Boze moj.
Pobega ce, po svemu sudeci, ostati u Milanu ako ne dodje neka primamljiva ponuda za keš. Trebace nam igraca u sredini zbog januara-februara i AKN-a. Osim ako ce rizikovati do zime pa tad ganjati zamjenu za Kessia-Benacera u tom periodu, sto bi bilo pogresno radi uigranosti i poznavanja ekipe.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 jul 2021, 10:52

Beduin je napisao/la:
29 jul 2021, 20:10
Istina je samo jedna - nemamo pojma ni mi niti mediji koga ganjaju i sa kim pregovaraju Maldini i ekipa. Tako je otkako je Maldini doveden na ovu funkciju.
Pa vidi mediji znaju s kim pregovaraju. Druga je stvar sto se nema para i sto ti dealovi ne prolaze. Da Maldini ima dodatnih 100 miliona dosad bi sve bilo rijeseno.

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 jul 2021, 11:27

meepo je napisao/la:
30 jul 2021, 10:52
Beduin je napisao/la:
29 jul 2021, 20:10
Istina je samo jedna - nemamo pojma ni mi niti mediji koga ganjaju i sa kim pregovaraju Maldini i ekipa. Tako je otkako je Maldini doveden na ovu funkciju.
Pa vidi mediji znaju s kim pregovaraju. Druga je stvar sto se nema para i sto ti dealovi ne prolaze. Da Maldini ima dodatnih 100 miliona dosad bi sve bilo rijeseno.
Nevezano za same pare, poenta je da mediji dosta spekulisu, nagadjaju, a ljudi se primaju i odatle silni komentari.
Milanu treba AMF i eto odmah 10 imena po medijima. Treba Milanu RW, eto kojekakvih te maldica po Francuskoj 1. i 2. ligi, te iz Rusije, te odave, te odande. I tako dalje. Isto kao i prethodnih sezona.

A Maldini odjednom dovede Thea. Tonali Interov, pa blizu Juveta, a onda se mi umijesasmo i uzesmo ga. Pa Diaz u po nicega na pozajmicu, pa Dalot, pa Tomoria odjednom krenu prica kad je vec sve dogovoreno cini mi se bilo. Za Saeleta niko nikad cuo i odjednom nam dodje. Kalulua besplatno dovedosmo, niko za njega cuo niti spominjao. Cak i ovaj Balo se spomenuo par dana pred zavrsetak transfera, bez ikakvih spekulacija.

Mislim, nisu to neka zvucna imena, a ima ih jos da ne nabrajam, ali je cinjenica da se radi u tisini i ciljano dovode igraci, spram mogucnosti i totalno kontra imena koje se po medijima provlace sedmicama i mjesecima. Uglavnom dovedemo za nase uslove i budzet i po nekog znatno skupljeg igraca svake sezone, nebitno da li ga otkupimo na kraju sezone ili odmah isplatimo. Vise volim ovakve igrace poput Thea ili Tomoria koje pratis, isprobas i kupis a kasnije vrijede duplo, nego da se zaletimo i skrsimo pare na "imena" kojima se ni ne igra vise ozbiljan fudbal. Ili "igracine" nakon jedne sezone u nekom osrednjem klubu, poput Leaoa sto smo se zaletili, a da cak i u prethodnom klubu nije imao statisticki bajnu sezonu, ali on je pracen i jos ranije od strane Moncade ja mislim, nekad valja i rizikovati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 jul 2021, 11:40

Naumpade mi onaj Japanac iz Reala, Kubo. Spominjao sam ga i ranije ovdje, doveden u Real kao ogroman talenat. Prije 2 godine u Mallorci igrao odlicnu sezonu, te sezone sam ga u dosta utakmica gledao. Prosle sezone je izgleda dosta oscilirao sa formom i minutazom, ali je i dalje mlad i imam osjecaj da bi moglo od njega biti hajra.
Ali kamo srece da mi imamo dobro desno krilo pa uz njega gurati i ovakvog igraca. Real kao i Chelsea radi, nakamara tih talenata i gura ih po posudbama, kasnije momci odu i zdraviju sredinu i proigraju, a Realu kurko. Nikad necu zaboraviti npr. Salaha i De Brunea, Chelsea ih gurao na posudbu i prodao ih kasnije, a momci postadose medju najboljima u svijetu. Nadajmo se i Tomori da bude takav. :D
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 12:07

Ma znaju mediji qurac.
Znaju kada ekipi gori na nekoj poziciji i kada cijeli svijet očekuje da ta ekipa dovede pojačanje do tih i tih para (u sklopu mogućnosti), ovim novinarčićima to dođe kao volej i izvade svako moguće ime u tom rasponu love a koje bi bilo pojačanje za tu ekipu. Ima tu mnogo više špekulacija nego što je stvarno bilo razgovora baš sa tim igračima. Pa mediji žive za ovakve stvari.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 jul 2021, 14:14

Beduin je napisao/la:
30 jul 2021, 11:27
Nevezano za same pare, poenta je da mediji dosta spekulisu, nagadjaju, a ljudi se primaju i odatle silni komentari.
Milanu treba AMF i eto odmah 10 imena po medijima. Treba Milanu RW, eto kojekakvih te maldica po Francuskoj 1. i 2. ligi, te iz Rusije, te odave, te odande. I tako dalje. Isto kao i prethodnih sezona.

A Maldini odjednom dovede Thea. Tonali Interov, pa blizu Juveta, a onda se mi umijesasmo i uzesmo ga. Pa Diaz u po nicega na pozajmicu, pa Dalot, pa Tomoria odjednom krenu prica kad je vec sve dogovoreno cini mi se bilo. Za Saeleta niko nikad cuo i odjednom nam dodje. Kalulua besplatno dovedosmo, niko za njega cuo niti spominjao. Cak i ovaj Balo se spomenuo par dana pred zavrsetak transfera, bez ikakvih spekulacija.

Mislim, nisu to neka zvucna imena, a ima ih jos da ne nabrajam, ali je cinjenica da se radi u tisini i ciljano dovode igraci, spram mogucnosti i totalno kontra imena koje se po medijima provlace sedmicama i mjesecima. Uglavnom dovedemo za nase uslove i budzet i po nekog znatno skupljeg igraca svake sezone, nebitno da li ga otkupimo na kraju sezone ili odmah isplatimo. Vise volim ovakve igrace poput Thea ili Tomoria koje pratis, isprobas i kupis a kasnije vrijede duplo, nego da se zaletimo i skrsimo pare na "imena" kojima se ni ne igra vise ozbiljan fudbal. Ili "igracine" nakon jedne sezone u nekom osrednjem klubu, poput Leaoa sto smo se zaletili, a da cak i u prethodnom klubu nije imao statisticki bajnu sezonu, ali on je pracen i jos ranije od strane Moncade ja mislim, nekad valja i rizikovati.
Vidi za Tonalia je bilo spekulacija i prije nego sto je dosao u Milan, za Tomoria isto iako je bio zimski prelazni rok. Novinari su prvo spominjali Rudigera a onda se preslo na Tomoria.Za Maigana je bilo price sedmicu dvije prije.

Ono sto hocu da ti kažem , ne mogu novinari znati ko će tačno doći, ali mogu znati s kim klub pregovara.Agenti dolaze i odlaze iz sjedista kluba, isto tako Maldini putuje na razlicite sastanke, pa tu su i izvori iz klubova itd.

Jedan klub godisnje obavi preko 100 razgovora oko transfera igraca da li s agentima da li s klubom i naravno novinari vecinu toga pohvataju.

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 30 jul 2021, 15:05

Čitavo ovo vrijeme sve isto ide. Prvo se pojavi neka vijest pa onda u toku dana se to isto vrti uz neke promjene dok se ne pojavi totalni demant te vijesti i tako svaki dan. Ovaj Twitter treba izbjegavati ali znam isto da to neću napraviti.
Samo se nadam da oni imaju viziju šta žele da naprave i da ćemo mi to saznati kad bude vrijeme za to.

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 30 jul 2021, 19:21

#CorSport: Franck #Kessie asks for €7m, as well as #Ibrahimovic. #Milan offers €6m, bonuses included, because, right now, for the club, the Ivorian midfielder is not as important as #Zlatan.

Daj Kessie dosta ti je 6 miliona, potpisuj to.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 19:28

I sad će neko napadat Maldinija i društvo.

Čovjek prima 2.2 mil. sad hoće 7.
Bljak više.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 jul 2021, 19:44

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 19:28
I sad će neko napadat Maldinija i društvo.

Čovjek prima 2.2 mil. sad hoće 7.
Bljak više.
Ako zelis trofeje i dobre igrace moras dati pare,sta je tu cudno.

7 mil ce dobiti od sve ijednog kluba u engleskoj

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 19:52

ronaldo99 je napisao/la:
30 jul 2021, 19:44
OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 19:28
I sad će neko napadat Maldinija i društvo.

Čovjek prima 2.2 mil. sad hoće 7.
Bljak više.
Ako zelis trofeje i dobre igrace moras dati pare,sta je tu cudno.

7 mil ce dobiti od sve ijednog kluba u engleskoj
Imat će ih kada zaraditi, nije mu 35.
Ako već daješ onakve izjave kao što ih on daje u zadnje vrijeme, nema onda ni potrebe da ti pola miliona - milion predstavlja problem. Pogotovo iz činjenice jer su mu prije nekoliko mjeseci nudili 5 pa on odbio tražio 6, a sad odbio 6 traži 7. Bezveze!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 jul 2021, 20:19

Ako je istina da je prvobitni njegov zahtjev bio 6 mil onda bas nema smisla ovo, al ko ce u svemu znati sta je istina a sta ne od silnih informacija koje nam se plasiraju
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 jul 2021, 20:37

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 19:52
ronaldo99 je napisao/la:
30 jul 2021, 19:44
OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 19:28
I sad će neko napadat Maldinija i društvo.

Čovjek prima 2.2 mil. sad hoće 7.
Bljak više.
Ako zelis trofeje i dobre igrace moras dati pare,sta je tu cudno.

7 mil ce dobiti od sve ijednog kluba u engleskoj
Imat će ih kada zaraditi, nije mu 35.
Ako već daješ onakve izjave kao što ih on daje u zadnje vrijeme, nema onda ni potrebe da ti pola miliona - milion predstavlja problem. Pogotovo iz činjenice jer su mu prije nekoliko mjeseci nudili 5 pa on odbio tražio 6, a sad odbio 6 traži 7. Bezveze!
Ti sad bas mislis da novinari znaju ko koliko trazi i koliko Milan nudi,sve rekla kazala,jedina je istina da mu se ugovor treba produziti,a ako mu ponude 6mil tu nece biti problema oko produzenja.

Uglavnom da se opet desi da ode dzabe bilo bi pogubno,a za ovakvog Kessiea je trenutno tesko naci zamjenu

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 30 jul 2021, 21:45

Ako poredimo njega i Ibru onda mu treba dati 8m a ne 7 koliko on trazi. Covjek odigrao haman sve i jednu utakmicu od kako je dosao u klub, nikad povrijedjen a Ibra maneken sad malo igra, sad malo na festivale, sad raspravlja sa sudijama pa fasuje kartone... I u zadnje dvije godine sve i jedan vezni igrac koji se dovodio u vezu s Milanom je bio oznacen kao zamjena za Kessiea. Ne dao Bog da se povrijedi.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 30 jul 2021, 21:56

Ma ne treba sad slijepo vjerovati ni medijima. Ja vjerujem da na kraju neće biti ni tih 6 miliona već 5 uz neke bonuse.

Obrni okreni, itekako zaslužuje te pare. Ne možeš očekivati da dovijeka plaćaš igrače 2-3 miliona, prošla je banter era.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.