AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 08 okt 2019, 11:22

ovo je prekretnica sezone :njanjanja: , sad ce neki reci imamo sanse za ligu prvaka :urnebes:

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la J1897 » 08 okt 2019, 11:47

Pa zar vam moze biti gore od ovoga gdje se sada nalazite?
Ko zna, mozda vam krene uz Piolia kad se najmanje nadate...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 08 okt 2019, 11:47

Mi se najmanje nadamo već 7 godina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 okt 2019, 11:55

nikoneznanovic je napisao/la:Selektori, gdje ste, šta ima?

Trener vam bio kriv, ha? :lol:

PA 3 MJESECA JA TVRDIM, KRIVI ĆE BITI MALDINI I BOBAN
jer veze nemaju šta rade, vi ih branite ovdje ( bitno da redom svi GP pljujete nakon 2 kola) , govorite kad završi mercato onda sudite i sl, bla, bla... :crazy:

Neka, ne znam ja ništa o Milanu, a pratim ga više nego što većina ovdje ima i godina, ali ne, forumski pametnjakovići znaju! :lol:

Sprdnja im je na forumu najjače oružje, to govori dovoljno i o inteligenciji istih a Bgm i o njihovom fudbalskom znanju! :nedam:
Jes ti skontao da onaj ko osvoji najvise bodova u tenisu u toku kalendarske godine mora biti broj 1, ili ti treba jos objasnjavati pametnjakovicu.

Dajte banujte mu sve profile bezz nam spama lik sve teme. I ovako nam je dosta muke sto trpimo sa Milanom.

Cuj Pioli :facepalm:

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 08 okt 2019, 12:08

Sve sam vidio al nisam ovo da lik samo ceka da se nesto lose desi i dodje nas ostale forumase prozivati kako smo glupi kao da mi nesto odlucujemo, a kad ga pitas koji su to ljudi koji trebaju preuzet funkcije u timu nema odgovora kao da mi ne znamo da je lose odradjen prelazni rok, da se trener pogubio, cak sta vise vecina ne brani Maldinija (osim u slucaju njegovih igrackih kvaliteta) i Bobana kojeg proziva svako radi njegovih ranijih izjava. Vecina pise/masta o tome sta bi moglo pokrenuti stvari naprijed a nadje se neko i pocne pljuvati cim je neka losa vijest.
FORZA MILAN!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 okt 2019, 12:15

Ma pusti ga kraju pametuje raji, a eno na temi atp gdje je najvise pametovao dokazao da ne zna osnovno, nacin bodovanja,tako da dalje ne treba vise o njemu, spama svaku temu

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 okt 2019, 12:17

Ja ovo majke mi neću ni da pratim. :puke:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nikoneznanovic » 08 okt 2019, 12:38

ronaldo99 je napisao/la:
nikoneznanovic je napisao/la:Selektori, gdje ste, šta ima?

Trener vam bio kriv, ha? :lol:

PA 3 MJESECA JA TVRDIM, KRIVI ĆE BITI MALDINI I BOBAN
jer veze nemaju šta rade, vi ih branite ovdje ( bitno da redom svi GP pljujete nakon 2 kola) , govorite kad završi mercato onda sudite i sl, bla, bla... :crazy:

Neka, ne znam ja ništa o Milanu, a pratim ga više nego što većina ovdje ima i godina, ali ne, forumski pametnjakovići znaju! :lol:

Sprdnja im je na forumu najjače oružje, to govori dovoljno i o inteligenciji istih a Bgm i o njihovom fudbalskom znanju! :nedam:
Jes ti skontao da onaj ko osvoji najvise bodova u tenisu u toku kalendarske godine mora biti broj 1, ili ti treba jos objasnjavati pametnjakovicu.

Dajte banujte mu sve profile bezz nam spama lik sve teme. I ovako nam je dosta muke sto trpimo sa Milanom.

Cuj Pioli :facepalm:
OFF TOPIC'

Pavijanu, ono što si citirao je bilo samo onaj dan kad smo pisali, pa je neko nakon 2 dana citirao i vi počeli opet...
Skontao je Bodi da ja računam preko ENTRY liste, tu je nesporazum bio, pročitaj paćeniče i završili smo diskusiju onaj dan.

I šta ćeš ti gasiti nekom profile?

Ko si to ti?


Ti si taj koji spama teme, a ne ja ili neko drugi, kačiš se na svaki mogući moj post i prozivaš i baljezgaš!

Ja pričam isključivo o Milanu ovdje!

Ako ti se ne svidja moj post, zaobidji ga i blokiraj na kraju krajeva, ali ne baljezgaj ovdje i piši ako imaš šta pametno napisati, a mislim da nemaš...

Ja sam siguran da bar od tebe i takvih poput tebe znam više i o fudbalu a Bgm i o Milanu i završio sam sve replike sa tobom, samo se okani mojih postova kompleksaš i ne prozivaj više!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 okt 2019, 12:41

Koji mentol :tokralju:

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 08 okt 2019, 12:47

Ne znam sta napisati, tolika je losa karma oko kluba da se clanovi foruma koji treba da razmjenjuju i uvazvaju tudja misljenja svadjaju od muke... ne mirise na dobro, svi znamo da je Pioli zivi prosjek, za njega je Fiorentina premia.....Sad pogledajte koliko je nerealno bilo da Modric dodje u Milano, a pisalo se dobar dio ljeta i jos neki transferi, ljudi nemaju para da plate normalnog trenera, kako ce onda igrace Ceballosa, Modrica i ostale u rangu .. :crazy:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 08 okt 2019, 13:06

Zvonimir Boban 2013. godine:

“Nikada nisam vidio manje ozbiljnosti u vodjenju Milana nego sto je sada. Ovo je najgore u Gallianievoj eri.”
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 okt 2019, 13:14

Dovoljno je reći da su jedina dva kluba koja su se interesovala za njega bili Sampdoria i Genoa, koji su u zoni opstanka. Dok nije Milan uskočio. :lolno:

Ovo što oni rade je stvarno neshvatljivo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 08 okt 2019, 13:22

#PioliOut je u top 5 najpopularnijih hashtagova na twitteru worldwide

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 08 okt 2019, 13:32

Pa jbt njima je jedino bitno da je trener Italijan, a ostale stvari koje su bitne za izbor istog 10 mjesta ispod. Pioli je ili zaje. ancija ili su zreli za Jagomira. Pa ako ćeš pogubljenog lika zamijeniti sa nesposobnim, koji vrag mijenjaš. Sa prvim imaš šansu da se do zove pameti. Potrebno je naći trenera bez obzira na ime. Izgleda da ćemo plakati za Gatusom, koliko god to bilo ludo
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 okt 2019, 14:13

Ja se i dalje nadam da nema nista od Piolija. Njihova logika ustade para na kraju zavrsi ovako, da u sezoni izmjenjas nekoliko trenera, halalis sezonu za sezonom i gubis jos vise, umjesto odmah da platis trenera kako treba.
Isto kao i u svemu, sto se kaze "nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari".
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlProfessore » 08 okt 2019, 14:18

slika
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 okt 2019, 14:19

Ja kad prije desetak dana napisah da me strah priželjkivati otkaz jer ne znam čime nas mogu iznenaditi poslije, nisam ni slutio da će stvarno doći do toga.

Zamjeniti Giampaola nakon sedam kola još jednim mediokritetom, to je čitav novi level idiotluka. Pa da mu yebeš mater, koja je onda logika svega ovoga? :facepalm:
Ako je yebeni Pioli najbolje što možete smisliti, onda ste trebali ostaviti Giampaola, sezona je svakako uništena. Ali bar ne bi imali jednog trenera na platnoj listi + drugog. Iduće godine ćemo ih imati trojicu jer nema šanse da se ovaj zadrži duže od sedam mjeseci (ako i toliko). Nevjerovatno kako loše vođenje kluba. :facepalm:


I ja se sve nadam da je ovo neka loša šala, i jučer su pričali da je sa Spaletijem sve gotovo, pa se izjalovilo. Nadam se da će i sa ovim isto završiti, iako se nažalost čini da neće.



Vidi ovo, Piolijeva statistika :tokralju:

310 Games
109 Wins
89 Draws
112 Defeats
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 okt 2019, 14:34

Dobra mu je statistika koje je sve klubove vodio :)

Al da brat nije za velikog kluba pikazalo se to sa Interom, gdje je dobio otkaz

Nego kako je Gattuso ispao gospodin, odrekao se svih primanja od Milana jer covjek jednostavno voli taj klub.

Jbt koliko god sam htio da ode toliko mi ke sad zao sto ga zamjenise sa ovim prvim pa i drugim mentolom

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 08 okt 2019, 14:35

lazio je bio treci pod vodstvom piolija i tad ispao u kvalama za lp od leverkusena i igrao finale coppa italie protiv juventusa gdje je nesretno izgubio, tako da je imao sjajnu prvu sezonu i losu drugu, sto ga je i kostalo, pa je dobio otkaz

ne moze on radit u losoj atmosferi, a takva je kod vas godinama i nije to lako ispravit...

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 08 okt 2019, 14:46

Nemam riječi, ovo je dno dna.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.