AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 mar 2018, 23:08

Raonffa je napisao/la:Eto sad smo službeno na -6 od Lige prvaka uz utakmicu manje, apsolutno smo se vratili u tu borbu, ogroman boost će biti ova pobjeda u zadnjim sekundama, pogotovo je ekstra što ga je Silva zabio, on je naš najpotentniji napadač sigurno i vrlo je bitno da on pronađe neku formu.
Bilo bi još i bolje da je Napoliju malo više stalo do titule.

I molim te nemoj ovdje više pisati riječ kao što je potentno, upalićeš nam Ropea.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 mar 2018, 23:16

čovječe koliko znači ta utakmica sa interom, tanka je granica između -3 i -9 :zzz:


sljedeću nedjelju chievo, barem mali predah i popravljanje gol razlike :beba:
a onda juventus i napoli, zrelo za prvi poraz u ovoj godini, ali nama je ionako bitno dobiti ostatak utakmica do kraja sezone, osim atalante nema niko suviše zastrašujući. :mrgreen:

doduše protiv ovog napolija se može doći do boda, ionako se igra na san siru što povećava šanse.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 23:18

celikmilan je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Eto sad smo službeno na -6 od Lige prvaka uz utakmicu manje, apsolutno smo se vratili u tu borbu, ogroman boost će biti ova pobjeda u zadnjim sekundama, pogotovo je ekstra što ga je Silva zabio, on je naš najpotentniji napadač sigurno i vrlo je bitno da on pronađe neku formu.
Bilo bi još i bolje da je Napoliju malo više stalo do titule.

I molim te nemoj ovdje više pisati riječ kao što je potentno, upalićeš nam Ropea.
Ma vjeruj mi da nama Inter nije toliki problem, iduće kolo gostoju Doriji, a Bgm rijetko se ko naigrao u gostima protiv njih, tako da mislim da ni tu neće doći do pobjede, nama je trenutno problem Lazio. Imaju šest bodova prednosti (eto reći ćemo tri, uračunat ćemo pobjedu protiv Intera, teoretski) al' imaju i vjerovatno lakši raspored od nas, mi imamo igrati sa Juventusom, Napolijem i Interom, dok oni igraju sa Romom i Interom.

Doduše, mi imamo ove nominalno jače protivnike u rasporedu, al' oni imaju igrati sa Sampom, Torinom, Atalantom, Fiorentinom, Udineseom, dok mi pored ovih gore derbija, od jačih timova, imamo Torino, Atalantu i Fiorentinu do kraja, od ostalih igramo sa Bolognom, Beneventom, Veronom, Sassuolom, to mislim moramo dobiti ukoliko želimo u LP.

PS: Od sad ću u spoiler stavljati ove provokativne riječe :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 mar 2018, 23:36

mi trebamo odsad gledati samo milan i težiti da osvoje što je više bodova moguće, bodovna razlika je postala toliko bezazlena da si sad u situaciji gdje zavisiš isključivo od sebe, a ne od drugih.


ima par bauk utakmica poput juveta, napolija, torina, atalante gdje će se gubiti bodovi, ali imati će lazio/roma/inter također težak raspored do kraja gdje će također ispuštati bodove tako da smo fifti-fifti, ništa se do kraja neće znati.


već sam danas na momente bio digao ruke od LŠ kad sam ugasio strim 2 minute prije gola, ali seksilva me demantovao i vratio u život :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 mar 2018, 23:42

It’s very tough to play here, so many teams have lost on this pitch. We came here still a bit disappointed after last Thursday’s defeat but we can still turn it around next week. We have to play as a team and continue to do it our way. We are not looking at the schedule, we focus on one match after the other and then we will see. I’m happy for André Silva because he works so hard in training. I hope Niko (Kalinic) too gets his reward soon. (Bigila)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:18

A baš danas kontam pred kraj tekme (prije nego što će Silva zabiti), reko yebo majku evo isto kao protiv Arsenala, imaš ti loptu, dolaziš do protivničkog šesnaesterca, praviš neke poluprilike al' ne možeš dati gol. Nemaš igrača klasu kojem ne treba 100% šansa da postigne gol (ala Dybala u Juventusu npr) i tup ukaza se Silva sa svojom majstorijom.

Nakon dugo, dugo godina, danas sam osjetio neki pobjednički mentalitet, mentalitet velike ekipe u Milanu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 mar 2018, 01:43

Skoro svi igrači su javno cestitali Silvi na instagramu. I to je pokazatelj kako ih je Genaro ujedinio i kakav timski, bratski duh vlada unutar svlačionice.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 12 mar 2018, 07:43

Spominje se da smo zainteresovani za Wilshera. Ugovor sa Arsenalom mu istiće za par mjeseci. I ranije se povezivao sa nama tako da se nadam da ćemo ga sada dobiti dzaba. Baš takav nam igrač treba u veznom redu a nebi potrošili ni euro, tako da bi se eventualno mogao dovesti još jedan veznjak i krilo.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 12 mar 2018, 11:56

Danas Pepe Reina definitivno potpisuje ugovor sa Milanom, lagano se počinje sa sklapanjem ekipe za sljedeću sezonu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 mar 2018, 12:00

Mirabelli je već najavio da će i ovo ljeto pokušati završiti sklapanje tima do početka priprema. Vjerovatno 3+3 posao. Tri igrača za jačanje udarnih 11 i isto toliko za rotacije. Ali opet sve zavisi od toga šta tržište bude nudilo.

Wilshire je dobar igrač, koji propusta uredno 30% sezone zbog stalnih povreda. Dakle pitanje je da li bi bio zdrav za makar 30 utakmica.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 mar 2018, 12:07

Ono sto se spominjalo da smo zainteresovani za Williana,kad bi njega doveli na sredini to bi bilo to decko igra vrh i mozda dovesti jos Benasija.

Sto se golmana tice nadam se da Gigi ostaje,jer su se napokon smirile strasti na relaciji on sa navijacima i sad se moze fokusirati na svoj napredak

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 mar 2018, 12:16

s obzirom kako igra u čelziju čisto sumnjam da će ga pustiti, bar ne za neku razumnu cijenu.

a sad da li se isplati davati velike pare za 30-godišnjaka, pa baš i ne.



moj pik bi bili bailey i toreira :mrgreen: najidelanije bi bilo naći pravog registu poput modrića, ali teško je sad iskopati igrača koji bi dobro sjeo ovoj ekipi, o tome neka oni razmišljaju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 mar 2018, 12:26

Bez poraza u ligi vec i po´ mjeseca( od 23.12.).U tom periodu odigrali 9 utakmica, zabiljezeno je 7 pobjeda i 2 remija, uz gol razliku 16-4.Od toga zadnje 4 utakmice su pobjede bez primljenog gola. :kafa:

Sveukupno od dolaska Gattusa, Milan je odigrao 21 mec, ucinak 12-5-4 i gol razlika 28-16.Ali uvijek treba imati na umu da je Genaro preuzeo ekipu u potpunom psihickom i fizickom raspadu.I da u prvih mjeseca dana tesko da je nesto mogao promjeniti, uz sve to imao je i 6 utakmica prvih 20ak dana.Tacnije u periodu od 03.11 do 23.12..To je odradio uz omjer 2-1-3, i gol razliku 7-10..

Dakle u zadnjih 15 meceva ja mislim da gledamo Gattusov Milan, koji je primio samo 6 golova u tom periodu, dao 21 i izgubio samo 1 mec i to protiv Arsenala.

Jos samo da napad bude na nivou odbrane i Milan bi mogao bez problema do LPa unatoc svemu sto je Montella unistavao u prvom dijelu sezone.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 mar 2018, 12:28

Taj regista tipa Modrica ode u Liverpool Naby Keita iz RBL, taj mi se igrac strasno svidja.

Ima u Sportingu Bruno Fernades odlican vezni igrac,taj bi nam.isto sjeo kao budali samar :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 12:40

Moraju izmisliti pravo lijevo krilo plus dovesti bar dva veznjaka za rotacije (jer trenutne rezervne opcije su katastrofa), to je neminovno da se uradi na ljeto. O ostalom se može diskutovati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 mar 2018, 12:45

neko krilo isto treba, sinoć ne znaš ko je bio gori od susa, jacka i hakana, a nemaš NIKOGA ubaciti, čak ni hudog borinija jer je već morao igrati na beku :mrgreen:

treba naći nekog dugonogog i brzog crnju, da tako napravi dar mar na postavljene odbrane.


prati li iko onog depaya, nekako se on najviše izdvaja kao opcija za lijevo krilo ali mi uopšte ne izgleda obećavajuće :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 12:49

Misliš vrati Mambu nazad :ljepota:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 12 mar 2018, 12:51

slika
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2018, 12:57

Jaka slika.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 mar 2018, 12:58

Raonffa je napisao/la:Misliš vrati Mambu nazad :ljepota:
veliš ova mamba? :kafa:




i dalje ima kapacitet mozga slatkovodne amebe.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.