AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Denno » 24 feb 2018, 14:03

Ispuhali u drugom poluvremenu. Previse igraca kojim trka nije vrlina, na klupi nije bilo kvalitetnih igraca i ako je ljetos dovedeno sijaset igraca. Salu na stranu, mislim da nas ocekuje neizvjestan mec, ACM ako ne izgubi ima pravo na trku za top4.
embrace the chaos

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 feb 2018, 15:36

A ako pobjedimo :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 24 feb 2018, 15:47

I Conti putuje u Rim, iako nece dobiti priliku fino je vidjeti da ide sa ekipom,uskoro ce i on dobiti priliku taman sad kad nam je raspored gust bice i za njega minuta

Tacno je steta sto ovaj vikend ne igramo sa Interom,samo kazem :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 feb 2018, 22:02

brat conti je čak putovao u bugarsku sa ekipom, baš me iznenadilo kad sam ga vidio kako na terenu slavi s njima poslije utakmice. :bih:


ali ne bih ga ja gurao u vatru dok ne bude 100% fizički spreman, pogotovo ne u ovih narednih mjesec dana dok je yeben raspored.
neka se polako sprema i diže formu za iduću sezonu jer će nam biti puno potrebniji, ako smo dosad mogli bez njega, možemo i odsad.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2018, 23:25

Kakve su najave postavke sutra, igra li Cutrone?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 24 feb 2018, 23:42

Raonffa je napisao/la:Kakve su najave postavke sutra, igra li Cutrone?
Trebao bi. A mozda i nece :mrgreen:
Nego imao sam zelju da idem na tekmu Milan - Arsenal,cak i na poslu sredio da dobijem slobodne dane. Al' et necu moci,morao bih se prvo do Sarajeva prebaciti,pa za Beograd. Uzelo bi mi dosta vremena.
Nadam se da cemo se nekad i mi ovako s foruma organizovati da odemo gledati nas voljeni klub.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 24 feb 2018, 23:45

Ako se Gatuso preko noći pretvori u Montelu, vidjećemo Kalinića opet u početnom sastavu.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 feb 2018, 23:50

igra ba curtone, nije gatuso vesla siso da mjenja pobjedničku postavu :zzz:


jedina je nedoumica da li će igrati abate ili calabrija, ali nadam se da će ovaj drugi početi.
doduše ako bude šarafi igrao onda nije ni bitno, taj ne zna nikoga predriblati ni da mu život ovisi o tome.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2018, 23:55

UrbyEmanuelson je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su najave postavke sutra, igra li Cutrone?
Trebao bi. A mozda i nece :mrgreen:
Nego imao sam zelju da idem na tekmu Milan - Arsenal,cak i na poslu sredio da dobijem slobodne dane. Al' et necu moci,morao bih se prvo do Sarajeva prebaciti,pa za Beograd. Uzelo bi mi dosta vremena.
Nadam se da cemo se nekad i mi ovako s foruma organizovati da odemo gledati nas voljeni klub.
Samo Roupa izbaci iz kombinacija, sa njim Milan možemo gledati jedino ako budu igrali prijateljsku sa Čelikom na BP :kafa:

@Rope

Ma šta ja znam, strah me da ne počne Kale iako u principu bara-bara je to sve, i on i Cutrone zavise od raspoloženja saigrača (mada eto Cutrone zna iz ničega zabiti gol, dok Kale zna promašiti čistu šansu :mrgreen: ), tako da bitan je ostatak tima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 24 feb 2018, 23:58

UrbyEmanuelson je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakve su najave postavke sutra, igra li Cutrone?
Trebao bi. A mozda i nece :mrgreen:
Nego imao sam zelju da idem na tekmu Milan - Arsenal,cak i na poslu sredio da dobijem slobodne dane. Al' et necu moci,morao bih se prvo do Sarajeva prebaciti,pa za Beograd. Uzelo bi mi dosta vremena.
Nadam se da cemo se nekad i mi ovako s foruma organizovati da odemo gledati nas voljeni klub.
Bilo bi to dobro, samo je kod nas u BiH slaba organizacija, za razliku od rosonera u Hrvatskoj i Srbiji. Ima jedna grupa na fb na kojoj je bilo organizovano par zajedničkih druženja i gledanja tekmi ali i to je stalo, po pisanju vidim da nas dosta ovdje ima i tamo u grupi. Čak smo uplačivali i neke simbolične članarine kako bi se bolje organizovali. Bez organizovane grupe teško je do karata doći. Čak su navijači intera bolje organizovani nego mi, jer znam par momaka koji preko hrvatske grupe Intera imaju članske karte kluba (30 eura godišnja članarina), a barem jednom u sezoni idu gledati tekmu.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 25 feb 2018, 00:05

Fino je to,kako nije. Slabo toga ima u BiH skroz,sto se Milana tiče.
Nemojte roupa brata,ima i on dusu :salut:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 feb 2018, 00:06

Idu momci iz Srbije sad na derbi protiv Intera, to sam ja pročitao nekad poslije Nove Godine, smijao se kontajući ko će u ovakvim okolnostima ići na derbi, kad igramo katastrofalno.

Međutim, eto, u mjesec i po dana se dosta stvari okrenuše, pa bi ta tekma protiv Intera mogla definitivno biti naš totalni povratak u borbu za LP.

Bilo je neko okupljanje Milanista u Zenici čini mi se, ima tome možda godina dana, malo jače.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 00:19

pa idite sa crnoplavom braćom ako su već bolje organizivani, ionako idete na istu destinaciju :rol:


tužna životna sudbina je da sam jednom ušparao cca 500 marki jer sam baš u cilju imao posjetiti san siro sa jednim jaranom, ali mi crkne laptop i yebiga, spičko sve što sam imao u kasici prasici jer mi je baš bio potreban :nedam:

otvorili ste mi stare rane, nisam ovo nikad prebolio :nedam:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 25 feb 2018, 00:39

E sad si me razočarao @rope, bitni ti laptop od Milana

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 feb 2018, 00:55

Trebali bi mi ovdje organizovati neku akciju da se prikupi da brat Roup ode u Milano?

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 25 feb 2018, 01:04

ronaldo99 je napisao/la:Trebali bi mi ovdje organizovati neku akciju da se prikupi da brat Roup ode u Milano?
Vidiš da mu je važni laptop, tako da predlažem da sakupimo pare i kupimo mu novi laptop :lol:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 feb 2018, 01:23

LegendKiller je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Trebali bi mi ovdje organizovati neku akciju da se prikupi da brat Roup ode u Milano?
Vidiš da mu je važni laptop, tako da predlažem da sakupimo pare i kupimo mu novi laptop :lol:
A dobro ipak kad skontas preko laptopa prati sve tekme Milana i kad je sabro i oduzeo bolje sve gledati nego jednu uzivo :)

Nego vezano za Romu mi smo njih zadnji put u Rimu dobili 2011, a prije toga 2005, tako da je sad opet vrijeme,jes da je ovo 7-ma god ali prvu smo igrali kuci,znaci vcrs ih dobivamo :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 02:01

tako je, bitno je znati posložiti prioritete :kafa:

lapatop već imam, bolje mi skupljajte pare da uzmem trio paket u telemahu i da mi otključaju arene. :kafa:


kažu da je postignut dogovor sa reinom u slučaju da donaruma ode ovo ljeto.

što se mene tiče nemam ništa protiv :zzz:
završiti epizodu s njim i rajolom jer mi ih je pun qurac (a i gigi je u prosječnoj formi čitavu sezonu), dobiti besplatnog dobrog golmana dok mali plizzari ne stasa za prve postave, dobiti šezdesetak miliona i uložiti u prioritetnije pozicije koje škripe u timu.
ja bih volio da je on ostao dugi niz godina tu i bio naš budući kapiten, ali s obzirom da ne djelimo iste želje, prodaja je najodgovarajući scenario za obe strane.



elem nejse, danas gazimo male rome :bih:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 feb 2018, 02:16

Ma.nece Gigo nigdje ubijedjen sam u to,sve su to mediji koji su se deff urotili protiv milana

Nego kontam da ce vcrs Kale zaigrati, na press je Rino rekao da zna ko ce od njega i Cutronea poceti al nece da kaze,ja nekako tipujem na Kaleta ma da bi.volio da grijesim.

Prema De Marziu Dzeko.sutraa deff pocinje sa klupe, naprijed Radja - Schik - Faraon

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 feb 2018, 11:49

ma meni je postalo svejedno sve oko njega, ali ako se radi finansija bude moralo prodavati onda bolje da on plati ceh, pogotovo ako raiola ponovo bude dizao tenzije.

inače gigio slavi danas rođendan :mrgreen:


slika


počinje curton bez dileme :bih:


nema ni šarafija ni džeke, oni se uvijek namerače da zabiju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.