AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 okt 2018, 22:33

Donnarummi i Higuainu otkaz momentalno. I Gattusu isto.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 22:33

Donarumina greška, al' Gatuzov poraz, ne igra se ovako u derbiju moj Rino, ovo je već drugi derbi zaredom gdje nas Inter gazi, a mi izgledamo ofanzivno kao amateri.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 21 okt 2018, 22:35

Odma gatuzu otkaz, ova bezmudabigra je negledljiva

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 okt 2018, 22:36

zaslužen poraz, nije mi čak ni krivo :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 21 okt 2018, 22:37

Ne može se bolje sa postojećim igračkim kadrom. Koga da ubaci sa klupe da promijeni ritam igre. A Dollarboy je priča za sebe, tradicija dobrih Milan-ovih golmana, brane nemoguće a naprave gluposti koje nebi napravio ni Karijus
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 21 okt 2018, 22:37

celikmilan je napisao/la:Donnarummi i Higuainu otkaz momentalno. I Gattusu isto.
Sto higuainu, cojek je jednu loptu dobio u 90minuta...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 22:38

Nije mi krivo zbog poraza, poraz k'o poraz bilo ih je i biće, al' ne mogu yebeno da vjerujem kako smo **** odigrali.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 21 okt 2018, 22:41

Zasluzen poraz, Inter za 2 klase bolji. Kiksorumma po običaju, Reina je bolji golman, ali opet 19god momku.

Pobjedimo li zaostalu utakmicu svega smo 3p iza Nazija na 4.mj, dakle sasvim okej, ali nisam ništa očekivao drugo pa nisam razočaran kao što bi birvaktile bio...

Pipita nije imao lopti

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 okt 2018, 22:42

ja fino kažem, onog neka gone ili neka potpiše novi ugovor gdje će mu troduplo smanjiti platu jer više od toga ni ne zaslužuje.
mada ko će ga sad uopšte i uzeti, ni ne isplati se prodavati za malu cijenu.

ja samo jedva čekam januar da dobijemo paquetu i još jednog veznjaka. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 21 okt 2018, 22:43

celikmilan je napisao/la:Donnarummi i Higuainu otkaz momentalno. I Gattusu isto.
Kakve veze ima Higuain sa ovim pa covjek nije dobio nijednu jedinu loptu. On je napadac, mora dobiti loptu da bi nesto napravio.

Nije mi uopste tesko pao poraz jer nisu zasluzili bod.
Gattuso pao na jos jednom testu a Donnaruma sigurno koraca u pravcu propalog talenta. jbg Raiola
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 okt 2018, 22:43

slobodaTZ je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Donnarummi i Higuainu otkaz momentalno. I Gattusu isto.
Sto higuainu, cojek je jednu loptu dobio u 90minuta...
Dobio je više lopti od te jedne i sve je upropastio. Pored toga pretrčao je nekih 50 metara ukupno. Više energije je potrošio kad se bunio kod onog lopovskog sudije na kraju.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 22:46

Ma ova ekipa se svako malo potrudi da pokaže i dokaže kako nisu taj nivo za Ligu prvaka. Vežu dvije pobjede, pa onda dva kiksa, pa sve tako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 21 okt 2018, 22:46

slika

Kakav odgovor :D
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 21 okt 2018, 22:48

Samo sto ju niste cvrsto drzali i ujede vas za guzicu. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 21 okt 2018, 22:49

E jbg bilo je par situacija gdje su se ispucavali sisa i qucoglu umjesto da mu plasiraju u prostor ... Al et kako god ... Gatuzo ih je "postavio" tako da najbolji i najskuplji igrac ne moze doci do izrazaja, al najvise mi smeta sto hakana i jacka drzi na istoj poziciji, pa likovi se sudaraju da dodju do lopte. Nista gatuzo nije naucio iako je igro kod najboljih trenera tog vremena..

Al trans je najjaci, odavno nisam vidio veci shuk :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 22:49

"Odgovorili" su oni sve na terenu, yebo li ih ćaća letargični :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16509
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 okt 2018, 22:50

slobodaTZ je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Donnarummi i Higuainu otkaz momentalno. I Gattusu isto.
Sto higuainu, cojek je jednu loptu dobio u 90minuta...
On misli posto je on Higuain da ce dati 5 golova interu iz nicega....

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 21 okt 2018, 22:52

celikmilan je napisao/la: Dobio je više lopti od te jedne i sve je upropastio. Pored toga pretrčao je nekih 50 metara ukupno. Više energije je potrošio kad se bunio kod onog lopovskog sudije na kraju.
De Bgti,covjek izadje da pravi presing na stopere i kad se okrene najofanzivniji igrac Milana iza njega bude na nasoj polovici i ceka. Predefanzivno je Gattuso ovo postavio i nek su nas dobili,ali kriviti Higuaina za nesto veceras je besmisleno

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 22:57

Ma nigdje veze Gatuzo večeras, još fol ubacuje Cutronea a vadi Hakana, rekao bi čovjek igra sa dva napadača, a ono Cutrone zavaljen na krilo.

Da se htjelo dobiti večeras Cutrone bi ušao umjesto Jacka i Kastiljeho umjesto Susa, mada sa ovakvom taktikom nikada ne možeš pobjediti bez obzira na igrače, kad si ti konstantno u podređenom položaju i kada nemaš namjeru napadati onda je remi najviše što možeš izvući.

Na sve to dodaš Donarumu i sve ti se to vrati kao bumerang.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 okt 2018, 23:10

UrbyEmanuelson je napisao/la:
celikmilan je napisao/la: Dobio je više lopti od te jedne i sve je upropastio. Pored toga pretrčao je nekih 50 metara ukupno. Više energije je potrošio kad se bunio kod onog lopovskog sudije na kraju.
De Bgti,covjek izadje da pravi presing na stopere i kad se okrene najofanzivniji igrac Milana iza njega bude na nasoj polovici i ceka. Predefanzivno je Gattuso ovo postavio i nek su nas dobili,ali kriviti Higuaina za nesto veceras je besmisleno
Da bar on pravi taj presing ne bih ništa rekao ali njega uopće ne zanima da sam dođe do lopte nego je samo čeka. Znam da će se reći da i Icardi radi to isto pa je zabio ali on me ne zanima. Higuain nije kriv za poraz ali mi smeta njegova kurzobolja. Za poraz je kriv isključivo golman pored tog stopera koji je zaboravio Icardija, ne znam ni ko je to bio. Za ovakvu igru je isključivi krivac trener i ako sam bio skroz za njega dosta je ovakvog kukavičluka. Ili neka iz temelja mijenja igru i postavku ili neka ide sa klupe.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.