AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2018, 23:19

Nesto mi nikako nije jasno kod tog FFP-a. Nisam bas nesto puno citao o tim pravilima, ali neko rece da novi vlasnik moze trošiti koliko hoće u prvoj godini. Kakva je onda svrha posudbi s obavezom otkupa naredne godine, ako ce te godine za nas vazit FFP? Ipak mislim da nije bas jednostavno kako mi mislimo :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:20

UEFA nema zabrana i ograničenja za Milan ove godine. Ali to ne znači da će neko ulupati 200M odmah. Zato se rade ove posudbe sa velikim brojem odgoda plaćanja na 2 ili 3 rate. Da bi knjige bile čiste i izbalansirana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2018, 23:23

ok sad vidim mi je promaklo da je ovo 3+15+bacca, da ga yebeš to je sad malo previše :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:24

Ili to ili da Borini bude prva opcija sa klupe.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2018, 23:26

Al negdje pročita da bi king Borini trebao biti 3. napadac :) Usput moze i 3. golman :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:27

Što se Borinija tiče on je navodno potpuno uvjerio čelnike Milana kao i Gattusa da ne može biti prva opcija sa klupe za krilne pozicije, jer jednostavno loš. Dva dana nakon tih natpisa evo šta se desilo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 13 avg 2018, 23:28

prezirem vas iz dna duse!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:30

muxa je napisao/la:Al negdje pročita da bi king Borini trebao biti 3. napadac :) Usput moze i 3. golman :)
Nemoj da se iznenadite ako Pato se recimo vrati do petka. O tome se isto počelo pisati zadnjih dana. Već dugo je zdrav i u odličnoj je fizičkoj spremi i formi. I on bi bio od koristi u rotaciji.


@Chini, šta te muči?
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2018, 23:30

rope11 je napisao/la:ok sad vidim mi je promaklo da je ovo 3+15+bacca, da ga yebeš to je sad malo previše :roll:

Meni je to super, rijesis se Bacce koji ima 3,5 M godisnje jos 2 godine, poslije poreza je 14M. A ko ce ga platiti vise od 10 M, 31. mu je godina :damn:

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2018, 23:34

Da se razumijemo, Pato mi je uvijek bio drag i nebi imao nista protiv al mi je nerealno da on prihvati manju platu (vjerovatno tamo puno zaradjuje) i pri tome da bude treca opcija u napadu
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2018, 23:38

vala tridesetak miliona za njega je previše, ispade sad da košta ko suso, a ovamo prodaju igrače ko sumanuti jer im treba za četalja i odjednom pljunu tolike pare na derpečića koji nije čak ni za prve postave.

al' ajde yebat ga, neka dovedu veznjaka pa ću i zaboraviti na ovog.


joj kakav pato ljudi dragi, davno je taj brod otplovio.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2018, 23:40

Ma Samu ce izbaciti Jacka iz prve :kafa:

slika :ljepota:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:41

muxa je napisao/la:Da se razumijemo, Pato mi je uvijek bio drag i nebi imao nista protiv al mi je nerealno da on prihvati manju platu (vjerovatno tamo puno zaradjuje) i pri tome da bude treca opcija u napadu
Pato već par sedmica komentariše slike po Instagram što na službenoj stranici Milana, što bivšim igračima. Pa često i sam objavi neku uspomenu iz Milana. Jadnik pati kao da mu se radi o bivšoj curi. :rol:

Smanjio bi on platu samo da se vrati. Jer sigurno je namlatio velikih para u zadnje 2 godine u Kini.

Rope kako ti dođe bgt do 30M? Kad je ukupno 18M u to će sigurno na rate. Bacca ima 32 godine i niko za njega ne bi dao ni 10M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:50

Chinaglia je napisao/la:prezirem vas iz dna duse!
Otvori dušu i reci nam šta te toliko pogodilo
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2018, 23:52

zato što je 3 miliona posudba plus 15 miliona iduće godine plus bacca, to meni dođe na tridesetak miliona jer bacca vrijedi minimalno 10 miliona.

i ja sam na prvu shvatio da je ukupno 18 miliona, ali nisam računao baccu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2018, 23:54

Bacca je htio otići, a niko nije htio dati ni 10M za njega. Leonardo je izvukao najbolje iz pobuđenog. Uzeo talentovanog krilnog igrača, da ne gledamo mutavog Borinija često na terenu.

Sad ostaje da se vidi šta će se desiti sa sredinom terena.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2018, 00:04

ma sve super, samo kontam da je previše para i da se moglo jeftinije proći sa nekim drugim.
ali dobro riješio je leo lagano sve probleme, prodao baccu, kalinića, lokatelija, doveo bakayoka i backup krilo, a znamo šta slijedi... :yawn:


pogledajte mu instagram, kakva je ovo kreatura sve mu jbm :salut:

a dobro nismo imali geja od šarafija, keita će biti oduševljen :ljepota:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 avg 2018, 00:49

Castillejo gives Milan something they’ve sorely lacked since Deulofeu left - a player with plenty of pace. Apart from that, really tricky, great in one on ones, has worked hard on the defensive end. Bargain
Ovo je napisao komentator BEIN sporta koji komentarise spansku ligu par godina :salut:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2018, 01:03

Castillejo je dobar igrač, gledao sam ga u Villarealu više puta, on će nama valjati sigurno.

Eh sad, stvarno ne znam koliko bi nam bio od koristi na lijevom krilu, jer za moje viđenje fudbala, nikad krilo ne može biti vrhunsko ako igra na onoj strani koja mu se poklapa sa 'primarnom' nogom, ili jednostavnije rečeno, ljevak na lijevom krilu i dešnjak na desnom krilu, nema tu vrhunskog igrača ni za lijeka. Odnosno može on biti vrhunski igrač, al' u takvim okolnostima ne može pružati vrhunske partije.

Čak eto dalo bi se tolerisati dešnjaka na desnom krilu, al' ljevak na lijevom mi baš ne ide nikako. U suštini bi to trebalo biti isto, al' nekako mislim da je to posljedica što ne postoji puno vrhunskih lijevih bekova koji ofanzivno mogu otvarati prostor lijevom krilu, dok na drugoj strani desnih bekova ipak i ima, pa dešnjak na desnom krilu može biti iole aktivniji i opasniji po protivnički gol.

On bi sigurno mogao igrati i na poziciji ofanzivnog veznog, čak u nekim solucijama i čistog veznjaka, samo eto nadam se da ne misle njega forsirati na lijevom krilu, mislim da bi ga tako poprilično limitirali i ugušili.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 14 avg 2018, 01:05

muxa je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Po ko zna koji put novinar sa SS potvrdjuje da mrzi Milan
Po stilu pisanja lahko je zaključiti da se radi o istom liku, a upravo po stilu pisanja me neodoljivo podsjeća na jednog forumasa ;)
Uzmi si na skup sve ostalo o njemu i samo će ti se kazati :mrgreen:

Ona stvar koja meni nije jasna je zašto mazohistički klikcete na te linkove i nabijate mu "tiražu" :mrgreen:
muxa je napisao/la:Nesto mi nikako nije jasno kod tog FFP-a. Nisam bas nesto puno citao o tim pravilima, ali neko rece da novi vlasnik moze trošiti koliko hoće u prvoj godini. Kakva je onda svrha posudbi s obavezom otkupa naredne godine, ako ce te godine za nas vazit FFP? Ipak mislim da nije bas jednostavno kako mi mislimo :)
To je zbog amortizacije transfera vjerojatno.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.