AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 mar 2018, 12:02

Kakav brat je Nikola. Kao saznao da će Cutrone vjerovatno početi meč, i onda zabusavao na treningu. :tokralju: U fazonu, ja sam baraba ovdje, dao sam već 20 golova ove sezone i učinjena mi je nepravda. :rol:

A lik do sada zapucao najmanje 20 čistih zicera. I ovo je pokazatelj mentaliteta jednog Balkanca i recimo jednog Portugalaca koji gine na treningu. Šuti i čeka svoje minute. I takodjer, svaka čast Genaru.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2018, 13:18

od samdporie nema vajde, idemo dalje... :zzz:

bonuci ima 4 kartona, a naredne dvije utakmice poslije ove su juventus i inter :salut:
mada što se mene tiče bolje da ih očisti protiv juventusa jer su tu svakako minimalne šanse za bodove nego protiv intera gdje pobjeda dolazi pod obavezno.


i danas haman zapata počinje, nije mi jasno zašto se musaka toliko ignoriše :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 18 mar 2018, 13:35

Konacno ne moram strahovati da ce taj mazlum igrat.

Sta reci za Zapatu, lik mrtav pola godine i sad u prvih 11.

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 18 mar 2018, 15:51

Ima drugi mazlum Zapata,igra pored zivog Musaca. Pa jbt bolje bi ja sa jednom nogom igrao od Zapate. Otjerali su Palettu,a goreg ostavili. Dva gola su njegova. Pa ne zna ispucati loptu od gola
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 mar 2018, 18:41

Na onoj stranici milaneye se spomenula vijest iz Argentine da će Milan na ljeto ganjati Pavona iz Boce kojim bi uz pare dali i Gomeza kojeg su ovi već tražili. Koliko sam vidio iz nekih snimaka taj momak bi nam pravo legao na toj lijevoj strani napada. Tu bi mogao i Biglia da odigra veliku ulogu u njegovom dovođenju.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2018, 19:25

mah, te neke talente van evrope možeš za početak dovesti samo za rotacije, ali gledati u njih kao u rješenje naših problema je pogrešno i prije svega rizično, bar ako se ne zoveš neymar i nisi vanserijski talenat
što čisto sumnjam da taj pavon jest jer u suprotnom milan ne bi imao nikakvih šansi za njegovu kupovinu jer bi ga veće ribe već ugrabile. :zzz:


nama treba neko provjereno ime koje će ti garantovati instant upgrade ekipe, a ne neko koga ćeš minimum pola sezone morati čekati da se adaptira i pročepi, pod uvjetom da uopšte ikad i pročepi.

nisam ja ni neki fan depaya koji se nekako najviše povezuje sa nama, ali da je sigurnija investicija od tog pavona, to bez sumnje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 mar 2018, 19:33

Možda ipak Anderson iz Lazia bolje rješenje od Depaya?? Meni licno da, jer dosta puta ove sezone sam gledao Lazio, momak iz utekmice u utakmicu pokazuje klasu. Navodno su Mirabeli i Fassone rekli da je Anderson u užem izboru igrača za kupovinu sljedećeg ljeta :)
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 18 mar 2018, 19:38

muha milanez je napisao/la:Možda ipak Anderson iz Lazia bolje rješenje od Depaya?? Meni licno da, jer dosta puta ove sezone sam gledao Lazio, momak iz utekmice u utakmicu pokazuje klasu. Navodno su Mirabeli i Fassone rekli da je Anderson u užem izboru igrača za kupovinu sljedećeg ljeta :)
+1
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2018, 19:48

s obzirom koliko krvi im je lotito popio za jednog bigliju iako su nudili preko 20 miliona za 31-godišnjaka sa preostalom jednom godinom u ugovoru, onda zamislite na šta bi to ličilo sa andersonom :rol:

čak i da ga nekim čudom pusti, boga ti pitaj koliko para bi tražio.


a milan neće imati bog zna kakav budžet na ljeto, i za depaya nude 30 miliona plus bonusi, znači nemojte očekivati da će potrošiti više od cca četrdesetak miliona na krilo jer ima i drugih pozicija za popuniti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 18 mar 2018, 20:56

Vratimo im Bigliu i malo doplatimo za Andersona
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 mar 2018, 23:12


Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 mar 2018, 23:50

Lazio izgubi 2 boda, znaci sa pobjedom nad Interom smo na - 2. Tako blizu a tako daleko :) Al koliko bi bilo bolje da se ta tekma igrala kada je trebalo. Inter bio u crnoj seriji a mi bez primljenog gola u ligi haman 5 tekmi. Ovako sad oni bi u derbi mogli uci sa dvije ubjedljive pobjede, a mi vjerovatno sa porazom od Juventusa. Puno bi to moglo značiti na psihu i jednih i drugih. Neko ce reci to je derbi, sve prije toga nema nikakve veze, al nebi se ja složio.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 mar 2018, 00:07

zvuči kao kliše ali u ovim derbijima je forma stvarno nebitna, to je uvijek fifti fifti. :zzz:

ja ne sumnjam da će naši poginuti na terenu.

veći je problem da bonuci ne dobije žuti protiv juventusa, vidjeli smo koja havarija je nastala kad si uklonio roma iz postave, a vjerujem da bi sličan problem bio i da bonuci izostane, jednostavno su stvorili takvu hemiju i razumijevanje između sebe da smo za 50% lošiji kad ta veza pukne.
dobra stvar je što se musaka fino pokazao danas pa bi on trebao početi utakmicu ako bude nepredviđenih izostanaka.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 mar 2018, 07:32

Musaka je doktor fudbala za Zapatu. Covjek je u 15 minuta imao 2 sprinta preko cijelog igralista, od toga jedno ubacivanje za gol-sansu. Jos pokupio sve sto je trebalo u odbrani..
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 20 mar 2018, 23:51

Milan je interesiran za Ceballosa, posudba+ mogucnostotkupa ugovora, ili nešto slično kao što je Morata prešao u Juventus.

Cutrone će potpisati novi ugovor do 2023. bez otkupne klauzule :thumbup:

Rope, valjal mi profilna? :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 mar 2018, 11:58

dobrodošao u klub seksi zvijeri :kafa:


gdje taj cebalos može igrati?
gledao sam ga ljetos par puta sa onim u21 reprezentacijama i činio se ok, mada više preferiram da zamjenimo bigliju nego hakana, koji bi pretpostavljam ispao iz ekipe pored krila i cebalosa.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 mar 2018, 18:22

Ja mislim da Ceballos i igra na toj defanzivnijoj poziciji kao Biglia ali nisam baš siguran.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 mar 2018, 21:26

pa nije baš, meni je on sličan coutinhu stilom igre i vjerovatno bi igrao na ovoj trenutašnjoj poziciji jacka ili ofanzivnom veznom ako se promjeni formacija.


hakan zaslužuje da ostane u prvoj postavi ako se mene pita, doprinosi igri u oba pravca i može samo još dodatno napredovati iduće sezone.
ali biglia je klimav, bilo bi dobro naći nekog vrhunskog igrača za tu poziciju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 mar 2018, 21:46

Biglia ce biti nas glavni igrač sljedeće sezone. Slobodno me citirajte sljedeće godine u isto vrijeme ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 mar 2018, 00:03

kad si ti išta pogodio u svom forumskom stažu :rol:

koje prosvjetiteljske moći posjeduje, svjedoči to što je jedini forumaš koji je mislio da će govedo biti dobar igrač kuknjava
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.