AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 mar 2018, 20:05

rope11 je napisao/la:jalova je iz ugla neprolaska u narednu fazu :kafa:

nejalova je jer će ekipi ipak nešto značiti ta pobjeda, ali nisam na to aludirao kad sam rekao da je jalova.

jel sad u redu visočka nefertiti :kafa:


fukso promašio si ceo fudbal, nije ni pirova :zzz: to bi po pravilu bila pobjeda koja ti donosi više štete nego koristi, a ne znam kako to možeš povezati uz ovu utakmicu.
Nemas ti pojma, al nije nam to neka novost :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 mar 2018, 20:15

Raonffa je napisao/la:Romagnoli je l' bi ti više volio da ispadnemo ili da prođemo večeras? :mrgreen:
S obzirom da nam je klupa pretanka, a otvorila se šansa za četvrto mjesto u ligi, onda bih volio da se veceras i oproste od ovog takmičenja. Ali makar bez poraza.

Jer svakako pored izuzetno jakog Atletica ne bi imali šanse za titulu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 20:19

Romagnoli13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Romagnoli je l' bi ti više volio da ispadnemo ili da prođemo večeras? :mrgreen:
S obzirom da nam je klupa pretanka, a otvorila se šansa za četvrto mjesto u ligi, onda bih volio da se veceras i oproste od ovog takmičenja. Ali makar bez poraza.

Jer svakako pored izuzetno jakog Atletica ne bi imali šanse za titulu.
Vidiš šta par godina izbivanja sa euro scene uradi od kluba i navijača... :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 mar 2018, 20:22

Sam pristup u prvom poluvremenu u prvoj utakmici je pokazatelj, da je ova ekipa još nezrela za ovakve mečeve. I da treba tu još 2-3 igrača dodati u prvih 11,da bi se taj mentalitet promjenio. Igrači koji imaju iskustvo i kvalitet ali da nisu pred penziju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 mar 2018, 20:24

Ja nikad al nikad ne bi mogao zeljti da mi ispanemo,jbg mi smo Milan i uvijek trebamo to biti,sto Gattuso kaze moramo se boriti za grb i tako svaki igrac vcrs tteba igrati,ako su oni nas mogli dobiti mozemo i mi njih,ja vjerujem da mozemo ovo preokrenuti,a da i Genaro i igraci misle drugacije bili ba druga postava na terenu,a ovako ih napadamo sa dva napadaca

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 20:25

imaš u džepu već finale kupa i vrlo realnu šansu za top 4, što djeluje nestvarno dobro nakon onako lošeg starta sezone.
da bi ovo gore ostvario, potrebno je da igrači budu št je više moguće odmorni i bez povreda.


i nije mi jasan narod koji zagovara da prođemo arsenal, samo tražite hljeba preko pogače :mrgreen:

da mi imamo neke šanse za trofej pa da i razumijem, ali treba priznati da nismo još dovoljno kvalitetni za ovu fazu takmičenja i da nema potrebe dodatno forsirati igrače u takmičenju gdje imaš minorne šanse za osvojiti trofej, ili bolje rečeno nikakve.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 mar 2018, 20:27

Ne kažem ja da Gattuso neće maksimalno taktički i mentalno spremiti ekipu Niiti sumnjam da ih uz malo sreće možemo dobiti. Ali ako već mogu da biram, i iskazem svoje mišljenje onda bih halalio ispadanje od Arsenala, zbog LPa kroz ligu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 20:37

naravno da je LŠ daleko bitnija, odmah u startu garantuje bolju finansijsku injekciju i bolju podlogu za dovođenje klasnih igrača jer ćeš ga logično daleko lakše privući igranjem u ligi šampiona nego ovome.

za mene nema dileme kojem takmičenju moraš dati prioritet, a ne možeš baš gurati na sve strane sa ovako tankim rosterom.

a gatuso je ovom postavom pokazao šta mu je prioritet pa vi pričajte šta hoćete :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 20:42

Ma Gattuso ide do kraja u svakoj utakmici, nismo mi ekipa kao Napoli da biramo koja ćemo takmičenja igrati.

Što se tiče konkurencije u EL, ako možeš izbaciti Arsenal onda možeš i svaki drugi tim koji igra ovo takmičenje. Atletico je nivo iznad al' apsolutno nisu nepobjedivi, jer bi u suprotnom sada igrali LP.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 20:54

ma razumijem ja da milan mora težiti pobjedama u svakom momentu, ali kako rekoh, gatuso je odlučio ofirno ispasti iz takmičenja sa ovom postavom :mrgreen:

i opet nisam siguran koliko je pametno staviti 2 veznjaka naspram njihovih 5, malo se previše opustio :zzz:


iskristalo se kolika boljka su nam veznjaci i da nas je arsenal nadigrao isključivo radi kvalitetnijih, bržih i tehničkih potkovanih veznjaka tako da sumnjam da možemo jednom atleticu pomrsiti račune, jednostavno prihvatite da još uvijek nismo dovoljno kvalitetni i nema potrebe gurati glavom kroz zid, imaju pametnijih stvari od ovog takmičenja.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 21:03

Nije to baš 5 vs 2, ipak su Hakan i Suso više na sredini terena nego u napadu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 mar 2018, 21:06

Koliko ja vidim postava je sa 4 veznjaka a ne 2 ali nema veze. Igrati sad protiv Arsenala pa šta bude.

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 mar 2018, 23:11

UrbyEmanuelson je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Ljudi ja ne znam za vas, ali meni preko tableta kad ulazim pise da je forum na odrzavanju i ne mogu mu pristupiti, a preko racunara sve je ok :crazy:

veceras ocekujem pobjedu protiv nebesko plavi, nadao sam se Silvi, ali eto Kalinic ce poceti :kafa:
Ako ulazis preko tapatalka na tabletu nece moci. Vise ne radi forum preko tapatalka.

ma jok, sportsport.ba je imao svoju app zvala se forum sportsport i preko toga sam ulazio uvijek, ( mob ili tab), a sad nece nikako moram se s compa logovati, pravo bezze :thumbdown:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 00:55

We are pleased with the team’s performance, but at the end, our defeat at San Siro cost us too much. We must continue to raise the bar. I don’t want any excuses. It would be too easy to blame the referee. I am proud and angry at the same time. We should not have conceded the third goal. Yet, we must leave the frustration and injustice behind us. We’ll continue doing what we have been focusing on for the last three month, moving forward as a team.


Genaro gospodski reagovao.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 16 mar 2018, 01:00

Pogledao snimak sad.
Joj penala :rol:
Okrenuti se ligi i potuci se koliko mozemo sa svima.
Bravo za navijace.

Forza Milan!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 16:13

Za utakmicu u nedjelju vec je 45 000 ulaznica prodato.Ocekuje se opet preko 50 000 navijaca, sto bi bio ovosezonski prosjek. Navijaci su uz tim i to je jos jedan pokazatelj. Protiv Chieva ocekujem sigurnu pobjedu i to opet bez primljenog gola, sto bi bilo 5. put zaredom.
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 16 mar 2018, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 16 mar 2018, 16:28

Bitno ke nastaviti pobjedjivati u prvenatvu. A za ovu lakrdiju od sudjenja nemam rijeci. Ipak treba cestitiati Araenalu na prolazu jer su u ove dvije tekme to i vise zasluzili.

Gdje je drug moj. Jesi mi ziv osto ovi dana heh. Ubise braca majku im spicim heh
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 mar 2018, 03:14

Pratim ja vas druze budnim okom, prebudnim Ne sale se braca, jedva cekali suncane dane :)

Malo mi je i drago za ispadanje, ne zbog finansijskog razloga, ali rahat se mozemo okrenuti prvenstvu i pokusati se dokopati te LP, sigurno bi se tad dodatno ulozilo na jacanje tima. A vala moramo i taj kup uzeti, mnogo bi znacilo Gatuzu i momcima da odmah osvoje neato, a i vlasniku kluba i ostalima jer su dosta ulozili para i truda da se podigne Milan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 mar 2018, 18:45

Derby protiv Intera igramo 4-og aprila u 18:30 h

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 19:55

A ružnog termina, al' to je zbog Lige prvaka garant.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.