AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 05 jul 2018, 22:58

meskalin je napisao/la:Juve dovodi Ronalda, a Milan Strinica, Halilovica i ocekuje se dolazak Zaze, pa stvarno je danas najteze biti navijac Milana :kafa: :crazy:
Jbg prijatelju, dvodili smo i mi Ronaldinha, Beckhama imali Kaku, Robinha, Pata, Zlatana, i komoaniju, a oni dovodili Krasica, Matrija, Quraljelu i sl. pa smo ih tukli tih godina, sad se situacija drasticno promjenila, valjda za koju god i mi se vragimo na staro

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 05 jul 2018, 23:23

ekskluziva :kafa:

slika


ronaldo će, ako dođe, doprinijeti popularnosti lige što će dobro doći milanu, a naši dok se pokrenu i sklope jaku ekipu kroz 2-3 godine koja će moći ciljati na skudeto, do tad će rona već lagano u penziju :mrgreen: win-win situacija za sve, nema tu zavisti i ljubomore :mrgreen:

mi i sa ronom i bez rone svakako nemamo šanse za skudeto narednih par godina ali da je samo u top 4 dogurati, ma puna šaka brade :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 06 jul 2018, 00:05

Li ce platiti Elliotu 32M, pa ce onda prodavati klub.


Javljaju ovi sa SKYa da je vodeci u kupovini Milana neki Mister X koji je vodio pregovore u tajnosti i da je vjerovatno iz Azije. Ko zna sta se desava u klubu :hmmmmm:

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 jul 2018, 00:20

koja je logika da platiš 32 miliona i prodaš klub, a odbiješ onog italijana koji je nudio pare plus mu je htio izaći u susret tako što će on platiti taj kredit, a kinez ga odbio? :think:

valjda je taj vlasnik finansijski moćan i da će konačno neko normalan doći.

ali čim je odbio rocca koji je za moj pojam slao ekstra ponudu, onda znači da je ovaj potencijalni kupac još bolji, ali bog bi ga više znao šta se dešava. :facepalm:


srećom pa će se to valjda riješiti još u julu, pa da više konačno krenemo sa merkatom u pm.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 06 jul 2018, 11:49

Yebo im mister x sve, cim se spomene mister x znas da je neka muljaza i da od tog nema hajra.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 06 jul 2018, 13:20

Ja kad vidim da pise Mister X tacno mi se sve ogadi , od **** nog Galliania i njegovog MIter X :crazy:

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 06 jul 2018, 14:12

Bar imamo nove dresove :salut:

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 jul 2018, 14:29

šta se vi ba toliko sekirate :rol:

gledajte svijet ne pozitivniji način, klub se prodaje vjerovatno onim rickettima koji su još bolji izbor nego rocco, merkato će se otvoriti, riješit ćemo se nekih go.vana, dovest će se neka nova go.vna i sve super. :rol:

uživajte.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 06 jul 2018, 16:13

Bude tesko prvih par godina, poslije se valjda čovjek navikne
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 jul 2018, 17:32

pa vala baš, pojedini reaguju kao da su tek od jučer postali navijači :rol:

ja sam valjda još tamo 2014-te otupio, meni sve super, gotiva, laganica... :zviz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 06 jul 2018, 17:44

Ne samo da nema para za pojačanja nego trebaju ovaj mercato završiti u plusu od 55 mil :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 jul 2018, 18:15

The banks in Luxembourg close at 17:00 and it's almost impossible that the €32m by Yonghong Li will arrive. The deadline is at 00:00 tonight. The only alternative is that Yonghong Li shows up with the €32m in cash. The feeling is that Milan will pass over to Elliott. [Libero]
:rol: :rol:


ovo je ustvari dobra stvar, klub će ubrzo na prodaju, a kandidata i to finih ima hvala bogu što je najbitnije od svega.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 06 jul 2018, 19:30

Koji debil trebas bit za ovo
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
LeSa1892
Postovi: 151
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:42
Lokacija: Daleko od Zemlje
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LeSa1892 » 07 jul 2018, 01:27

U posljednjih nekoliko godina svjedoci smo i potvrda da je vrlo teško biti navijač/simpatizer ovog kluba.
Možda i najteže od svih Većih klubova iako već odavno nismo to, osim naravno na papiru.
Da je u pitanju prava ljubav kao što nije, Berlusconi ovo nikada ne bi dozvolio da se desi.
Ne možeš odjednom tek-tako prestati ulagati, pogotovo ne kada se u isto vrijeme oprostila cijela jedna generacija VELIKIH nogometaša. Ustvari, nije se smjelo dopustiti da se i to ikada desi već postepeno kupovati igrače na ključnim pozicijama. I na menadžer igrici je to jedva uspiješna metoda a kamoli u stvarnosti.

I naravno, prođoše godine ničega, smiješnih igrača tipa Mesbah, Constant, i ostalih pacijenata, ulaganje minimalno. Navijači su toliko pobjesnili da su samo željeli promjenu pošto-poto, pa ko god to da bio.
I evo, dobišmo lika koji ustvari nikada nije ni imao novac za ozbiljna ulaganja.
Sada imamo situaciju da se zaj3bavaju sa klubom kao sa nekom igračkom.
Mediji svaki dan objavljuju novog mogućeg vlasnika... Pa mislim kako i ti navijači u Milanu godinama sve ovo tiho prate bez ikakvih ozbiljnijih protesta. Pa demoliraj sve, danteyebo...

I ja uvijek kažem, naviklo se na ovo sve, ali qurac, ne da unutarnji osjećaj i prevelika ljubav za crveno-crnom bojom mira. Taman smo se svi ponadali prošle godine da ćemo sa svim tim silnim kupovinama do LP, a već iduće sezone napasti možda i scudetto, i onda boom, ovo se desi... BLJAK!
Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog.
(Alergije): licemjerje, nacionalizam i nepravda.

" Tih 206 koraka dužinom tog sokaka, nikad', ja nisam brojao . . . "

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 07 jul 2018, 10:26

Neka opasna muljaza se desava, neko se igra sa Milanom. Ne bih se iznenadio da je ta osoba Berluskoni. Jutros se pojavila informacija da pri preuzimanju kluba od strane Elliott-a, godinu dana ga nece prodati, biti ce u njihovom vlasnstvu to vrijeme..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 07 jul 2018, 16:42

Bitno je da je Halil ozvaničen :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 07 jul 2018, 21:39

Haj ga ti Halile sad zalilaj :rol:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 08 jul 2018, 11:53

Jucer citam bili na sastanku u Londonu s Usmanovim nekakv milijarder iz Rusije danas čitam da postoje arapi koji bi navodno kupili klub..... ali najgluplje u svemu je sto nije prihvatii Rocca i onda za 32 mil izgubi cijeli klub, nisu kinezi glupi ljudi da tako nesto naprave, mislim da ce se sutra znati ko je novi vlasnik kluba i mišljenja sam da to nece biti porodica Elliot.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 08 jul 2018, 19:54

meskalin je napisao/la:Jucer citam bili na sastanku u Londonu s Usmanovim nekakv milijarder iz Rusije danas čitam da postoje arapi koji bi navodno kupili klub..... ali najgluplje u svemu je sto nije prihvatii Rocca i onda za 32 mil izgubi cijeli klub, nisu kinezi glupi ljudi da tako nesto naprave, mislim da ce se sutra znati ko je novi vlasnik kluba i mišljenja sam da to nece biti porodica Elliot.

Ispostavilo se da je taj milijarder iz Rusije sadašnji vlasnik Monaca. Dogovorio je uslove sa Lijem koji je zakasnio sa uplatom od 32M, tako da je i dalje zanimljivo

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 jul 2018, 20:49

ja mislim da novinari pročačkaju sve bilionere širom svijeta i onda ga povežu sa milanom, bez ikakvih dokaza, ali eto neka se nađe, neka imaju šta pisati i neka ima narod šta čitati.
sad odjednom se sa ta dva rusa povezuju, nakon što se ispucalo se azijatima i amerikancima, a idući su valjda arapi.


jedino što sa sigurnošću znamo je da ništa ne znamo :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.