AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1508
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 avg 2019, 09:53

Nešto razmišljam, ona budala Mandžukić bio bi dobar upgrade za napad. Juventus se trudi da ga šutne, a izuzetno je koristan igrač. Igra srce, ima znanja i sportski bezobrazan je
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 09:58

Jah samo sto ne želi u Juventusu sjedit na klupi a da prihvati da u Milanu bude zamjena. A ni ne treba nma zamjena koja će primati cca 5 mil. Ako prodaju Silvu dovesti neku jeftiniju opciju za klupe.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2019, 11:21

Hakan, Silva, Biglia, Castilejjo, RR, Conti, Suso, Laxalt... Niti za jednog od ovih igrača nije sigurno da će dočekati početak sezone u Milanu. Svi su na prodaju,.

Dalje, Rodrigo je došao u Atletico za 60M, što znači da bi vrlo brzo i konačno, Correa trebao postati igrač Milana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meecko
Postovi: 1508
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 avg 2019, 11:59

Previše je izmjena u timu, to nije nikada dobro, kada će se u igrati, kada će se složiti i postati ekipa? Da ne govorim o ovim silnim odmorima. Novi trener, novi sistem, novi igrači, sumnjam da će se L. Š. izboriti ove godine. Sviđa mi se način rada borda, ali previše novih igrača nije dobro, znači da nema strategije.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 13 avg 2019, 12:05

Atletico Madrid have secured the €60m signing of Rodrigo Moreno from Valencia, which in turn now frees up the sale of Angel Correa to Milan for €55m.

Milan are willing to offer €30m + Andre Silva and Castillejo for Bruno Fernandes, another hypothesis is €40m + Andre Silva.

However, Sporting are not interested in that type of deal and refuse to move from what was requested from Man United & Spurs, which is €80m.

Laxalt bi mogao u Parmu, Spal ili Atalantu.
FORZA MILAN!!

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 12:22

Pa ne mislim da su 3 nova igrača (eventualno četiri ako dođe veznjak) u prvoj postavi velika promjena i nešto što bi trebalo predstavljati problem. Bilo je nužno mjenjati, prvenstveno radi jačanja ekipe, a i radi trenera koji traži određeni profil igrača za svoj sistem.

Imamo dvojicu novajlija za klupu, od kojih je jedan već radio sa Giampaolom, a Leao je na svom debiju pokazao koliko vrijedi. Svakako će početi sa klupe, neće biti veliki pritisak na njemu.

Ove prodaje ni ne računam, ko god da ode, svakako je bio nepotrebni višak čiju prodaju nećemo ni osjetiti. Jedino mi je žao Curtona, ali šta je tu je, bar se ostvarila neka finansijska dobit.



Nadam se da će brzo riješiti Correu, ali mi se ne sviđaju ove priče o cijeni. Nadam se da je 40m+bonusi, a ne 55m, to je previše. :damn: Ili lažu ili je Milan popustio jer vrijeme teče.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 avg 2019, 12:44

Za 11 dana počinje prvenstvo. I transferi se moraju riješavati do tad. Jer u zadnjoj sedmici najčešće ide panic buy, i taj period je uvijek riskantno čekati.. Zadnji dani mercata se mirno čekaju ako već imaš dogovoren neki transfer pa da to objaviš tad.

Maldini i Boban imaju još puno posla, a vremena je sve manje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2019, 17:51

Correa je izgleda zavrsen, Rodrigo iz Valencije ide u Atletico. Mendes je dobar s vlasnikom Valencije tako da Andre Silva ide u Valenciju.


Susov agent Riso bio je u Casi Milan i ponudio Petagnu


Conti mozda ide u Werder ili u Parmu

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 17:58

Dobro što se riješilo, ali nadam se da cijena nije tačna, ovih 55 miliona je više nego previše.

Kako god bilo, to je na putu da bude završeno. Ostaje još pitanje veznjaka. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 13 avg 2019, 18:34

Čuj Petagna :urnebes:

Valjda ubrzo završe Correu

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 avg 2019, 18:43

Džaba sve ako se vezni red ne popravi, mislim ok je ovo do sad što je urađeno ali kad vidim da Borini igra u veznom redu muka me neka uhvati. Dajte tog veznjaka ako ikako znate.

Kažu ne valja Modrić, pa taj čovjek bi unaprijedio igru cijele vezne linije za 30% al' ne treba se zamarat sa već završenim temama. Samo navodim primjer kvalitetnog veznjaka jer smo se dovodili u vezu sa njim.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 18:46

Ovaj Riso stalno visi kod njih, a frajer nema jednog jedinog (izostavimo Caldaru) igrača kojeg bi sad uzeo od njega.
Ili se putem njega pregovara oko nekih drugih igrača u ime drugih agenata, nije ni to neobično za vidjeti.

Lucci je Susov agent, nije ovaj.


Veznjak bi trebao doći, osim ako se nešto ne izjalovi. Koči nas što nikoga ne možemo prodati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 11986
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 13 avg 2019, 18:52

Treba imati potpuno povjerenje u Maldinija. I pustito covjeka da radi kako zna svoj posao. Ljubav i postovanje prema Milanu nece barem izostati i ako neko zeli dobro ovom klubu onda je to on. Treba mu dati i vrmeena ne moze sve preko noci
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 13 avg 2019, 19:20

Previše mirna tema za moj ukus. :think: :mrgreen:

Correa je meh, ne znam koliko cete ga platiti, ali preko 30 ne vrijedi. Pozicija koju igra vam treba, ali on kao on je nista specijalno, ne mozes identifikovati u cemu je dobar. Jedino sto je plus je sto je kod Simeonea vec navikao na takticki fudbal i defanzivu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 19:30

Ali je jedini dostupan igrač na tržištu koji odgovara profilu napadača kojeg Giampaolo traži. Ja sam više volio vidjeti Depaya, ali ga Lyon očigledno ne pušta.

Nema bajnu statistiku, ali je brz, pokretljiv, eksplozivan igrač i ima dobar pas, neko ko bi se u teoriji trebao slagati sa jednim poacherom poput Piateka. A još je i velika radilica i dobar u defanzivnim zadacima, što je vrlo bitno u ovom sistemu koji zahtjeva jak presing skoro tokom čitave utakmice.
Vidjeti ćemo kako će se snaći u dosta ofanzivnijoj postavci i hoće li mu ovo ležati, drugo je Simeoneov fudbal, a i većinom je igrao desnog veznog i nešto dalje od gola.


Nije loš igrač u suštini, ali precjenjen... samo što je Milan u takvoj poziciji da mora precjenjivati igrače jer nemaš izbora, a ući u sezonu bez SS-a bi bilo pogubno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1508
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 avg 2019, 19:40

nextterrain je napisao/la:Correa je izgleda zavrsen, Rodrigo iz Valencije ide u Atletico. Mendes je dobar s vlasnikom Valencije tako da Andre Silva ide u Valenciju.
Susov agent Riso bio je u Casi Milan i ponudio Petagnu
Conti mozda ide u Werder ili u Parmu
Ne kontam zašto slati Conti-a ako ostaješ na jednom desnom beku koji je povrijeđen svaku 3 utakmicu
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 19:48

Možda nije zadovoljio Giampaola, a povezivali su se s nama desni bekovi zadnjih par dana tako da bi vjerovatno u slučaju njegovog odlaska doveli nekog
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 13 avg 2019, 20:02

45mil + bonusi

Po.meni puno ali takvo je vrijeme danas da moras.preplatiti igraca pogotovo klubovi koji su u situaciji kao Milan.

Ostaje taj vezni i pitanje da li ce doci bilo ko na toj poziciji
FORZA MILAN!!

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 20:06

5 mil više nego što sam očekivao al ima ko voditi računa o tome
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 20:30

Bolje da su kupili klasičnog veznog, za 50 miliona, nego Angela, koji će koštati i preko 50, a realno ne vrijedi lik više od 30-35 miliona...

Nije da nema igrača kako se ovdje piše, pa jbt Fekir završi u Betisu, a da mi ne možemo dovesti jednog kvalitetnog igrača!

Bolje da su prodali Silvu za 20 ako treba i dodali tih 50 i kupili Brunu prvo, pa onda ganjali Angela ili nekog na toj poziciji.

Kessie neće da ide nigdje, a i niko izgleda neće dati 35 miliona za njega... Samo da ne bude Gigio kolateralna šteta, o čemu se piše ovih dana, da izvuku 60 miliona € od PSG-a.
Sa tom lovom bi pokrili i Angela, a ostatak love i Silva dovoljno da se kupi još jednog veznog od 40 miliona €! Samo da im nije ta računica u glavi! :think:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.