AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

gdje,sta,kako?
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 okt 2008, 22:31
Kontakt:

AC Milan - Arhiva postova

Post Postao/la gdje,sta,kako? » 12 feb 2009, 23:42

Jedan od najvecih svjetskih klubova sigurno zasluzuje svoju temu na ovom forumu.Vjerujem da nisam jedini navijac Milana tako da ocekujem da se ukljucite u rasprave,prva i sigurno najbolja tema za razgovor je veliki derbi sa Interom,da li mozemo pobijediti?
Ja mislim da mozemo,jer zna se da Milan uvijek velike tekme odigra dobro,a izgleda da ce se i Kaka oporaviti, znamo svi koliko Kaka znaci za Milan,bez njega i s njim to je druga ekipa.Dosta od mene sad vi ....

meša
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 feb 2009, 00:04
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la meša » 13 feb 2009, 00:15

Svakako da ima puno navijača Milana ,a za predstojeći derbi mislim da če Milan pobjediti( navijaćki :D ) , mada neće biti lako ,mislim da će Ronaldihno zamijeniti Kaku dostojno, mene jedino brine odbrana koja zna kiksati ,mada je ovo derbi i predpostaviti je da bi trebali biti puno koncentriraniji na utakmicu . U svakom slučaju očekujem pobijedu Milana

rossonero_387
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 feb 2009, 00:07
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la rossonero_387 » 13 feb 2009, 00:19

Bio sam na pocetnoj stranici sportsport-a i slucajno sam ugledao ovaj topic. I nisam mogao odoljeti a da se ne registriram i napisem nesto.

Navijam za Milan vec dugi niz godina. I taj klub mi strasno puno znaci. Svi moji poznanici znaju da obozavam milan i sve sto ima veze s milanom. Ne propustam NIJEDNU utakmicu milana igrali oni sa regginom koja je zadnja ili sa interom koji je prvi. Kad nema TV prijenosa gledam live streaming ( http://www.rojadirecta.com ) Sto se tice pojedinaca u milanu. Najdrazi igrac mi je naravno Kaka' mada sve ih obozavam. Takodjer volim Shevchenka iako ove sezone nije pokazao nista ne mogu da zaboravim prijasnje sezone lp 2003 scudeto 2004 preplakano finale 2005 i njegov nepravedno ponisteni gol na nou campu u polufinalu lige prvaka 2006.

A sad od DELLA MADONINNI :)

Najmrzi klub mi je naravno Inter. FUJ. Povraca mi se na spomen intera. uz duzno postovanje svim interovim navijacima zna se koji je klub u Milanu uspjesniji =) Naaaadaaaam se da ce Kaka' moci igrat. Mada CISTO SUMNJAJ jer zadnja obavijest na http://www.acmilan.com je ona da ga nema 15 dana. Dalje nista nisu pisali. Bez njega ce bit mnogo teze k'o sto je bilo u Torinu protiv Juventusa u decembru. Ali svejedno imam neki fin osjecaj pred ovu utkamicu. I evo cetvrtak navecer a ja vec osjecam nervozu pred taj susret. Ako Kaka' ne bude igramo Anceloti ima 2 mogucnosti.
1. 4-3-2-1 gdje bi 2 igraca iza napadaca bili seedorf i ronaldinho al tu je problem jer i seedorf i ronaldinho igraju na lijevoj strani a vidjeli smo da seedorf nije dobro odigrao na desnoj strani protiv juventusa.
2. 4-3-1-2 Ronaldinho iza 2 napadaca ( Pato Inzaghi ) a Seedorf u veznom redu. Mada ova formacija je gotovo nemoguca jer Anceloti rijetko kad igra s 2 napadaca a jos sad se igra s Interom...

eto dosta od mene xD i u nedjelju navecer svi zajedno budimo uz milan.

...some of us only see in red and black... FORZA MILAN

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la 19TM87 » 13 feb 2009, 00:24

dobijamo inter 100% :D
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la amerosm » 13 feb 2009, 00:30

Svakako jedan od najblojih klubova u europi i svijetu. Samo ste mu zaboravili dodati jos tri slova koja nedostaju u imenu.

Penzijsko invalidsko osiguranje Associazione Calcio Milan.

PIO AC Milan :D :D
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la majestic » 13 feb 2009, 00:31

U NOGOMETNOM klubu Milan su najavili, a talijanski mediji su prenijeli, da će zvijezda kluba, Brazilac Kaka, gotovo sigurno propustiti nedjeljni derbi protiv Intera.

U nedjelju (20.30 sati) na San Siru će Inter i Milan odigrati jedan od najvećih derbija u svjetskom nogometu, a Milan u tom ogledu može zadržati neizvjesnost u prvenstvu možebitnom pobjedom. Put do toga bit će im otežan jer najbolji igrač Kaka neće nastupiti zbog ozljede lijevog stopala.

U utorak je Kaka relativno normalno trenirao, no unatoč tome što je izjavljivao da ne postoji veća bol, liječnici nisu pobornici njegova igranja, a isto je prihvatio i trener Carlo Ancelotti.

Kaka je posljednja dva dana trenirao u teretani, jačajući muskulaturu, ali utakmicu protiv Intera će ipak gledati s tribina, navode talijanski mediji.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Mirza_Hordas » 13 feb 2009, 23:06

majestic je napisao/la:U NOGOMETNOM klubu Milan su najavili, a talijanski mediji su prenijeli, da će zvijezda kluba, Brazilac Kaka, gotovo sigurno propustiti nedjeljni derbi protiv Intera.

U nedjelju (20.30 sati) na San Siru će Inter i Milan odigrati jedan od najvećih derbija u svjetskom nogometu, a Milan u tom ogledu može zadržati neizvjesnost u prvenstvu možebitnom pobjedom. Put do toga bit će im otežan jer najbolji igrač Kaka neće nastupiti zbog ozljede lijevog stopala.

U utorak je Kaka relativno normalno trenirao, no unatoč tome što je izjavljivao da ne postoji veća bol, liječnici nisu pobornici njegova igranja, a isto je prihvatio i trener Carlo Ancelotti.

Kaka je posljednja dva dana trenirao u teretani, jačajući muskulaturu, ali utakmicu protiv Intera će ipak gledati s tribina, navode talijanski mediji.

šteta za takvog igračinu a i derbi milan - inter je puno slabiji kad njega nema
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la amir » 15 feb 2009, 00:09

Pobijedite sutra I...., to bi zaista volio i sretno vam sutra, mozete vi to jer su oni slaba ekipa
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la lolo d pitar » 15 feb 2009, 22:36

inter zasluzeno pobjedio

dado83
Postovi: 91
Pridružen/a: 05 sep 2008, 18:49
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la dado83 » 15 feb 2009, 22:44

Milan i bez kake, gatusa i neste u najmanju ruku ravnopravan ali cigani ih uzese, naravno uz sudijsku pomoc

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la Torres_9 » 15 feb 2009, 23:07

extra igrate :D :D hahahhahahahhahahahh
jesu vas razbili :D

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 15 feb 2009, 23:42

dado83 je napisao/la:Milan i bez kake, gatusa i neste u najmanju ruku ravnopravan ali cigani ih uzese, naravno uz sudijsku pomoc
lol. Inter je bio bolja momcad, Milan nista nije napravio sve do 65. minute, prakticki kao da nije postojao, a Inter zakucao mogucnost da povede 4-5:1 u tom momentu, sasvim realno, samo Adriano je mogao postici hat-trick iz svojih sansi. Steta bi bila da se na kraju Milan standardno na svoj nacin provuce na kraju u tom slucaju.
To 'naravno' ti je suvisno, Mourinho je vec sve rekao o sudjenju Interu ove sezone, a u taj prilog idu i cinjenice, da je steta sto je onakav gol priznat, jest, medjutim, da je Inter bolja, sposobnija i mocnija momcad, to je bilo ocito i pobjeda je zasluzena.
Uostalom, nebitno, mahanje s vrha ostatku.

dado83
Postovi: 91
Pridružen/a: 05 sep 2008, 18:49
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la dado83 » 15 feb 2009, 23:55

BRT je napisao/la:
dado83 je napisao/la:Milan i bez kake, gatusa i neste u najmanju ruku ravnopravan ali cigani ih uzese, naravno uz sudijsku pomoc
lol. Inter je bio bolja momcad, Milan nista nije napravio sve do 65. minute, prakticki kao da nije postojao, a Inter zakucao mogucnost da povede 4-5:1 u tom momentu, sasvim realno, samo Adriano je mogao postici hat-trick iz svojih sansi. Steta bi bila da se na kraju Milan standardno na svoj nacin provuce na kraju u tom slucaju.
To 'naravno' ti je suvisno, Mourinho je vec sve rekao o sudjenju Interu ove sezone, a u taj prilog idu i cinjenice, da je steta sto je onakav gol priznat, jest, medjutim, da je Inter bolja, sposobnija i mocnija momcad, to je bilo ocito i pobjeda je zasluzena.
Uostalom, nebitno, mahanje s vrha ostatku.
Pa lahko je igrati kada protivnik mora da juri rezultat. Do Interovog vodeceg gola Milan je imao dvije dobre prilike a dobro je igrao preko bokova. Mogao je inter dati jos koji go ali su mogli i primiti ali eto imaju dosta srece u ovom prvenstvu.

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 16 feb 2009, 01:03

Poanta je da su bolja momcad, da su konkretniji, da su opasniji, da su stvorili vise prilika i zasluzeno slavili. Milan je svojih dobrih, naravno i ocekivanih, perioda imao, al steta bi velika bila da se izgubilo nakon svega sto se promasilo na 2:0.

Avatar
alan ford 26
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 feb 2009, 16:56
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la alan ford 26 » 16 feb 2009, 02:06

Poenta da je inter jedna sugava ekipa koja guzovace uzima sve, uostalom dovolno je Mourinho kako su dosle one tri titule, fuj, gamad jedna, klub bez tradicije i bez icega i sad kao oni nesto odjednom, tuga
"Bolje živjeti 100 godina u bogatstvu, nego jedan dan u siromaštvu!"

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la BRT » 16 feb 2009, 03:12

:lol: Smijesan si. Doduse i sasvim nevrijedan komentiranja i realne, konstruktivne rasprave za koju svakako sposoban nisi, tako da...

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la A_d_0 » 16 feb 2009, 10:58

BRT je napisao/la::lol: Smijesan si. Doduse i sasvim nevrijedan komentiranja i realne, konstruktivne rasprave za koju svakako sposoban nisi, tako da...
HAJ TI SINE BJEZI SA OVE TEME..IMAS TEMU inter milan PA HVALI CIGANE....samo mogu rec fuj..bez kake nas bi vratnik namucio...fuj...kaladze ko da kliker ganja ne loptu ne moze je udarit...stvarno nemam rijeci...a anceloti...pljuvacka od trenera...dovede flaminija i senderosa i njemu nijedan neigra...e nek ti igra coravi kaladze popisam se na njega...volio bi da us nam 5 uvalili pa da onaj rudonja dobije otkaz..

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la juzni vjetar! » 16 feb 2009, 12:33

anceloti grjesi sto drzi ronaldinha na klupi, majstor je stvorio mislim 3-4 100 postotne sanse za milan mali pato je extra igrac fali kak pa da to bude pravi milan ali realno inter je jaci ove sezone .
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

kalle
Postovi: 11
Pridružen/a: 16 feb 2009, 12:34
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la kalle » 16 feb 2009, 12:40

milan kada prestane da igra sa starim igracima i dovede mladze u vezni red bice puno bolja ekipa

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: A.C.MILAN

Post Postao/la A_d_0 » 16 feb 2009, 14:00

ma kako da dovedemo???? onaj berlusconi neda marke ****...a bez 100-150 miliona nema nista jer necemo prosjecne igrace...

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.