AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 maj 2018, 10:31

Valjda ce nam do Bajrama sastavit respektabilan tim :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 maj 2018, 17:19

Ramadan Mubarak braco!
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 maj 2018, 14:06

Depay, Cavani i Vidal(sto bi uveliko podiglo kvalitet ekipe) su oznaceni kao igraci koje ce Milan svim silama pokusati dovesti ovo ljeto.Te par igraca za rotacije, kao sto se spominje Baselli kao zamjena za Kessie, da ovaj ne bi morao i naredne sezone igrati blizu 60 utakmica.Te Jankto i Politano za popunjavanje rotacije. Uz prebacivanje 3 igraca iz Primavere u prvi tim.A to su Gabbia, Dias, i Bellanova.


Donnarumma x2, Storari, Musacchio, Antonelli, Abate, Gomez, Bonaventura, Mauri, Kalinic, .. sve su ovo igraci koji sigurno idu iz Milana, i mozda jos Suso.Mada je on i sam rekao da nema namjeru da ide iz Milana.
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 19 maj 2018, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 maj 2018, 14:11

To nije lose ako se ispuni...ja bih rado volio i vidjeti delofelua ponovo....bio je on prilicno dobar u milanu...a barsa ce ga prodati budi zasto...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 maj 2018, 14:16

Reina(?)/Gabriel/Plizzari- Calabria/Conti-Bonucci/Zapata- Romagnoli/Gabbia-RR/Bellanova/Biraghi, Kessie/Baselli-Biglia/Locatelli-Vidal/Jankto, Suso/Politano/Dias- Cavani/Cutrone, Hakan/Depay


Velike su sanse da bi to moglo biti odabranih 25 za narednu sezonu.Vecina medija najavljuje ovako nesto. Tu i tamo se barata sa 2-3 druga imena u rotaciji.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 maj 2018, 16:42

Nije loše, al' nešto ne vjerujem da će Depay i Cavani pored Lige prvaka i najvećeg nivoa fudbala izabrati Milan al' ok, vidjet ćemo. Vidal je druga stvar, on je vrhunski igrač koji je već u godinama, njemu bi vjerovatno godila promjena sredine i povratak u Italiju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 19 maj 2018, 17:45

Ja još nigdje nisam vidio da se Vidal povezuje sa nama a i nešto sumnjam da će on doći u Milan.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 maj 2018, 18:29

Vi u sve sumnjate. Sumnjali su dolazak Bonuccia, pa dodje čovjek. I Kessie i Hakan su mogli birati klubove i LP, pa nisu. Plata i novac sve mijenjaju.

Vidal se dovodi u vezu sa Milanom već sedmicama. A što se tiče godina i on i Cavani su kao i Leo, generacija 87.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2463
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 19 maj 2018, 19:16

Citam sad na twitteru, izvor koji dobro zna stanje u Milanu, valjda ce krenuti na Mandzukica i Khediru, ugovor im istice 2019.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 maj 2018, 19:25

Hakan i Kessie se ne mogu porediti sa ovim gore trojcem, pogotovo sa Vidalom i Cavanijem.

Razlika je što sadašnji klubovi gdje ova trojka igra, oni će igrati LP iduće sezone (Leverkusen i Atalanta nisu ove sezone) i dva od tri ta tima su trenutno svemirski brod za Milan. Timove poput Leverkusena i Atalante ne možeš porediti sa Bayernom i PSG-om, al' nikako.

Leo je došao zbog svađe sa Maxom, tamam bi on išao iz Juventusa da je bilo realno da ostane.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 maj 2018, 20:17

Pepe Reina has already been confirmed from Napoli as a free agent, but Gattuso gave hints as to Milan’s other reinforcements.

“We will not bring more than three or four players, while 90-95 per cent of the current squad will remain. We’ll bring in players of experience, who have already been in certain matches, because that’s what we need to reinforce this side.”

Suso is out of action with an injury in training, but Gattuso responded to reports the winger could be sold.

“He is very important for us. Suso doesn’t want to leave, I spoke to him. Suso’s problem is that he has a release clause. No player has come to me and said they want to leave.”


Gattuso najavio ono sto vecina i ovdje pise.Doci ce do 3 ili 4 promjene unutar prvih 11. Te eventualno neki igrac za rotaciju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 maj 2018, 20:54

pa ako među tih 3-4 igrača broji reinu i strinića, onda se možemo yebati i iduće sezone :mrgreen:

ma da samo krilo i veznjaka uzmu bit će dosta, ne treba više ništa.
recimo toreira+bernard bi koštali samo 25 miliona, a unaprijedili bi te za minimalno 30%... to je neki minimum u slučaju da ne budu imali para, ali očekujem da imaju solidan budžet u planu plus se može fino zaraditi od prodaje igrača, pa samo od gigija, silve i nikole nožeš zaraditi stotinjak miliona.

depay i cavani bi bili idealni ali yebiga, to su sad samo nagađanja koja mi trenutno djeluju nerealno, ali vidjet ćemo.


sutra opet 433 sa curtonom na krilu :damn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 maj 2018, 21:44

Ne daj Bože promjeniti formaciju pa makar cista 9ka igrala krilo
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 19 maj 2018, 22:09

Bilo je neke priče da bi Calhanoglu igrao iza dvojice napadača u 4312 ali ipak mislim da će ovako igrati. Ne bi bio prvi put ali opet Kalinić to je užas.

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 maj 2018, 22:14

hajde razumijem da su suso i borini nedostupni pa moraš malo improvizovati, ali umjesto da je igrao 442 sa jackom desno jer mu nije strana ta pozicija, on gura curtona tamo koji će biti igrač manje.
i naravno nikola naprijed, neizostavni član ekipe :roll: pa mogao je makar silva na krilo kad je već dotle došlo, njemu je to još donekle poznata pozicija jer je igrao tamo u portu.


a ne dao mu bog da izgubimo i da završimo sedmi :roll: sutra nema mjestu riziku, po svaku cijenu ići po pobjedu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 maj 2018, 23:18

Moja zelja za ovaj prelazni rok je Unai Emery ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 20 maj 2018, 09:55

Danas pobjedom uzet to 6-to mjesto i direktan plasman u EL. Što se tiče ljeta, i ja sam za to da se dovede bolji trener, jer ipak je drugačije na klupi imati respektabilnog trenera. Mada i Rino još uvjek zaslužuje da bude trener, čak i u slučaju neusjeha u zadnjem kolu.

Nadat se da će se ovog ljeta napokon dovest klavitetan vezni fudbaler, lijevo krilo je isto pod moranjem. A riješit se napokon škarta, Montolivo, Abate, Bertolaci kad se vrati..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2018, 12:30

Bertolaćija hitno vratiti u tim, bolji od Jacka prevare :kafa: :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 20 maj 2018, 17:17

Opet Kalinic :puke: :guz:

Ne pada mu na pamet da promijeni formaciju već Kutronea gura na krilo.

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 maj 2018, 17:36

postava zrela za izgubit :zzz:

samo se nadam da će ovo više ličiti na 4312 jer curton na krilu je suicid, pa čak bi i kalinić bolje odigrao tamo.


donarumi opet zvižde navijači, znači to je to, fajront :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.