AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 maj 2018, 17:52

Kakvo pretjerivanje? Prva profesionalna sezona i odmah 18 golova, u ekipi koja je puno oscilirala.I to za manje od 2700 minuta na terenu. Zamisli onda kakve bi to brojke bile da je igrao u organizovanijoj ekipi koja kreira vise sansi? Ne sumnjam niti sekunde da bi vec u ovoj sezoni dostigao i 25 komada.

Doduse ne treba ovo ni cuditi od momka koji je najbolji strijelac u historiji omladinskih selekcija Milana.A nadavao se golova i u svim uzrastima reprezentacije.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 21 maj 2018, 17:57

Sve to stoji prijatelju. Ja kazem da treba sa njim raditi ozbiljno i biti ce jos bolji napadac. Samo po meno je jos rano da se kaze da ce za 2 godine biti jedan od najboljo na svijetu. Volio bi vise nego ista da me demantuje vec naredne sezone heh.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 21 maj 2018, 21:23

Koliko legendi veceras na San Siru, lijepo ih je vidjeti sve zajedno na jednom mjestu. Svakako tu su i neki sadasnji igraci za koje bi pozelio da ostanu na San Siru i poslije, samo da obuku dres Milana. Tu je i Conte, drma mu se opasno klupa u Chelsea-u, bio bi idealan trener za Milan :thumbup:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 maj 2018, 21:32

navodno da će dobiti otkaz u čelziju i da poslije toga nema u planu nikoga preuzeti, taman super da ga imamo kao rezervu opciju kad kola krenu uzbrdo :mrgreen:

mada se nadam da neće ništa krenuti nizbrdo, ali ipak...


vidim da je i vidal pozvan, gatusso kleči na koljenima i nagovori ga da dođe :pray:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 21 maj 2018, 21:51

Gledaj Kafua i Serginha majstora, ljudi još uvjek imaju fudbal u malom prstu. Dajte jednog od njih da poduci Abatea i Calabriu kako da naprave dobar centaršut :D Mada je Abate nepopravljiv, to majka samo jednom rađa :mrgreen:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 maj 2018, 22:48

Pippo 3 gola u pola sata, skoro isto toliko Kalinić u čitavoj sezoni.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 22 maj 2018, 01:53

Al kakav centaršut (asistencija) Abatea za Lucu Tonia, izgleda da mu je neko ipak pokazao kako se centrira :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 maj 2018, 02:12

muha milanez je napisao/la:Al kakav centaršut (asistencija) Abatea za Lucu Tonia, izgleda da mu je neko ipak pokazao kako se centrira :D
Pričao je sa Cafuom, tako da je nešto prešlo u njega.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2463
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 maj 2018, 12:49

Čitam po twitteru, Milan traži napadača i za 2-3 sata se pojavile vijesti da Milan hoće: Immobilea, Belottija ili Moratu :urnebes:

Nego, Mazzari voli Borinija tako da bi njega uključili u eventualni dogovor za Belottija, kakav bi to transfer bio :kafa:


Što se mene tiče može svako od tog trojca doći kod nas, ali Belotti :ljepota:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 22 maj 2018, 13:04

Juce sam procitao da ce dvojica napadaca napustit Milano, vjerovatno Kalinic prodaja i Silva posudba, a da ce se u klub vratiti Bacca i da ce dovesti jos jednog kvalitetnog napadaca. Volio bih da se Bacca vrati.

Isto da se trazi veznjak da cini sredinu sa Bonaventura-Kessie. Danas info da ce u slucaju ponude Liverpoola od 70mil prodat Gigia. Jos i da Milan zeli Timu Wernera i Max Mayera.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 maj 2018, 13:38

nije to nego traže veznjaka koji ima karakteristike jacka i kessija skupa :mrgreen: u prevodu box to box veznjak koji igra u oba pravca.

a jack će preseliti, da li na klupu ili u juventus, ne znam, ali čisto sumnjam da će biti u prvih 11 iduće sezone.

ovaj debil mayer je poslije svih spekulacija izgleda dogovorio sa hofenhajmom, koji qurac :facepalm:


između belotija i ćire je bolje ići na belotija jer je mlađi i jer bi trenutno manje koštao, iako nisam fan nijednog, ali činjenica je da ni nemaš bog zna kakvog izbora, a milanu fali golgeter.

na kraju će ispasti da će najteže biti dovesti lijevo krilo kojih ima za izvoza :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16489
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 maj 2018, 18:52

Od napadaca ja bi najvise volio Belotija jesnostavno sam ubijedjen da je on napadac koji ce sig svake god dati 20+ golova u seria a po sezoni, njemu je tek 23 tako da vrijeme radi za njega

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 maj 2018, 19:28

Immobileova žena na instagramu se zahvalila Laziu na svemu što su im dali. Isto kao da se oprašta od njih.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 22 maj 2018, 19:49

La Uefa non concede al @acmilan il patteggiamento su fair play finanziario. Si apre processo contabile nelle prossime settimane
AC Milan in trouble. UEFA have rejected their proposal with regards to the breaking of FFP rules. Imminent punishment in the form of: hefty financial fine, transfer market limitations or even exclusion from next season's European competition.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 maj 2018, 20:27

učinili bi uslugu kad bi ih izbacili iz evropskih takmičenja :mrgreen:

ali ne vjerujem da će biti nešto drastično, vjerovatno će se morati platiti neki penali i to je to.

psg može spičkati pola milijarde na dva igrača, a skaču milanu za vrat jer su potrošili 200 miliona, yebem ti takav koncept i pravilo gdje za određene klubove važi drugo pravilo i koji na sve načine nekažnjeno zaobilaze ffp :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 22 maj 2018, 21:30

Otkud vam da važe druga pravila? Za sve su pravila ista, samo su neki sposobniji u zaobilaženju, tj. stvaranju 'sponzorskih' ugovora. Jedan dan objave da je PSG pod istragom za FFP, odmah sljedeći dan ide vijest PSG potpisao sponzorski ugovor sa Katarskom kompanijom vrijedan 50 miliona godišnje. Kad cijela kraljevina stoji iza njih lahko je raditi takve stvari. Drugi je problem što niko drugi sebi ne može takvo nešto priuštiti ili što je retardirano postavljeno, ali oni ne rade ništa protiv pravila.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 maj 2018, 22:29

pa upravo to i hoću reći, ne razumijem koja je poenta ffp-a kad ga možeš na raznorazne načine zaobilaziti.

jedni potroše boga oca na igrače i ne desi se ništa, a milan jednom u 10 godina spička 200 miliona (ustvari nije čak ni toliko jer je dosta igrača dovedeno na rate ili posudbu) i odmah dižu hajku na tebe.


moram priznati da dosta toga ne razumijem :mrgreen:
fasone se već javio, začuđen je odlukom, ali rade na tome da isprave stvar i da skontaju šta dalje raditi.

mislim da nema ništa od ovih drastičnih kazni, u najgorem slučaju će ih izbaciti iz evropskih takmičenja (cry me a river), ali vrlo vjerovatno je da će samo biti novčano kažnjeni.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 maj 2018, 00:33

Jeste li vi svjesni da je ova cijela hajka na Milan zbog neregularnosti u poslovanju dok je Berlusconi bio tu? O tome je Fassone pricao prije par mjeseci.Uefa je najvise zbog toga se natovarila na ledja Milanu.A takodjer traze da se razjasni situacija na relaciji Eliott i Kinezi. Mada se sve vise spominje da ce nas neki milijarder iz Arabije preuzeti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 00:46

pa da, spominje se onaj period između 2014 i 2017.

ako se ne varam, to se poklapa sa onim kad je berluskoni niotkuda izvukao pare za baccu, romagnolija, adriana, govedo itd., prije toga prebijene pare nije imao niti ulagao da bi se odjednom stvorilo skoro 100 miliona :roll:

najidealnije je da se preproda klub nekom bilioneru pa da onda i oni zaobilaze ffp kao siti i psg, a nije da nema interesanata, pogotovo ako se bude prodavalo ispod cijene.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 maj 2018, 09:29

Cek ba zar mi nismo finansijski propali i da je gazda neki lazni muljac koji nema ni za kancelariju a kamoli za nova pojacanja hahah.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.