AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 jun 2021, 22:29

koraj je napisao/la:
22 jun 2021, 22:22
Citajuci komantare za naseg novog golmana covjek bi rekao da je neka prevara od igraca a ne prvak Francuske lige. Garantujem da ga @meepo nikad nije gledao. I ovakav malo agresivni nacin komunikacije i potreba da se dokazuje da je uvijek u pravu me malo podjeca na kardan i ostale motorne dijelove.
Paradzija nikad nece biti najbolji golman svijeta, i Bogu fala da ga ne gledam vise. Neka je otisao pa makar i dzabe.
Nisam rekao da je prevara od igraca. Dobar golman sigurno , ali ne isti kvalitet niti nivo kao Donnaruma.I nije nikakva agresiva vec fino argumentovano. Glupo je čitati da Milan nije izgubio na kvalitetu odlaskom Donnarume i stoviše da je Maigan kvalitetniji golman od njega , a momak ima vise iskustva i sto se tiče lige , koja je mnogo jača nego Ligue 1, i sto se tiče internacionalnog iskustva. Stovise momak ima skoro duplo više cleen sheetova nego Maigan, a razlika je 100 utakmica vise u njegovu korist. Uostalom transfermarkt sam govori jednom cijena 60 miliona drugom 25 miliona , a poznati su kao portal koji je 95% tačan sto se tiče evaulacije igrača jer koriste različite parametre pri racunanju same.

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 jun 2021, 22:34

Donnarummi je važniji novac od kluba u kojem je ponikao i koji mu je dao sve. Znači, Milan nije izgubio baš ništa.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jun 2021, 22:34

Na stranu sto je meni drago i sto sam jedva čekao da ga više ne gledam u dresu Milana, al meepo osim ovoga sto si nabrojao, pitam te jesil ti njega gledao, sta su prednoati a sta nedostaci? Po čemu si zaključio da je dowgrade?
Niko nije ni rekao da je Mike bolji od Dollarboya, vrijeme će pokazati, al mi malo bezveze sto se navodi da je dowgrade bez da smo i pogledali kako momak brani.
I jos jednom, kad bi Tatarusanu bio broj 1 samo da ga malog smrada ne gledam kako ljubi grb.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 22 jun 2021, 22:39

celikmilan je napisao/la:
22 jun 2021, 22:34
Donnarummi je važniji novac od kluba u kojem je ponikao i koji mu je dao sve. Znači, Milan nije izgubio baš ništa.
Tacno.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 jun 2021, 22:40

muxa je napisao/la:
22 jun 2021, 22:34
Na stranu sto je meni drago i sto sam jedva čekao da ga više ne gledam u dresu Milana, al meepo osim ovoga sto si nabrojao, pitam te jesil ti njega gledao, sta su prednoati a sta nedostaci? Po čemu si zaključio da je dowgrade?
Niko nije ni rekao da je Mike bolji od Dollarboya, vrijeme će pokazati, al mi malo bezveze sto se navodi da je dowgrade bez da smo i pogledali kako momak brani.
I jos jednom, kad bi Tatarusanu bio broj 1 samo da ga malog smrada ne gledam kako ljubi grb.
Brate , izvini ako si shvatio da sam agresivan ili nesto. Ne pokusavam biti upravu i ne znaci da sam upravu. Argumentovao sam zbog čega mislim da je downgrade. Jest Donnaruma otisao na ruzan nacin ali opet ja njega vidim kao svjetsku klasu i ne samo ja već mediji i vecina veliki klubova na starom kontinentu. Za Maigana mogu reci da je dobar golman i da ne treba od njega očekivati isti kvalitet igara kao od Donnarume.

Gledao sam ga manje od 10-ak utakmica ove sezone i to je to. Ne mogu da gledam Ligue 1 toliko jer mi nije bas zanimljiva.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jun 2021, 22:48

Ma nisam ti ja brate prigovorio za agresivnost, al nebitno :)
Sto se Dollarboya tiče, nevezano za moje generalno mišljenje o njemu, ja ne mislim da ce bit broj 1 u svijetu. Ima jednu veliku manu u igri koju nije uspio ispraviti evo vec 4-5 godina. Nisam siguran da li će ikada to ispraviti. Ako uspije onda ima sve predispozicije da bude broj 1.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 jun 2021, 22:49

muxa je napisao/la:
22 jun 2021, 22:48
Ma nisam ti ja brate prigovorio za agresivnost, al nebitno :)
Sto se Dollarboya tiče, nevezano za moje generalno mišljenje o njemu, ja ne mislim da ce bit broj 1 u svijetu. Ima jednu veliku manu u igri koju nije uspio ispraviti evo vec 4-5 godina. Nisam siguran da li će ikada to ispraviti. Ako uspije onda ima sve predispozicije da bude broj 1.
Mislis igra nogom ? To mu je svakako mana.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jun 2021, 22:56

Ma ne to, iako ni tu nije sjajan i vrlo često nam se igrao sa živcima. Al to mu ne uzimam toliko za zlo jer malo golmana ima dobru igru nogom.
Mislio sam na prekide i ubacaje u 16. Prosto je nevjerovatno koliko puta zapliva u prazno a ima sve fizičke predispozicije da dominira u tim situacijama.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jun 2021, 23:09

Maignan ubrzo postaje prvi golman Francuske, a to dosta govori.


Koliko god Dolaruma bio talentovan, svejedno stojim pri tome da Maignan nije nikakav downgrade. Tu su otprilike negdje na sličnom nivou, sve u svemu mislim da se neće osjetiti Donarumin odlazak.

Bar smo se spasili ovih peripetija oko ugovora svaki božji merkato, a uspio se dovesti kvalitetan golman za male pare. Win-win situacija što se mene tiče.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16617
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 jun 2021, 23:15

Ma dobro sa golmanom smo se pokrili,to je to manje vise,Mike itekako zna imati odbrana da panes na guzicu,meni je tu samo krivo sto nismo uzeli nikakvu paru za Gigu,a nije mi uopste nesto zao sto je otisao,jer pozicija golmana je lako zamjenljiva.

Meni je iskreno vise zao Hakana nego Gigija. Samo se nadam da ce dovesti nekoga da zaboravim na ovu nasu bivsu 10-ku

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 jun 2021, 23:20

Hakan je prosjecan igrac i nije dostajan da bude nosilac jednog Milana. Dovest ce se klasa na tu poziciju i to je to

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jun 2021, 23:23

Oko toga smo se uglavnom svi složili. Greška jest što se nije ranije to riješilo ali mi drago sto bez obzira na to nisu dozvolili ucjene. Vjerovatno su izvukli i pouku pa će ubuduće puno ranije završavati produženja ili prodati one sa kojima se ne moze dogovoriti.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16617
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 jun 2021, 00:26

muxa je napisao/la:
22 jun 2021, 23:23
Oko toga smo se uglavnom svi složili. Greška jest što se nije ranije to riješilo ali mi drago sto bez obzira na to nisu dozvolili ucjene. Vjerovatno su izvukli i pouku pa će ubuduće puno ranije završavati produženja ili prodati one sa kojima se ne moze dogovoriti.
Vidjecemo da li su naucili na slucajevima Kessie,Calabria i Romangoli,ako i tu ponove iste greske onda nema opravdanja

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 jun 2021, 00:40

Naravno. Kad smo kod Romagnolija mislim da bi se njega trebali riješiti, ako ima iko zainteresovan,a dovesti ili Milenkovica ili Tomiyasua. Ne znam kako je Chelsea popunjen na stoperskim pozicijama, možda ga ponuditi njima u pregovorima za Ziyecha.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 jun 2021, 07:40

Možda nam ova situacija sa kokoškom na neki način i pomogne, kontam da će Maldini nekako lakše dovest zamjenu i da neće puno otezat ako stvar bude zapela oko par miliona, kao što je bio slučaj u mnogim ranijim transferima. Ziyech ili Rodriguez vjerovatno.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 23 jun 2021, 09:00

Odmah dati otkaz Upravi. ❤

I bas me zanima zasto bi Rodrugez bio pojacanje trenutno?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jun 2021, 10:18

Hamez bi bio pojačanje prije par godina, sad je već propao i ono najgore, načet je povredama. Zna on još fudbala igrati, ali ovakve transfere treba izbjegavati iz x razloga jer nam može donijeti više lošeg nego dobrog.


Jedan igrač koji mi je interesantan je Sabitzer koji je u zadnjoj godini ugovora, iako nije klasična desetka, ali dalo bi se uklopiti ga u tim jer je baš zahvalan lik koji svugdje na terenu može igrati. Druga opcija je Vlašić ili Van Bek, uz već pomenutog Ziyecha, iako se njega više vidi na krilnoj poziciji.

Nije sad baš da nema izbora, samo još da ima para. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 23 jun 2021, 12:32

muxa je napisao/la:
23 jun 2021, 00:40
Naravno. Kad smo kod Romagnolija mislim da bi se njega trebali riješiti, ako ima iko zainteresovan,a dovesti ili Milenkovica ili Tomiyasua. Ne znam kako je Chelsea popunjen na stoperskim pozicijama, možda ga ponuditi njima u pregovorima za Ziyecha.
Tomiyasua bi volio vise nego Milenkovica vidjeti predobar igrac. Romagnoli bi jedino mogao mozda u Manchester United , kao vid zamjene za VdB.

Avatar
edoox
Postovi: 1600
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 23 jun 2021, 12:40

muxa je napisao/la:
23 jun 2021, 00:40
Naravno. Kad smo kod Romagnolija mislim da bi se njega trebali riješiti, ako ima iko zainteresovan,a dovesti ili Milenkovica ili Tomiyasua. Ne znam kako je Chelsea popunjen na stoperskim pozicijama, možda ga ponuditi njima u pregovorima za Ziyecha.
Prodali nama Tomorija, eto kako su popunjeni na stoperskim pozicijama. Vjv si išao na Čelzi jer su solventni..neće Romanjolija niko keširati. I on će otići na kraju ugovora besplatno.

Pošto je zvanično, hocemo li privoditi kraju pricu o turki :). Moralo se desiti sranje Eriksenu, da bi mi vidjeli kakvo je to djubre od igrača. To sve ne umanjuje kiks uprave po pitanju njegovog ugovora. Vjerujem da nije imao ponuda , dok se nije desilo sranje. Nadam se da će ponijeti svu qurcobolju kod kona.

Avatar
meepo
Postovi: 4127
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 23 jun 2021, 12:42

rope11 je napisao/la:
23 jun 2021, 10:18
Hamez bi bio pojačanje prije par godina, sad je već propao i ono najgore, načet je povredama. Zna on još fudbala igrati, ali ovakve transfere treba izbjegavati iz x razloga jer nam može donijeti više lošeg nego dobrog.


Jedan igrač koji mi je interesantan je Sabitzer koji je u zadnjoj godini ugovora, iako nije klasična desetka, ali dalo bi se uklopiti ga u tim jer je baš zahvalan lik koji svugdje na terenu može igrati. Druga opcija je Vlašić ili Van Bek, uz već pomenutog Ziyecha, iako se njega više vidi na krilnoj poziciji.

Nije sad baš da nema izbora, samo još da ima para. :mrgreen:
Za Jamesa se slazem. Za Sabitzera ne. Nije dovoljno kreativan lik. Tehnicki je dobar i ima dobar dugi pas ali nije za poziciju 10-ke. Zaccagni je bolji od njega u mnogo aspekata kad je u pitanju 10-ka. Isto te igrače iz Bundeslige ne treba dovoditi ako se nisu dokazali na internacionalnom nivou. Njegovi nastupi u Europi su meh. Sto se tiče repke mozda najbolji austrijski fudbaler u ovom trenutku ali opet meh.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.