AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 mar 2018, 20:04

kalinića nema u ekipi, ali iz tehničkih razloga :tokralju:


rom lakše povrijeđen i vjerovatno neće sutra igrati, ali makar će propustiti reprezentativne obaveze.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 mar 2018, 20:35

Spisak Italije ko u stara vremena, minimalno po jedan igrač u svakoj liniji. Jedino nepravda je ne pozivanja Roma.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 mar 2018, 20:42

Kalinić nije na spisku zbog nezalaganja na treningu vjerovatno jer se uigravao Cutrone da igra sutra. Bilo je i vrijeme da ga se skroz odstrani iz tima.

Romagnoli bi bio na spisku da nema neķu izgleda lakšu povredu.

Na spisku za sutra nalazi se i Conti.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 mar 2018, 21:07

Zanimljiva situacija sa Kalinićem, nadam se da će ili Silva ili Cutrone max iskoristit ukazanu priliku. Ja bih Nikolu na kraju sezone lagano vartio u Firencu, haman kraj sezone on još nije ni blizu ozbiljnog napadaca.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 mar 2018, 22:43

Ne znam tačno ali ja mislim da je Kalinić na posudbi sa obavezom otkupa za nekih još 15 miliona. Otkupit ga pa ga pokušati uvaliti nekome u Kinu.

Spominje se krilni napadač Pavon iz Boce. Zna li iko nešto više o njemu?

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 mar 2018, 23:15

Prokleti obavezni otkup, onda ostaje ta opcija sto si naveo. Nisam znao da su tako transfer dogovorili, glupost jos kad skontas koliko je sva saga oko njega trajala..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 17 mar 2018, 23:31

Biće nam gusto iduće dvije tekme nakon Kijeva, 31.03. Juve pa 04.04. Inter.

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 mar 2018, 23:51

Uvijek ostaje opcija prodaje u Kinu,mislim da bi Kaliniću Kina legla k'o budali šamar. Juve i Inter da konačno vidimo od čega je ekipa stvorena i kakav je Rino stručnjak.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 mar 2018, 00:02

Koliko se sjećam a tako je bar prema wikipediji imaju oba vezu da ga otkupe. Poslije mu samo treba reći da neće računati na njega a onda ga poslati negdje daleko gdje još nisu skontali kakav je to igrač.

Treba proći neokrznuto Chievo pa se onda fino pripremiti za te dvije utakmice. A još nas i Napoli čeka malo kasnije.

Gattuso i igrači neka to pripreme a ona dvojica iza njih neka pripremaju tim za iduću sezonu.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2018, 00:22

ma mislim da tu ima neka caka i da je u pitanju neka obavezna kupovina, kamo sreće da ćeš ga jednostavno moći vratiti fiorentini i okrenuti leđa kao da se nikad ništa nije desilo :zzz:

buni me što se nigdje ništa ne spominje o njegovom povratku u fiorentinu :hmmmmm:


bilo bi super kad bi se mogao prodati u kinu za skoro duplo veće pare ali dabogda, već je jednom odbijao jer mu je veća satisfakcija igrati u jednom milanu nego igrati za pare u nekoj vukojebini.
doduše možda ga loša sezona i ovo izostavljanje iz ekipe pogura da ode, nema on šta više ovdje raditi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2018, 01:02

Ma moramo ga otkupiti, to se znalo još na ljeto, ne znam odakle vam to da ga možemo vratiti u Fiorentinu samo tako.

Šta ja znam, meni je on nešto drag pravo, djeluje mi simpatično na terenu, nekakav zbunjen, ha zabije gol ha promaši čistu šansu ista reakcija :D

Ja bih njega ostavio, al' yebiga treba napraviti neku hijerarhiju i reći mu da više nije prvi izbor u napadu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 mar 2018, 01:44

Znam da ga ne mogu vratiti tamo niti bi ga oni vjerovatno uzeli nazad ali to nezalaganje koje je Gattuso vidio na treningu vidi se i na utakmicama. Često se vidi ako lopta koja je njemu upućena a ne dođe do njega on nema niti zeru namjere da se potrudi da dođe do nje. Tako da njega treba otjerati što dalje od tima.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 mar 2018, 01:46

ubiće nas koraj :shhh:


što je najgore nije ni meni mrzak, imao je nesreću da u prvom djelu sezone bude prvi napadač gdje maltene nije imao nikakvu podršku suigrača što je dovelo do toga da je nakon određenog vremena nepovratno psihički potonuo i ispao iz forme, a ne pomaže ni to što mu navijači već mjesecima konstantno zvižde.



ali opet mislim da bi za obe strane bilo najbolje da se raziđu... previše star, previše zarađuje, nije opravdao očekivanja, navijači ga ne gotive, jednostavno tu više nema nijednog razloga da ostane.


još se i bacca u po frke vraća, baš danas čitam kako ga vilareal ne želi otkupiti :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 18 mar 2018, 06:26

Meni je Bacca gotivan, Cutrone bi sa njim napredovao,isti su tip igraca. A bilo bi dobro imati 2 para istih napadca.Silva-Cutrone i Kalinic-Bacca ubilo se za 4-4-2, samo ovaj drugi par puno losiji i stariji
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 18 mar 2018, 07:28

rope11 je napisao/la:ubiće nas koraj :shhh:


što je najgore nije ni meni mrzak, imao je nesreću da u prvom djelu sezone bude prvi napadač gdje maltene nije imao nikakvu podršku suigrača što je dovelo do toga da je nakon određenog vremena nepovratno psihički potonuo i ispao iz forme, a ne pomaže ni to što mu navijači već mjesecima konstantno zvižde.



ali opet mislim da bi za obe strane bilo najbolje da se raziđu... previše star, previše zarađuje, nije opravdao očekivanja, navijači ga ne gotive, jednostavno tu više nema nijednog razloga da ostane.


još se i bacca u po frke vraća, baš danas čitam kako ga vilareal ne želi otkupiti :roll:
Citam komentare uz jutarnju kahvu i uzivam Roup :P :P :P
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 18 mar 2018, 08:52

Ko prenosi danas utakmicu protiv Chieva? Kako bi nam sjeo kiks Intera koji svoju utakmicu igra u 12:30 :D pa vrijedi i to malo ispratiti
Zadnja izmjena: gambler1899, dana/u 18 mar 2018, 11:41, ukupno mijenjano 1 put.
FORZA MILAN!!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 mar 2018, 09:49

Pa Inter i hoće kiksat danas na teškom gostovanju protiv Sampa, naši moraju dobit redovnu mušteriju Chievo. Utakmicu prenosi arena sport 3.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 18 mar 2018, 10:41

koraj je napisao/la:
rope11 je napisao/la:ubiće nas koraj :shhh:


što je najgore nije ni meni mrzak, imao je nesreću da u prvom djelu sezone bude prvi napadač gdje maltene nije imao nikakvu podršku suigrača što je dovelo do toga da je nakon određenog vremena nepovratno psihički potonuo i ispao iz forme, a ne pomaže ni to što mu navijači već mjesecima konstantno zvižde.



ali opet mislim da bi za obe strane bilo najbolje da se raziđu... previše star, previše zarađuje, nije opravdao očekivanja, navijači ga ne gotive, jednostavno tu više nema nijednog razloga da ostane.


još se i bacca u po frke vraća, baš danas čitam kako ga vilareal ne želi otkupiti :roll:
Citam komentare uz jutarnju kahvu i uzivam Roup :P :P :P
Brate da nije rano za jutarnju kafu, nedjelja je u ovo doba se pije jutarnja kafa :D
Vidim na oficijelnoj stranici Milana gol dana Sedorfov projektil upravo Kijevu prije nekoliko godina, nadam se da će ga i Kesi isto tako danas zabiti.

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 18 mar 2018, 11:10

Haj objasni djeci da je nedjelja :)
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 18 mar 2018, 11:50

Dobro jutro svima, osim Nikoli Kaliniću :mrgreen:

BIlo bi dobro da Inter kiksa protiv Sampdorije koja igra fenomenalno na domaćem terenu i naravno da Milan dobije Chievo (iako mislim da će baš teško pobijediti, nisam nešto pozitivan za danas)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.