AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 avg 2018, 20:22

@ beudin

Jq vjerujem da ce Samu odigrati odlicnu sezonu cak vjefujem da ce biti bolji od Susa :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 avg 2018, 20:25

ronaldo99 je napisao/la:@ beudin

Jq vjerujem da ce Samu odigrati odlicnu sezonu cak vjefujem da ce biti bolji od Susa :)
Od njih dvojice i ja ocekujem puno, samo je pitanje kako ce Suzo igrati, ili da Samu odigra lijevo a Hakan u sredinu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 18 avg 2018, 21:44

nextterrain je napisao/la:
Milan announce that Strinic suffers from an initial hypertrophy of the heart muscle. Therefore the player will have to temporarily suspend competitive sport activity until the tests are completed.
uzas, sve najbolje mu zelim :thumbup:
Eto zasto ste doveli Laxalta.
Beduin je napisao/la:Ali po meni Inter je los u odbrani
Po meni Inter bi mogao biti ozbiljan kandidat za najbolju obranu lige :mrgreen:
Raonffa je napisao/la:Možda ih malo zeza pozicija lijevog beka, al' ostatak odbrane sa Vrsaljkom, Škrinarom i De Vrijem djeluje (po imenima) dosta dobro
De Vrij se prvo mora dokazat i izbacit Mirandu,koji je trenutno bolji od njega,iz sastava.

Avatar
meecko
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 18 avg 2018, 21:51

Mislim da smo bolji nego prošlu sezonu. Imaš bolji napad, odbrana ako bolja nije, barem je na nivou prošle godine, sredina je kritična al ni bolja ni gora nego prošle godine. Mislim da će Carleto sa Napoliem da use. re motku. Lazio i Roma su mijenjali bitne igrače deVrij, Radza, Anderson... Imamo šanse za LP više nego prošle godine. Volio bih da Higuain, Caldara i Conti budu u svojim najboljim izdanjima, a ostali novopridošli da budu solidni i eto veselja. P. S. Opet "Nepokretni" rešeta mreže
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2018, 22:18

šteta strinića, ono mi djeluje kao da bi mogao prekinuti karijeru prije vremena.

eto razloga što je lezbejka došla, očigledno se već znalo.

mene samo zanima kako je prošao ljekarske preglede prije mjesec dana, u šta su gledali u pm, je li moguće da je u tako kratkom roku uspio zaraditi ozbiljnu srčanu manu :salut: ovako će lik sisati 2,5 miliona godišnje, a moglo je i da ga ne dovedu nikad da su otkrili na vrijeme.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 18 avg 2018, 22:50

Nije to neki problem svi sportisti imaju uvećani srce, nešto drugo je tu kvaka. Možda je posljedica mundiala
. Hrvati su 4 utakmice igrali 120 minuta i možda se tu nešto javilo. A čini mi se da je u svakoj Strinić mijenjan, što nije bez razloga rađeno.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Puma » 18 avg 2018, 22:58

Beduin je napisao/la:
Puma je napisao/la:
Beduin je napisao/la:A zasto je to Inter nivo iznad da ga ne mozes cak ni komparirati sa nama? Zato jer su doveli Keitu i Naingolana? Daj ba, ne pratis od jucer fudbal, to sto ima neke igrace bolje nego Milan nista ne mora da znaci, ama bas nista. Pogotovo Inter je peh i on nerijetko fula sa skupim igracima i kojekakvim talentima. Meni je njihova odbrana nista posebno, pa makar i de Vrij im igrao. Cak i Handanovic lagano moze razmisljati da preda rukavice mladjem golmanu za sezonu-dvije max.
:bow: :bow:

Nisam procitao bolji post u zivotu.
Bukvalno je sve kontra.
Oo znalac, nisam te prepozno. Znaci i tebi je Inter toliko jak da je uz Juve toliko iznad ostalih da ga ne treba ni porediti s ostalima? :urnebes:
Nemam pojma ali po tvom upisu nemas vise od 12-13 godina. Od svih igraca koje je Inter doveo ovog ljeta ti izvlacis Baldea kao neki faktor. A bilo 4-5 boljih pojacanja od njega. Druga stvar, moras biti bas fudbalski i sportski nepismen da odbranu koju cine Skriniar, De Vrij i Miranda das epitet "nista posebno". Mozda i jeste ali u usporedbi sa recimo Nesta-Stam.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 avg 2018, 23:29

@Puma

Moje subjektivno misljenje o omrazenom gradskom rivalu ti jedva docekao da ismijavas u fazonu moje starosne dobi, pravo zrelo za jednog forumskog znalca poput tebe.
To sto mene Interova odbrana ne fascinira (a odbranu cine i bekovi i CB) ne mora nuzno znaciti da sam u pravu, ali isto tako ni par imena ne mora znaciti kvalitet u konacnici.
Drugo, zibje na opste diskusije pa cemo tamo ako treba, a ovdje Milanovci rapsravljamo o nasem klubi i mogucnostima. J3be mi se za Interom druze, za mene su kesa i uvijek ce biti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 19 avg 2018, 16:21

Inter je i ove godine jaci od Milana a nama ostaje samo borba za 3-4 mjesto onako realno.
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2018, 20:39

Milan fans looking at other Serie A fans this weekend like :rol: :rol:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 avg 2018, 20:49

Dade ga sexy Silva nama u prvoj tekmi

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 avg 2018, 20:52

Tom momku samo treba kontinuiteta
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2018, 20:57

Ovdje manje više svi znamo ili očekujemo da će Silva proraditi u Sevilji. Nije prvi put da igrač ode iz Milana i pokida.

Gattuso i Montella pate od onoga od čega pati dosta italijanskh trenera. A to je zaostalost i tvrdoglavost.

Mrtvi Kalinić je forsiran pored Silve. :bow:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2018, 21:06

problem je što pored ingvajna i curtona neće ni naredne dvije godine moći dobiti šansu, eventualno curtona poslati na posudbu da skuplja minutažu pa ovog prekomandovati u drugog napadača.

ali čini mi se da je najizglednija ta solucija gdje će profitirati od njega, neka odigra dobru sezonu i lagano možeš 40 miliona tražiti, možda i više.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 avg 2018, 21:07

Decko za poluvrijeme haman vise dade golova nego kod nas za sezonu :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2018, 21:09

Zašto bi ga ljetos prodavali ako momak odigra odličnu sezonu? Sevilla ima mogućnost otkupa za njih nedostižnih 35-40M.Ako već budu odlučili tako, pa da ga prodaju onda će to biti bogatim Englezima za 50+ M.. Pod uslovom da Andre ovako nastavi.

Uostalom sve zavisi i da li će Cutrone ove sezone nastaviti gdje je lani stao.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 avg 2018, 21:12

A zašto ga oni nebi otkupili pa preprodali :)
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 19 avg 2018, 21:14

Milan igra na tri fronta tako da bi bilo minutaze za silvu,a da ne govorim ako se neko povredi....ali eto bolje znaju leo i maldini...
Mislim da su veliku gresku napravili ali vrijene ce pokazati....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2018, 21:16

muxa je napisao/la:A zašto ga oni nebi otkupili pa preprodali :)
Zato što Sevilla ima mogućnost a ne pravo otkupa. Milan može a i ne mora da prihvati ponudi. A Sevilla nema 35M koliko Milan traži, odnosno koliko im je dao kao mogućnost. Najveći transfer u historiji Seville je jedva dostigao 20M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2018, 21:20

njima je muriel za dvadesetak miliona top transfer ikada, čak i kada bi ga na neku foru uzeli pa preprodali, ne isplati im se ni ta opcija jer bi imali samo desetak miliona profita, ni nisu neke pare.
a mislim da ni ne možeš igrača odmah kupiti i prodati u istom prelaznom roku, bar mislim da je tako.

srećom imaju samo opciju otkupa, može milan reći "e nećeš" i ostaviti ga ili prodati glupim englezima za pedesetak miliona. :mrgreen:

ali naravno, stvarno pod uslovom da ovako nastavi i da ova dva gola nisu slučajnost :mrgreen: ali s obzirom da je dobio prednost ispred yedera i muriela, čini mi se da mu trener vjeruje, poslije ovoga bi mogao postati i prvotimac.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.